بیشتر بخوانید

خواص گلیسیرین برای زیبایی، پوست و مو

خواص گلیسیرین برای زیبایی، پوست و مو

علل و درمان های خانگی خارش و حساسیت پوستی

علل و درمان های خانگی خارش و حساسیت پوستی

شادابی پوست با تونیک های گیاهی

شادابی پوست با تونیک های گیاهی

درمان “خشکی پوست” با روش های خانگی و طبیعی

درمان “خشکی پوست” با روش های خانگی و طبیعی

خوشمزه ای که موهایتان را کم پشت می کند

خوشمزه ای که موهایتان را کم پشت می کند

رشد ابروهای ریخته با هر روشی که فوری اثر می کند

رشد ابروهای ریخته با هر روشی که فوری اثر می کند

“درمان جوش صورت” سریعتر از آنچه فکر کنید

“درمان جوش صورت” سریعتر از آنچه فکر کنید

لوازم آرایشی تاریخ گذشته را دور بیاندازید

لوازم آرایشی تاریخ گذشته را دور بیاندازید

علل لکه های تیره روی پا و درمان خانگی و مدرن آن

علل لکه های تیره روی پا و درمان خانگی و مدرن آن

بوتاکس صورت

بوتاکس صورت
فیشیال چیست و چطور پوست را جوان می کند؟
امروزه فیشیال یکی از پرطرفدار ترین روش های مراقبت از پوست است که فواید بی نظیری مانند جلوگیری از پیری پوست، پاکسازی پوست و درمان آکنه و جوش دارد.

هر آنچه‌لازم است در مورد فیشیال یا فیشال صورت بدانید

افراد به‌دلایل مختلفی به‌انجام فیشیال صورت می‌پردازند . بعضی از آن ها از فیشیال صورت برای از بین بردن جوش های سرسیاه‌، بعضی دیگر از آن برای خواص ضدپیری استفاده‌می‌کنند. همچنین افراد زیادی هستند که‌از فیشیال صورت فقط برای احساس آرامش بیشتر در پوست صورت خود استفاده‌می‌کنند.

این ها همه‌دلایلی است که‌افراد برای فیشیال صورت به‌آن روی می‌آورند اما این پروسه‌کمی رمز آلودتر از این حرف ها می‌باشد . بخار موجود در فیشیال صورت چه‌کاری انجام می‌دهد ، چرا در هنگام انجام آن روی صورت شما کرم می‌زنند ؟ چرا باید فیشیال را منظم انجام داد ؟ در این قسمت از سلامت پوست و موی مجله اینترنتی فنجان به‌تمامی این سوالات پاسخ داده‌خواهد شد.

فیشیال صورت یا فیشال صورت چیست و چگونه‌انجام می‌شود؟

فیشیال صورت ضرورتا یک درمان پوستی چند مرحله‌ای می‌باشد که‌یکی از بهترین راه‌ها برای مراقبت پوست محسوب می‌شود . پاکسازی صورت ، لایه‌برداری ، تقویت پوست ، افزایش شفافیت، رطوبت رسانی و بهبود رنگ کلی پوست می‌تواند به‌ظاهر جوان تر شما کمک کند . همچنین از دستگاه‌هایی هنگام انجام فیشیال صورت استفاده‌می‌کنند که‌یکی از بهترین راه‌ها برای مراقبت از پوست شماست؛ بدون اینکه‌آسیبی به‌آن وارد کند.

فیشیال صورت می‌تواند به‌یکی از برنامه‌های روتین مراقبت از پوست شما تبدیل شود . به‌جایی که‌برای فیشیال صورت مراجعه‌می‌کنید ، کاملا مطمئن باشید . این مراکز باید دارای مجوزهای معتبر باشند.

برخی از سالن های آرایشی نیز مجوز ارائه‌خدمات را نیز دارند اما بهتر است که‌به‌کلینیک های پوست مراجعه‌کنید که‌فقط مختص این کار می‌باشند . فیشیال صورت دومین درمان اسپای پرطرفدار بعد از ماساژ محسوب می‌شود.

