بیشتر بخوانید

ست رنگ سال 2013 - سری 2

ست رنگ سال 2013 - سری 2

ست رنگ سال 2013 - سری 3

ست رنگ سال 2013 - سری 3

نکات مهم خرید و نگهداری لباس زیر زنانه

نکات مهم خرید و نگهداری لباس زیر زنانه

مدل شلوار لی دخترانه رنگ سال 2013- سری 3

مدل شلوار لی دخترانه رنگ سال 2013- سری 3

روش شستشوی کلاه گیس برای افزایش عمر آن

روش شستشوی کلاه گیس برای افزایش عمر آن

مدل شال و روسری - 12

مدل شال و روسری - 12

مدل های شلوار لی دخترانه مام استایل و زاپ دار + تصاویر

مدل های شلوار لی دخترانه مام استایل و زاپ دار + تصاویر

مدل عینک آفتابی لاکچری زنانه رنگی و آینه ای + تصاویر

مدل عینک آفتابی لاکچری زنانه رنگی و آینه ای + تصاویر

طراحی دکوراسیون بوتیک ، حرفه ای برای جذب مشتری

طراحی دکوراسیون بوتیک ، حرفه ای برای جذب مشتری

مدل شال و روسری - 13

مدل شال و روسری - 13
برای خوش تیپی در مسافرت با هواپیما چه لباسی بپوشیم ؟
لباس و نوع پوشش شما در مسافرت با هواپیما برای آرامش در طول سفر تاثیر زیادی دارد پس در انتخاب لباس و کفش مناسب قبل از پرواز دقت کنید.

نکات مهم انتخاب پوشش و لباس در مسافرت با هواپیما

پوشیدن لباس مناسب در سفرهای هوایی نقش مهمی در حفظ آرامش در طول پرواز دارد و می‌تواند در کیفیت سفر تاثیرگذار باشد. اما بسیاری از مسافران متاسفانه‌فقط به‌ظاهر توجه‌ویژه‌ای دارند و لباس هایی را برای سفر با هواپیما انتخاب می‌کنند که‌در آن راحت نیستند و به‌هیچ وجه‌مناسب سفرهای هوایی نیست .

اگر می‌خواهید در طول سفر اذیت نشوید و از اوقات خوش سفر لذت ببرید باید به‌نوع پوشش و لباسی که‌برای گردش و سفرهای خود انتخاب می‌کنید، توجه‌کنید . در این بخش از دنیای مد مجله اینترنتی فنجان لباس های مناسب برای پرواز را به‌شما معرفی می‌کنیم تا برای انتخاب لباس در پرواز بعدی آن ها را مدنظر بگیرید.

لباس مناسب برای مسافرت با هواپیما

هنگام سفر هوایی و هنگام رفتن به‌فرودگاه‌به‌لباس سایر مسافران نگاه‌کنید. بیشتر مسافران حتی خانم ها نیز لباس های راحت و اسپرت می‌پوشند و از پوشیدن لباس های تنگ، کوتاه‌خودداری می‌کنند و هیچگاه‌در طول سفر شلوار جین تنگ که‌ظاهررا شیک و جذاب می‌کند ، نمی پوشند .

لباس راحت انتخاب کنید

برای مسافرت هایی خود لباسی را انتخاب نمایید که‌برای درآوردن و پوشیدن مجدد آن راحت باشید زیرا در طول پرواز شما قرار است ، برای مدت زمانی مشخص، روی یک صندلی تنگ با فضای محدود بنشینید و یا احتمالا چند بار به‌دستشویی بروید پس لباسی را انتخاب نمایید که‌در آن احساس راحتی نمایید و بتوانید در طول پرواز کارهایتان را انجام دهید.

لباس در مسافرت با هواپیما

انتخاب لباس در مسافرت با هواپیما

این لباس ها را انتخاب نکنید

برای مسافرت های هوایی لباس های سرهمی ، لباس هایی با برش های کوتاه‌مثل دامن های کوتاه‌اصلا مناسب نیست . شما بهتر است قبل از رفتن به‌هواپیما لباسی را بپوشید زیپ و دکمه‌های کمتری داشته‌باشد تا در آن راحت تر باشید.

لباس های مارک نپوشید

بهتر است لباس های برند خود را برای گردش و تفریحاتی که‌در طول سفر خواهید داشت نگاه‌دارید و داخل هواپیما این لباس های شیک و جذاب را نپوشید چرا که‌ممکن است لباس شما در اثر برخورد با صندلی ها و یا ریختن نوشیدنی و غذا، و همچنین قرار گرفتن در فضاهای محدود، دچار لک و آلودگی شود بنابراین در سفرهای هوایی به‌شیک بودن لبس اهمیت ندهید و تنها لباس ساده‌ای بپوشید که‌اگر کثیف شد بتوانید به‌راحتی آن را بشویید و نگران لکه‌شدن آن نباشید همچنین این لباس باید به‌راحتی قابل تعویض باشد.

