بیشتر بخوانید

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست
واقعیت هایی از زندگی جکی چان که تابحال نشنیده اید
جکی چان یکی از اسطوره های فیلم های رزمی است که با عبور از مرز 60 سالگی همچان مشغول بازی در فیلم های رزمی است ، در این مطلب میخواهیم شما را حقایقی از زندگی جکی چان آشنا کنیم.

زندگی جکی چان به‌روایت تصویر

اگر از طرفداران فیلم های رزمی باشید حتما جکی چان را می‌شناسید و شاید یکی از اسطوره‌های کودکی خیلی از شما نیز بوده‌است. جکی چان بازیگر پرطرفدار ،یکی از بهترین بدلکاران تاریخ بود که‌زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. در این مطلب میخواهیم شما را با واقعیت هایی از زندگی جکی چان آشنا کنیم.

دنیای ورزش های رزمی یکی از حوزه‌های مورد علاقه‌ی افراد است و از زمانی که‌هنرهای رزمی وارد دنیای سینما شد نیز بر جذابیت آن بیش از پیش افزوده‌شد. شاید اولین کسی که‌به‌طور جدی ورزش های رزمی را وارد دنیای سینما کرد بروس لی، رزمی کار و بازیگر فقید سینمای هنگ کنگ و هالیوود بود که‌البته‌متاسفانه‌زیاد زنده‌نماند تا هنر خود را در این عرصه‌به‌نمایش گذاشته‌و حاصل کار خود ببیند. بعد از چند فیلم مختصر بروس لی در دنیای هالیوود و به‌دنبال آن مرگ نابهنگام او، دیگر کسی نبود که‌پاسخگوی اشتیاق تماشاگران برای فیلم های رزمی باشد.

هر چند که‌پس از مرگ بروس لی تب فیلم های رزمی سینمای جهان به‌خصوص سینمای هنگ کنگ را فرا گرفت که‌همه‌تقلیدهایی مضحک از فیلم های بروس لی بودند، اما تا اوایل ده‌ی 1980 و ظهور ستاره‌ای جدید در سینمای هنگ کنگ به‌نام جکی چان کسی نتوانست خود را جانشینی مناسب برای بروس لی نشان دهد.

حقایقی از زندگی جکی چان

 جکی چان

جکی چان اسطوره‌فیلم های رزمی

این جوان کوتاه‌قد اما بسیار خبره‌در ورزش های رزمی اگر چه‌بر خلاف جدیت فیلم های بروس لی، کمدی و بامزگی را وارد این ژانر کرده‌بود اما به‌سرعت مورد توجه‌قرار گرفت و راه‌خود را به‌هالیوود باز کرد. اکنون او از مرگ 60 سالگی عبور کرده‌و همچنان به‌بازی در فیلم های رزمی و پرهیجان ادامه‌می‌دهد.

1-کودکی سخت
 
 جکی چان

جکی چان در دوران کودکی

والدین جکی چان شباهت بسیاری به‌شخصیت های بسیاری از فیلم های او دارند. قبل از جنگ جهانی دوم، چارلز، پدر جکی، برای دولت ملی گرای چین جاسوسی می‌کرد مادرش، لی لی، نیز یک بازیگر تئاتر بود که‌در کنار این حرفه‌تریاک نیز می‌فروخت. جالب این که‌چارلز در دورانی که‌به‌جاسوسی مشغول بود، لی لی را دستگیر کرده‌و سپس به‌او علاقمند شده‌و با او ازدواج نمود.

پدر جکی از ازدواج اول خود دو پسر و لی لی دو دختر داشت. بدین ترتیب، چارلز برای این که‌بتواند مخارج خانواده‌ی پرجمعیتش را تامین کند به‌مافیای چین پیوست. وقتی که‌کمونیست ها در سال 1949 در چین به‌قدرت رسیدند، چارلز و لی لی به‌هنگ کنگ فرار کرده‌و چهار فرزندشان را در چین جا گذاشتند.

