بیشتر بخوانید

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست
شخصیت های ماندگار و متفاوت زن در تلویزیون
مجموعه های تلویزیونی که در طول سه دهه تولید شده اند مورد بررسی قرار گرفته اند و یکی از دلایل درخشان تر شدن این فیلم ها حضور مؤثر برخی از زنان در آنها است،شخصیت های ماندگاری که باعث جذب مخاطب شدند.

شخصیت های ماندگار زن در تلویزیون

شخصیت های ماندگار زن در تلویزیون که‌باعث جذب مخاطبین شدند.مجموعه‌های تلویزیونی تولید شده‌در سه‌ده‌اخیر را می‌توان از جنبه‌های مختلف بررسی کرد که‌یکی از مهم ترین آنها حضور کلیدی و تاثیرگذار زنان در آثار یاد شده‌است.

پس از پیروزی انقلاب و به‌راه‌افتادن چرخ تولید در تلویزیون، به‌مرور زنان جای خود را در این دسته‌از آثار باز کردند و در پیشبرد داستان فیلم و سریال ها نقشی کلیدی به‌عهده‌گرفتند. غلبه‌گونه‌ملودرام بر دیگر گونه‌ها در ده‌60 نیز مزید بر علت شده‌و جایگاه‌آنان را در آثار تولیدی بسیار پررنگ تر کرد. در آن میان برخی نقش ها از ماندگاری بیشتری برخوردار بوده‌و در ذهن مخاطبان خویش حک شدند که‌وجه‌تمایز آنان با نمونه‌های مشابه، به‌متفاوت بودنشان باز می‌گردد. در ادامه‌نگاهی به‌تعدادی از شاخص ترین این نقش ها در ده‌های گذشته‌می‌اندازیم.

 

فخری خوروش، مهد علیا (امیرکبیر)

ایفای نقش های تاریخی با توجه‌به‌منابع موجود، کاری سخت و دشوار برای بازیگران است بویژه‌آن که‌رگه‌هایی از شرارت و پلیدی را نیز با خود به‌همراه‌داشته‌باشد. مهدعلیا (مادر همسر امیرکبیر) یکی از مهم ترین این نقش هاست که‌نقشی کلیدی در به‌قتل رسیدن داماد خود هم داشته‌است. زنی مستبد و قدرت طلب که‌بازیچه‌دست روس و انگلیس شده‌و در نهایت فاجعه‌بزرگی را رقم می‌زند. خوروش در مجموعه‌تلویزیونی امیرکبیر برای خلق این شخصیت به‌یک بازی بیرونی با اندکی اغراق روی آورده‌و بخوبی روی وجه‌قدرت طلبی مهدعلیا مانور داده‌به‌گونه‌ای که‌نفرت را در مخاطبان خود به‌وجود می‌آورد.

 

شخصیت های ماندگار

 

 

مینو ابریشمی، جیران (هزاردستان)

اگر بخواهیم نام ده‌مجموعه‌تلویزیونی فاخر تاریخ تلویزیون را نام ببریم بدون شک از هزاردستان ساخته‌علی حاتمی یاد خواهیم کرد که‌در رده‌های بالای این جدول ده‌تایی جاخوش کرده‌است. هزاردستان با آن شخصیت های منحصربه‌فرد و درخشان، قصه‌ای مردانه‌با محوریت شخصیت های مرد دارد که‌زنان در حاشیه‌آن حضور دارند. از میان آنها شخصیت جیران (همسر ابوالفتح صحاف) درخششی خیره‌کننده‌داشته‌و مخاطب را بشدت تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. بویژه‌در سکانس درخشان وداع او با ابوالفتح که‌وداعی همیشگی با رنگ و بوی مرگ به‌نظر می‌رسد، ابریشمی عالی ظاهر شده‌و لهجه‌آذری دوبلور نیز آن را کامل کرده‌است.

 

آتنه‌فقیه‌نصیری، سارا (خاله‌سارا)

برخورداری از مخاطبان میلیونی مهم ترین نقطه‌قوت و امتیاز تلویزیون بر دیگر رسانه‌هاست که‌گاه‌مجموعه‌های کاملا معمولی را به‌اوج می‌رساند. خاله‌سارا نمونه‌کاملی از این دست است که‌به‌شکلی عجیب و دور از انتظار مورد توجه‌بسیار قرار گرفت. بخش مهمی از این موفقیت بدون شک مرهون شخصیت محکم و با صلابت سارا به‌عنوان قهرمان داستان است که‌در برابر همه‌ناملایمتی ها ایستاده‌و در آخر نیز به‌پیروزی می‌رسد.

