بیشتر بخوانید

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست
خلاف بزرگ گلاره عباسی بازیگر سریال شهرزاد
گلاره عباسی بازیگر نقش اکرم در سریال شهرزاد در این گفت و گو سخت اصرار دارد که آدم باحالی نیست ! گلاره عباسی در این گفت و گو از خلاف بزرگش میگوید.

مصاحبه‌ای جذاب با گلاره‌عباسی

گلاره‌عباسی متولد تیرماه‌1362 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون و از دانش آموختگان کلاس های امین تارخ می‌باشد.گلاره‌عباسی از سال 82 به‌بازیگری پرداخته‌است و بازیگری را در کلاس های آزاد امین تارخ آموزش دیده‌است. گلاره‌عباسی با بازی در فیلم سینمایی یک گزارش واقعی وارد عرصه‌بازیگری در سینما شد.

شاید برای آنها که‌گلاره‌عباسی را در نقش اکرم سریال «شهرزاد» دیده‌اند باور این نکته‌سخت باشد که‌خلاف سنگین این بازیگر برداشتن یک آدامس اضافه‌از جعبه‌آدامس رفقایش است. اصرار دارد که‌آدم «باحالی» نیست. ما هم تلاش کردیم تا از او حرف های «باحالی» بیرون بکشیم. دست خودش نیست. نمی تواند باحال بازی دربیاورد. همین مساله‌نشان می‌دهد که‌شاید او آدم باحالی است؛ چون عالم و آدم در ایران می‌خواهند «شیرین زبان» جمع باشند و وقتی او نمی خواهد اینگونه‌باشد، خب باحال است دیگر.

ظاهرا بازیگری را زیادی جدی گرفته‌و احتمالا از آن عوامل «حرص درآور» هر پروژه‌ای است که‌همیشه‌سر وقت در محل کار حاضر می‌شوند و همیشه‌دیالوگ ها را از قبل حفظ کرده‌اند و ظاهرا خانم عباسی از آن خائنان بالفطره‌ست و آدم های خیانت کار همیشه‌جذاب تر و باحال تر هستند. بماند که‌امسال در سریال شهرزاد نقش یک کلفت زیرآب زن و بدجنس را به‌قدری خوب بازی کرده‌که‌به‌همه‌حواشی نداشتن های زندگی واقعی اش می‌ارزد!

 گلاره‌عباسی

گلاره‌عباسی


البته‌این مقدمه‌شاید شما را از خواندن مصاحبه‌پشیمان کند، ولی این را از ما داشته‌باشید:کسی که‌نمی خواهد «بچه‌باحال» جمع باشد، حداقل حرف هایش کمتر کلیشه‌ای است. مخصوصا که‌کتمان نمی کند که‌مثل همه‌آدم ها ممکن است گاهی غیبت هم بکند. در کل اصرار دارد بگوید آدمی معمولی است و البته‌همه‌سوال های ما را صادقانه‌و جدی جواب می‌دهد. ولی باور کنید اگر «ریگی» به‌کفشش نبود اینقدر اصرار به‌معمولی بودن نداشت. این مصاحبه‌را بخوانید و دنبال «ریگ ها» بگردید.

گلاره‌عباسی

گلاره‌عباسی

آیا تا به‌حال پیش آمده‌نقشی را بازی کنید که‌در آن کاراکتر شما شغل به‌خصوصی داشته‌باشد و بعد از پایان آن پروژه‌با خود بگویید کاش بازیگر نمی شدم و حرفه‌آن کاراکتر را انجام می‌دادم؟

نه. واقعا پیش نیامده. یکی از مشکلات فیلم ها این است که‌شغل های محدودی برای بازیگران درنظر گرفته‌می‌شود. معمولا ما یا دکتر هستیم یا وکیل یا معلم یا هیچ کاره. من فیلمی دیدم که‌شغل یکی از بازیگران غریق نجات بود. به‌نظرم رسید کارگردان چقدر خلاقیت داشته‌که‌این شغل را برای یکی از کاراکترهای زن داستان درنظر گرفته‌است. درمجموع اما نزدیک ترین شغلی که‌به‌خود حس می‌کنم بازیگری است.

