بیشتر بخوانید

10 قانون در زندگی

10 قانون در زندگی

اگر به دنبال آرامش درون هستید این رازها کمکتان میکند

اگر به دنبال آرامش درون هستید این رازها کمکتان میکند

7 راز برای داشتن شخصیت مثبت

7 راز برای داشتن شخصیت مثبت

لبخند زدن را فراموش نکنید

لبخند زدن را فراموش نکنید

چطور یک دوست خوب واقعی باشیم ؟

چطور یک دوست خوب واقعی باشیم ؟

روش های مناسب و کاربردی برای پس انداز کردن

روش های مناسب و کاربردی برای پس انداز کردن

سوالات متفاوت مصاحبه کاری برای استخدام یک کارمند خوب

سوالات متفاوت مصاحبه کاری برای استخدام یک کارمند خوب

قوانین طلایی موفقیت در زندگی

قوانین طلایی موفقیت در زندگی

شما چه تیپ شخصیتی دارید؟

شما چه تیپ شخصیتی دارید؟

آموزش طراحی یک لوگوی جذاب و حرفه ای

آموزش طراحی یک لوگوی جذاب و حرفه ای
ثروتمندترین همسران دنیا از ملیندا گیتس تا ملانیا ترامپ
در این مطلب میخواهیم شما را با ثروتمندترین همسران دنیا از ملیندا گیتس تا ملانیا ترامپ و مکنزی بزوس همسر جف بزوس آشنا کنیم.

با ثروتمندترین همسران دنیا آشنا شوید

زندگی افراد ثروتمند و رازهای موفقیت آنها در زندگی برای افراد جذاب است و همه‌دوست دارند درباره‌راههای تبدیل شدن به‌ثروتمندترین فرد دنیا اطلاعاتی کسب کنند. شاید برایتان جالب باشد که‌درباره‌ثروتمندترین همسران دنیا هم اطلاعاتی کسب کنید و چیزهایی درباره‌راز موفقیت این افراد ثروتمند بدانید. ما در این مطلب گزارشی از زندگی ثروتمندترین همسران دنیا تهیه‌کرده‌ایم که‌خواندنش خالی از لطف نیست.

از محبوبیت بی حد و حصر مجموعه‌«خانه‌داران واقعی» ، مشخص است که‌مردم آمریکا عاشق و شیفته‌دنبال کردن جریانات زندگی شخصی همسران ثروتمند هستند.
 
ولی پولدارترین پولدارها، هیچگاه‌رویای ظاهر شدن در برنامه‌های تلویزیونی رئالیتی را ندارند. آنها کارهای مهمتری برای انجام دارند که‌این کارها عبارتند از اداره‌یک کمپانی چند میلیون دلاری، حل مشکل فقر جهانی، و یادآوری به‌همسرشان (منظورمان ملانیا و دونالد ترامپ است) برای این که‌دستش را در طول پخش سرود ملی، روی قلبش قرار دهد.

ثروتمندترین همسران دنیا چه‌کسانی هستند

ملیندا گیتس

ملیندا گیتس، بیشتر به‌عنوان همسر بنیانگذار شرکت مایکروسافت، بیل گیتس معروف شناخته‌شده‌است. بیل و ملیندا گیتس، در بنیاد خیریه‌خود به‌نام بنیاد "بیل و ملیندا گیتس" به‌طور خستگی ناپذیری برای ریشه‌کن کردن فقر جهانی کار کرده‌اند. در سال 2012، ملیندا اعلام کرد که‌این بنیاد، 560 میلیون دلار از درآمد شرکت اش را صرف دسترسی زنان کشورهای جهان سوم، به‌روش های پیشگیری از بارداری کرده‌است. دانستن این موضوع ضرری ندارد که‌گیتس، ثروتی به‌ارزش 87.2 میلیارد دلار دارد.
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

با این حال، آنچه‌ممکن است در مورد بیل ندانید این است که‌او در ابتدا رئیس و کارفرمای ملیندا بود. ظاهرا، بیل به‌دنبال او به‌پارکینگ شرکت رفته‌و از او پرسیده‌که‌آیا وقتش برای یکشنبه‌آزاد است. ملیندا نیز در پاسخ گفته‌«یکشنبه‌برای من امکان پذیر نیست» و در ادامه‌ملیندا تعریف می‌کند:«به‌او گفتم که‌قبل از یکشنبه‌به‌من زنگ بزند تا برنامه‌ام را چک کنم وقت آزاد دارم یا خیر.»