البته‌نباید از شباهت های کمرنگ این شخصیت با اوشین سال های دور از خانه‌که‌در آن ایام بسیار هم محبوب شده‌بود، در کنار بازی سمپاتیک و همدلی برانگیز فقیه‌نصیری در این نقش بسادگی عبور کرد.

شخصیت های ماندگار

 

 

سوسن تسلیمی، فاطمه‌(سربداران)

کنش مندی را می‌توان مهم ترین خصوصیت یک قهرمان نمایشی دانست که‌در جلب توجه‌مخاطب نقشی کلیدی به‌عهده‌دارد. شخصیت فاطمه‌در مجموعه‌سربداران با بازی درخشان سوسن تسلیمی یکی از کنش مندترین شخصیت های زن ده‌60 تلویزیون است که‌برای آزادی از زیر یوغ مغول ها تا پای جان می‌جنگد. محمدعلی نجفی در خلق این شخصیت تا حدودی صفات مردانه‌را هم به‌آن اضافه‌کرده‌و کمی از خصوصیات زنانه‌اش کاسته‌که‌تسلیمی با درک درست خود از نقش آن را به‌بهترین شکل ممکن به‌اجرا درآورده‌است.

 

شخصیت های ماندگار

کمند امیرسلیمانی، آذر (پدر سالار)

اکبر خواجویی در این مجموعه‌پرطرفدار اوایل ده‌70، تقابل تفکر سنتی با نگاه‌مدرن نسل جوان را محور داستان قرار داده‌که‌نیاز به‌دو شخصیت قوی و تاثیرگذار در راس هریک از آنها دارد. اسدالله‌خان با بازی محمدعلی کشاورز و آذر با بازی کمند امیرسلیمانی که‌این دومی با لجاجت های خود درام را شکل داده‌و آن را به‌سمت تراژدی پیش می‌برد. به‌همین خاطر هم نقش آذر را می‌توان یکی از برجسته‌ترین نقش های زنان در مجموعه‌های تلویزیونی به‌حساب آورد که‌شهرت بسیار هم برای امیرسلیمانی به‌ارمغان آورد.

 

شخصیت های ماندگار

پری امیرحمزه، مادر اسد (آرایشگاه‌زیبا)

نگرانی های مادرانه‌یکی از شاخص ترین وجوه‌شخصیت پردازی در مجموعه‌آرایشگاه‌زیباست که‌مرضیه‌برومند با هوشمندی آن را به‌شخصیت مادر اسد خمارلو تزریق کرده‌است. مادری با تفکر قدیمی که‌از یک سو نگران تنها ماندن پسر پا به‌سن گذاشته‌اش است و از سوی دیگر هم چشم دیدن زن دیگری را کنار پسرش ندارد! پری امیرحمزه‌این مجموعه‌متضاد و پر از تناقض را با ریزه‌کاری های بسیار به‌اجرا درآورده‌و مخاطب را به‌قضاوتی متضاد در رابطه‌با خود وامی دارد. وی برای هرچه‌بهتر شدن نقش از میمیک چهره‌بهترین بهره‌را گرفته‌و گاه‌با یک حرکت صورت یک صفحه‌دیالوگ را بیان کرده‌است.

شخصیت های ماندگار

عاطفه‌نوری، روناک (دوران سرکشی)

مجموعه‌های تلویزیونی برای بسیاری از بازیگران مطرح این روزهای سینما، سکوی پرتاب مناسبی بوده‌که‌بیش از هر چیز از استعداد گرفته‌تا شانس به‌قدرت فراگیری تلویزیون برمی گردد. عاطفه‌نوری که‌البته‌بعدها در سینما و تلویزیون به‌آنچه‌که‌شایسته‌اش بود نرسید، یکی از این نمونه‌هاست. بازیگری بشدت مستعد که‌گزینه‌ای مناسب برای ایفای نقش های خاکستری با سایه‌روشن های بسیار بود. او در دوران سرکشی با توجه‌به‌شخصیت عجیب و چند بعدی روناک، دست بازی برای اجرا داشته‌و انصافا هم بخوبی از عهده‌اش برآمده‌است. برای مثال صحنه‌های دادگاه‌و مظلوم نمایی های او در برابر قاضی با بازی رضا کیانیان را به‌یاد بیاورید. نوری در نرگس هم خاکستری ترین شخصیت کار را خلق کرده‌که‌در تضاد کامل با قهرمان داستان (نرگس) قرار دارد. شخصیت لجوج و یکدنده‌ای که‌با بلندپروازی هایش خانواده‌خود را به‌خطر انداخته‌و ناخواسته‌باعث مرگ مادرش هم می‌شود. عاطفه‌نوری از معدود بازیگرانی است که‌به‌اصطلاح انگ نقش های خاص و چالش برانگیز بوده‌و در این نقش ها بسیار بهتر از شخصیت های ساده‌و پیش پا افتاده‌ظاهر می‌شود به‌گونه‌ای که‌دیگر مخاطب قادر به‌جدا کردن او از نقش نیست.

