بیشتر بخوانید

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست
پردرآمدترین هنرپیشه ها و خوانندگان جهان + عکس
در فهرست افراد ثروتمندی که زمانی بی خانمان بوده اند چهره های مشهور و هنرپیشه هایی به چشم می خورند که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

هنرپیشه‌هایی که‌از فقر به‌ثروت رسیدند

معمولا اکثر کسایی که‌فیلم ها را دنبال می‌کنند به‌این فکر می‌کنند که‌هنرپیشه‌های مشهور چقدر دستمزد بابت بازی در یک فیلم می‌گیرند. در دنیای پر زرق و برق سینما پول های هنگفت زیادی رد و بدل می‌شود. در ادامه‌با لیست پردرآمدترین بازیگران آشنا شوید.
بازیگری و هنرپیشگی دنیای پر رمز و راز و جذابی دارد، به‌ویژه‌اگر کار کردن در قلب تپنده‌سینمای آمریکا و جهان یعنی هالیوود باشد.
ثروت افسانه‌ای برخی از هنرپیشه‌ها و خوانندگان همواره‌زبانزد خاص و عام است، اما بسیاری از تماشاگران که‌به‌زندگی این فوق ستاره‌ها غبطه‌می‌خورند هرگز تصور نمی کنند بعضی از آنها روزی فقیر و بی خانمان بوده‌اند.
 
در فهرست افراد ثروتمندی که‌زمانی بی خانمان بوده‌اند چهره‌های مشهور و پرآوازه‌ای به‌چشم می‌خورند. ازاین بازیگرانی که‌جایزه‌اسکارگرفته‌اند تا خوانندگانی که‌صدایشان برای نسل ها در اذهان مردم باقی خواهد ماند.
 
 پردرآمدترین هنرپیشه‌ها

هلی بری بازیگر زن آمریکایی

پردرآمدترین بازیگر سیاهپوست هالیوود

یکی از این افراد سرشناس «هلی بری» بازیگر زن امریکایی است. او تاکنون توانسته‌است جوایز امی و گلدن گلوب را تصاحب کند و تنها زن سیاهپوستی است که‌جایزه‌اسکار بهترین بازیگر را دریافت کرده‌است. هلی در سال 2001 به‌خاطر بازی در فیلم «میهمانی هیولاها» جایزه‌اسکار گرفت. وی در کلیولند اوهایو متولد شد. پدرش یک دائم الخمر بود که‌بارها در مقابل چشمان او مادرش را مورد ضرب و شتم قرار داده‌و هلی از این موضوع رنج زیادی می‌کشید. وی دوران کودکی سختی را پشت سر گذاشت اما به‌دلیل بلند پروازی و آرزوهایی که‌در سر داشت پله‌های ترقی را بسرعت طی کرد و اکنون پر درآمدترین بازیگر زن سیاهپوست در هالیوود است. این هنرپیشه‌مشهور درباره‌زندگی اش گفته؛ هنگامی که‌به‌شیکاگو نقل مکان کرده، مادرش نتوانسته‌هیچ کمک مالی به‌وی کند. بنابراین مجبور شده‌به‌پناهگاه‌بی خانمان ها برود و مدتی را آنجا سپری کند. هلی در مصاحبه‌خود با یک مجله‌امریکایی گفته:«در آنجا آموختم که‌چگونه‌از خودم مراقبت کنم و چگونه‌می‌توانم وضعیت زندگی ام را تغییر دهم. با وجودی که‌این زمان اندک بوده، اما چیزهای زیادی در این مدت آموختم.»این بازیگر که‌به‌دیابت نوع یک مبتلاست، همچنین در اوایل ده‌90 به‌خاطر مشاجره‌شدید با نامزدش و ضرب و شتم از سوی وی شنوایی یکی از گوش هایش را از دست داد. وی همواره‌بیان کرده‌که‌پدری آفریقایی- امریکایی و مادری سفیدپوست داشته‌و این دو رگه‌بودن همواره‌برایش «دردناک و گیج کننده» بوده‌است. او از جمله‌زنانی است که‌فعالیت های زیست محیطی زیادی انجام داده‌و برای داشتن هوایی سالم و پاک مبارزه‌کرده‌است.

جیم کری از زندگی در چادر تا شهرت جهانی

یکی دیگر از بی خانمان های فقیر که‌بلندآوازه‌و ثروتمند شد «جیم کری» یا در اصل «جیمز یوجین کری»، هنرپیشه‌و کمدین کانادایی- امریکایی است. پدرش نوازنده‌ساکسیفون بود و به‌همین دلیل از کودکی در نمایش ها و برنامه‌های کمدی حضور داشت. اما همزمان با بیکاری پدرش و نامساعد شدن وضعیت خانواده، او هم مجبور شد بعد از مدرسه‌در یک کارخانه‌کار کند. به‌همین دلیل دبیرستان را رها کرد و پس از مدتی کارگری، در 19 سالگی از تورنتو به‌لس آنجلس نقل مکان کرد.
 