به‌گفته‌ی میبل چونگ، نویسنده‌زندگینامه‌جکی چان، در آن دوران کودکان بی سرپرست در چین کم نبودند زیرا با روی کار آمدن کمونیست افراد زیاید کشته‌و یا مجبور به‌فرار از کشور می‌شدند. جکی پنج سال بعد از این ماجرا در هنگ کنگ به‌دنیا آمد و مادرش نام او را «چان کونگ سانگ» به‌معنای «به‌دنیا آمده‌در هنگ کنگ» گذاشت. پدر و مادرش سعی کردند او را در ازای 26 دلار به‌پزشکی بریتانیایی که‌زایمان او را انجام داده‌بود بفروشند.
 


2- دوران مدرسه‌و ورود به‌دنیای بازیگری
 
جکی چان

جکی چان در دوران مدرسه 

وقتی که‌جکی به‌سن هفت سالگی رسید خانواده‌اش برای پیدا کردن کار راهی استرالیا شدند و جکی را در مدرسه‌شبانه‌روزی تنها گذاشتند. کلاس درس در ساعت 5 صبح آغاز شده‌و نیمه‌شب به‌پایان می‌رسید.

در این بین وی ورزش های آکروباتیک، هنرهای نمایشی و ورزش های رزمی و البته‌موسیقی کلاسیک را آموخت. هر اشتباهی با تنبیه‌بدنی همراه‌بود و به‌گفته‌ی خودش او هر روز کتک می‌خورد. اگر چه‌وی در حال حاضر به‌هفت زبان سخن می‌گوید اما در آن زمان وی در مدرسه‌نه‌خواندن یاد گرفت و نه‌نوشتن. در سن هشت سالگی وی نقش کوتاهی را در یک فیلم با نام «Big and Little Wong Tin Bar» بازی کرد و سپس وقتی که‌در سال 1971 از مدرسه‌فارغ التحصیل شد چندین نقش کوتاه‌بازی کرده‌بود.

در واقع جکی در زمینه‌ی حرکات آکروباتیک و بدل کاری در فیلم فعالیت داشت و در واقع در فیلم های «مشت خشم» و «اژدها وارد می‌شود» در میان کسانی قرار داشت که‌به‌مبارزه‌با بروس لی پرداختند.
 
بعد از مرگ بروس لی، ویلی چان، تهیه‌کننده‌فیلم های رزمی در چندین فیلم کم اهمیت از چان به‌عنوان بروس لی جدید استفاده‌کرد. اما جکی می‌خواست که‌هویت سینمایی مستقل خود را داشته‌باشد، شخصیتی که‌رگه‌هایی از کمدی، حرکات سخت بدنی و ورزش های رزمی را در خود داشته‌باشد.
 
وی در نهایت توانست با بازی در فیلم «استاد مست» (Drunken Master) به‌این هدف خود دست یافت. در این زمان سینمای هنک کنگ هنوز هم شیفته‌سبک را ه‌رفتن و بازی بروس لی و البته‌جیغ های او و از پای درآوردن شخصیت های خبیث بود. اما سبک بازی جکی چان بسیار روان و همراه‌با رگه‌های واضحی از شوخی و کمدی بود.
 


3- جکی چان بازیگر و کارگردانی کمال گرا
 جکی چان

جکی چان یکی از کارگردان های سختگیر سر صحنه‌است

همه‌داستان هایی در مورد کارگردان های سختگیر شنیده‌ایم؛ برای مثال چارلی چاپلین در سر صحنه‌ی فیلم «روشنایی های شهر» تنها برای این که‌ویرجینیا چریل گل رز را در زاویه‌ی مناسبی بگیرد 300 بار این سکانس را تکرار کرد تا به‌نتیجه‌دلخواه‌رسید. دیوید فینچر نیز به‌خاطر وسواس در برداشت های مختلف مشهور است. اما جکی چان با 2٫900 برداشت برای یک صحنه‌ی 10 دقیقه‌ای رکورد تمامی کارگردانان را در این زمینه‌شکسته‌است. جکی در سال 1982، کارگردانی فیلم «خدای اژدها» (Dragon Lord) را علاوه‌بر بازی در آن نیز بر عهده‌داشت. اولین صحنه‌ی فیلم جکی چان و تعدادی دیگر از بدلکاران فیلم را نشان می‌دهد که‌مشغول یک بازی به‌نام «جیانزی» هستند.

