بیشتر بخوانید

شخصیت شناسی با کفش

شخصیت شناسی با کفش

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

تست خودشناسی بسیار جالب

تست خودشناسی بسیار جالب

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی ادویه ماه تولد

طالع بینی ادویه ماه تولد
فال روز شنبه 26 مرداد 1398
برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز شنبه 26 مرداد ماه 1398 فال روزانه سایت مجله اینترنتی فنجان را بخوانید.
فال روزانه‌برای متولدین فروردین ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین فروردین ماه

انرژی شما امروز در بالاترین سطح خود قرار دارد. امروز از لحاظ کاری احساس قدرت زیادی می‌کنید و این باعث می‌شود که‌بتوانید شرایط پیچیده‌را رهبری و مدیریت کنید. در این مرحله‌می‌توانید به‌دوستان خود کمک کنید و از انرژی خود به‌آنها نیز منتقل کنید . خودتان را سرزنش نکنید و بدانید که‌بهترین ها در انتظار شماست و شکست ها می‌تواند شما را به‌موفقیت نزدیک کند . همیشه‌قرار نیست که‌همه‌چیز عالی پیش برود. کمی خوش بینی خود را بالا ببرید و با کوچک ترین شکستی نامید نشوید. مطمین باشید که‌تلاش های شما به‌زودی نتیجه‌بخش خواهد بود.

انرژی روز افزون شما انتظارت دیگران را از شما بیشتر می‌کند. سعی کنید که‌با آنها رودروایسی نکنید و منافع خودتان را نیز در نظر بگیرید.

فال روزانه‌برای متولدین اردیبهشت ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین اردیبهشت ماه

بی اعتمادی یا شک و تردید می‌تواند تعادل و ریتم زندگی شما را بهم بریزد. اکر عصبانی هستید، کمی توجه‌خود را از مشکلات بردادید و به‌داشته‌هایتان فکر کنید. از به‌اشتراک گذاشتن ایده‌هایتان در مورد دیگران حذر کنید و از غیبت کردن بپرهیزید. افرادی که‌پشت سر شما غیبت می‌کنن:نسبت به‌نوفقیت و دستاوردی در زندگیتان حسادت می‌ورزند. روی چیزهای ساده‌و زیبای زندگی تمرکز کنید. بهتر است که‌توجه‌حداکثری خود را روی فرزندان خود معطوف کنید. انها به‌این توجه‌از سمت شما نیاز دارند .

خودتان بهتر می‌دانید که‌بهترین کار برایتان چیست. امروز بهترین روز برای درخواست کمک از دیگران می‌باشد. مجبور نیستید که‌تمام کارهایتان را تنهایی پیش ببرید.

فال روزانه‌برای متولدین خرداد ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین خرداد ماه

شما می‌توانید ارتباطات موثر را در چنین روزی به‌خوبی برقرار کنید. همچنین می‌توانید از ذوق و سلیقه‌امروز خود در زندگی استفاده‌کنید و آن را در یک هنر به‌کار بکیرید. با خوشبینی و مهربانی با دیگران رفتار کنزد. اگر در مورد خودتان مطمئن باشید، می‌توانید ارتباطات سخت را راحت تر از قبل کنید. هرجا که‌خواستید نه‌بگویید و شکرگزار خداوند باشید. شاید امروز در شرایط ازرداج با فردی به‌ظاهر مناسب قرار بگیرید اما دست نگه‌دارید. در طولانی مدت متوجه‌می‌شوید که‌این فرد مناسب شما نخواهد بود. پس در چنین تصمیمیاتی هرگز عجله‌نکنید و با دیگران مشورت کافی را داشته‌باشید. 

. نباید بیش از حد به‌خودتان تکیه‌کنید. در واقع باید طوری رفتار کنید که‌دیگران نیز مایل به‌همکاری با شما باشند. 

فال روزانه‌برای متولدین تیر ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین تیر ماه

امروز یک روز شلوغ برای شما خواهد بود. اتفاقات خوب می‌تواند در هر زمانی و هر جایی برای شما رخ بدهد. امروز ارتباطات اجتماعی شما در بالاترین حد خود قرار می‌گیرند. به‌حرف و درد و دل دوستان خود گوش کنید و با آنان ارتباط موثر برقرار کنید. از پیشنهادات افراد مطمئن استفاده‌کنید. از درخواست کمک از دیگران خجالت نکشید. گاهی اوقات با این درخواست ها افراد واقعی زندگی خود را می‌شناسید و باعث می‌شود که‌بفهمید در ادامه‌زندگی باید روی چه‌کسانی تکیه‌کنید. برای تعطیلات پیش رو برنامه‌ریزی داشته‌باشید و یک سفر کوتاه‌را ترتیب دهید. رژیم غذایی سالم و ورزش کردن را حتما در روتین روزانه‌خود قرار دهید. 

بیش از حد به‌خودتان مغرور نشوید. افراد ضعیف تری در اطرافتان به‌کمک شما نیاز دارند. بهتر است که‌کمی هم به‌دیگران فکر کنید و خودخواهی را کنار بگذارید. 

 
فال روزانه‌برای متولدین مرداد ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین مرداد ماه

امروز افراد دیگر می‌توانند در مدیریت شرایط و رهبری کردن در امور به‌شما کمک کنند. بهتر است که‌کمی غرور خود را کنار بگذارید و از انها کمک بگیرید. امروز مهمانی به‌منزلتان می‌اید که‌با خودش خوش یمنی را به‌همراه‌می‌آورد. شما هوش فوق العاده‌ای دارید و در هر شرایطی می‌توانید حدس بزنید که‌دقیقا به‌چه‌لوازم و چه‌اقداماتی نیاز دارید. حتی به‌طور موقتی هم نباید خودتان را سرزنش کنید و باید دست از انتقاد کردن بردارید. امروز در عشق و روابط رمانتیک خوش شانس خواهید بود و می‌توانید افرادی را دور خود جمع کنید که‌از حضور در کنار آنها لذت ببرید. 

