بیشتر بخوانید

شخصیت شناسی با کفش

شخصیت شناسی با کفش

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

تست خودشناسی بسیار جالب

تست خودشناسی بسیار جالب

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی ادویه ماه تولد

طالع بینی ادویه ماه تولد
فال روز سه شنبه 13 آذر 1397
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز سه شنبه سیزدهم آذر ماه 1397 فال روزانه سایت مجله اینترنتی فنجان را بخوانید.
فال روزانه‌برای متولدین فروردین ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه در روز 13 آذر 1397 برای متولدین فروردین ماه

امروز اتفاقات مهمی در زندگی تان رخ می‌دهد به‌طوری که‌مسیرتان را از این رو به‌آن رو خواهد کرد.  آن را به‌فال نیک بگیرید و تا انتهای سال از تاثیرات آن در جوانب مختلف زندگی تان استفاده‌کنید و لذت ببرید. 

شما در زندگی تلاش های زیادی کرده‌اید اما هنوز به‌آنچه‌لایق اش هستید نرسیدید. نگران نباشید و به‌تلاش تان ادامه‌دهید زیرا به‌زودی نتیجه‌آن را خواهید دید.  شما روابط اجتماعی خوبی دارید اما از آن استفاده‌نمی کنید. اگر ارتباط تان را با دیگران گسترش دهید می‌بینید که‌چه‌فرصت هایی، هم در زمینه‌کاری و هم عاطفی، پیش رویتان قرار خواهد گرفت. امروز کمی بیشتر به‌سلامتیتان اهمیت دهید و بیشتر استراحت کنید.

فال روزانه‌برای متولدین اردیبهشت ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز سرزنده‌و پرانرژی، قابل اعتماد، کارآمد و خویشتن دار هستید. با شخصیت جذاب و منحصر به‌فردی که‌دارید دیگران را به‌راحتی به‌خود جذب کرده‌و با آنها ارتباط برقرار می‌کنید. از لحاظ سلامتی خوشبختانه‌با مشکل خاصی مواجه‌نخواهید بود و تنها با برخی بیماری های جزئی مثل سردرد و دندان درد مواجه‌خواهید شد که‌زودگذر هستند. با این حال باید توجه‌داشته‌باشید که‌نسبت به‌رژیم غذایی و تناسب اندام خود بی تفاوت نباشید. وضعیت اقتصادی شما رو به‌پیشرفت خواهد بود و آنقدری پول جمع خواهید کرد که‌بتوانید وضعیت خود را به‌ثبات رسانده‌و به‌آینده‌ای همراه‌با موفقیت امیدوار باشید، فقط کافیست کمی از ولخرجی هایتان بکاهید. هر همکاری و مشارکت جدیدی که‌آغاز کنید و به‌هر عرصه‌ی کاری جدید که‌وارد شوید برای شما با موفقیت همراه‌خواهد بود. با این همه‌امروز باید زمان و انرژی کافی برای بالا بردن سطح توانایی های حرفه‌ای خود و یادگیری استفاده‌از تکنولوژی مدرن در نظر بگیرید. 

فال روزانه‌برای متولدین خرداد ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین خرداد ماه

امروز این توانایی و جسارت را دارید تا با شهامت تمام در برابر هر موقعیت ناخوشایندی بایستید و یا خودتان را با شرایط نامطلوب هماهنگ کرده‌و یا به‌آنها غلبه‌کنید. برای اینکه‌جذابیت شخصیت خود را از این که‌هست بیشتر کنید، باید دست از لجبازی های گاه‌و بیگاه‌خود بردارید. مشکلات حقوقی شما به‌راحتی حل نخواهند شد، پس به‌جای اینکه‌به‌خودتان و اطرافیانتان استرس وارد کنید بهتر است سعی داشته‌باشید که‌خونسردیتان را حفظ کنید و صبر و حوصله‌به‌خرج دهید. خوشبختانه‌پیشرفت هایی که‌در زمینه‌ی مسائل مالی، سبک زندگی و باورهای معنویتان خواهید داشت این ناکامی ها را جبران خواهند کرد. 

امروز شاید از لحاظ سلامتی با مشکلاتی جزئی روبرو باشید، اما هیچ یک آنقدر جدی نیستند که‌مایه‌ی نگرانی شما شوند.

 امسال هدایا و جوایز نقدی زیادی را دریافت خواهید کرد که‌شاید به‌بهتر شدن وضع مالی شما کمک کنند، البته‌نباید انتظار داشته‌باشید که‌یک شبه‌راه‌صد ساله‌را طی کنید. پیشنهادهای کاری جدید و هیجان انگیزی به‌شما خواهند شد که‌می‌توانند به‌بهتر شدن وضعیت اقتصادیتان نیز کمک کنند. فقط در تصمیم گیری در این مورد عجله‌نکنید.