قرار بود این صحنه‌اوج داستان فیلم باشد اما جکی اصرار داشت که‌فیلم با یک صحنه‌ی هیجان انگیز آغاز شود. در این صحنه‌بدلکاری ها و حرکات آکروباتیک زیادی انجام می‌گیرد اما جکی تنها یک ضربه‌به‌وسیله‌ی بازی می‌زند و برای این که‌این تنها ضربه‌از نظر زاویه‌و زمانبندی بهترین باشد صدها بار تکرار شد. بدین ترتیب جکی رکورد گینس بیشترین برداشت از یک صحنه‌را به‌خود اختصاص داده‌است.
 


4- بهترین صحنه‌مبارزه‌جکی چان
جکی چان

جکی چان در یکی از بهترین صحنه‌های مبارزه‌اش

صحنه‌های مبارزه‌بسیاری در فیلم های رزمی وجود دارد اما اگر از کسی بخواهید بهترین صحنه‌های مبارزه‌در فیلم های رزمی را نام ببرد بدون شک صحنه‌ی مبارزه‌ی نهایی بین جکی و بنی اورکویدز در فیلم «Wheels on Meals» در سال 1984 در میان انتخاب های او قرار دارد. چان در آن زمان در ورزش کیک بوکسینگ شناخته‌شده‌نبود از این رو وقتی که‌توانست اورکویدز که‌قهرمان کیک بوکسینگ جهان را در این صحنه‌شکست دهد همه‌شگفت زده‌شدند. در زمان فیلم برداری این صحنه، اورکویدز به‌شکلی واقعی به‌چان ضربه‌وارد می‌کرد و چان نیز نمی توانست مشت های او را از خود دور کند. جکی که‌از این موضوع عصبانی شده‌بود چندین ضربه‌ی سریع به‌بدن اورکویدز زده‌و سپس او را تحریک کرد که‌مبارزه‌ای واقعی داشته‌باشند.

اورکویدز به‌جکی هشدار داد که‌او یک رزمی کار حرفه‌ای است و ممکن است در مبارزه‌به‌جکی صدمه‌ی جبران ناپذیری برسد. اورکویدز به‌خاطر ضربه‌ی مرگباری که‌موقع مبارزه‌انجام می‌داد مشهور شده‌بود. به‌هر ترتیب رقابتی بین این دو در فیلم درگرفت که‌البته‌به‌دوستی آن ها منتهی شد و این دو 4 سال بعد یک بار دیگر در فیلم «اژدها برای همیشه» با هم مبارزه‌کردند.
 


5- بدلکاری که‌نزدیک بود به‌مرگ او منجر شود
 
 جکی چان

جکی چان در یکی از صحنه‌های بدلکاری اش

جکی چان در حال ساخت یک صحنه‌ی بدلکاری بسیار ساده‌در فیلم «زره‌خداوند» (Armor of God) در سال 1986 نزدیک بود جان خود را از دست بدهد. در یکی از روزهای فیلم برداری این فیلم در یوگسلاوی جکی چان به‌دلیل مسافرت طولانی احساس کسالت و ناخوشی می‌کرد. با این وجود وی تصمیم گرفت که‌یک بدلکاری کوچک که‌شامل پریدن از روی یک دیوار به‌روی شاخه‌ی یک درخت بود را انجام دهد. اما از برداشت اول خوشش نیامد و خواست که‌این سکانس را دوباره‌تکرار کند. در برداشت دوم وی نتوانست روی شاخه‌درخت فرود آید و از ارتفاع 12 متری به‌روی صخره‌های پایین درخت افتاد.