هوشمندانه‌لباس بپوشید

اگر سفر شما به‌منطقه‌گرمسیر است و شما لباس های تابستانه‌را همراه‌خود می‌برید ، ممکن است به‌اشتباه‌و به‌علت هیجان زدگی این لباس ها را برای داخل هواپیما نیز مناسب بدانید و لباس تابستانی به‌تن کنید اما هنگام سفر هوایی دریابید که‌دمای هوای هواپیما با دمای هوای مقصد یکی نیست .

بنابراین در هنگام مسافرت با هواپیما چند لایه‌لباس به‌تن کنید تا اگر داخل هواپیما، سردتان شد، به‌مشکل برنخورید. همچنین اگر دمای داخل هواپیما گرم بود، می‌توانید لایه‌های رویی لباستان را در آورید و خنک شوید .

آرامش در هواپیما

لباس در مسافرت با هواپیما در تابستان

از کمربند استفاده‌نکنید

در سفرهای هوایی هنگام عبور از بخش امنیتی از شما خواسته‌می‌شود کمربندهای خود را دربیاورید تا سگک کمربند و متعلقات فلزی در بخش امنیتی جداگانه‌کنترل شوند. پس بهتر است که‌از قبل سفر این نکات را رعایت کنید.

کفش پاشنه‌دار نپوشید

برخی از خانم ها هنگام سفر از پوشیدن کتانی خودداری می‌کنند و غلاقه‌زیادی به‌پوشیدن کفش پاشنه‌بلند دارند ، اگر شما هم جزو این دسته‌از بانوان هستید باید بدانید که‌تردد در فرودگاه‌ها می‌تواند سختی های خودش را داشته‌باشد و گاهی لازم است مسافت بسیار طولانی را تا گیت پرواز طی کنید پس کفش هایی که‌می‌پوشید باید راحت و مناسب پیاده‌روی باشدو بهتر است کفش های پاشنه‌دار خود را در کیف دستی یا چمدانتان به‌همراه‌داشته‌باشید تا در مقصد به‌پا کنید.

کفش کتانی ورزشی بپوشید

اگر مقصد شما برای سفر کشور ها یا شهرهای ساحلی و رفتن به‌کنار دریا و لذت بردن از آرامش مناظر ساحلی است حتما دمپایی های انگشتی و صندل های خود را فراموش نکنید اما این صندل ها را هیچگاه‌داخل هواپیما نپوشید و در چمدان هایتان جاسازی کنید ممکن است با پوشیدن این نوع کفش ها به‌علت دمای هوای گرم داخل هواپیما پاهایتان عرق کند و بو بدهد و بوی نامطبوع پاهایتان دیگران را آزار دهد و هیچ راهی برای پوشاندنشان نداشته‌باشید. پس بهترین کفش در هنگام مسافرت با هواپیما ، کفش های کتانی ورزشی است که‌با به‌پا کردن آن فضای چمدانتان خالی تر شود و در آن احساس راحتی کنید .

انتخاب لباس مسافرت

بهترین کفش در مسافرت با هواپیما

به‌نوع بافت و جنس پارچه‌نیز دقت کنید

قبل از سفر هوایی به‌جز اینکه‌باید به‌راحتی و نوع لباستان دقت کنید باید به‌نوع بافت و جنس پارچه‌آنها هم توجه‌کنید و لباس هایی را به‌تن کنید که‌حسایت زا نباشد و به‌خاطر تعریق موجب ایجاد خارش و حساسیت پوستی نشود پس اگر در فصل زمستان به‌سفر می‌روید از پوشیدن لباس های زمستانی و پشمی خودداری کنید و چند لایه‌لباس نازک روی هم بپوشید تا هنگام بروز نوسانات دمایی در هنگام پرواز بتوانید از تعداد آنها کم کنید.

یک سویشرت سبک دم دستتان باشد

دمای هوای هواپیما ممکن است متغیر باشد و از یک منطقه‌آب و هوایی به‌منطقه‌دیگر (یا کشور یا قاره‌دیگری) بروید پس همیشه‌در سفرهای هوایی یک سویشرت سبک دم دستتان داشته‌باشید تا در صورت نیاز از آن استفاده‌نمایید همچنین اگر سالن فرودگاه‌سرد بود و هوا در ساعات مختلف در طول سفر تغییر کرد ازآن استفاده‌کنید و همین اول سفر سرما نخورید تا سفرتان خراب شود.

لباس های جیب دار بپوشید

از طرف شرکت های هوایی برای حمل بار محدودیت هایی اعمال می‌شود و برای بار اضافه‌وجه‌دریافت می‌کنند پس چنانچه‌دنیای مد مجله اینترنتی فنجان پیشنهاد میکند برای جاسازی اشیای کوچک مورد نیاز در طول از لباس های جیب دار و کت های مخصوص مسافرت با ظاهری مناسب که‌در بازار موجودند استفاده‌نمایید.