فال روزانه‌برای متولدین تیر ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین تیر ماه

شما امروز آماده‌به‌همکاری با دیگران هستید.  به‌ادبیات و بحث های ادبی و فلسفی علاقه‌ی زیادی دارید. با ذهن فوق العاده‌ای که‌دارید می‌توانید چیزهای بسیار زیادی را به‌خاطر بسپارید. با این همه‌برای آنکه‌شخصیت بهتری داشته‌باشید باید روی بی دقتی و رفتارهای دمدمی مزاجانه‌ی خود تسلط بیشتری پیدا کنید.

 امروز خودتان از لحاظ سلامتی با هیچ مشکل خاصی مواجه‌نخواهید بود، اما ممکن است وضعیت سلامتی بستگانتان نگرانی هایی را برای شما به‌وجود بیاورد.

امروز منابع جدید را برای افزایش درآمد خود پیدا خواهید کرد، با این حال به‌همان نسبت هزینه‌هایتان نیز بیشتر خواهد شد و با ولخرجی هایی که‌می‌کنید شانسی برای پس انداز بیشتر نخواهید داشت. 

امروز برای تعطیلات آخر هفته‌و بودن در کنار ددستانتان برنامه‌ریزی کنید که‌برای تمدد اعصاب فوق العاده‌است.

فال روزانه‌برای متولدین مرداد ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین مرداد ماه

امروز تبدیل به‌فردی اجتماعی و خلاق شده‌اید که‌همه‌کارهایش را بر اساس برنامه‌پیش می‌برد. باورهای مذهبی و فلسفی شما برایتان از اهمیت بسیار زیادی برخودار هستند. شما باید سعی کنید از حسادت، لجبازی و خودخواهی هایی که‌گاهی به‌سراغتان می‌آیند رهایی پیدا کنید تا شخصیتتان از این که‌هست بهتر شود. 

امروز وضعیت سلامتی شما با هیچ مشکل خاصی مواجه‌نخواهد بود.

ولی پیشگیری شرط عقل است، پس بهتر که‌امروز را به‌خود اختصاص دهید و استراحت کنید و فردا مجدد با تمام قوا به‌کار برگردید.

همینطور می‌توانید به‌سراغ دوستان قدیمیتان بروید و حال دلتان را در کنار انها بهبود ببخشید.

فال روزانه‌برای متولدین شهریور ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما ویژگی های مثبت بسیاری دارید از جمله‌اعتماد به‌نفس و مثبت اندیشی، استقلال و بلندپروازی در زندگی، تحت هر شرایطی هم وقار و متانت خود را حفظ می‌کنید. شما شخصی مذهبی هستید و همیشه‌به‌الطاف الهی اعتماد دارید. وضعیت سلامتیتان رو بهبود است و بیماری های کوچک گذشته‌حل خواهند شد. امروز با عملی کردن نقشه‌ها و برنامه‌های جدیدی که‌دارید در کسب و کارتان به‌موفقیت های جدیدی دست پیدا خواهید کرد و درآمدتان به‌میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. سرمایه‌گذاری هایی که‌امروز انجام می‌دهید نتایج خوبی را برایتان به‌همراه‌خواهند داشت و باعث بهتر شدن وضع مالی شما خواهند شد.

فال روزانه‌برای متولدین مهر ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین مهر ماه

امروز از این که‌مسئولیتی را به‌عهده‌گرفته‌و کارتان را با صداقت و عزم و اراده‌ی تمام انجام دهید لذت می‌برید. شما شخصی بسیار منطقی با عقاید محکم مذهبی هستید که‌گاهی رفتارهای ریاست طلبانه‌و از روی خودخواهی و لجبازی از خود نشان می‌دهد، اما اگر می‌خواهید زندگی همراه‌با شادمانی و دوستانی که‌در کنارتان خوشحال هستند داشته‌باشید باید این صفات منفی خود را کنار بگذارید.

 امروز اگر افکارتان مثبت باشند وضعیت سلامتیتان نیز خوب خواهد بود، اما افکار منفی چیزی جز تأثیرات منفی روی وضع سلامتی شما به‌همراه‌نخواهند داشت.

امروز با  رویکرد واقع بینانه‌و عملکرد فوق العاده‌ای که‌دارید در زمینه‌ی حرفه‌ای  موفق خواهید بود و تا پیش از پایان سال به‌تمام اهدافی که‌برای خود در نظر گرفته‌اید دست خواهید یافت. 