مراحل ابتدایی فیشیال صورت

مشاوره

فیشیال صورت اول از همه‌باید با یک مشاوره‌پوست آغاز گردد . در این مشاوره‌سوالاتی را در مورد نگرانی های پوستی شما، رژیم غذایی ، میزان مصرف آب ، میزان مصرف داروها ، مکمل ها و نوع آن ها، محصولاتی که‌اکنون برای پوست خود استفاده‌می‌کنید و ... سوال می‌پرسند و همچنین مصرف داروهایی مانند رتین آ را که‌روی پوست شما تاثیر می‌گذارد را مورد بررسی قرار می‌دهند.

آمادگی

معمولاً در چنین شرایطی یک پارچه‌تمیز یا ملحفه‌زیر شما پهن می‌کنند و آن را روی بدن تان نیز می‌کشند. قبل از آن ، از شما می‌خواهند که‌لباس هایتان را در بیاورید و سپس روی این پارچه‌دراز بکشید . بعضی از افراد می‌توانند همزمان با شلوار داخل این ملحفه‌بروند و بعضی دیگر می‌توانند لباس های خود را در بیاورند که‌انجام این کار کاملاً بستگی به‌نظر خودتان دارد.

پاکسازی

معمولاً موهای شما را داخل یک حوله‌می‌پیچند یا با یک هدبند جمع می‌کنند تا محصول روی آن ها نریزد . اولین مرحله‌برای پاکسازی ، استفاده‌از پدهای نخی یا اسفنج ها می‌باشد. بعضی از متخصصان عقیده‌دارند که‌هنگام فیشیال باید مرحله‌پاکسازی را دوباره‌تکرار کرد.

پاکسازی پوست

پاکسازی و آنالیز پوست

درمانگر بسته‌به‌نوع مصرف شما از لوازم آرایش ، به‌پوست تان با دقت زیاد زیر نور لامپ نگاه‌می‌کند . به‌طوری که‌چشمان شما کاملا بسته‌است و نور آن را اذیت نمی کند . سپس نوع پوست شما را از قبیل خشک ، چرب ، ترکیبی ، حساس یا نرمال تعیین می‌کند و وضعیت مختلف های پوستی مثل آکنه، جوش های سر سیاه، جوش های سرسفید ، علائم پیری، آفتاب سوختگی، کم آبی و غیره‌را تشخیص می‌دهند . سپس محصولات مناسب را انتخاب خواهند کرد.

بخار

در این مرحله‌از دستگاهی استفاده‌می‌شود که‌بخار خفیف و گرمی را به‌صورت شما اعمال می‌کند . این بخار کاملا آرامش بخش می‌باشد و می‌تواند به‌نرم کردن جوش های سر سیاه‌و سر سفید کمک کند تا راحت تر از روی پوست شما جدا شوند . اگر پوست حساسی داشته‌باشید ، درمانگر از بخار استفاده‌نخواهد کرد.

لایه‌برداری

در لایه‌برداری پوست از مواد شیمیایی و لوازم مکانیکی استفاده‌می‌کنند . لایه‌برداری های فیزیکی دارای یک بافت نسبتاً خشن تر هستند و روی سطح پوست شما کشیده‌می‌شوند تا سلول های مرده‌را بردارند . این نوع لایه‌برداری معمولاً می‌تواند در مرحله‌بخار روی صورت شما انجام شود.

در لایه‌برداری شیمیایی از آنزیم ها و اسیدهایی استفاده‌می‌شود که‌آلودگی های بین منافذ پوست شما را تمیز می‌کند . این آنزیم های ملایم می‌توانند هنگام عملکرد بخار نیز انجام شوند . لایه‌برداری شیمیایی قوی تر صورت از لحاظ شدت با یکدیگر متفاوت هستند و می‌توانند به‌تنهایی یا در بخشی از صورت انجام شوند.

تخلیه

در این قسمت جوش های سرسیاه‌یا سر سفید در صورت نیاز یا میل و خواسته‌شما تخلیه‌می‌شوند . ممکن است که‌هنگام انجام آن درد خفیفی را احساس کنید . تخلیه‌جوش برای بعضی از افراد شدیدتر می‌باشد. آن هایی که‌زیر پوستشان نازک تر و حساس تر است ، کمی دچار درد می‌شوند.

تخلیه‌جوش ها می‌تواند گاهی اوقات کمی رنگ پوست را ناهماهنگ کند . ماساژ با استفاده‌از ضربات کلاسیک انجام می‌شود که‌هم پوست شما را ریلکس می‌کند و هم عضلات و تولید کلاژن را تحریک خواهد کرد.