اگر بخواهیم خصوصیات نقش هایی که‌تا امروز بازی کرده‌اید را در نظر بگیریم چطور؟ مثلا نقش آدم بزرگواری را بازی می‌کنید؛ به‌قدری که‌شما فکر کنید در زندگی واقعی نمی توانید این گونه‌باشید. تا به‌حال پیش نیامده‌که‌آروز کنید کاش به‌اندازه‌آن کاراکتر این ویژگی اخلاقی را داشتید؟

با این توضیح من خیلی باید از خودم متشکر باشم! چون همیشه‌با خودم راحت تر از کاراکترهایی هستم که‌بازی می‌کنم. این طور که‌دارم صحبت می‌کنم ممکن است بعضی از خواننده‌ها با خودشان بگویند چقدر از خودش خوشش می‌آید! اما واقعا هیچ وقت به‌نقش هایم این طور نگاه‌نکرده‌ام. اینطور نبوده‌که‌در نقش هایی که‌بازی کرده‌ام چیزی باشد و بگویم کاش فلان ویژگی اش را داشتم.

در فیلم های ماندگار تاریخ سینما چطور؟ تا به‌حال شده‌که‌دوست داشته‌باشید یکی از آن نقش ها را بازی کنید؟

در کل همیشه‌دوست دارم کاراکترهایی را بازی کنم که‌واقعی هستند.

گلاره‌عباسی

گلاره‌عباسی در سریال شهرزاد

یعنی دوست دارید فیلم های زندگی نامه‌ای بازی کنید؟

بله. مثلا دوست دارم نقش زن یک سیاست مدار یا رییس جمهور را بازی کنم، اما فکر می‌کنم این نقش ها در یاران کاملا جنبه‌سیاسی پیدا می‌کنند. مثلا دوست دارم نقش معلمی که‌کار خاصی کرده‌و حالا می‌خواهند زندگی نامه‌اش را بسازند بازی کنم. در مجموع دوست دارم شخصیت آدمی واقعی که‌کار خاصی انجام داده‌را بازی کنم. در جنگ، اسیران زن بسیاری داشتیم که‌دوست دارم نقش آنها را بازی کنم، اما هیچ وقت کسی به‌این موضوع نزدیک نمی شود.

آیا تا به‌حال پیش آمده‌که‌برای یک نقش، ابتدا دستمزد را بالا بگویید، به‌این نیت که‌در نهایت پس از چک و چانه‌زدن به‌قیمت مورد نظر نزدیک شوید، اما طرف بدون چانه‌زدن قیمت اولیه‌را قبول کند؟

معمولا قیمت ها را خیلی بافاصله‌نمی گویم. اگر هم اختلاف قیمت بوده‌در آن حدی نبوده‌که‌همکاری ما را به‌چالش بکشاند. این برایم بدتر است که‌فکر کنند طرف دستمزد پرتی طلب می‌کند. از طرف دیگر وقتی برای امضای قرارداد حاضر می‌شوم که‌نقشم را بدانم، بنابراین بیهوده‌کار را به‌هم نمی زنم و برای پول هم سر قرارداد نمی روم، بلکه‌پیش از آن تصمیم خود را می‌گیرم و برای امضا می‌روم.

در هر صورت آدم تمام بخش ها و جوانب را در نظر می‌گیرد. در صنف ما هم مثل بقیه‌اصناف مسائل این گونه‌ای تا حدود زیادی روشن است. جاهایی پیش آمده‌که‌به‌خاطر فیلم نامه‌و کاراکتری که‌دوستش داشتم از دستمزدم خیلی پایین تر آمده‌باشم.

 

برعکس چی؟ پیش نیامده‌چیزی را دوست نداشته‌باشید و دستمزدی را پیشنهاد بدهید که‌طرف خودش منصرف شود؟

نه، معمولا به‌جای اینکه‌خودم را به‌بهانه‌دستمزد خراب کنم، دروغ های دیگری می‌گویم. دوست ندارم این حاشیه‌پیش بیاید که‌فلانی قیمت پرت گفت.

این کار به‌لحاظ حرفه‌ای لطمه‌زننده‌است. گاهی با بعضی ها به‌دلیل اینکه‌بودجه‌کمی در اختیار داشتند و کاملا خصوصی فیلم ساختند و توان پرداخت قیمتی بیش از آن را نداشتند، کنار آمده‌و در فیلم شان بازی کرده‌ام. جاهایی که‌نمی خواستم کار کنم خیلی ساده‌گفته‌ام که‌کاراکتر یا نقش را دوست ندارم. گاهی اوقات هم دروغ های کوچکی گفته‌ام تا از دست من ناراحت نشوند. مثلا گفته‌ام سر کار دیگری هستم یا مسافرم. از دید خودم احترام گذاشته‌ام تا باعث ناراحتی شان نشوم.