در هالیوود مدتی اجراهای کمدی تک نفره‌را در کلوب های شبانه‌تجربه‌کرد و آرام آرام وارد سینما شد. با وجود تلاش های بی وقفه‌در یک دهه، جیم نتوانست موفقیت چندانی در عرصه‌سینما به‌دست آورد. بسیاری معتقدند در نخستین فیلم های این هنرپیشه‌هیچ نشانه‌ای از استعداد دیده‌نمی شد. با این حال تا پایان سال 1992 در مجموع در هشت فیلم و چند مجموعه‌تلویزیونی ایفای نقش کرد و در بعضی از آنها با نام جیمز کری ظاهر شد. در نهایت او با نقش آفرینی در فیلم مشهور «ماسک» توانست خود را به‌سینمای جهان معرفی کند. رفته‌رفته‌«کری» با بازی در فیلم های دیگری چون «نمایش ترومن»، جایزه‌بهترین بازیگر گلدن گلوب را گرفت، وی همچنین به‌خاطر فیلم «مردی روی ماه» جایزه‌گلدن گلوب دیگری را به‌دست آورد. او بارها گفته:قرار گرفتن در دوران سخت کودکی و ناامیدی های ابتدایی کار، هرگز او را متوقف نکرده‌است. کری همواره‌در نقش های خود سعی دارد تا لبخند را به‌لب مخاطبان خود بیاورد. هرچند از دوران کودکی خود به‌سختی یاد می‌کند. وی در مصاحبه‌های خود بیان کرده‌که‌در کودکی به‌همراه‌خانواده‌اش برای مدتی در چادر و اتوبوس زندگی کرده‌و مشکلات مالی زیادی داشته‌اند. کری هنرپیشه‌ای پر انرژی است و برای مبارزه‌با افسردگی مجبور شد برای مدتی تحت نظر روانپزشک باشد و داروهای آرام بخش مصرف کند.
 
 پردرآمدترین هنرپیشه‌ها

دکتر فیل یکی از ثروتمندترین مردان جهان است

دکتر «فیل» و ثروت 280 میلیون دلاری

دکتر فیل، روانشناس و مجری برنامه‌تلویزیونی «دکتر فیل» است. او در ابتدا چندین بار به‌عنوان میهمان در برنامه‌«اپرا وینفری» حاضر شد و به‌سؤالات بینندگان پاسخ داد. اما پس از آنکه‌در این برنامه‌به‌شهرت رسید، اپرا تصمیم گرفت یک برنامه‌مستقل در اختیارش قرار دهد. «جوزف مک گراو» در برنامه‌دکتر فیل که‌هر روز بعدازظهر پخش می‌شد به‌سؤالات روانشناسی و خانوادگی مردم پاسخ می‌داد. از آنجا که‌تکنیک دکتر نسبت به‌روش های رایج در روانشناسی متفاوت بود، به‌همین دلیل از طرف برخی پزشکان روانشناس مورد انتقاد قرار گرفت، ولی در عین حال بسیاری نیز روش او را می‌پسندند.
 
دکتر فیل گذشته‌تلخی داشته‌است. وی دوران کودکی پر فراز و نشیبی داشت و فردی بی خانمان بوده‌که‌بیشتر اوقات دوران کودکی اش را درکنار پدر خود در یک خودرو به‌عنوان محل زندگی شان گذرانده‌است. با وجود این دکتر فیل سختی ها را به‌عنوان پله‌های ترقی می‌شناسد که‌او را به‌جلو رانده‌است. او می‌گوید؛ پشتکار پدرش یاری اش داده‌و موفقیت های چشمگیر خود را مدیون اوست.
 
فیل (جوزف) مک گراو در اوکلاهمای امریکا به‌دنیا آمد. پدر وی تأمین کننده‌تجهیزات نفتی در شمال تگزاس بود. خانواده‌او پس از مدتی به‌کانزاس نقل مکان کردند تا با تغییر شغل پدر در کنار وی بوده‌و روزگار خود را سپری کنند. جوزف تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته‌کارشناسی ارشد و روانشناسی در سال 1976 گذراند و در رشته‌روان شناسی بالینی از دانشگاه‌تگزاس فارغ التحصیل شد. او بعدها در کنار پدر خود در همایش های روانشناسی شرکت کرد و در همین همایش ها از روش های جدیدش کمک گرفت و پله‌های ترقی را با موفقیت سپری کرد.
 