 

شخصیت های ماندگار

پری امیرحمزه، (کارآگاه‌شمسی و مادام)

در مجموعه‌های کمدی اغلب شخصیت ها تا حدودی اغراق شده‌به‌نظر می‌رسند که‌این موضوع به‌ذات خود کمدی بازمی گردد و ایرادی به‌سازندگانش وارد نیست. اما در همین آثار گاه‌به‌شخصیت های ماندگاری برمی خوریم که‌بسیار هم آشنا به‌نظر می‌رسند. شمسی در مجموعه‌کارآگاه‌شمسی و مادام از جمله‌این شخصیت هاست که‌رفتار و سکناتش شباهت بسیار به‌برخی زنان پا به‌سن گذاشته‌اهل ماجراجویی که‌داستان های جنایی ـ پلیسی زیادی هم می‌خوانند، دارد. امیرحمزه‌که‌قطعا نمونه‌ای مشابه‌شمسی را در جامعه‌دیده‌با یک الگوبرداری تمام عیار به‌این شخصیت جان بخشیده‌و در کنار مادام (با بازی لوریک میناسیان) لحظات شیرینی را برای مخاطبان خود خلق کرده‌است.

 

شخصیت های ماندگار

لادن مستوفی، حنانه‌پناهی (دوران سرکشی)

مجموعه‌دوران سرکشی به‌شکل شگفت آوری سرشار از شخصیت های درخشان و ماندگار به‌قلم علیرضا طالب زاده‌است که‌در پرداخت شخصیت ها عالی عمل می‌کند. دکتر حنانه‌پناهی شخصیت محوری دوران سرکشی در کنار روناک است که‌نقشی کلیدی در پیشبرد داستان دارد. این دکتر جوان و متعهد به‌شکل باورپذیری کنش مند بوده‌و برای به‌اثبات رساندن بازیچه‌قرار گرفتن روناک به‌آب و آتش می‌زند و در این راه‌با صلابت تمام می‌جنگد. مستوفی که‌بخوبی نقش را درک کرده، این صلابت و کنش مندی را مرکز ثقل بازی اش قرار داده‌و ادامه‌آن را در بازی اش حفظ کرده‌است.

 

شخصیت های ماندگار

رویا نونهالی، ناتاشا (خواب و بیداری)

بازیگرها برای رسیدن به‌شهرت و محبوبیت در گذر زمان به‌دو جور نقش نیاز دارند؛ نخست قهرمان هایی دوست داشتنی با کمترین میزان از رنگ خاکستری و دوم ضد قهرمان هایی چند لایه‌با سایه‌روشن های بسیار. نونهالی در مجموعه‌تلویزیونی خواب و بیدار دومی را برگزیده‌و ناتاشای سرشار از شرارت و پلیدی را به‌باورپذیرترین شکل ممکن خلق کرده‌است. او برای خلق این شخصیت برخلاف بسیاری از بازیگران سراغ یک بازی بیرونی غلو شده‌نرفته‌و لایه‌های درونی آن را با کمک گرفتن از فیلمنامه‌گسترش داده‌است. در حقیقت آنچه‌ناتاشا را به‌یک شخصیت منفی درخشان در تاریخ مجموعه‌های تلویزیونی تبدیل کرده، همین نگاه‌تیزبینانه‌به‌لایه‌های درونی شخصیت و درک صحیح آن از سوی نویسنده، کارگردان و در نهایت بازیگر است.