بعد از اولین ملاقات، هفت سال طول کشید تا این رابطه، به‌ازدواج تبدیل شود. ملیندا گفت که‌شیفته‌هوش و ذوق و شوخ طبعی بیل شده‌بود. اما در آغاز، تغییر رابطه‌آنها از همکار به‌شریک زندگی مشکل بود. او می‌گوید:«ما قطعا زمانی که‌با هم بودن را شروع کردیم، در یک سطح نمی کردیم. من در مایکروسافت از نظر سطح شغلی، سه‌پله‌پایین تر از بیل بودم و او مدیر عامل آن شرکت بود. ما باید تغییر می‌کردیم تا همانند هم شویم. این موضوع هم سطح شدن، چیزی نیست که‌بلافاصله‌یک شبه‌اتفاق افتد، اما هر دو تصمیم برای هم سطح شدن گرفتیم. ما نیاز داشتیم تا پشت صحنه‌زمانی که‌در حال انجام کار نبودیم با هم صحبت کنیم. اما فکر می‌کنم در حال حاضر این اتفاق افتاده‌است و در یک سطح قرار گرفته‌ایم.»
 

داشا ژوکووا
داشا ژوکووا، دختر یکی از افراد وابسته‌به‌حکومت تزارهای روسیه، با ثروتمندترین مرد روسیه‌با دارایی 9 میلیارد دلاری یعنی رومن آبراموویچ در یک مهمانی سال نو آشنا شد که‌این مهمانی توسط پدرش در سال 2005 سازماندهی شده‌بود. در آن زمان، او 25 ساله‌بود و با ستاره‌تنیس به‌نام مارات سافین دوست بود و آبراموویچ 40 ساله‌بود و با همسر دومش ایرینا ویاچسلاوووا مالاندینا ازدواج کرده‌بود که‌از او پنج فرزند داشت.
 
داشا و رومن، رابطه‌شان را با هم ادامه‌دادند و صاحب دو فرزند شدند اما تصمیم گرفتند تا رابطه‌خود را به‌عنوان دو دوست ادامه‌دهند، علیرغم این حقیقت که‌آنها مخفیانه‌در سال 2008 ازدواج کرده‌بودند و این موضوع را مخفی نگه‌داشته‌بودند. ظاهرا داشا اجازه‌آشکار شدن قضیه‌ازدواج شان را تا زمان مصاحبه‌با مجله‌وال استریت در سال 2015 نداد! جزییات مربوط به‌ازدواج این زوج، پنهان مانده‌بود و کسی از آن اطلاعی نداشت.
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

ژوکوا، بنیان گذار مجله‌ای به‌نام "گاراژ" است که‌این مجله، یک مجله‌هنر و مد است و رسانه‌VICE مالک آن است. از سال 2008، او یک دختر کامل و جذاب و هنرمند جهانی شده‌است و رسانه‌بزرگ و با نفوذی را خودش خلق کرده‌است.
 

پریسیلا چَن

پریسیلا چن، در صف سرویس بهداشتی در یک مهمانی خصوصی دانشجوئی در هاروارد، بنیانگذار فیسبوک به‌نام مارک زاکربرگ را ملاقات کرد. اولین تصور او این بود که‌او فردی به‌اندازه‌کافی جدی نمی باشد. پریسیلا می‌گوید:«فکر نمی کردم که‌این شخص جالب، اینقدر درس خوان و سختکوش باشد. در اولین قرارمان، او به‌من گفت که‌میل دارد تا با من بیرون قرار بگذارد نه‌اینکه‌در خانه‌بماند و تکلیف میان ترم اش را تمام کند.

 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

این موضوع مرا ترسانده‌بود. من مارک را برای درس خواندن و اتمام کارهایش به‌خانه‌می‌فرستادم تا اینکه‌بعدا متوجه‌شدم که‌با این بهانه، مارک قصد داشته‌من را متقاعد کند تا زمان بیشتری را با او سپری کنم و من بعدا متوجه‌شدم که‌او بسیار تیزهوش است. متوجه‌شدم که‌نوع یادگیری او، از روش یادگیری من متفاوت است.»