ماسک فشیال

ماسک فیشیال بسته‌به‌نوع پوست شما از جمله‌خشک ، چرب ، ترکیبی ، حساس و بالغ و وضعیت های پوستی اعمال می‌شود . درمانگر پوست سر شما را نیز ماساژ می‌دهد و این کار را برای پوست صورت هم انجام می‌دهد . سپس بعد از مدتی اتاق را ترک می‌کند تا شما احساس استراحت و ریلکسی داشته‌باشید و بعد دوباره‌بر خواهد گشت.

مرحله‌آخر

مرحله‌آخر استفاده‌از تونر، سرم ، مرطوب کننده‌و ضد آفتاب می‌باشد . البته‌اگر فیشیال شما در طول روز انجام شود و اگر شب انجام شود، نیازی به‌انجام این مراحل نخواهد بود.

توصیه‌هایی برای مراقبت از پوست در منزل

بعد از انجام فیشال ، درمانگر در مورد راه‌های مراقبتی پوست توضیح می‌دهد و محصولات پیشنهادی خودش را به‌شما می‌گوید.

اگر در بعضی از این مراحل احساس درد یا ناراحتی کردید ، پیشنهاد می‌کند که‌محصول خاصی را استفاده‌کنید که‌از لحاظ قیمت بسیار متفاوت است.

فواید فیشیال پوست

فیشیال پوست از پیری پوست جلوگیری می‌کند

برای جوانسازی پوست و جلوگیری از پیر شدن پوست ، از فیشیال منظم پوست و ماساژ صورت، کمک بگیرید زیرا این کار با افزایش تولید سلول های جدید موجب کلاژن سازی بیشتر و جوان سازی پوست می‌شود.

facial skin care

فیشیال پوست گردش خون در پوست را افزایش می‌دهد

پیش از این هم در بخش سلامت پوست وموی مجله اینترنتی فنجان گفتیم که‌ماساژ صورت سبب بهبود گردش خون می‌شود . اگر جریان خون در صورت افزایش یابد ، سلول های صورت اکسیژن و مواد مغذی بیشتری دریافت می‌کنندو به‌همین دلیل پوست درخشان می‌شود.

برای نرم و درخشان شدن پوست از فیشیال صورت استفاده‌می‌کنند

کارشناس فیشیال پوست، با استفاده‌از ماسک مخصوص نوع پوست تان سبب آبرسانی پوست و باز شدن منافذ پوست می‌شود . این ماسک به‌رفع تیره‌گی های پوست و استحکام آن کمک می‌کند.

فیشیال پوست سبب افزایش قدرت جذب پوست می‌شود

زبر بودن پوست سبب می‌شود محصولات مراقبت از پوست جذب پوست تان نشود ، فیشیال منظم پوست سبب می‌شود ، پوست تان نرم شده‌و محصولات استفاده‌شده‌را بهتر جذب کند.

فیشیال صورت، رنگ پوست تان را یکدست می‌کند

افزایش سن، قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید، تغییرات هورمونی سبب افزایش تولید ملانین و ایجاد لکه‌های تیره‌روی پوست می‌شود ، فیشیال صورت این لکه‌های تیره‌را از بین برده‌و رنگ پوست تان را روشن و یکدست می‌کند.

برای بازسازی پوست صورت از این روش استفاده‌کنید

سبک زندگی و آلودگی هوا سبب آسیب پوست می‌شود و در این شرایط پوست به‌سختی بازسازی را انجام می‌دهد . برای بهبود بافت پوست و بازسازی پوست صورت کارشناس فیشیال از روش ها و محصولات متعدد استفاده‌می‌کند.

از فیشیال برای سم زدایی پوست استفاده‌می‌شود

برای پاکسازی ضایعات و سموم روی پوست و تمیز و درخشان کردن پوست کارشناس فیشیال از موادی مانند کرم های آنتی اکسیدان، نمک دریا، عصاره‌های گیاهی و روغن های مختلف استفاده‌می‌کند . عدم پاکسازی پوست سبب ایجاد جوش های پوستی خواهد شد.

با انجام فیشیال پوست اضطراب و استرس را کاهش دهید

برای کاهش اضطراب و استرس ماساژ صورت بسیار کمک کننده‌است زیرا سبب فعال سازی سیستم عصبی سمپاتیک می‌شود. نقاط فشار زیادی روی صورت، وجود دارد که‌با سیستم های متعددی ازبدن ارتباط دارند.