جمجمه‌جکی شکست و قسمتی از استخوان آن وارد بافت مغز شد که‌به‌خونریزی مغزی منجر شده‌و خون از گوش های او بیرون زد. در نهایت جراحی اورژانسی و سریع جان او را نجات داد اما هنوز یک صفحه‌ی پلاستیکی در سر او وجود دارد و بخشی از شنوایی گوش راستش را در نتیجه‌ی این حادثه‌از دست داده‌است.

 


6- بروس لی جیغ می‌زد، جکی چان ناله‌می‌کند
 جکی چان

جکی چان در قیاس با بروسلی

جیغ غیرطبیعی بروس لی در هنگام اجرای حرکات رزمی مشهور است اما جکی چان ناله‌های واقعی ناشی از درد را ترجیح می‌دهد. همچنین وی علاقه‌دارد که‌در انتهای فیلم هایش آواز بخواند. همانطور که‌قبلاً نیز گفته‌شد، جکی در مدرسه‌آواز خواندن را یاد گرفته‌بود.
 
از سال 1984 تاکنون وی 20 آلبوم صوتی حاوی ترانه‌های خود منتشر کرده‌است. از سال 1980 و فیلم «استاد جوان» وی آهنگ تیتراژ پایانی تمامی فیلم های ساخته‌شده‌اش در چین را خود خوانده‌است. همچنین وی در کارتون «مولان» (Mulan) آهنگی به‌نام «من از تو مرد خواهم ساخت» را به‌سه‌زبان ماندرین، کانتونی و چین اصلی خوانده‌است.
 


7- شکست پذیر اما سرسخت
 
جکی چان

تلاش بی وقفه‌جکی چان در طول سالهای بازی و بدلکاری

در طول سال ها بازی و بدلکاری های خطرناک در فیلم های رزمی، جکی چان آسیب های جسمی فراوانی دیده‌است که‌از آن ها می‌توان به‌سه‌بار شکستگی بینی و شکستگی و زخمی شدن دست ها به‌دفعات اشاره‌کرد.

علاوه‌بر این وی بارها دچار صدمه‌از ناحیه‌زانو شده‌که‌اکنون نمی تواند به‌درستی بدود به‌همین دلیل بسیاری از صحنه‌های دویدنش در فیلم ها را خودش انجام نمی دهد.چندین بار نیز تاکنون دچار دررفتگی شانه‌ها، لگن و جناغ سینه‌شده‌است. یک بار ران هایش بین دو ماشین له‌شدند و در فیلم «سر و صدا در برانکس» نیز با شکستگی مچ پا مواجه‌گردید. در ادامه‌وی یک جوراب روی قالب گچ پایش کشیده‌و آنرا طوری رنگ کرد که‌شبیه‌کفش ورزشی به‌نظر برسد و بدین ترتیب فیلم برداری را ادامه‌داد.

وی در اجرای خوشمزگی های فیلم های خود از باستر کیتون و هارولد لوید الهام گرفته‌و بسیاری از بدلکاری های بامزه‌آن ها را تکرار کرده‌است. برای مثال در فیلم «پروژه‌اَی» وی سعی کرد صحنه‌ی برج ساعت در فیلم «ایمنی در آخر» (Safety Las) هارولد لوید را بازسازی کند اما برخلاف لوید که‌به‌دلیل داشتن تنها هشت انگشت در هر دو دست توانایی بالا رفتن از ساختمان را نداشت و برای این صحنه‌از بدلکار استفاده‌کرد اما جکی چان این صحنه‌را خود اجرا کرده‌و در ارتفاع 18 متری خود را آویزان نمود به‌نحوی که‌در صورت کوچک ترین اشتباه‌سقوط می‌کرد.
 
جکی نمی خواست که‌افتادن از این ارتفاع را بازی کند بدین ترتیب به‌صفحه‌ی ساعت چنگ زد تا این که‌واقعا دستش از خستگی رها شده‌و سقوط کرد. اما وقتی نتیجه‌ی کار را دید خوشش نیامد و آن را تکرار کرد که‌باعث شکستن بینی و صدمه‌دیدن گردنش شد.
 