 

شخصیت های ماندگار

زیبا بروفه، (ریحانه)

مجموعه‌های تلویزیونی پرتعداد سیروس مقدم را حتی اگر دوست هم نداشته‌باشیم، به‌لحاظ شخصیت پردازی و خلق قهرمان در سطح مطلوبی به‌سر می‌برند. ریحانه‌یکی از آنهاست که‌قصه‌پرپیچ و خم خود را با تکیه‌بر شخصیت های مختلفی پیش می‌برد که‌در راسشان دختری جوان (ریحانه) حضور دارد. مصایبی که‌در طول سال ها بر ریحانه‌وارد آمده‌و او را به‌شخصیتی قرص و محکم تبدیل کرده‌می‌توان برگ برنده‌اش در مواجه‌با مخاطبان به‌حساب آورد. زیبا بروفه‌هم در این نقش متقاعدکننده‌ظاهر شده‌و برای به‌نمایش گذاشتن مظلومیت ریحانه‌از نگاه‌خود بیشترین بهره‌را گرفته‌که‌بسیار هم به‌کار نقش آمده‌است.

 

شخصیت های ماندگار

لیلا حاتمی، مستانه‌(کیف انگلیسی)

این مجموعه‌که‌نگاهی عمیق به‌بخشی از تاریخ معاصر دارد از شخصیت هایی بهره‌گرفته‌که‌ریشه‌در خود این تاریخ دارند و برای مخاطب علاقه‌مند به‌تاریخ آشنا به‌نظر می‌رسند. مستانه‌یکی از مهم ترین شخصیت های زن کیف انگلیسی است که‌نمادی از تجدد در حکومت پهلوی بوده‌که‌سر آخر قربانی همان قدرت های انگلیسی و آمریکایی می‌شود. نقش به‌قدری خوب نوشته‌شده‌که‌مخاطب را در اواخر داستان به‌همذات پنداری با مستانه‌واداشته‌و نفرت از دسیسه‌چینی های قدرت طلبان آن دوران را به‌اوج می‌رساند. شکنندگی موجود در چهره‌حاتمی بسیار به‌درد این نقش خورده‌و کاملا با خصوصیات آن چفت شده‌است که‌اوج آن را در صحنه‌ورود مستانه‌به‌کافه‌در حالی که‌زخمی و پریشان حال است، مشاهده‌می‌کنیم.

 

شخصیت های ماندگار

گوهر خیراندیش، صدیقه‌(سفر سبز)

محمدحسین لطیفی در مجموعه‌مناسبتی سفر سبز قصه‌ای پرپیچ و خم و جذاب را با پس زمینه‌عاشورا به‌تصویر کشیده‌که‌بشدت هم مورد توجه‌مخاطبان خود قرار گرفته‌است. در میان شخصیت های ریز و درشت سفر سبز یکی از آنها که‌اتفاقا حضوری کوتاه‌اما تاثیرگذار دارد، صدیقه‌دوست قدیمی مادر قهرمان داستان است که‌چهره‌درهم شکسته‌ای دارد. خیراندیش که‌سابقه‌درخشانی در ایفای نقش هایی از این دست دارد، به‌یک بازی بیرونی با کمی غلوشدگی روی آورده‌و مقداری شیرینی هم به‌آن افزوده‌است تا کمی از تلخی های حاکم بر زندگی او بکاهد. خیراندیش این نقش کوتاه‌را با مهارت به‌نقشی ماندگار در ذهن مخاطبانش تبدیل کرده‌است.

 

شخصیت های ماندگار

فریبا کوثری، ماریای نصرانی(معصومیت از دست رفته)

داوود میرباقری به‌شهادت کارنامه‌تلویزیونی اش ید طولایی در پرداخت دقیق شخصیت ها اعم از زن و مرد دارد که‌این امر در معصومیت از دست رفته‌به‌اوج خود رسیده‌است. شخصیت ماریای نصرانی یکی از کامل ترین شخصیت های تاریخی ـ مذهبی است که‌عشق به‌امیرالمومنین(ع) در وجودش موج زده‌و عامل اصلی مسلمان شدنش به‌حساب می‌آید. علاقه‌او به‌شوذب خزانه‌دار هم ریشه‌در همین امر داشته‌که‌با پیشرفت داستان به‌سرنوشت غم انگیزی ختم می‌شود. فریبا کوثری در نقش ماریای نصرانی آرامشی عمیق و درونی را به‌نقش تزریق کرده‌و همذات پنداری را در مخاطب به‌اوج می‌رساند. او در سریال مختارنامه‌در نقش عمره‌یکی از زنان مختار خوش درخشید، در مقابل او نسرین مقانلو یکی از خاطره‌انگیزترین نقش های زندگی اش را بازی کرد. بازی او در نقش جاریه‌بدون شک در یادها خواهد ماند.