ماساژ نقاط فشار، سبب واکنش بدن تان می‌شود . فیشیال خوب بر عملکرد سایر اندام ها اثرگذار است و پوست را زیبا و درخشان می‌کند . برای انجام فیشیال به‌یک حرفه‌ای مراجعه‌کنید زیرا شما از نقاط فشار صورت تان آگاهی ندارید.

برای پاکسازی پوست فیشیال صورت انجام دهید

برای پاکسازی پوست به‌یک حرفه‌ای فیشیال پوست مراجعه‌کنید تا با تشخیص نوع پوستتان ، از بخار برای منافذ پوست و پاکسازی کامل آن استفاده‌کند.

برای سفت کردن پوست از فیشیال صورت استفاده‌می‌شود

افزایش سن سبب شل شدن و از دست دادن استحکام پوست به‌دلیل تولید کلاژن کمتر می‌شود . درمانگر فیشیال، با استفاده‌از لایه‌بردار های شیمیایی، ماسک و لوسیون صورت و انواع کرم های غنی شده‌با عصاره‌بوتانیکال سبب تحریک تولید کلاژن و کاهش علائم پیری پوست می‌شود.

برای رفع حلقه‌تیره‌چشم از فیشیال پوست استفاده‌می‌شود

پوست اطراف چشم نازک و حساس است و به‌مراقبت خاصی نیاز دارد؛ عدم توجه‌کافی نسبت به‌پوست اطراف چشم سبب ایجاد حلقه‌های تیره‌ی پای چشم می‌شود . کارشناسان پوست با استفاده‌از کرم های مخصوص پوست حساس اطراف چشم به‌از بین بردن حلقه‌تیره‌چشم کمک می‌کند.

طریقه‌فیشیال صورت

فیشیال پوست ، آکنه‌و جای آکنه را درمان می‌کند

انجام فیشیال سبب از بین رفتن آکنه‌و جای آکنه‌خواهد شد . برای درمان آکنه‌و آثار به‌جا مانده‌از آن متخصصین زیبایی از محصولات حاوی سالیسیلیک اسید پوست را لایه‌برداری با می‌کنند.

فیشیال پوست ، جوش های سرسفید و سرسیاه‌را درمان می‌کند

جوش های سرسفید و سرسیاه، منافذ پوست را مسدود کرده‌و پوست را مات و تیره‌می‌کنند بنابراین بهتر است جوش های سرسفید و سرسیاه‌را تخلیه‌کرد . برای تخلیه‌جوش های سرسیاه‌و سرسفید ، کارشناس فیشیال از ابزار تخلیه‌ی مناسب جوش استفاده‌می‌کنند و بدون آسیب به‌پوست جوش ها را تخلیه‌می‌کنند.

فیشیال پوست منافذ پوستی را باز می‌کند

قرار گرفتن پوست در معرض پرتو های مضر خورشید و سایر مواد سمی و تجمع مواد مضر روی سطح پوست ، سبب بسته‌شدن منافذ پوست می‌شود. برای باز کردن منافذ پوست درمانگر فیشیال پوست، از بخار استفاده‌می‌کند و سلول های مرده‌پوست را می‌زداید.

فیشیال صورت به‌لایه‌برداری پوست کمک می‌کند

برداشتن سلول های مرده‌از سطح پوست را لایه‌برداری پوست می‌گویند . عدم لایه‌برداری پوست و تجمع سلول های مرده‌روی پوست ، سبب خشک و زبر شدن پوست می‌شود . در روش فیشیال با استفاده‌از مواد شیمیایی بخصوص لایه‌برداری حرفه‌ای پوست انجام و پوست کاملا پاکسازی و شفاف و سالم می‌شود.

چند وقت یک بار فیشیال انجام دهیم؟

دفعات انجام فیشیال در هر فرد متفاوت است و انجام فیشیال پوست بستگی به‌چند عامل دارد مانند:

نوع پوست تان:

افراد دارای پوستی چرب و دارای جوش و آکنه‌تا برطرف شدن مشکلات پوستی هر دو هفته‌یک بار نیاز به‌فیشیال پوست دارند . اگر دارای پوست ترکیبی از خشک و معمولی یا نرمال هستید، انجام ماهی یک بار فیشیال پوست کافیست.

