بیشتر بخوانید

تاثیر نگران کننده وای فای بر باروری مردان

تاثیر نگران کننده وای فای بر باروری مردان

در خانه ژل ضدعفونی کننده دست بسازید + آموزش

در خانه ژل ضدعفونی کننده دست بسازید + آموزش

صابون زردچوبه برای چی خوبه + روش تهیه خانگی

صابون زردچوبه برای چی خوبه + روش تهیه خانگی

پادشاه روغن های گیاهی را بشناسید

پادشاه روغن های گیاهی را بشناسید

باورهای غلط درباره “افزایش قد”

باورهای غلط درباره “افزایش قد”

اتفاق بدی که 10 ساعت بعد زدن لاک به ناخن در بدن می افتد!

اتفاق بدی که 10 ساعت بعد زدن لاک به ناخن در بدن می افتد!

درد مزمن استخوان عاقبت نوشیدن زیاد چای

درد مزمن استخوان عاقبت نوشیدن زیاد چای

تشدید ایجاد سنگ کلیه با شروع فصل گرما

تشدید ایجاد سنگ کلیه با شروع فصل گرما

انواع “سر درد” ها و روش های درمان سردرد های مختلف

انواع “سر درد” ها و روش های درمان سردرد های مختلف

کدام نوع تب سنج دقیق تر است ؟

کدام نوع تب سنج دقیق تر است ؟
بدترین و دردناک ترین درد دنیا چیست ؟
برخلاف تصور مردم ، زایمان دردناک ترین درد دنیا نیست و دردهای طاقت فرسا و وحشتناکی در جهان وجود دارد که شاید شما هم تجربه کرده اید.

30 مورد از بدترین و دردناک ترین دردهای دنیا که‌انسان می‌تواند تجربه‌کند

شاید شما هم یکی از دردناک ترین دردهای جهان را تجربه‌کرده‌باشید . هرکدام از ما وقتی دردی به‌سراغمان می‌آید گمان میکنیم که‌بدترین درد دنیا در وجود ماست اما شاید این چنین نباشد.

احساس درد تجربه‌ای جهانی است و تمام مردم روی زمین از این نظر یکسان هستند و درد حسی ناخوشایند و تجربه‌ای احساسی همراه‌با آسیب بافتی واقعی یا آسیبی به‌نوعی دیگر از بافت می‌باشد. در این بخش از مجله اینترنتی فنجان به‌سراغ معرفی دردناک ترین دردهای دنیا رفته‌ایم که‌براساس بررسی ها و نظرات پزشکان اعلام شده‌است .

دردناک ترین دردهای دنیا که‌زایمان بین آنها رتبه‌ی خاصی ندارد

30.درد بعد از جراحی

اغلب افرادی که‌جراحی قفسه‌سینه‌را تجربه‌می‌کنند، با دردهای طولانی و شدیدی مواجه‌می‌شوند. دردهای شدید باعث بروز مشکلات جدی در بیماران می‌شوند پس بیمارستان ها باید بستری را فراهم کنند تا بیماران با دردهای شدید مواجه‌نشوند.

29.دردهای مزمن در قسمت های پایین کمر

یکی از دردهای شدید که‌بسیار شایع است ، دردهای مزمن در قسمت های پایین کمر می‌باشد که‌اغلب افراد خیلی کم از این بیماری بهبود می‌یابند، اما برخی نیز باید این درد شدید را برای مدت طولانی تحمل کنند. اضطراب و شدت درد اولیه‌در ماندگاری این بیماری دخیل است.

دردناک ترین دردهای دنیا

28.دردهای جانبی عصبی

افراد مبتلا به‌دیابت به‌علت آسیب وارده‌به‌اعصاب انگشتان پا و دست به‌این دردها دچار می‌شوند . درد مرتبط با این عارضه‌شبیه‌راه‌رفتن بر روی تیغ است. برای کاهش درد ، استفاده‌از دارو و انجام ورزش های سبک برای به‌جریان در آوردن خون کمک کننده‌است.

27.درد سرطان

سرطان لوزالمعده، سرطان گوشت (بافت همبند) و تومور مغز از دردناک ترین بیماری های سرطانی هستند . برای التیام درد استفاده‌از داروها و استروئیدها می‌تواند کمک کننده‌باشد.