8- بی علاقگی به‌هالیوود
 
جکی چان

جکی چان در نمایی از فیلمش

از همان آغاز و در سال 1980 جکی چان سعی کرد با فیلم های «نزاع بزرگ» و «محافظ» وارد بازار فیلم ایالات متحده‌یا همان هالیوود شود اما هر دو با شکست تجاری مواجه‌شدند. در این میان شکست تجاری فیلم «نزاع بزرگ» باورکردنی نبود زیرا کارگردانی این فیلم را رابرت کلوز که‌فیلم «اژدها وارد می‌شود» را با حضور بروس لی ساخته‌بود کارگردانی کرد.

 
بخش عظیمی از مشکل فیلم این بود که‌علی رغم انگلیسی بودن زبان فیلم، جکی به‌زبان انگلیسی تسلط نداشت. بخش دیگری از مشکل نتیجه‌ی اختلافات بین جکی و کلوز و کارگردان فیلم «محافظ»، جیمز گلیکنهاوس، در مورد نحوه‌ی مبارزه‌در فیلم بود. این دو اصرار داشتند که‌جکی از روش مبارزه‌ی آمریکایی با مشت و لگد استفاده‌کند.

این همان روشی بود که‌بروس لی به‌کمال رسانده‌بود اما جکی از قبل روش مبارزه‌خود را داشت که‌شامل حرکات آکروباتیک و استفاده‌از وسایل صحنه‌برای مبارزه‌بود. تنها در فیلم «سر و صدا در برانکس» بود که‌تماشاگران آمریکایی از سبک او خوششان آمد.
 
این رویه‌در فیلم های بعدی او مانند «ساعت شلوغی» در سال 1998 و «ظهر شانگهای» در 2000 تکرار شد. گفته‌شده‌که‌جکی چان به‌فیلم «ساعت شلوغی» علاقه‌ای نداشته‌و اگر به‌او پیشنهاد پول هنگفتی نمی شد هرگز راضی به‌ساخت دو قسمت دیگر از آن نشده‌بود. وی گفته‌که‌شوخ طبعی آمریکایی را درک نمی کند و فیلم های هالیوودی را به‌استفاده‌بیش از حد از تعقیب و گریز، قهرمان های تکنیکی و فرمول های تکراری متهم می‌کند.
 


9- بدلکاری که‌نزدیک بود به‌فلج شدن و مرگ او در اثر برق گرفتگی منجر شود
 
جکی چان

جکی چان در یکی از سخت ترین بدلکاری هایش

در سال 1985 و در زمان ساخت فیلم «داستان پلیس»، جکی چان از این که‌در هنگ کنگ تقلیدهای ناشیانه‌ای با عنوان پروژه‌های آینده‌ی او ساخته‌می‌شود به‌ستوه‌آمده‌بود. تا آن زمان حتی سینمای هنگ کنگ فیلمی با محوریت پلیس و حرکات رزمی نساخته‌بود. در یکی از صحنه‌های مبارزه‌که‌در داخل یک مرکز خرید رخ می‌داد، جکی باید افراد زیادی را کتک می‌زد. وی و دیگر بازیگران فیلم آن قدر از شیشه‌های این مرکز خرید شکستند که‌به‌فیلم لقب «داستان شیشه» داده‌شد. تهیه‌کنندگان فیلم برای واقعی تر بودن صحنه‌ها از شیشه‌های ساخته‌شده‌از شکر که‌دو برابر شیشه‌های بدلکاری قطر دارد استفاده‌کردند که‌باعث صدمات زیاید به‌بازیگران و بدلکاران فیلم شد.