 لباس راحتی مسافرت

شلوارهای جیب دار و راحت بهترین لباس مسافرت هوایی

جوراب بپوشید

نپوشیدن جوراب می‌تواند باعث اذیت شدن پاها و در نتیجه‌خستگی و ناراحتیتان در طول سفر شود. جوراب ساق بلند، جوراب کشی یا جوراب شلواری در پروازهای طولانی به‌دادمان می‌رسد و کاری می‌کند که‌پاها کمتر خسته‌و متورم شوند. همچنین جوراب می‌تواند باعث گرم شدن پاهایتان شود تا کمتر احساس سرما کنید.

علاوه‌بر این در قسمت امنیتی از شما خواسته‌می‌شود بدون کفش حداقل چند قدمی را راه‌بروید. اگر جوراب نداشته‌باشید باید پابرهنه‌روی زمین آلوده‌فرودگاه‌راه‌بروید. پس از لحاظ بهداشتی هم که‌حساب کنیم جوراب پوشیدن راهکاری منطقی است.

زیورآلات زیاد استفاده‌نکنید

همراه‌نداشتن زیورآلات زیاد باعث می‌شود از مراحل چک امنیتی فرودگاه‌راحت تر عبورکنیم . اگر دوست دارید چند تکه‌زیورآلات داشته‌باشید زیور آلاتی را انتخاب کنید که‌راحت در می‌آیند زیرا در بخش کنترل امنیت و عبور از دستگاه، ممکن است از شما خواسته‌شود اکثر زیورآلات فلزی خود را دربیاورید و داخل سبد قرار دهید.

همچنین برای داشتن امنیت در سفر بهتر است ساده‌سفر کنید زیرا داشتن زیورآلات زیاد همراهتان ممکن است سبب شود که‌مورد هدف سارقان قرار بگیرید و امنیتتان به‌خطر افتد . می‌توانید زیورآلات خود را همراه‌خود ببرید و در مقصد از آن ها استفاده‌کنید.

ملایم آرایش کنید

برای زیبا تر شدن ظاهرتان بهتر است آرایش کم و ملایمی داشته‌باشید زیرا بهترین آرایش ها نیز در ساعت های طولانی سفر دوام نخواهند داشت و باعث خستگی پوست می‌شوندپس برای رفتن به‌فرودگاه‌ساده‌باشید و هنگام سفرهای طولانی مدت که‌در آن پوست معمولا دهیدراته‌و خشک می‌شود یک مرطوب کننده‌همراه‌خود ببرید.

قبل از سفر با هواپیما

آرایش ملایم در مسافرت با هواپیما

یک کیف دستی بزرگ و جادار با خود ببرید

هنگام سفر با هواپیما و در فرودگاه‌باید از مراحل مختلف عبور کنید پس باید بلیط، کارت شناسایی، کارت پرواز و … مدام دم دستتانباشد پس بهتر است یک کیف بزرگ و جادار با خود ببرید و از بردن کیف دستی کوچک خود داری کنید .

علاوه‌بر این، می‌توانید آنچه‌در فرودگاه‌خرید نموده‌اید مانند یک بطری آب و چند خوراکی کوچک را داخل آن بریزید تا به‌راحتی به‌آن دسترسی داشته‌باشید. اگر همراه‌با خانواده‌و کودکانتان سفر می‌کنید همراه‌داشتن یک کیف دستی بزرگ بسیار مفید خواهد بود ، احتمال گم شدن و جاگذاشتن این کیف بسیار کم است .

لباسی بپوشید که‌برای محیط عمومی مناسب است

در بالا به‌این نکته‌اشاره‌نمودیم که‌حتما لباسی که‌در طول پرواز به‌تن می‌کنید باید راحت باشد ، شاید کلمه‌راحت بودن شما را به‌یاد پیژامه‌ها و لباس های خانگی خودتان بیاندازد به‌ویژه‌اگر زمان پروازتان در زمان های نیمه‌شب یا در نزدیکی ساعت های صبح باشد اما باید بدانید که‌این لباس ها برای محیط های عمومی مناسب نیست و باید در طول سفر لباس هایی را بپوشید که‌برای محیط عمومی مناسب و در عین حال راحت است.

بیش از حد عطر و ادکلن استفاده‌نکنید

هنگام مسافرت با هواپیما بیش از حد عطر و ادکلن استفاده‌نکنید و به‌اصطلاح با ادکلن خود دوش نگیرید شاید بوی ادکلن و عطرتان برای خود شما دل انگیز باشد اما ممکن است همسفرتان را اذیت کند و یا ممکن است او به‌عطر و ادوکلن ما حساسیت داشته‌باشد و این آلرژی او و حتی ما را با مشکل روبرو نماید پس هنگام خروج از منزل شیشه‌ادوکلن را روی خودتان خالی نکنید تا دیگران مجبور شوند بوی عطر و ادوکلن شما را برای ساعت ها تحمل کنند.