26.بیماری های عصبی که‌بعد از درمان شینگلز مجدداً ظاهر می‌شوند

شینگلز نوعی از آبله‌مرغان می‌باشد که‌10 درصد افراد مبتلا به‌آن را دچار دردهای شدیدی می‌کند. بعد از درمان آبله‌مرغان، در عده‌ای از بیماران ویروس آن پنهان باقی می‌ماند و در مغز و نخاع تجمع می‌یابد.

25.آماس مثانه‌بینابینی

تورم مثانه‌، مبتلایان دچار تکرر ادرار می‌کند تا حدی که‌آنها 60 مرتبه‌در روز به‌توالت می‌روند و موجب دردهای وحشتناکی می‌شود. برای تسکین درد این بیماران استفاده‌از داروهای ضد تورمی و تحریک اعصاب تاثیر فراوان دارد.

24. نقرس:

اساساً یک شروع حاد و شدید دارد که‌نباید با آرتروز اشتباه‌گرفت.از این بیماری به‌عنوان بیماری ثروتمندان یاد می‌شود چون رژیم غذایی "ثروتمندی" یکی از دلایل آن می‌باشد با این حال، این روزها در غرب رایج تر شده‌است که‌علت اصلی آن را مصرف مک دونالد می‌دانند .

23. پارگی آشیل ها:

آشیل قوی ترین و بزرگ ترین تاندون بدن است، پس وقتی پاره‌می‌شود … دردناک می‌شود.افراد حتی می‌گویند احساس می‌کنند که‌به‌پشت پایشان تیر خورده‌است.

22. آبسه‌دندان:

اگرچه‌آبسه‌ممکن است در هر جایی در بدن رخ دهند، اما آبسه‌دندان معمولاً دردناک ترین است چون به‌شدت به‌تعداد زیادی از اعصاب نزدیک هستند.به‌خاطر پوسیدگی دندان، باکتری وارد می‌شود و باعث درد بسیار زیادی خواهد شد. عفونت حتی می‌تواند به‌بقیه‌صورت سرایت کند و موجب تب شدید و در برخی موارد مرگ شود.

توصیه:دندان هایتان را مرتبا مسواک بزنید و از نخ دندان استفاده‌کنید .

رتبه‌اول دردها

21. ساییدگی پوست با سطح خیابان و جاده‌:

سایش ایجاد شده‌روی پوست براثر کشیدگی روی سطح جاده‌مورد بعدی لیست این بخش از مجله اینترنتی فنجان است که‌مانند سوختگی واقعاً دردناک است. لایه‌بالایی پوست شما می‌رود و اعصابتان آسیب می‌بیند و این آسیب به‌هیچ وجه‌قابل تحمل نیست .

20. نیش سنگ ماهی:

این ماهی ها که‌عموماً در مناطق ساحلی اقیانوس هند و اقیانوس آرام یافت می‌شوند، یکی از خطرناک ترین ماهی ها برای انسان ها هستند و اغلب با سنگ های زیر سطح آب استتار می‌شوند و گاهی اوقات افراد به‌طور تصادفی بر روی آن ها پا می‌گذارند و بسته‌به‌این که‌چقدر فشار اعمال می‌شود سم تزریق خواهد شد، حتما مقدار زیاد از این نیش مهلک نیست و بلکه‌حتی اگر مهلک هم نباشد، قربانی معمولاً درد، تهوع، تشنج و استفراغ را تجربه‌می‌کند.

19. حمله‌خرس:

به‌خصوص خرس های قطبی. با این حال، این به‌این معنی نیست که‌خرس های سیاه‌و گریزلی کم تر خطرناک هستند. آن ها به‌شدت به‌افراد آسیب می‌رسانند، آن ها را رها می‌کنند تا بمیرند و بعد برای پایان کارشان برمی گردند.

18. بریدن چرخ:

این روش قرون وسطایی اعدام بود که‌عبارت بود از اینکه‌فرت برای مرگ محکوم به‌چرخ می‌شد و سپس دست و پایشان کتک زده‌می‌شود تا آن که‌بشکنند. جسد تکه‌تکه‌شده‌اغلب روی صفحه‌ای به‌نمایش گذاشته‌می‌شد و بارها قربانی ها به‌مدت چند روز با نوشیدنی های قوی زنده‌نگه‌داشته‌می‌شدند.