در یکی از صحنه‌های فیلم، جکی باید از ستونی که‌پوشیده‌از لامپ های کریسمی بوده‌و به‌اندازه‌چهار طبقه‌ارتفاع داشت لیز می‌خورد و پایین می‌آمد. در واقع این لامپ ها واقعی بودند و به‌وسیله‌ی برق واقعی و معمولی تغذیه‌شده‌و باید در هنگام فیلم برداری صحنه‌روشن می‌بودند. بدین ترتیب وقتی که‌جکی به‌پایین ستون رسید دست هایش دچار سوختگی درجه‌دو شده‌و در اثر برخورد با تکه‌های شکسته‌لامپ ها پاره‌شده‌بودند. همچنین در این صحنه‌دنده‌های او شکسته‌و لگنش دچار دررفتگی شد.

 


10- تیم بدلکاری شخصی
 
جکی چان

تصویری از تیم بدلکاری جکی چان

در اوایل دوران بازیگری و در سال 1978 که‌مشغول فیلم برداری صحنه‌ی مبارزه‌در فیلم «مار در سایه‌عقاب» بود، یکی از بدلکاران فیلم با ضریه‌ی شمشیری با لبه‌ی تیز به‌بدن جکی او را زخمی کرد. از آن زمان به‌بعد وی تصمیم گرفت با بدلکارانی کار کند که‌آن ها را شناخته‌و به‌آن ها اعتماد داشته‌باشد. از همه‌مهم تر این که‌در ایالات متحده، شرکت های بیمه‌خدماتی به‌جکی چان و بدلکاران او ارائه‌نمی دهند. به‌همین دلیل جکی تیم بدلکاری مخصوص خود را تشکیل داده‌و با تاسیس یک شرکت بدلکاری به‌بدلکاران دستمزد خوبی داده‌و آن ها را نیز در برابر حوادث بیمه‌می‌کند. بسیاری از اعضای این تیم بدلکاری از همشاگردی های جکی یا همبازی های او در سال های ابتدایی بازیگری هستند. این گروه‌صحنه‌های بدلکاری و مبارزات جکی را در بیش از 28 فیلم او طراحی و مدیریت کرده‌اند.

 


11- دو رکورد گینس دیگر
 
جکی چان

جکی چان رکورد گینس را زد

در سال 2012، وی رکورد گینس بیشترین عنوان در یک فیلم را بدست آورد. در واقع وی در فیلم «زودیاک چینی» 15 نقش کلیدی از جمله‌نویسندگی، کارگردانی، بازیگری، تهیه‌کنندگی، فیلم برداری، کارگردان هنری، هماهنگ کننده‌بدلکاری، آهنگساز، خواننده‌و حتی هماهنگ کننده‌تدارکات را نیز بر عهده‌داشت. علاوه‌بر این وی رکورد گینس بیشترین بدلکاری انجام شده‌توسط یک شخص زنده‌را از آنِ خود کرد. هنوز تعداد دقیق بدلکاری های او مشخص نشده‌اما با توجه‌به‌این که‌وی بیش از 100 فیلم ساخته‌و در هر کدام دستکم 10 بدلکاری اجرا کرده‌باید گفت که‌تعداد کل بدلکاری های وی از عدد 1000 نیز عبور کرده‌است.

 


12- لیز خوردن از ساختمان 21 طبقه
جکی چان

جکی چان در فیلمی با صحنه‌بدلکاری عجیب


یک بار از جکی چان پرسیده‌شد که‌کدام یک از بدلکاری هایش بیش از دیگران باعث وحشت او شده‌است و وی در جواب گفته‌است که‌هنگام اجرای تمام بدلکاری هایش احساس ترس و وحشت کرده‌است. اما یکی از این بدلکاری ها دیوانه‌وارترین کاری بود که‌تا حالا انجام داده‌بود و دو هفته‌طول کشید که‌برای انجام آن تصمیم نهایی بگیرد. در اوج داستان فیلم «من کی هستم» (Who Am I?) جکی باید روی سقف ساختمان ویلمزورف در روتردام هلند صحنه‌ی مبارزه‌ای را انجام می‌دهد. نمای خارجی و روبرویی این ساختمان حالتی مورب با زاویه‌ای 45 درجه‌دارد که‌از سقف شروع شده‌و به‌طبقه‌پنجم ختم می‌شود.