 

شخصیت های ماندگار

مهرانه‌مهین ترابی، عاطفه‌(خانه‌سبز)

خانه‌سبز به‌عنوان یکی از محبوب ترین مجموعه‌های ده‌70، بخش مهمی از بار دراماتیک خود را بر دوش شخصیت های زن خود نهاده‌که‌هر یک نماینده‌طیف سنی خاصی هستند. از میان آنها شخصیت عاطفه‌با بازی متفاوت مهرانه‌مهین ترابی بسیار بهتر از کار درآمده‌و تفاوت آشکاری با دیگر نمونه‌های همجنس پیش از خود دارد. یک وکیل تحصیلکرده‌موفق که‌زندگی عاشقانه‌ای با همسرش رضا داشته‌و در عین حال حواسش به‌باقی اهالی خانه‌سبز نیز هست.

 شخصیت های ماندگار

رویا تیموریان شازده‌قجری (شب دهم)

شب دهم ساخته‌حسن فتحی به‌عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های مذهبی تلویزیون با محوریت عاشورا یکی از بهترین شخصیت های زن تاریخ مجموعه‌های تلویزیونی را با خود دارد. یک شازده‌سرشار از عقده‌و کینه‌از رژیم پهلوی که‌قتل عام وسیعی را در خانواده‌اش به‌وجود آورده‌اند و حال می‌خواهد انتقام تمام آن خونریزی ها را از کمیسر شهربانی و نزدیکانش بگیرد. تیموریان برای ایفای این نقش آن را درونی کرده‌و به‌مرور لایه‌های زیرین نقش را آشکار کرده‌و مخاطب را متعجب می‌سازد. البته‌وی در این نقش از صدای پخته‌خود بیشترین بهره‌را گرفته‌و لحنی سرد را به‌آن اضافه‌کرده‌است.

 

شخصیت های ماندگار

لیلا زارع، سارا (ارمغان تاریکی)

حوادث پس از پیروزی انقلاب و ترورهای وحشیانه‌منافقین دستمایه‌مناسبی برای ساخت مجموعه‌های تلویزیونی است که‌جلیل سامان به‌بهترین وجه‌از آن در تولید ارمغان تاریکی سود جسته‌است. سامان در پرداخت شخصیت های زن از مثبت تا منفی عالی و ریزبینانه‌عمل کرده‌که‌اوج آن را در شخصیت اصلی کار با بازی درخشان لیلا زارع شاهد هستیم؛ یک انقلابی مسلمان تمام عیار که‌صورتش به‌دست منافقین مجروح شده‌و وضع روحی سختی را پس از این اتفاق پشت سر می‌گذارد. زارع این فراز و نشیب ها را خوب از کار درآورده‌و بخوبی در قالب یک دختر انقلابی سی و اندی سال پیش رفته‌است.

 

شخصیت های ماندگار

الهام حمیدی، همسر شهید بابایی (شوق پرواز)

شهید بابایی به‌عنوان یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های نیروی هوایی ایران در جنگ تحمیلی تمامی مصالح لازم برای ساخت مجموعه‌ای جذاب را در اختیار یدالله‌صمدی قرار داده‌است. پس از او باید از همسر ایشان یاد کرد که‌الهام حمیدی نقش وی (جوانی اش) را ایفا کرده‌است. حمیدی برای بالا بردن میزان باورپذیری نقش تحقیق های مفصلی در این باره‌انجام داده‌و یک نوع سادگی دلپذیر را مرکز ثقل نقش قرار داده‌است. اوج بازی حمیدی را در بخش های پایانی و هنگامی که‌در سفر حج از مجروح شدن همسرش مطلع شده‌و زودتر از موعد به‌ایران بازمی گردد، می‌توان مشاهده‌کرد.

 

شخصیت های ماندگار

ریما رامین فر، هما (پایتخت)

موفق ترین مجموعه‌تلویزیونی این سال های تلویزیون متشکل از شخصیت ها و تیپ ـ شخصیت های جذابی است که‌به‌دست نویسندگان آن خلق شده‌اند. از میان آنها شخصیت هما (همسر نقی) بهتر از همه‌از کار درآمده‌و تمام خصوصیات یک زن تمام عیار ایرانی را با خود دارد. از خانه‌داری و صبوری گرفته‌تا اندکی حسادت ها و حساسیت های زنانه‌که‌هریک لایه‌هایی از این شخصیت را برای مخاطبان خود باز می‌کند. ریما رامین فر در بهترین و کامل ترین نقش تلویزیونی خود با ظرافت خاصی این لایه‌های مختلف را به‌تصویر کشیده‌و بشدت همدلی برانگیز جلوه‌می‌کند.