17 . نیش مورچه‌بولت:

نیش این مورچه‌به‌عنوان دردناک ترین نیش در شاخص درد اشمیت در نظر گرفته‌می‌شود.افراد قبیله‌ای برزیلی گاهی اوقات باید به‌عنوان بخشی از مراسم شروع خود، نیش چند مورچه‌را تجربه‌کنند.

15 . لینچی:

این نوع اعدام در چین و ویتنام تا ده‌1900 مورد استفاده‌قرار می‌گرفته‌است.در اصل بدن قربانی به‌آرامی تکه‌تکه‌می‌شد و هدف این بود تا آنجا که‌ممکن بود آن ها را زنده‌نگه‌دارند تا دردشان را افزایش دهند.

16 . درد عصبی سه‌قلو:

کسانی اکه‌هرگز مشکلی با ماهیچه‌سه‌قلو خود نداشته‌اند باید از خدا ممنون باشند.این عصب مسئول تامین "احساسات به‌صورت، غشا مخاط و دیگر ساختارها در سر" است.

بدترین دردهای جهان

14. کزاز:

این دلیل دیگری است که‌امیدواریم پدر و مادر شما ضد واکسن نباشند.کزاز یکی از دردناک ترین چیزهایی است که‌می‌تواند برای بدن شما اتفاق بیفتد و همچنین به‌عنوان "قفل - فک" شناخته‌می‌شود چون ماهیچه‌های شما شروع به‌متشنج و قفل شدن می‌کنند.

افرادی که‌واکسنش را نمی زنند اغلب باید بر روی دستگاه‌های تنفسی اضطراری قرار داده‌شوند، پس به‌همه‌افراد واکسنش توصیه‌می‌شود.

13. زایمان:

خیلی وقت پذیرفته‌شده‌است که‌زایمان یکی از دردناک ترین چیزهایی است که‌می‌توانید تجربه‌کنید. بعضی از مردم می‌گویند که‌احساس می‌کنند تمام اعضای بدنشان در حال پاره‌شدن هستند.

12. مصلوب شدن:

رومیان استادان مرگ و شکنجه‌بودند و تمام هدف از مصلوب کردن قربانی این بود که‌او را زنده‌نگه‌دارید تا هر طور که‌ممکن است درد را احساس کنند.

11. پریتونیت:

پریتونیت یک لایه‌نازک است که‌بخش زیادی از قسمت های شکم شما را پوشانده‌است و زمانی که‌ملتهب می‌شود … باید آماده‌شوید. این درد ناشی از تراوش روده‌ها و درد غیر واقعی است و این مشکل آنقدر بد است که‌اگر درمان نشود، همیشه‌کشنده‌خواهد بود .

10.. سندرم ایروکنجی:

این وضعیتی است که‌با نیش عروس دریایی ایروکنجی (به‌همراه‌انواع دیگر عروس دریایی) که‌اغلب در ساحل استرالیا یافت می‌شوند، ایجاد می‌شود. علاوه‌بر این که‌به‌طور باور نکردنی دردناک است، اثر غیر معمول زهر دهندگان عروس های دریایی احساس شدید مرگ قریب الوقوع را می‌دهد.

در حقیقت برخی بیماران حتی از پزشک خود درخواست می‌کنند که‌آن ها را بکشند و کار را تمام کنند و این مشکل می‌تواند چند هفته‌طول بکشد تا نشانه‌ها کاهش یابد و توجه‌پزشکی مناسبی را می‌طلبد.

9. پیچ خوردگی گنادال:

پیچ خوردگی بیضه‌ها یا تخمدان ها تامین خون را به‌خودشان کاهش می‌دهد و این به‌همان اندازه‌دردناک است که‌به‌نظر می‌رسد و اغلب برای نجات فرد به‌جراحی نیاز است.

8. سنگ کلیه:

اگر فکر می‌کنید سنگ کلیه‌بد است، این را ببینید - بزرگ ترین سنگی که‌تا به‌حال از یک انسان جدا شده‌است 15 سانتی متر عرض دارد و برای افرادی که‌نمی دانند، حتی کوچک ترین سنگ ها هم به‌شدت درد آور هستند و آن ها می‌توانند باعث تب، استفراغ و خون در ادرار شوند.