وضعیت پوست تان:

برخی عوارض پوستی مانند جوش سرسیاه ، آکنه‌یا لکه‌های تیره‌، فواصل جلسات فیشیال پوست تان را مشخص می‌کنند.

هدف تان از مراقبت از پوست:

برای زیبایی و شادابی پوست مراقبت های منظم و همیشگی از پوست لازم است.

نکات مهم :

در ایده‌آل ترین حالت توصیه‌می‌کنند که‌هر ماه‌این کار را انجام دهید تا پوست شما دوباره‌جوان شود اما بهتر است که‌حداقل چهار بار در سال یعنی با هر تغییر فصل این درمان را برای پوست خود انجام دهید.

بعضی از افراد نیاز به‌تکرار و انجام بیشتر دارند تا بتوانند مشکلات شدیدی از جمله‌آکنه‌را از بین ببرند.

مراقب باشید که‌انجام فیشیال نباید بیشتر از یک بار درسال باشد . زیاده‌روی در این کار باعث حساسیت پوست شما خواهد شد.

آموزش فیشال

انواع فیشیال های اروپایی کلاسیک

همانطور که‌در بخش سلامت مجله اینترنتی فنجان گفته‌شده‌است فیشیال های مختلفی در مراکز زیبایی به‌شما پیشنهاد می‌شود . فیشیال های ضد پیری ، فیشیال اکسیژن رسان برای کلاژن سازی و فشیال برای تمیز کنندگی عمقی پوست جزء انواع این درمان ها محسوب می‌شود.

بستگی دارد که‌مشکل پوستی و هدف شما چه‌چیزی باشد . اگر فردی نوع غلطی از فیشیال را برای پوست خود انتخاب کند ، مشاور در این زمینه‌شما را راهنمایی خواهد کرد و اجازه‌نمی دهد که‌در این مسیر اشتباه‌کنید.

فیشیال های کلاسیک اروپایی شامل مینی فیشیال (یک درمان سی دقیقه‌ای) می‌باشد که‌معمولاً مرحله‌تخلیه‌جوش ها را ندارد . این پروسه‌معمولاً بر روی پوست های بالغ انجام می‌شود و از موادی مثل ویتامین c داخل پوست تزریق می‌کنند . این فیشیال ، ضد آکنه‌بوده‌و اکسیژن رسان است و اکسیژن را به‌لایه‌های پوستی شما می‌رساند و همچنین کلاژن سازی خوبی خواهد داشت.

نکات مراقبتی در مورد فیشیال صورت

  1. پیش از شروع فیشیال پوست برای اینکه‌متوجه‌حساسیت مواد استفاده‌شده‌شوید ، ابتدا روی قسمت کوچکی از پوست تان محصولات را تست کنید.
  2. برای فیشیال به‌یک مرکز معتبر و تخصصی مراجعه‌کنید تا با تشخیص درست نوع پوستتان اقدامات لازم را انجام دهد.
  3. در صورت داشتن حساسیت و آلرژی به‌محصول یا ماده‌ی خاصی این موضوع را به‌درمانگرتان بگویید.
  4. در صورت مصرف داروی خوراکی یا موضعی خاصی درمانگرتان را در جریان بگذارید.
  5. اگر باردار هستید درمانگرتان را مطلع کنید.
  6. پس از فیشیال پوست از قرار گرفتن زیر نور خورشید اجتناب کنید و در صورت قرار گرفتن زیر نور آفتاب ، از کرم ضد آفتاب ، کلاه‌لبه‌پهن یا چتر استفاده‌کنید.
  7. حتما فیشیال پوست را پس از بهبود سوختگی یا زخم روی صورت خود انجام دهید.
  8. بعد از فیشیال پوست تا دو روز از صابون برای شستشوی صورت استفاده‌نکنید.