 

بیشتر بخوانید

مدل شال و روسری - 5

مدل شال و روسری - 5

مدل شال و روسری - 3

مدل شال و روسری - 3

مدل شال و روسری - 6

مدل شال و روسری - 6

مدل شال و روسری - 7

مدل شال و روسری - 7

مدل شال و روسری - 8

مدل شال و روسری - 8

مدل شال و روسری - 10

مدل شال و روسری - 10

مدل شال و روسری - 9

مدل شال و روسری - 9

خوشتیپی در مهمانی با پیراهن بلند و تونیک شیک + تصاویر

خوشتیپی در مهمانی با پیراهن بلند و تونیک شیک + تصاویر

ست لباس فانتزی زنانه خانگی و جوان پسند + تصاویر

ست لباس فانتزی زنانه خانگی و جوان پسند + تصاویر

مدل شال و روسری - 11

مدل شال و روسری - 11
مشاهده

مطالب بیشتر در گوناگون

مدل روسری های زیبا

مدل روسری های زیبا

مدل عینک ها ی آفتابی

مدل عینک ها ی آفتابی

مدل مو پسرانه 2013 + عکس

مدل مو پسرانه 2013 + عکس

مدل شال و روسری نوروز 92 - سری 2

مدل شال و روسری نوروز 92 - سری 2

مدل شال و روسری نوروز 92 - سری 1

مدل شال و روسری نوروز 92 - سری 1

عید 98 چه مدل شلوار جین دخترانه مد است؟ + تصاویر

عید 98 چه مدل شلوار جین دخترانه مد است؟ + تصاویر

مدل شلوار لی دخترانه رنگ سال 2013- سری 2

مدل شلوار لی دخترانه رنگ سال 2013- سری 2

مدل شال و روسری - 1

مدل شال و روسری - 1

مدل شال و روسری - 2

مدل شال و روسری - 2

مدل شال و روسری - 4

مدل شال و روسری - 4

مطالب مرتبط

آنهایی که بچه دارند با قطار سفر کنند یا هواپیما؟

آنهایی که بچه دارند با قطار سفر کنند یا هواپیما؟

نکات مهم سلامتی مخصوص سفرهای هوایی

نکات مهم سلامتی مخصوص سفرهای هوایی

پرواز هواپیمای مسافربری با یک مسافر! + تصاویر

پرواز هواپیمای مسافربری با یک مسافر! + تصاویر

لباس مناسب مسافرت در تابستان

لباس مناسب مسافرت در تابستان

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری

فوت و فن انتخاب لباس مناسب مسافرت در تابستان!

فوت و فن انتخاب لباس مناسب مسافرت در تابستان!

نکاتی درباره اولین سفر با نوزاد

نکاتی درباره اولین سفر با نوزاد

دلیل تلخ نیامدن نفیسه روشن در مراسم تشییع عارف لرستانی

دلیل تلخ نیامدن نفیسه روشن در مراسم تشییع عارف لرستانی

سفر با هواپیما با بدن شما چه می کند ؟

سفر با هواپیما با بدن شما چه می کند ؟

برای کنترل وضعیت افراد دیابتی در مسافرت چه باید کرد؟

برای کنترل وضعیت افراد دیابتی در مسافرت چه باید کرد؟

نکته ها و توصیه های مهم جهت مسافرت در زمستان

نکته ها و توصیه های مهم جهت مسافرت در زمستان

آداب و رسوم سفر با هواپیما

آداب و رسوم سفر با هواپیما

مسافرت رفتن با چه کسانی اشتباه است؟

مسافرت رفتن با چه کسانی اشتباه است؟

آشنایی با وسایل مهم برای مسافرت

آشنایی با وسایل مهم برای مسافرت

برای مسافرت ماه عسل چی بپوشیم؟

برای مسافرت ماه عسل چی بپوشیم؟

این یازده دقیقه در هواپیما نخوابید

این یازده دقیقه در هواپیما نخوابید

سایت های معتبر بلیط هواپیما چه ویژگی هایی دارند؟

سایت های معتبر بلیط هواپیما چه ویژگی هایی دارند؟

حقایقی در مورد هواپیما و خلبانی

حقایقی در مورد هواپیما و خلبانی

روش خرید آسان و سریع بلیط چارتر و ارزان هواپیما

روش خرید آسان و سریع بلیط چارتر و ارزان هواپیما

8 توصیه برای داشتن خواب راحت در هواپیما

8 توصیه برای داشتن خواب راحت در هواپیما