 

شخصیت های ماندگار

نرگس محمدی، ستایش ( ستایش)

نرگس محمدی با سریال بسیار دیده‌شده‌«ستایش» بود که‌شناخته‌شد. او در این سریال نقش زنی را بازی می‌کرد که‌در برابر حوادثی قرار می‌گرفت که‌مخاطب ایرانی به‌طور ذاتی به‌آن واکنش نشان می‌داد. سعید سلطانی بعد از ساخت چند اثر موفق به‌سوی چنین داستانی رفت و آن را با بازیگران نسبتا شناخته‌شده‌ای جلوی دوربین برد. اما جالب است که‌در میان همه‌بازیگران، این نرگس محمدی، بازیگر نقش اصلی کار بود که‌چندان شناخته‌نبود و به‌مدد همین حضور در میان مردم شناخته‌شد. این سریال آن قدر میان مخاطبان با بازخورد خوبی همراه‌بود که‌سازندگان تصمیم گرفتند قسمت دومی هم برای آن تدارک ببینند. در قسمت دوم نرگس محمدی، نقش زن جاافتاده‌ای را بازی می‌کرد که‌کم و بیش گرفتار همان مسائل قسمت اول بود.

شخصیت های ماندگار


بیشتر بخوانید

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سر آلفرد جوزف هیچکاک

سر آلفرد جوزف هیچکاک

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

8 فیلم عاشقانه 2012

8 فیلم عاشقانه 2012

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!
مشاهده

مطالب بیشتر در چهره ها

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

پدر همسر مهناز افشار + عکس

پدر همسر مهناز افشار + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

مطالب مرتبط

ریما رامین فر از شخصیت هما در پایتخت میگوید

ریما رامین فر از شخصیت هما در پایتخت میگوید

مرموزترین شخصیت های سینمای جهان + تصاویر

مرموزترین شخصیت های سینمای جهان + تصاویر

تفاوت ها و شباهت های ریما رامین فر با همای پایتخت

تفاوت ها و شباهت های ریما رامین فر با همای پایتخت

امیرکبیر نقش محبوب مهدی سلطانی+تصاویر

امیرکبیر نقش محبوب مهدی سلطانی+تصاویر

گفتگو با علیرضا خمسه در رابطه با سریال پایتخت

گفتگو با علیرضا خمسه در رابطه با سریال پایتخت

علیرضا خمسه از آقا خان تا پنجعلی + تصاویر

علیرضا خمسه از آقا خان تا پنجعلی + تصاویر

از سیر تا پیاز زندگی بهرام افشاری بهتاش سریال پایتخت

از سیر تا پیاز زندگی بهرام افشاری بهتاش سریال پایتخت

آشنایی با شخصیت های شرور سینمای هالیوود + تصاویر

آشنایی با شخصیت های شرور سینمای هالیوود + تصاویر

پرطرفدارترین شخصیت های مرد سینمای هالیوود + تصاویر

پرطرفدارترین شخصیت های مرد سینمای هالیوود + تصاویر

شخصیت شناسی فرزند اول و دوم

شخصیت شناسی فرزند اول و دوم

بیماری هایی که در شخصیت شما تاثیر گذارند

بیماری هایی که در شخصیت شما تاثیر گذارند

نشانه های اختلال شخصیت مرزی چگونه بروز می کند ؟

نشانه های اختلال شخصیت مرزی چگونه بروز می کند ؟

معمای شخصیت خانمی در خندوانه حل شد!

معمای شخصیت خانمی در خندوانه حل شد!

تعریف ثبات شخصیت و راه رسیدن به آن

تعریف ثبات شخصیت و راه رسیدن به آن

عیدی دادن بر اساس شخصیت های افراد

عیدی دادن بر اساس شخصیت های افراد

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

شخصیت شناسی همسرتان از روی مدل فرق سرش

شخصیت شناسی همسرتان از روی مدل فرق سرش

شخصیت مالی خود را بهتر بشناسید

شخصیت مالی خود را بهتر بشناسید

کشف گونه های جدید جانوران شبیه شخصیت جنگ ستارگان

کشف گونه های جدید جانوران شبیه شخصیت جنگ ستارگان

شخصیت شناسی افراد از روی ورزش مورد علاقه

شخصیت شناسی افراد از روی ورزش مورد علاقه