این دو، 9 سال دوست بودند تا اینکه‌در سال 2012 ازدواج کردند. زاکربرگ این رویداد یعنی ازدواجش را از طریق بخش "رویداد زندگی" فیسبوک اعلام کرد، البته‌همه‌دوستانش را تحریک کرد تا بیشتر خانم خوش شانسی که‌با مدیرعامل بزرگترین شبکه‌اجتماعی با ثروت 62.7 میلیارد دلار ازدواج کرده‌را بشناسند؟ چن، که‌از دانشکده‌پزشکی دانشگاه‌کالیفرنیا در سان فرانسیسکو فارغ التحصیل شد، متخصص اطفال است. او بیان کرد که‌تحصیل، یک مسئله‌شدیدا شخصی برای او می‌باشد. به‌عنوان دختر یک مهاجر چینی، او به‌سه‌زبان صحبت می‌کند:انگلیس، کانتونی و اسپانیایی.
 

مکنزی بزوس
مکنزی بزوس، به‌عنوان نویسنده‌ای بلندپرواز، رمان نویس معروف و همسر جف بزوس، در اوایل ده‌نود در شرکت صندوق سرمایه‌گذاری در نیویورک سیتی، برای گرفتن شغلی روزانه‌مصاحبه‌شد. جف بزوس، شخصی بود که‌با او مصاحبه‌کرد. او این شغل را به‌دست آورد اما مکنزی بیشتر به‌رابطه‌تخصصی و کاری علاقه‌مند بود. مکنزی به‌خاطر می‌آورد:«دفتر من کنار دفتر او بود و کل روز من به‌خنده‌طلسم کننده‌او گوش می‌دادم. چطور می‌توانی عاشق این خنده‌ها نشوی؟»
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

بعد از دوستی به‌مدت سه‌ماه، این دو در سال 1993 ازدواج کردند و مکنزی با جف به‌سیاتل رفت و درآنجا شرکت استارت آپی به‌نام Amazon.com را تاسیس کرد. در حال حاضر، جف دارای ثروتی معادل 80 میلیارد دلار است. این دو با هم، صاحب چهار فرزند می‌باشند و مکنزی، نویسنده‌دو رمان است. زمانی که‌از او پرسیده‌شد آیا فکر می‌کرده‌که‌آمازون باعث تخریب صنعت انتشار شود، او به‌مجله‌ووگ گفت، «نه‌اصلا فکر نکرده‌بودم. من فکر می‌کنم آمازون برای خواننده‌ها عالی باشد.»
 

ملانیا ترامپ
ملانیا ترامپ، مدل سابق اسلوونی و اولین مهاجری بود که‌بانوی اول آمریکا شد. در سال 1970 در یوگوسلاوی متولد شد و دونالد ترامپ را در سال 1998 در کلوپ کیت کت در نیویورک ملاقات کرد - در آن زمان، ملانیا 26 ساله‌بود و ترامپ 52 ساله‌بود. ترامپ به‌لری کینگ گفت:«من بعد از دیدار با ملانیا دیوانه‌او شدم.» اما ترامپ با خانم دیگری رابطه‌داشت، پس زمانی که‌دونالد از ملانیا درخواست شماره‌اش را کرد، او از دادن شماره‌به‌او امتناع کرد.
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

رابطه‌دونالد و ملانیا یک رابطه‌آرام نبود. آنها در سال 1998 از هم جدا شدند و مجدداً در سال 2000 با هم آشتی کردند. ملانیا بعدها گفت که‌آنها چند ماه‌از هم دور بودند و گفت که‌علت آن این موضوع بود که‌او درگیر مسایل ریاست جمهوری بود. در سال 2004، به‌او حلقه‌نامزدی 1.5 میلیون دلاری در مت گالا پیشنهاد داد و آنها در سال 2005 در پالم بیچ ازدواج کردند. ملانیا روی جلد مجله‌ووگ با لباس عروسی طراحی شده‌توسط طراح مد معروف، کریستین دیور، ظاهر شد.

با اینکه‌دونالد، ثروتمندترین همسر این لیست نیست- خبرگزاری فوربس تخمین می‌زند که‌ارزش دارایی خالص او 3.5 میلیارد دلار باشد - او چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا است. ملانیا در سال 2006 ، شهروند آنجا شد و همان سال صاحب فرزندی به‌نام بارون ترامپ شد که‌کوچکترین فرزند آقای رئیس جمهور است.
 