بدترین درد های دنیا

7. سوختگی درجه‌دو:

اما صبر کنید … سوختگی درجه‌سوم چه؟ این بدتر نیست؟ بله، بله، هستند. اما سوختگی های درجه‌سوم طوری بد هستند که‌حتی به‌اعصاب شما آسیب می‌رسانند، بنابراین شما نمی توانید چیزی حس کنید. سوختگی درجه‌دوم موردی است که‌درد در آن قرار دارد. و آن ها به‌اندازه‌ای بد هستند که‌به‌فرد آسیب بزنند اما این قدر بد نیستند که‌اعصاب شما را بسوزانند.

6. بیماری درکوم:

این بیماری شامل تومورهای دردناک متعددی است که‌بر روی بدن بیمار رشد می‌کنند و تومورها می‌توانند نسبت به‌لمس و دمای بسیار حساس باشند، بنابراین حتی دوش گرفتن نیز می‌تواند آزاردهنده‌باشد.

5. سندرم درد منطقه‌ای پیچیده:

اساسا گیرنده‌های درد بدن شما دیوانه‌می‌شوند و باعث ورم و درد شدید (معمولا در یک دست) می‌شوند. درد در طول زمان بدتر می‌شود و هیچ درمانی برایش وجود ندارد و در واقع, گاهی اوقات خیلی بد می‌شود که‌تنها راه‌حل آن قطع عضو است.

توصیه:سیگار کشیدن را متوقف کنید که‌ظاهراً سیگاری ها بیشتر دچار این مشکل می‌شوند.

4. سردرد خوشه‌ای:

بر خلاف میگرن ، سردرد خوشه‌ای تقریباً به‌طور مستقیم در پشت چشم ها اتفاق می‌افتد و نامش به‌این دلیل است که‌در طول یک دوره‌چند هفته‌ای، معمولاً در شب رخ می‌دهند و آن ها همچنین "سردرد های انتحاری" هستند، چون دردش غیرقابل تحمل است و برخی افراد می‌گویند که‌احساس می‌کنند یک تکه‌چوب از کره‌چشم به‌مغز فشرده‌می‌شود.

3. شکست آلت تناسلی:

هر کس می‌داند که‌این درد چیست و به‌همان اندازه‌که‌فکر می‌کنید دردناک است .

2. سردرد سوراخی پس از زایمان:

این مورد از موارد مطرح شده‌در مجله اینترنتی فنجان یکی از بدترین دردهایی است که‌انسان می‌تواند تجربه‌کند و اساساً مننژها (یکی از حساس ترین بخش های بدن شما) تحت تاثیر قرار می‌گیرند; این یک اثر جانبی معمولی از بی حسی نخاعی است. بدترین بخشش این است که‌حرکت می‌تواند آن را بدتر کند و علایم رایج از دست دادن شنوایی, سرگیجه, تهوع و درد شدید شنوایی هستند و این اثر به‌عنوان " داغ شدن و پخشش مانند فلزات داغ " توصیف شده‌است.

1. درد عاطفی:

شواهد زیادی وجود دارند که‌نشان می‌دهند ضربه‌عاطفی و درد می‌توانند بخش های یکسانی از مغز را به‌عنوان درد فیزیکی تحریک کنند و در حقیقت، گاهی اوقات نشان داده‌می‌شود که‌این مورد حتی بیشتر مناطق درد را تحریک می‌کند.پریشانی روانی یکی از بدترین چیزهایی است که‌فرد می‌تواند تجربه‌کند.

بیشتر بخوانید

هضم گوشت قرمز با خوردن سبزی

هضم گوشت قرمز با خوردن سبزی

نمک، عامل فشار خون بالا

نمک، عامل فشار خون بالا

8 غذای آلوده ای که زیاد مصرف می کنیم

8 غذای آلوده ای که زیاد مصرف می کنیم

افرادی که رایحه درمانی برایشان واجب است

افرادی که رایحه درمانی برایشان واجب است

10 چیز که انگشتان پایتان آرزو دارند بدانید

10 چیز که انگشتان پایتان آرزو دارند بدانید

سالم ترین روش دم کردن چای

سالم ترین روش دم کردن چای

تفاوت اصلی درد کمر با درد کلیه چیست؟

تفاوت اصلی درد کمر با درد کلیه چیست؟

خاصیت ضد سرطانی هسته انگور

خاصیت ضد سرطانی هسته انگور

رابطه شروع میگرن با رعد و برق

رابطه شروع میگرن با رعد و برق

خون و هر آنچه نیاز است در مورد آن بدانید

خون و هر آنچه نیاز است در مورد آن بدانید
مشاهده

مطالب بیشتر در تازه های سلامت

بارداری بدون داشتن تخمدان!!