جوزف در سال 1999 و با انتشار کتاب راهکارهای زندگی مورد توجه‌زیادی واقع شد. او مردی بسیار بی تعارف است و از مقابله‌برخی افراد هم فرار نمی کند. برای همین در حرفه‌اش موفق بوده‌و توانایی این را دارد که‌از فرصت های به‌دست آمده‌به‌بهترین شکل ممکن استفاده‌کند. در حال حاضر فیل میلیون ها طرفدار دارد. دکتر فیل از طریق برنامه‌تلویزیونی اش که‌در آن چالش های زندگی روزمره‌مانند رابطه‌بین افراد، تربیت کودکان، کاهش وزن و مسائل جنسی مطرح می‌گردد، هر روز به‌خانه‌میلیون ها امریکایی و ساکنان سایر کشورها سر می‌زند. این پزشک موفق با اجرای بی نظیر برنامه‌های تلویزیونی اش 280 میلیون دلار درآمد داشته‌است.
 

بی خانمانی که‌دو اسکار برد

«هیلاری سوانک» هنرپیشه‌و تهیه‌کننده‌امریکایی به‌قدر کافی شناخته‌شده‌هست. نام او در فهرست برندگان جایزه‌اسکار قرار دارد، اما این تنها ظاهر ماجراست. هیلاری، روزی از فقرای شهر لس آنجلس بود که‌برای مدت های طولانی با مادرش در یک خودروی ون زندگی می‌کرد. آنها با اینکه‌در نزدیکی هالیوود روزگار سپری می‌کردند اما قادر به‌پرداخت هزینه‌های یک آپارتمان نبودند. اما این موضوع مانع پیشرفت هیلاری نشده‌بلکه‌وی را ترغیب کرد تا با تلاش زیاد هر چه‌سریع تر به‌این ماجرا خاتمه‌داده‌و وضعیت خود و مادرش را تغییر دهد.این بازیگر در لینکلن، نبراسکار به‌دنیا آمد. استعداد هنری هیلاری سوانک نخستین بار در کودکی توسط تهیه‌کننده‌ای به‌نام سوزی ساچس کشف شد. او در نمایش «کتاب جنگل» بازی کرد و همزمان در نمایش های محلی و تئاترهای مدرسه‌نیز حضور داشت. وی سال 1990 به‌همراه‌مادرش به‌لس آنجلس، جایی که‌او در جنوب پاسادنا دبیرستان می‌رفت نقل مکان و کار حرفه‌ای اش را شروع کرد. پدر و مادر او هنگامی که‌هیلاری 5 ساله‌بود از هم جدا شدند. هیلاری علاقه‌زیادی به‌ورزش هایی چون شنا و ژیمناستیک داشت و همین موضوع در آینده‌کمک زیادی در نقش آفرینی این هنرپیشه‌سرشناس داشت. مادر هیلاری کار خود را از دست داده‌بود و آنها مجبور به‌نقل مکان بودند و تنها پول آنها برای سفر 75 دلار بود. این پول کل سرمایه‌ای بود که‌باید در شهری بزرگ این مادر و دختر را پشتیبانی می‌کرد.
 
سوانگ می‌گوید:«همواره‌مادرش الهام بخش وی در حرفه‌هنرپیشگی بوده‌است. هنگامی که‌یک کتاب داستان می‌خوانده‌یا یک فیلم تماشا می‌کرده‌همواره‌خود را جای شخصیت اصلی داستان قرار داده‌و در رؤیاهایش هنرنمایی می‌کرده‌است. او بعدها توانست برنده‌دو اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن برای فیلم های «عزیز میلیون دلاری» و «پسر ها گریه‌نمی کنند» شود.

از مکانیکی تا ثروت افسانه‌ای

یکی از بی خانمان های ثروتمند دنیا بازیکن فوتبال امریکایی به‌نام «مایکل اوهر» است. او که‌در ممفیس تنسی امریکا متولد شده، یکی از 12 فرزند یک خانواده‌امریکایی است که‌مادری الکلی و پدری خلافکار داشت. پدر مایکل اغلب با اتهامات متفاوتی روزگار خود را در زندان سپری می‌کرده‌و مادرش نیز بشدت تحت تأثیر الکل و کراک قرار داشت. با توجه‌به‌شرایط زندگی وی در گذشته، مایکل از توجه‌و نظم و انضباط خاصی در دوران کودکی اش برخوردار نبود. در زندگی اش مدارس زیادی وجود داشته‌که‌به‌دلیل نقل مکان های مداوم خانواده، مایکل در آنها درس خوانده‌و در دوره‌ای از بی خانمانی اعضای خانواده‌اش روزگار سختی را سپری کرده‌اند.
 