در این باره‌تاکنون دروغ «باحالی» هم گفته‌اید؟

من کلا آدم باحالی نیستم. شاید به‌این خاطر است که‌همیشه‌چیزهایی را رعایت می‌کنم. هیچ وقت نمی توانم «پیچوندن باحالی» انجم بدهم. یک بار خبرنگاری به‌من زنگ زد و گفت که‌می‌خواهد برای فلان مجله‌گفت و گویی با من داشته‌باشد. از من پرسید «تا امروز در فیلم برداری چه‌فیلمی تپق زدی یا اشتباه‌بامزه‌عجیبی مرتکب شدی.» به‌او گفتم من نمی توانم برای مصاحبه‌شما آدم جذابی باشم، چون همیشه‌قبل از فیلم برداری روی فیلم نامه‌بارها و بارها تمرین می‌کنم. همیشه‌سعی می‌کنم در این کار صادق باشم و نمی خواهم به‌عنوان کسی که‌آدم ها را دور می‌زند و تلفن جواب نمی دهد، آبرویم برود. برای همین شاید سوژه‌خیلی خوبی نباشم.

گلاره‌عباسی

گلاره‌عباسی

در صنف شما آدم های دروغگو زیادند؟

به‌هر صورت در هر کاری می‌تواند آدم دروغگو وجود داشته‌باشد. در صنف خودمان هم آدم های زیادی را دیده‌ام که‌کلاهبردار بوده‌اند. بین بازیگرها هم گاهی می‌بینم که‌کسی وسط کار زنگ می‌زند و می‌گوید فلان اتفاق برایم افتاده‌و فلان عزیزم فوت کرده‌است و نمی توانم سر این کار بیایم. گاهی این دروغ در حد کشته‌شدن یک آدم یا حتی بستری شدن در آی.سی.یو هم هست! جالب اینکه‌بعد از این ماجرا قرارداد را فسخ کرده‌اند و سر کار دیگری رفته‌اند. به‌نظر من این آدم ها درصد «باحالیت» بیشتری در مقایسه‌با من دارند و من هنوز به‌آن درصد نرسیده‌ام.

البته‌گاهی بچه‌ها را در فشار قرار می‌دهند و آنها مجبور می‌شوند از هر راهی که‌شده‌طرف را قانع کنند که‌نمی خواهند کار کند. در این بین هم دوستانی هستند که‌در حین چانه‌زنی درباره‌مسائل مادی حرف های عجیب و غریبی می‌زنند، اما بعدا وقتی آنها را جای دیگری می‌بینید متوجه‌خواهید شد که‌آن سخنان ناگواری که‌گفته‌شده‌بود، حقیقت نداشته.

از اینکه‌خبرنگارها در زندگی خصوصی شما سرک بکشند خوش تان می‌آید یا نه؟

زندگی خصوصی من به‌دو بخش تقسیم می‌شود. یک بخش مربوط به‌قبل از ازدواج و بخش دیگر پس از ازدواجم است. کلا هیچ وقت با اینکه‌در زندگی ام سرک بکشند مشکلی نداشته‌ام. هیچ وقت ناراحت نشده‌ام. اما بعد از ازدواج شرایط فرق دارد؛ چون زندگی خصوصی دونفره‌است. در این شرایط باید هر دو نفر رضایت داشته‌باشند. البته‌تا حدودی علاقه‌مندان را از طریق اینستاگرام در جریان می‌گذارم، اما هم من و هم همسرم دوست نداریم سوژه‌خیلی از ماجراها شویم. به‌همین خاطر هیچ موقع مصاحبه‌دونفره‌نمی کنیم و همسرم هیچ وقت به‌مصاحبه‌های مجلات نمی آید. چند مجله‌از ما خواستند تا عکس عروسی مان را روی جلد کار کنند، ولی ما دوست نداشتیم. به‌خوب یا بد بودنش کاری ندارم.

اصلا نمی توان گفت این کار خوب است یا بد. به‌روحیات آدم ها بستگی دارد. مثلا این طور نیست که‌در برنامه‌های سال نو دو نفره‌برویم یا عکس های خانه‌ای که‌در آن زندگی می‌کنیم را روی اینستاگرام بگذارم. فکر می‌کنم این کارها خیلی با روحیات همسرم سازگاری ندارد. چون آدم خیلی آرام و به‌دور از حاشیه‌ای است. به‌همین خاطر سعی می‌کنم عکس های دونفره‌از خودمان را روی اینستاگرام نگذارم و جاهایی که‌دونفره‌دعوت می‌شویم و دوربین آنجا هست نمی رویم. در کل سعی می‌کنم در این موارد با احتیاط رفتار کنم. اما همچنان در رابطه‌با خودم آزاد و بی پروا هستم.