جری هال
مدل سابق، جری هال، به‌عنوان شریک و همسر قبلی میک جگر و مادر چهار فرزند او شناخته‌شده‌است. بعد از پخش شدن شایعه‌خیانت جگر بعد از سال ها، دو بار از هم در سال 1999 جدا شدند. در سال 2015، هال با تاجر بزرگی به‌نام روپرت مُرداک با ثروتی به‌ارزش 13 میلیارد دلار رابطه‌ای آغاز نمود. آنها یک سال بعد نامزد شدند و در مارس 2016 ازدواج کردند.

این ازدواج سوم مُرداک در سن 84 سالگی بود. هال 59 ساله‌بود. در طول دوران مجردی اش، هال با مردان جوان تر قرار می‌گذاشت اما می‌گفت که‌میل به‌مردان مسن تر دارد. و به‌همین علت کسی باور نداشت که‌این ازدواج به‌خاطر پول باشد. هزینه‌طلاق هال از جگر، 40 میلیون دلار بود، پس واقعا نیازی به‌پول نداشت. او به‌مجله‌ایندیپندنت گفت:«نمی خواهم بچه‌داشته‌باشم زیرا چهار فرزند دارم. و نمی خواهم کسی بر من ریاست کند چون همانطور که‌می‌دانید خودم پول دارم.»
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید


لورن پاول
بعد از مرگ استیو جابز در سال 2011، لورن پاول، یکی از چهار زن ثروتمند و پنجاهمین فرد ثروتمند روی کره‌زمین با دارایی و سهام 14.1 میلیارد دلار شد. لورن زمانی استیون را ملاقات کرد که‌در حال تحصیل در رشته‌MBA در دانشگاه‌استنفورد بود. جابز آمد و در مورد نامزدی صحبت کرد و او برای ملاقات و قرار با او رفت. او مانند جابز، گیاه‌خوار و کارمند سابق بانک سرمایه‌گذاری بود. بعد از سال ها قرار گذاشتن، این دو در مراسم مذهبی بودائی در پارک ملی یوسمتی کالیفرنیا ازدواج کردند.
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

اما همه‌ثروت لورن ارثیه‌نبود. طبق گزارش خبرگزاری فوربس، دارایی خالص او، 20.9 میلیارد دلار است و این دارایی به‌خاطر کار با Collective and College Track امرسون بود. در سپتامبر 2015، او 50 میلیون دلار به‌پروژه‌XQ بخشید:پروژه‌ای به‌نام "مدرسه‌ممتاز"، پروژه‌ای بود که‌شرکت کنندگان را تشویق به‌توسعه‌برنامه‌درسی دبیرستان می‌کرد.
 

لوسی ساوت ورت
لوسی ساوت ورت با یکی از بنیان گذاران گوگل به‌نام لری پیج در سال 2007 ازدواج کرد که‌دارایی خالص او طبق گزارش فوربس، 44 میلیارد دلار است. ساوت ورت و پیج در دانشگاه‌استنفورد همدیگر را ملاقات کردند که‌لوسی در حال تحصیل برای اخذ مدرک دکترا در رشته‌بیوانفورماتیک بیوپزشکی بود. این دو در جزیره‌نکر کارائیب ، جزیه‌ای که‌مالک آن ریچارد برنسون بود، ازدواج کردند.
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

ساوت ورت، به‌طور آشکاری، گوشه‌گیر است، اما می‌دانیم که‌از زمان ازدواج شان، آنها صاحب دو فرزند شدند و لوسی در کار بشردوستانه‌خانواده‌بسیار درگیر شد. در سال 2014، پیج در صفحه‌گوگل پلاس خود اعلام کرد که‌او و لوسی، 15 میلیون دلار برای مبارزه‌با ابولا از طریق مجموعه‌خصوصی اهدا کرده‌اند.
 

سوزان دل
در سال 1988، سوزان لیبرمن سرزنده‌و شاد، در حال کار در بنگاه‌املاک در آستین تگزاس بود که‌مایکل دل را ملاقات کرد، پسری که‌فروش کامپیوترهای خود را در اتاق خوابگاهش در دانشگاه‌تگزاس آغاز کرد. بعد از قرار ملاقات ناهار، سوزان به‌پدر و مادرش گفت که‌مایکل، "بهترین کسی بوده‌که‌تاکنون ملاقات کرده‌است". آنها در سال 1989 زمانی که‌مایکل 24 ساله‌و سوزان 25 ساله‌بود ازدواج کردند. بعد از حدود سی سال، آنها هنوز با هم و در کنار بنیاد مایکل و سوزان به‌نام دل هستند.
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