 

 
بیشتر بخوانید

هرکه خال صورتش بیش واقعا سلامتش بیشتر ؟

هرکه خال صورتش بیش واقعا سلامتش بیشتر ؟

بهترین ماسک طبیعی برای پوست های چرب

بهترین ماسک طبیعی برای پوست های چرب

علت جویدن ناخن در کودکان و بزرگسالان و راه ترک آن

علت جویدن ناخن در کودکان و بزرگسالان و راه ترک آن

طب سوزنی و لیفتینگ پوست صورت

طب سوزنی و لیفتینگ پوست صورت

آنچه موهایتان را زودتر از موعد سفید میکند

آنچه موهایتان را زودتر از موعد سفید میکند

رنگ مو با عصاره گیاهان طبیعی

رنگ مو با عصاره گیاهان طبیعی

محافظت از پوست خشک در زمستان

محافظت از پوست خشک در زمستان

17 توصیه مهم برای زیبایی پوست صورت

17 توصیه مهم برای زیبایی پوست صورت

نکاتی برای قبل و بعد از جراحی پیوند موی طبیعی

نکاتی برای قبل و بعد از جراحی پیوند موی طبیعی

چانه هایی که نیاز به جراحی دارند و برعکس

چانه هایی که نیاز به جراحی دارند و برعکس
مشاهده

مطالب بیشتر در پوست و مو

جوانی پوست دور چشم

جوانی پوست دور چشم

ویتامین های واجب برای زیبایی پوست

ویتامین های واجب برای زیبایی پوست

خطرات تاتو

خطرات تاتو

اینها رو بخورید تا موهاتون نریزه !

اینها رو بخورید تا موهاتون نریزه !

خوراکی های مفید برای رشد مو

خوراکی های مفید برای رشد مو

ترفندهای بی نظیر زیبایی مردان

ترفندهای بی نظیر زیبایی مردان

بلاهایی که استرس و بی خوابی بر سر پوستتان می آورد!!

بلاهایی که استرس و بی خوابی بر سر پوستتان می آورد!!

برای جذاب شدن به این برنامه مراقبت از پوست نیاز دارید

برای جذاب شدن به این برنامه مراقبت از پوست نیاز دارید

در این ساعات شبانه روز بخوابید تا پوستتان شفاف شود

در این ساعات شبانه روز بخوابید تا پوستتان شفاف شود

چرا این روزها همه میکرونیدلینگ انجام میدن؟

چرا این روزها همه میکرونیدلینگ انجام میدن؟

مطالب مرتبط

ماسکی که پوست صورتتان را پیر و زشت می کند!

ماسکی که پوست صورتتان را پیر و زشت می کند!

ماسکی از کیوی که پوست را زنده می کند

ماسکی از کیوی که پوست را زنده می کند

سن آغاز پیری پوست !

سن آغاز پیری پوست !

بهار با پوست شما چه می کند ؟

بهار با پوست شما چه می کند ؟

روش های عجیب زیبایی پوست هالیوودی ها

روش های عجیب زیبایی پوست هالیوودی ها

متخصصان پوست چطور با اسکراب صورت خود را جوان میسازند؟

متخصصان پوست چطور با اسکراب صورت خود را جوان میسازند؟

ماسکی که در 5 دقیقه پوست صورت را دگرگون می کند!

ماسکی که در 5 دقیقه پوست صورت را دگرگون می کند!

خوابی که پوست شما را پیر می کند!

خوابی که پوست شما را پیر می کند!

راز بزرگ جوان ماندن پوست چشم بادامی ها

راز بزرگ جوان ماندن پوست چشم بادامی ها

ماسک برای رفع خستگی چهره

ماسک برای رفع خستگی چهره

حلزون تراپی چیست و چطور انجام می شود ؟

حلزون تراپی چیست و چطور انجام می شود ؟

این ماده غذایی پوست شما را صاف  می کند

این ماده غذایی پوست شما را صاف می کند

زیبایی و درخشندگی پوست با پوست موز !

زیبایی و درخشندگی پوست با پوست موز !

10 مواد غذایی مضر که پوست را زشت و پیر می کند

10 مواد غذایی مضر که پوست را زشت و پیر می کند

ترکیبی که ترکهای پوست را محو می کند + دستورالعمل

ترکیبی که ترکهای پوست را محو می کند + دستورالعمل

ماسک های ورقه ای چطور استفاده می شوند؟

ماسک های ورقه ای چطور استفاده می شوند؟

برس زدن پوست را جوان و زیبا میکند

برس زدن پوست را جوان و زیبا میکند

رژیم لاغری که پوست را پیر و مو را کچل می کند!

رژیم لاغری که پوست را پیر و مو را کچل می کند!

زیبایی و شفاف شدن پوست چرب

زیبایی و شفاف شدن پوست چرب

پوست ایده آل خود را با این ماسک نعناع بدست آورید

پوست ایده آل خود را با این ماسک نعناع بدست آورید