 

کار خلافی که‌از گفتنش خجالت بکشید انجام داده‌اید؟

اگر کار خلافی باشد که‌نتوانم بگویم، با توجه‌به‌چاپ شدن این گفت و گو در مجله‌می‌گویم نه! اما اگر مربوط به‌کار خلافی است که‌می‌شود گفت؛ بالاخره‌همه‌ما یک دنیای یواشکی داریم که‌درونش کلی راز هست و هیچ وقت نه‌من و نه‌هیچ کس دیگری نمی آید در یک مصاحبه‌مطرحش کند. بیشترین خلاف های من که‌می‌شود عنوان شان کرد خلاف کردن در حین رانندگی کرد.

حرف زدن با تلفن یکی از رایج ترین کارهای خلاف قانون است که‌هم من و هم خیلی از مردم موقع رانندگی انجام می‌دهند و در عین حال همیشه‌می‌گویند باید به‌قوانین احترام گذاشت و قانون را رعایت کرد!

تا به‌حال خلاف بزرگی انجام داده‌اید؟

در حد زندان رفتن نه. من تا به‌حال آدم نکشته‌ام و دزدی نکرده‌ام. البته‌منظور از دزدی را باید مشخص کرد. من مطلبی علمی می‌خواندم که‌در آن گروهی را مورد پرسش قرار داده‌بودند که‌آیا تا به‌حال دزدی نکرده‌اید و آنها هم گفته‌بودند معلوم است که‌دزدی نکره‌ایم.

پرسشگر گفته‌بود تا به‌حال پیش نیامده‌که‌در جایی خودکاری روی میز افتاده‌باشد و شما آن را برداشته‌باشید و با خود ببرید؟ و این را هم به‌نوعی دزدی تعریف کرده‌بود. دزدی برای خودش تعریف دارد. اگر من بخواهم باید بگویم که‌تا امروز از کسی کلاهبرداری نکرده‌ام، جیب کسی را نزده‌ام و هیچ وقت پیش نیامده‌که‌از کسی پول قرض گرفته‌باشم و برنگردانم. اگر بگردیم ممکن است خیلی چیزها را پیدا کنیم که‌خودمان از آنها غافلیم و انجامش دادهایم. با همه‌این توضیحات باید بگویم که‌جنایت نکرده‌ام، ولی اگر به‌یک سری جزییات هم توجه‌کنیم ممکن است کارهایی انجام داده‌باشم که‌هم به‌لحاظ قانونی و هم از دیدگاهی که‌به‌قانون ارتباط چندانی ندارد خلاف بوده‌و نه‌فقط من، بلکه‌همه‌آدم ها کارهایی از آن دست را انجام داده‌اند.

بالاخره‌دزدی کرده‌اید یا نه؟!

زندگی همه‌ما پر از آن خودکارهاست؛ همان طور که‌گفتم شاید جرمی برایشان نداشته‌باشیم اما...

برخی از سلبریتی ها هستند که‌دزدی کردن را دوست دارند. ویونا رایدر را یک بار برای دزدی کوچکی دستگیر کردند! او قطعا نیاز مادی نداشت که‌به‌خاطرش مجبور باشد شیر آب از یک فروشگاه‌سرقت کند!

این کارها بیشتر یک نوع بیماری است. مثلا بعضی آدم ها وقتی از رستوران خارج می‌شوند نمکدان را با خودشان می‌برند یا چنگال ها را بر می‌دارند. این نوع رفتار ربطی به‌سلبریتی بودن آدم ها ندارد. من آن نوع بیماری را ندارم، تا امروز دزدی علنی انجام ندده‌ام، البته‌ممکن است خودکاری را که‌خوب می‌نوشته‌از دفتر فیلم با خودم آورده‌باشم، یا اینکه‌از آدامس دوستم به‌جای یکی، دوتا برداشته‌باشم!
 

کارهای مثل فیلم دیدن، کتاب خواندن، موسیقی گوش دادن و غیبت کردن چقدر از وقت روزانه‌شما را می‌گیرد؟

متاسفانه‌موسیقی کمتر از همه‌اینها در زندگی شخصی من حضور دارد.