به‌دلیل درآمد حاصل از کامپیوترهای دل (ممکن است اسم آن را شنیده‌باشید)، دارایی مایکل 20.8 میلیارد دلار شد. موفقیت او می‌تواند به‌دلیل زن قدرتمندی باشد که‌کنار او در همه‌مراحل ایستاد. سوزان دل، به‌خاطر دوچرخه‌سواری در مسافت 65 مایل؛ نگرش مشتاق و بشردوستانه‌اش و عاشق مد بودنش شناخته‌شده‌است. او مدرکی از دانشگاه‌ایالت آریزونا در زمینه‌تجارت و طراحی مد دریافت کرد. در سال 2003، او خط مد خود را راه‌اندازی کرد که‌نام آن، فی Phi بود اما فقط چند سال دوام آورد. او گفت که‌خط مد او خیلی قدیمی بود. او بعدا بوتیک اش را در آستین افتتاح کرد اما این بوتیک هم بسته‌شد.
 

میراندا کر
قبل از اینکه‌میراندا کر، مدیر عامل شرکت اسنپ چت به‌نام ایوان اشپیگل را در سال 2015 ملاقات کند، مدل برند ویکتوریاز سیکرت بود، و هنوز درد جدایی و طلاق از بازیگر، ارلاندو بلوم را داشت که‌از او یک پسر به‌نام فلین داشت. او به‌مجله‌ال کانادا در نوامبر 2016 گفت:«زمانی که‌من و اورلاندو جدا شدیم، من واقعا افسردگی بدی گرفتم. (این زوج در سال 2013 جدا شدند). من هیچگاه‌عمق این حس یا حقیقت آن را درک نکردم زیرا واقعا فرد شادی بودم.»
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

جدایی کر از بلوم قطعا، علت کم اهمیتی داشت که‌یکی از این دلایل، پیوستن به‌جاستین بیبر و اولین درگیری بین بیبر و بلوم بود. علت جدایی، رابطه‌با اشپیگل، در یک مسیر سنتی تر بود. شما می‌پرسید مگر چقدر سنتی بوده‌است؟ طبق گزارش فوربس، اشپیگل، جوان ترین مدیر عامل شرکت شد زمانی که‌شرکت اسنپ چت شروع به‌تجارت در ماه‌مارس 2017 کرد و یکی از جوان ترین میلیاردها با دارایی برآورد شده‌4 میلیارد دلار بود.
 

سلما هایک-پینو
سلما هایک، یک بازیگر خوب بود قبل از اینکه‌شروع به‌قرار گذاشتن با تاجر فرانسوی به‌نام فرانسوا-هنری پینو در سال 2006 کند. نمی توان به‌زنی که‌نامزد دریافت جایزه‌اسکار سال 2003 است نگاه‌نکرد. این احتمالا یکی از دلایل او برای حفظ مدیریت استقلال مالی اش بعد از رشد حساب بانکی اش به‌میلیاردها دلار است. هایک در سال 2011 به‌ردباک (از طریق مجله‌هفتگی آمریکا) گفت:«من به‌سختی کار می‌کردم، من زندگی ام را خودم ساختم و عاشق آن هستم. دوست دارم تا استقلال مالی داشته‌باشم. هیچگاه‌نمی خواهم کاملا به‌کس دیگری وابسته‌باشم.»
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

البته، درحالی که‌با یکی از مردان ثروتمند جهان ازدواج کرد (دارایی 22.9 میلیارد دلار)، قطعا پیشرفت خود را داشت، و هایک پذیرفت که‌رابطه‌آنها کامل نیست. در واقع، زمانی که‌به‌جیمی فالون در سال 2017 گفت، او فکر می‌کرد که‌شوهرش با زنی به‌نام النا رابطه‌دارد، و بعدا معلوم شد که‌این شخص فقط یک نرم افزار یادگیری انگلیسی به‌نام السا بود. روابط و تلفن ها. اوه- سلما، همه‌ما این چیزها را تجربه‌کرده‌ایم!
 

آسترید بافت
طبق گزارش روزنامه‌انگلیسی گاردین، وارن بافت؛ همسر آینده‌خود؛ آسترید منکز را در کلوپ شبانه‌اوماها، نب، ملاقات کرد. او در حال کار به‌عنوان پیشخدمت در آنجا بود و همسر اول او، سوزان بافت، در اینجا آواز می‌خواند. از این رو، یکی از عجیب ترین مثلث های عشق در تاریخ رقم خورد که‌گفته‌می‌شود تا مرگ سوزان در سال 2004 ادامه‌یافت.