در این صحنه‌جکی تمامی طبقات را با لیز خوردن از روی نمای خارجی ساختمان به‌پایین طی کرد. وی که‌از لیز خوردن راضی نشده‌بود بلند شده‌و چندین متر را نیز روی نمای خارجی ساختمان راه‌رفت تا این که‌با صورت روی نما افتاده‌و باقی صحنه‌را با سر به‌سمت پایین ادامه‌داد. باید این صحنه‌را دیوانه‌وارترین و بهترین صحنه‌ی بدلکاری در تاریخ سینما دانست.

بیشتر بخوانید

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سر آلفرد جوزف هیچکاک

سر آلفرد جوزف هیچکاک

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

8 فیلم عاشقانه 2012

8 فیلم عاشقانه 2012

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!
مشاهده

مطالب بیشتر در چهره ها

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

پدر همسر مهناز افشار + عکس

پدر همسر مهناز افشار + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

مطالب مرتبط

آزادی پسر بازیگر مشهور از زندان + تصاویر

آزادی پسر بازیگر مشهور از زندان + تصاویر

پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال 2015 + تصاویر

پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال 2015 + تصاویر

عکس یادگاری خسرو شکیبایی با جکی چان

عکس یادگاری خسرو شکیبایی با جکی چان

ثروتمندترین بازیگران دنیا در سال 2020 معرفی شدند

ثروتمندترین بازیگران دنیا در سال 2020 معرفی شدند

جالب ترین ژست بازیگران مشهور هالیوود + تصاویر

جالب ترین ژست بازیگران مشهور هالیوود + تصاویر

جدیدترین عکس های ستاره های خارجی در اینستاگرام - 12

جدیدترین عکس های ستاره های خارجی در اینستاگرام - 12

چان چان بزرگترین شهر خشتی جهان + تصاویر

چان چان بزرگترین شهر خشتی جهان + تصاویر

فیلم هایی که شانس دریافت اسکار 2017 را دارند

فیلم هایی که شانس دریافت اسکار 2017 را دارند

حضور  بدلکاران جیمز باند در جشنواره فیلم فجر 95

حضور بدلکاران جیمز باند در جشنواره فیلم فجر 95

فیلم هایی که بیشترین شانس اسکار 2017 را دارند

فیلم هایی که بیشترین شانس اسکار 2017 را دارند

خطرناکترین بدلکاری های سینمای جهان + تصاویر

خطرناکترین بدلکاری های سینمای جهان + تصاویر

فیلم هایی که از عید فطر در سینماها اکران میشوند

فیلم هایی که از عید فطر در سینماها اکران میشوند

آتش گرفتن ارشا اقدسی در سینمای هالیوود + عکس

آتش گرفتن ارشا اقدسی در سینمای هالیوود + عکس

رشته های ورزشی که تا به حال اسمشان را نشنیده اید

رشته های ورزشی که تا به حال اسمشان را نشنیده اید

ثروتمندترین بازیگران در سال 2017 + عکس

ثروتمندترین بازیگران در سال 2017 + عکس

ستاره سینمای هند بازیگر فیلم دختر شیطان شد + عکس

ستاره سینمای هند بازیگر فیلم دختر شیطان شد + عکس

فیلم فروشنده برنده اسکار 2017 شد + برندگان اسکار

فیلم فروشنده برنده اسکار 2017 شد + برندگان اسکار

جایزه انجمن منتقدین کریتیک به فیلم لالالند رسید +تصاویر

جایزه انجمن منتقدین کریتیک به فیلم لالالند رسید +تصاویر

بازیگرانی که به فیلم شهربانو پیوستند

بازیگرانی که به فیلم شهربانو پیوستند

فروشنده دست خالی از مراسم اعطای جوایز بفتا بازگشت!

فروشنده دست خالی از مراسم اعطای جوایز بفتا بازگشت!