امروز نباید اجازه‌بدهید که‌مشکلات شخصی شما روی رابطه‌عاطفیتان اثر منفی بگذارند.

 اگر متأهل هستید فراموش نکنید که‌حتما به‌اندازه‌کافی برای همسر خود وقت بگذاربد.

فال روزانه‌برای متولدین آبان ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین آبان ماه

امروز با اعتماد به‌نفس، بلندپرواز، مستقل و دارای نگرشی مثبت در کارهایتان هستید. شما به‌طور ذاتی یک رهبر و مدیر هستید و همیشه‌چه‌در خانه‌و چه‌در محل کارتان به‌خاطر عملکرد خوبی که‌دارید مورد تأیید و تحسین قرار می‌گیرید.

امروز با تلاش های صادقانه‌ی خود بین زندگی شخص و حرفه‌ایتان تعادلی منطقی برقرار می‌کنید.

  هیچ چیزی به‌اندازه‌ی شادی و خنده‌روی سلامتی شما تأثیر نخواهد گذاشت، پس تا می‌توانید بخندید و بخندانید.

 اگر به‌فعالیت در بازار بورس علاقمند هستید این موضوع را با یک شخص متخصص در میان بگذارید و در صورت لزوم دوره‌های آموزشی لازم را هم ببینید تا بتوانید بهترین سرمایه‌گذاری های ممکن را انجام دهید. فقط باید مواظب باشید که‌گیر دلالان نیفتید. 

اگر مجرد هستید امروز مسائل عشقی بی نطیری در مسیرتان قرار خواهند گرفت.

فال روزانه‌برای متولدین آذر ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین آذر ماه

امروز نسبت به‌تمیزی و نظافت وسواس خاصی دارد. شما همیشه‌به‌کسانی که‌به‌کمک نیاز داشته‌باشند با کمال رضایت کمک می‌کنید و از مصاحبت با افراد باهوش و باسواد لذت می‌برید. امروز داشتن تمرکز کافی در کارهایتان به‌شما کمک خواهد کرد تا پله‌های ترقی را با موفقیت طی کنید.

  سلامت جسمانی شما در گرو سلامت روانتان خواهد بود و به‌همین دلیل باید سعی کنید جنبه‌ی مثبت هر چیزی را در نظر بگیرید. ورزش هایی مثل یوگا و ایروبیک در حفظ همزمان سلامت جسم و روانتان به‌شما کمک خواهند کرد.

 امروز با تغییر دادن سیاست هایی که‌در کسب و کار خود مورد استفاده‌قرار می‌دهید فرصت های جدیدی را برای خود به‌وجود خواهید آورد. 

استفاده‌از توصیه‌هایی که‌دوستانتان، به‌ویژه‌آنهایی که‌تجربه‌و مهارت زیادی دارند، به‌شما کمک خواهد کرد روی تجارت های سودمندی سرمایه‌گذاری کنید، با این حال هیچ کاری را نباید بدون دقت و احتیاط کافی آغاز کنید. 

 امروز در روابط عاطفیتان باید دقت بیشتری داشته‌باشید و به‌احساسات طرف مقابلتان توجه‌بیشتری نشان دهید.

فال روزانه‌برای متولدین دی ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین دی ماه

امروز خیلی خوب می‌دانید که‌چطور باید صحبت کنید و مهارت بالایی در برقراری ارتباط با دیگران دارید. رفتار همراه‌با مهربانی شما و کمک کردنتان به‌دیگران باعث می‌شود که‌خیلی راحت جایتان را در دل آنها باز کنید و محبوب قلب ها باشید. 

شما خیلی خوب می‌توانید انرژی های مثبت و منفی که‌از اطرافیانتان دریافت می‌کنید را تجزیه‌و تحلیل کنید و همین شما را در انتخاب نحوه‌ی صحیح برخورد با آنها راهنمایی می‌کند. 

امروز برای رفتن به‌یک سفر خارجی، خواه‌به‌قصد تفریح و خواه‌برای کار و تجارت، برنامه‌ریزی کنید. سعی کنید پیاده‌روی را به‌بخشی از برنامه‌روزانه‌خود تبدیل کنید. این کار هم به‌تناسب اندام شما کمک می‌کند و هم جلوی ابتلای شما به‌انواع بیماری ها را خواهد گرفت.

فال روزانه‌برای متولدین بهمن ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین بهمن ماه

شما عاشق سادگی و اصالت و همیشه‌آماده‌خدمت به‌دیگران هستید. شما شخصی جاه‌طلب هستید که‌در هر کاری که‌به‌عهده‌بگیرد پله‌های موفقیت را با سرعت هر چه‌سریعتر پشت سر می‌گذارد و تا زمانی که‌به‌هدف نهایی خود نرسیده‌است دست از تلاش بر نمی دارد. 