طبق مجله‌گاردین، سوزان و آسترید، قرن ها میلیاردرهای معروفی بودند. تبلوید می‌گفت:«با افزایش ثروت بافت، سوزان بافت، به‌کار مدیریت بنیاد خیریه‌همسرش، پرداخت.» وارن زمان زیادی را با همسرش گذراند - آنها اغلب در کار با هم ظاهر می‌شدند. در ضمن، منکز برای دیدن او می‌آمد، بدون اینکه‌اثری از حسادت وجود داشته‌باشد و گاهی اوقات لبخند هم می‌زد، با او صحبت می‌کرد و دستش را می‌گرفت. گاردین ادعا کرد که‌این سه‌نفر حتی برای هم کارت تبریک کریسمس با امضای وارن؛ سوزی و آسترید می‌فرستادند.
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

دو سال بعد از مرگ سوزان، وارن با منکز ازدواج کرد. با اینکه‌دارایی خالص وارن در حدود 75 میلیارد دلار بود او به‌شیوه‌زندگی سطح پایین خود ادامه‌داد و عروسی بدون خرج زیادی برگزار کرد. مجله‌گاردین نوشت:«هیچ تخت طلایی، شامپاین یا مجسمه‌یخی در عروسی سال نبراسکا وجود نداشت. داماد، لباس کار روزمره‌اش را پوشید، حلقه‌آنها، انگشتر خریداری شده‌با تخفیف از شرکت جواهرسازی خودش بود و پذیرایی، غذایی در رستوران بونفیش گریل، و یک سری غذای دریایی آمریکایی بود.»
 

جوآن برانسون
در مورد مردانی شنیده‌اید که‌کار زیادی انجام می‌دهند تا به‌دختری که‌می‌خواهند برسند، داستان چگونگی ازدواج ریچارد برانسون با جوآن بامزه‌است. طبق پست های وبلاگ نوشته‌شده‌توسط برانسون، این میلیاردر، در توری در سال 1978 در جزیره‌نکر، جزیره‌ای که‌در نهایت آن را خرید - با همسرش آشنا شد. «من آن هفته‌دو بار عاشق شدم – یک بار زمانی که‌هلی کوپتر ما بالای آب های فیروزه‌ای و سواحل شن های سفید جزیره‌نکر پرواز می‌کرد (عاشق جزیره‌شدم) و بار دیگر زمانی که‌لبخند دختری زیبا در کنار خودم در این سفر را دیدم. در کل ما اطراف جزیره‌گشتی زدیم و در مورد تبدیل این مکان برای نوازندگان، رویا پردازی کردیم.»
 
ثروتمندترین همسران دنیا

ثروتمندترین همسران دنیا را بشناسید

هزینه‌خرید این جزیره، 6 میلیون دلار گزارش شد. با این که‌ریچارد دارای ثروتی در حدود 5.1 میلیارد دلار در سال 2017 بود، اما آن زمان نمی توانست هزینه‌خرید این جزیره‌را تهیه‌کند. در ادامه‌داستان، او برای کم کردن قیمت تا 180000 دلار سال بعد با این شرط مذاکره‌کرد که‌آن را تبدیل به‌مکانی برای رفت و آمد کند. او و جوآن پیوند خود را 11 سال بعد در سال 1989 در این جزیره‌جشن گرفتند.
بیشتر بخوانید