بارداری بدون داشتن تخمدان!!

کشف دو گروه خونی جدید

کشف دو گروه خونی جدید

رازهای کوتاه ولی بزرگ برای طول عمر و زندگی شاد

رازهای کوتاه ولی بزرگ برای طول عمر و زندگی شاد

فواید جالب و خواص جالب تر الماس

فواید جالب و خواص جالب تر الماس

لنز چشم و صدمات و عوارضی که به قرنیه می زند

لنز چشم و صدمات و عوارضی که به قرنیه می زند

8 مواد غذایی برتر جهان

8 مواد غذایی برتر جهان

ویتامینی که باعث سکته می شود

ویتامینی که باعث سکته می شود

6 نکته در مورد سردرد

6 نکته در مورد سردرد

به راحتی از شر آبریزش بینی خلاص شوید

به راحتی از شر آبریزش بینی خلاص شوید

5 درس از سلامت در سال 2012

5 درس از سلامت در سال 2012

مطالب مرتبط

اینبار درد قفسه سینه نشانه بیماری قلبی نیست!

اینبار درد قفسه سینه نشانه بیماری قلبی نیست!

اصلی ترین علائم آرتریت التهاب مفاصل چیست؟

اصلی ترین علائم آرتریت التهاب مفاصل چیست؟

علل و علائم خطر همراه درد بیضه چپ و راست

علل و علائم خطر همراه درد بیضه چپ و راست

درد ماهیچه می تواند نشانه بیماری باشد ؟

درد ماهیچه می تواند نشانه بیماری باشد ؟

درد زیر دنده چپ از چیست و چه زمانی نشانه خطر است ؟

درد زیر دنده چپ از چیست و چه زمانی نشانه خطر است ؟

بهترین درمان دیسپارونیا ؛ رابطه جنسی دردناک

بهترین درمان دیسپارونیا ؛ رابطه جنسی دردناک

روش های تشخیصی و درمان قطعی درد معده و درد مقعد

روش های تشخیصی و درمان قطعی درد معده و درد مقعد

درد در هر قسمت دست راست علامت چیست ؟

درد در هر قسمت دست راست علامت چیست ؟

دلایل پنهان پا درد که نمی دانستید!

دلایل پنهان پا درد که نمی دانستید!

درد پاشنه پا نشانه و علامت چیست ؟ + درمان خانگی

درد پاشنه پا نشانه و علامت چیست ؟ + درمان خانگی

همه علت های رابطه جنسی دردناک + درمان

همه علت های رابطه جنسی دردناک + درمان

دلیل درد شکم در هر ماه از بارداری چیست؟

دلیل درد شکم در هر ماه از بارداری چیست؟

علت “درد پشت چشم” چیست؟ + راه های درمان

علت “درد پشت چشم” چیست؟ + راه های درمان

دلیل اصلی درد زیر شکم بعد از نزدیکی چیست ؟

دلیل اصلی درد زیر شکم بعد از نزدیکی چیست ؟

تفاوت اصلی درد کمر با درد کلیه چیست؟

تفاوت اصلی درد کمر با درد کلیه چیست؟

دقیقا کدام قسمت کف پایتان درد می کند ؟

دقیقا کدام قسمت کف پایتان درد می کند ؟

نقش بوی شیر مادر در تسکین درد نوزادان

نقش بوی شیر مادر در تسکین درد نوزادان

علت “درد کف پا” چیست و بهترین درمان برای آن کدام است؟

علت “درد کف پا” چیست و بهترین درمان برای آن کدام است؟

هر نوع دل درد کودکان نشانه ی چیست؟

هر نوع دل درد کودکان نشانه ی چیست؟

نوعی شلوار که موجب کمر درد می شود!

نوعی شلوار که موجب کمر درد می شود!