این فوتبالیست ثروتمند برای نخستین بار در دبیرستان فوتبال را آغاز کرد و پس از آن برای امرار معاش مدتی کوتاه‌به‌عنوان مکانیک خودرو کار کرد. پس از چند بازی فوتبال در مدرسه، مربی فوتبال متوجه‌استعداد خدادادی پسر بچه‌شد و حمایت بیشتری از او کرد. این در حالی بود که‌مایکل در زمینه‌بسکتبال نیز به‌موفقیت های جالبی دست یافته‌بود. نمرات پایین او در مدرسه‌باعث شد تا کلاس خصوصی برایش در نظر گرفته‌شده‌و در نهایت بتواند فارغ التحصیل شود.
مایکل توانست بورس تحصیلی در ایالت لوئیزیانا به‌دست آورد و در نهایت برای تیم فوتبال دانشگاه‌می‌سی سی پی بازی کند. سپس برای تیم فوتبال امریکایی اتلتیک 10 بازی انجام و خودی نشان داد. موفقیت او در بازی ها سبب شهرت روز افزون مایکل شد و در نهایت سال 2008 میلادی او به‌عنوان بهترین بازیکن فوتبال امریکایی شناخته‌شد و ثروت هنگفتی به‌دست آورد.
 او توانست قراردادهای کلانی را امضا کرده‌و در نهایت در سال 2015 میلادی با قرارداد 7 میلیون دلاری وارد تیم «پلنگ های کارولینا» شود. این پسر سیاهپوست با وجود تمام کمبودهای دوران کودکی از جمله‌بی توجهی و فقر توانست نام خود را در جهان پرآوازه‌کند و محبوبیت بسیار زیادی به‌دست آورد.
بیشتر بخوانید

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سر آلفرد جوزف هیچکاک

سر آلفرد جوزف هیچکاک

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

8 فیلم عاشقانه 2012

8 فیلم عاشقانه 2012

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!
مشاهده

مطالب بیشتر در چهره ها

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

پدر همسر مهناز افشار + عکس

پدر همسر مهناز افشار + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

مطالب مرتبط

پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال 2015 + تصاویر

پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال 2015 + تصاویر

پردرآمدترین بازیگران زن جهان + عکس

پردرآمدترین بازیگران زن جهان + عکس

گرانترین اسباب بازی جهان با الماس و طلا! + عکس

گرانترین اسباب بازی جهان با الماس و طلا! + عکس

طولانی ترین بازی قایم باشک در جهان + عکس

طولانی ترین بازی قایم باشک در جهان + عکس

بیوگرافی سارا خوئینی ها و عکس های “سارا خوئینی ها”

بیوگرافی سارا خوئینی ها و عکس های “سارا خوئینی ها”

بزرگترین بازی اکشن تاریخی و مذهبی جهان اسلام منتشر شد

بزرگترین بازی اکشن تاریخی و مذهبی جهان اسلام منتشر شد

پردرآمدترین ورزشکاران جهان در 10 سال اخیر + تصاویر

پردرآمدترین ورزشکاران جهان در 10 سال اخیر + تصاویر

اما استون پردرآمدترین بازیگر زن سینمای جهان شد

اما استون پردرآمدترین بازیگر زن سینمای جهان شد

پردرآمدترین شغل ها معرفی شدند

پردرآمدترین شغل ها معرفی شدند

دعوای نکونام و هافبک آرژانتین در رختکن! + عکس

دعوای نکونام و هافبک آرژانتین در رختکن! + عکس

پرطرفدارترین ورزش های جهان کدامند؟ + تصاویر و تاریخچه

پرطرفدارترین ورزش های جهان کدامند؟ + تصاویر و تاریخچه

پردرآمدترین بازیگر هالیوود قبلا پیش خدمت بود !

پردرآمدترین بازیگر هالیوود قبلا پیش خدمت بود !

فیلم های برگزیده جهان با موضوع افراد معلول

فیلم های برگزیده جهان با موضوع افراد معلول

زندگینامه و عکس های جالب ژاله علو

زندگینامه و عکس های جالب ژاله علو

ترانه علیدوستی و تجربه مادر شدن + عکس

ترانه علیدوستی و تجربه مادر شدن + عکس

ستاره اسکندری از علایق و رازهای زندگی اش گفت +عکس

ستاره اسکندری از علایق و رازهای زندگی اش گفت +عکس

تیم های محبوب خوانندگان مشهور دنیا + تصاویر

تیم های محبوب خوانندگان مشهور دنیا + تصاویر

بیوگرافی و عکس های “نیما رئیسی”

بیوگرافی و عکس های “نیما رئیسی”

بهترین اسباب بازی ها مناسب نوزاد تا کودک 6 ساله

بهترین اسباب بازی ها مناسب نوزاد تا کودک 6 ساله

بیوگرافی و عکس های خانوادگی “حسین یاری”

بیوگرافی و عکس های خانوادگی “حسین یاری”