حتی از غیبت کردن هم کمتر؟

در مورد غیبت کردن فکر می‌کنم معمولا مواقعی اتفاق می‌افتد که‌آدم خودش متوجه‌نیست. بنابراین برنامه‌ریزی روزانه‌ای برای غیبت کردن انجام نمی دهم! معمولا آدم وقتی که‌گرم صحبت است غیبت می‌کند، مثل امروز ظهر که‌من و دوستم ناهار را بیرون خوردیم. همین طوری پیش می‌آید. به‌هر صورت کتاب خواندن، روزنامه‌خواندن، اخبار گوش دادن و فیلم دیدن بخشی از زندگی ما به‌حساب می‌آید. به‌طور میانگین نمی دانم، اما همه‌اینها به‌علاوه‌غیبت و آشپزی مجموعه‌کارهای هر کسی در طول یک روز را شامل می‌شود.
 

چند درصد از کارهای خود را واقعا دوست داشتید و چه‌تعداد را فقط برای اینکه‌بازیگر بمانید بازی کردید؟

من این مسیر را پله‌پله‌آمدم. در ابتدای کار این دغدغه‌که‌اسمم شنیده‌شود زیاد بود. من این پله‌پله‌رشد کردن را دوست دارم. اما در ابتدای کار چون دوست داشتم اسمم بیشتر شینده‌شود به‌رغم اینکه‌در بعضی کارها بازی در نقشی غیر از آن چه‌به‌من پیشنهاد شده‌بود را دوست داشتم، نقش پیشنهادشده‌را پذیرفتم. غیر از آن دوره‌که‌مربوط به‌ابتدای کار بازیگری من بود، از یک زمان به‌بعد سعی کردم بازی نقش هایی را قبول کنم که‌دوست شان دارم و نقش هایی باشند که‌برای بازی در آنها دلیل داشته‌باشم. کارهای بد خیلی داشتم، اما در ابتدا فکر نمی کردم که‌بد باشند.
بیشتر بخوانید

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سر آلفرد جوزف هیچکاک

سر آلفرد جوزف هیچکاک

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

8 فیلم عاشقانه 2012

8 فیلم عاشقانه 2012

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!
مشاهده

مطالب بیشتر در چهره ها

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

پدر همسر مهناز افشار + عکس

پدر همسر مهناز افشار + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

مطالب مرتبط

گفتگوی جالب آزاده نامداری با گلاره عباسی + تصاویر

گفتگوی جالب آزاده نامداری با گلاره عباسی + تصاویر

رازهای زندگی امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی

رازهای زندگی امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی

گفتگوی جذاب با پوریا پورسرخ و گلاره عباسی + تصاویر

گفتگوی جذاب با پوریا پورسرخ و گلاره عباسی + تصاویر

مجید اسدی کیا

مجید اسدی کیا

علت مجرد ماندن پوریا پورسرخ از زبان خودش

علت مجرد ماندن پوریا پورسرخ از زبان خودش

چطور بدبخت می شویم؟

چطور بدبخت می شویم؟

بزرگترین آرزوی آرمین زارعی رپر ایرانی

بزرگترین آرزوی آرمین زارعی رپر ایرانی

بزرگترین لذت زندگی منصور ضابطیان + تصاویر

بزرگترین لذت زندگی منصور ضابطیان + تصاویر

ناگفته های آزاده نامداری

ناگفته های آزاده نامداری

اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر

اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر

15 پیشنهاد خردمندانه برای پولدار شدن

15 پیشنهاد خردمندانه برای پولدار شدن

نگار عابدی از زندگی کاری اش می گوید

نگار عابدی از زندگی کاری اش می گوید

اکبر عبدی در نقش پدر بزرگ امین حیایی + تصاویر

اکبر عبدی در نقش پدر بزرگ امین حیایی + تصاویر

ناگفته های گلاره عباسی از زندگی خصوصی و بازیگری اش + تصاویر

ناگفته های گلاره عباسی از زندگی خصوصی و بازیگری اش + تصاویر

گپ خودمانی با محمد نادری بازیگر سریال شمعدونی

گپ خودمانی با محمد نادری بازیگر سریال شمعدونی

ماجرای بازیگر شدن امیر کاظمی مازیار لیسانسه ها

ماجرای بازیگر شدن امیر کاظمی مازیار لیسانسه ها

پوریا پورسرخ چگونه بازیگر شد ؟

پوریا پورسرخ چگونه بازیگر شد ؟

از سیر تا پیاز زندگی اکبر عبدی بازیگر همه فن حریف سینما

از سیر تا پیاز زندگی اکبر عبدی بازیگر همه فن حریف سینما

افراد باهوش این کارها را نمی کنند

افراد باهوش این کارها را نمی کنند

زندگی شخصی سحر ذکریا بازیگر سریال های مهران مدیری

زندگی شخصی سحر ذکریا بازیگر سریال های مهران مدیری