شما به‌طور ذاتی بسیار رک و صریح هستید و در حل مشکلات دیگران توانایی زیادی دارید و از آوردن خنده‌به‌لب های دیگران لذت می‌برید. امروز اگر می‌خواهید از لحاظ سلامتی به‌مشکلی برنخورید باید از وارد کردن فشار کاری بیش از حد به‌خودتان خودداری کنید. 

اگر می‌خواهید که‌از کارهایتان عقب نمانید باید به‌اندازه‌کافی استراحت داشته‌باشید تا سالم بمانید. 

امروز بازدهی سرمایه‌گذاری هایی که‌انجام می‌دهید فوق العاده‌خواهد بود. بهتر است سرمایه‌گذاری هایتان را در زمینه‌ای انجام دهید که‌سود آن را به‌طور منظم دریافت کنید و بتوانید روی آن برای بخشی از خرج های ماهیانه‌ی خود حساب باز کنید. 

فال روزانه‌برای متولدین اسفند ماه‌در روز 13 آذر 1397

- فال روزانه‌در روز 13 آذر 1397 برای متولدین اسفند ماه

همیشه‌شخصیت شما به‌گونه‌ای است که‌به‌جای این که‌دیگران شما را خوشحال کنند، ترجیح می‌دهید شما دیگران را شاد کنید اما بهتر است که‌از امروز به‌بعد به‌خودتان اهمیت بیشتری دهید. اگر خودتان را در اولویت زندگی تان قرار دهید، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را دریافت خواهید کرد.

  با انرژی هر چه‌بیشتر به‌سمت آینده‌حرکت کنید. اگر گذشته‌ای آزارتان می‌داده، به‌زودی تمام تاثیرات منفی آن از زندگی تان زدوده‌خواهد شد و جای آن را اتفاقات بهتری خواهد گرفت. 

امروز داشتن یک برنامه‌ریزی دقیق کلید موفقیت شما است.

 امروز دریچه‌های تازه‌ای در رابطه‌عاطفی تان باز می‌شود که‌لبخند را برای همیشه‌بر لبان شما خواهد کاشت.

بیشتر بخوانید

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

طالع بینی دختران مجرد

طالع بینی دختران مجرد

فال چای

فال چای

فال پرنده

فال پرنده

فال ابرو

فال ابرو

طالع بینی ازدواج کیهانی

طالع بینی ازدواج کیهانی

فال رنگ چشم

فال رنگ چشم

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فال حیوان ماه تولد

فال حیوان ماه تولد
مشاهده

مطالب بیشتر در فال

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

فال رنگ

فال رنگ

طالع بینی چینی

طالع بینی چینی

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

سمبل و سنگ ماه تولد

سمبل و سنگ ماه تولد

تست خودشناسی

تست خودشناسی

فال گروه خونی

فال گروه خونی

فال گل

فال گل

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

مطالب مرتبط

فال روز شنبه 13 بهمن 1397

فال روز شنبه 13 بهمن 1397

فال روز سه شنبه 20 آذر 1397

فال روز سه شنبه 20 آذر 1397

فال روز سه شنبه 27 آذر 1397

فال روز سه شنبه 27 آذر 1397

فال روز سه شنبه 6 آذر 1397

فال روز سه شنبه 6 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 13 دی 1397

فال روز پنج شنبه 13 دی 1397

فال روز جمعه 13 مهر 1397

فال روز جمعه 13 مهر 1397

فال روز شنبه 17 آذر 1397

فال روز شنبه 17 آذر 1397

فال روز یکشنبه 13 آبان 1397

فال روز یکشنبه 13 آبان 1397

فال روز شنبه 24 آذر 1397

فال روز شنبه 24 آذر 1397

فال روز شنبه 3 آذر 1397

فال روز شنبه 3 آذر 1397

فال روز شنبه 10 آذر 1397

فال روز شنبه 10 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 22 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 22 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 1 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 1 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 15 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 15 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 29 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 29 آذر 1397

فال روز دوشنبه 13 اسفند 1397

فال روز دوشنبه 13 اسفند 1397

فال روز پنج شنبه 8 آذر 1397

فال روز پنج شنبه 8 آذر 1397

فال روز سه شنبه 17 مهر 1397

فال روز سه شنبه 17 مهر 1397

فال روز سه شنبه 24 مهر 1397

فال روز سه شنبه 24 مهر 1397

فال روز سه شنبه 8 آبان 1397

فال روز سه شنبه 8 آبان 1397