با این 5 سوال به موفقیت برسید

با این 5 سوال به موفقیت برسید

اگر تو هم کنکور قبول نشدی حتما این مطلب رو بخون

اگر تو هم کنکور قبول نشدی حتما این مطلب رو بخون

شناخت روابط در خانواده

شناخت روابط در خانواده

دختری با معلولیت شدید سمبل امید و موفقیت

 دختری با معلولیت شدید سمبل امید و موفقیت

افراد موفق تعطیلات آخر هفته را چگونه سپری می کنند؟

افراد موفق تعطیلات آخر هفته را چگونه سپری می کنند؟

نکات کلیدی برای فرار از استرس

نکات کلیدی برای فرار از استرس

رازهـای موفقیـت در روابط زناشویی

رازهـای موفقیـت در روابط زناشویی

نکات کلیدی برای ایجاد انگیزه

نکات کلیدی برای ایجاد انگیزه

تصویر ذهنی خوب برای خود بسازید

تصویر ذهنی خوب برای خود بسازید

درسی که از آن متنفرید را اینگونه بخوانید

درسی که از آن متنفرید را اینگونه بخوانید
مشاهده

مطالب بیشتر در موفقیت

هیچ تلاشی بی نتیجه نمی ماند

هیچ تلاشی بی نتیجه نمی ماند

31 راز موفقیت در زندگی

31 راز موفقیت در زندگی

چگونه به موفقیت برسیم؟

چگونه به موفقیت برسیم؟

چگونه می توانیم زندگی شاد داشته باشیم؟

چگونه می توانیم زندگی شاد داشته باشیم؟

به زندگی لبخند بزن

به زندگی لبخند بزن

روش برقراری ارتباط موثر با همه کس در همه جا

روش برقراری ارتباط موثر با همه کس در همه جا

جملات اکونیک مارتین لوتر کینگ جونیور

جملات اکونیک مارتین لوتر کینگ جونیور

خصوصیات اخلاقی موفق ترین سرمایه گذاران دنیا

خصوصیات اخلاقی موفق ترین سرمایه گذاران دنیا

بهترین روش برای بالا بردن سطح “اعتماد به نفس”

بهترین روش برای بالا بردن سطح “اعتماد به نفس”

سلف سرویس یا سلف زندگی

سلف سرویس یا سلف زندگی

مطالب مرتبط

ثروتمندترین بچه های دنیا + تصاویر

ثروتمندترین بچه های دنیا + تصاویر

ثروتمندترین های دنیا در سال 2019 معرفی شدند

ثروتمندترین های دنیا در سال 2019 معرفی شدند

مدل لباس ملانیا ترامپ در جشن سال نو میلادی + عکس

مدل لباس ملانیا ترامپ در جشن سال نو میلادی + عکس

پیش بینی های جدید بیل گیتس درباره آینده + عکس

پیش بینی های جدید بیل گیتس درباره آینده + عکس

اعضای خانواده ترامپ را بیشتر بشناسید

اعضای خانواده ترامپ را بیشتر بشناسید

انتخاب دوباره بیل گیتس به عنوان ثروتمندترین مرد جهان

انتخاب دوباره بیل گیتس به عنوان ثروتمندترین مرد جهان

ملانیا ترامپ الگوی پوشش زنان قدرتمند جهان + تصاویر

ملانیا ترامپ الگوی پوشش زنان قدرتمند جهان + تصاویر

مولتی میلیاردرهای جهان در سال 2016 + تصاویر

مولتی میلیاردرهای جهان در سال 2016 + تصاویر

شایعات عجیب و غریب در مورد چهره ها از ملانیا تا ملکه !

شایعات عجیب و غریب در مورد چهره ها از ملانیا تا ملکه !

اولین خانه هوشمند جهان، خانه بیل گیتس را بشناسید

اولین خانه هوشمند جهان، خانه بیل گیتس را بشناسید

ثروتمندترین زنان دنیا + عکس

ثروتمندترین زنان دنیا + عکس

خانه ها و ویلاهای مجلل دونالد ترامپ

خانه ها و ویلاهای مجلل دونالد ترامپ

10 ثروتمند برتر دنیای تکنولوژی + عکس

10 ثروتمند برتر دنیای تکنولوژی + عکس

تمام همسران دونالد ترامپ + تصاویر

تمام همسران دونالد ترامپ + تصاویر

تیپ اسپرت ملانیا ترامپ با کلاه و کتانی!

تیپ اسپرت ملانیا ترامپ با کلاه و کتانی!

جنجال لباس گرانقیمت ملانیا ترامپ در فرانسه + تصاویر

جنجال لباس گرانقیمت ملانیا ترامپ در فرانسه + تصاویر

مراسم عروسی مجلل ترامپ و ملانیا + تصاویر کامل

مراسم عروسی مجلل ترامپ و ملانیا + تصاویر کامل

با ثروتمندترین افراد تاریخ آشنا شوید

با ثروتمندترین افراد تاریخ آشنا شوید

اتاق آرایش مخصوص ملانیا ترامپ در کاخ سفید!

اتاق آرایش مخصوص ملانیا ترامپ در کاخ سفید!

قدرتمندترین زن های جهان از نگاه فوربس + تصاویر

قدرتمندترین زن های جهان از نگاه فوربس + تصاویر