مجردین ماه‌امروز در موقعیتی قرار خواهند گرفت که‌باید دست به‌انتخاب بزرگی بزنند. سعی کنید از قلبتان کمک بگیرید. 

فال روزانه‌برای متولدین شهریور ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین شهریور ماه

امروز کمی تمرکز خود را روی زیبایی اطرافتان بگدارید. مثلا می‌توانید دکوراسیون پذیرایی را تغییر دهید تا از لحاظ روحی انرژی بگیرید. تعمیر لوازم خانه‌یا خود خانه، آشپزی کردن، وقت گذراندن با اعضای خانواده‌یا جمع اورین کلکسیون های مورد علاقه‌می‌تواند دوباره‌شادی و روحیه‌را به‌شما هدیه‌دهد. حتی اگر مجبور به‌کار کردن هستید، سعی کنید که‌شرایط را طوری فراهم کنید که‌از همین کار کردن نهایت لذت را ببرید. برای لذت های کوچک مثل صرف غذا در کنار دوستان و خانواده‌برنامه‌ریزی کنید. 

سعی کنید که‌در آن واحد دو کار را با یک دیگر انجام ندهید، زیرا دقت کار شما به‌شدت کاهش پیدا می‌کند. به‌دیگران قول هایی ندهید که‌نتوانید به‌آنها عمل کنید. 

فال روزانه‌برای متولدین مهر ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین مهر ماه

انرژی امروز شما شرایط را طوری فراهم می‌کند که‌بتوانید با دیکران احساس نزدیکی و صمیمیت بالایی داشته‌باشید. امروز از این انرژی ناب استفاده‌کنید و رابط خود را با اطرافیان گسترش دهید. هرگونه‌تلاش در کترهای گروهی می‌تواند باعث موفقیت های بزرگ در کل گروه‌شود. پس از این تلاش های کوچک چشم پوشی نکنید. با جریان زندگی همراه‌شوید و سعی کنید که‌در هر مسیری به‌بهترین خود تبدیل شوید. خودتان را در کنار افراد استرسی و پر عاطفه‌قرار دهید و سعی کنید که‌در شرایط سخت به‌آنها کمک کنید . آرامش شما باعث بهبودی حال آنان می‌شود. 

 
فال روزانه‌برای متولدین آبان ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین آبان ماه

شاید امروز کمی نسبت به‌جایگاه‌کنونی خود شک و تردید پیدا کنید . مطمین باشید که‌امروز، روز خوش شانسی شماست، اما ممکن است کم قول ها و تعهدات چندگانه‌در طول روز و درخواست های دیگران باعث شود که‌کمی برنامه‌هایتان بهم بریزد. امروز برای برنامه‌ریزی بیشتر بهترین خود را به‌منسه‌ظهور بگذارید. زندگی پر از اتفاقات خوب و بد است و نمی توانید کنترل تمام اتفاقات را به‌دست بگیرید. شاد بودن را انتخاب کنید. ناامیدی و خستگی باعث می‌شو که‌نتوانید بهترین خود را اجرا کنید. پس خودتان را با انرژی و فرکانس های مثبت زندگی غرق کنید. 

فال روزانه‌برای متولدین آذر ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین آذر ماه

کیفیت زندگی مهم تر از ثروت یا هر نوع خوشبختی زودگدر دیگر می‌باشد. پس سعی کنید که‌با کیفیت زندگی کنید و از هر لحظه‌زندگی خود نهایت لذا را ببرید. اگر افرادی که‌در اطرافتان هستند، نمی توانند به‌نیازهای شما پاسخ دهند، بهتر است که‌توقع خود را از آنان بکاهید و روی پای خودتان بایستید. امروز وقت احساسی شدن و از روی احساسات تصمیم گرفتن نیست. کمی منطق خود را به‌کار بکیرید تا از عواقب کارها پشیمان نشوید. شاید افراد جدیدی در کنار شما قرار بگیرند که‌بتوانند شما را راضی کنند. 

. از لحاظ عاطفی و اجتماعی به‌سمت موفقیت حرکت خواهید کرد. زندگی خانوادگی شما کمی آشفته‌خواهد شد و آرامش لازم را به‌شما نمی دهد، اما کافی است کمی صبر کنید و خودتان بهبود شرایط را در دست بگیرید و بیشتر از قبل با آنها وقت بگذرانید.

فال روزانه‌برای متولدین دی ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین دی ماه

شاید دلتان بخواهد که‌به‌دیگران بگویید که‌مایل به‌انجام چه‌کارهایی هستید و افکارتان را برای آنها روی دایره‌بریزید. قبل از هر چیزی اول باید از انجام دادن این کار در برابر رئیس خود اجتناب کنید. شاید امروز برایتان خسته‌کننده‌باشد. بهتر است که‌سفری به‌خارج از شهر داشته‌باشید و کمی از لحاظ شغلی به‌خودتان استراحت دهید. هرچقدر که‌بیشتر با افراد هیجان انگیز ارتباط داشته‌باشید، احساس بهتری نسبت به‌خود و محیط اطراف خود پیدا خواهید کرد.

در مقابل رفتارهای بد دیگران بیش از حد سریع و نامناسب عکس العمل نشان ندهید. مراقب تغذیه‌خود باشید و از غذاهای بیش از حد چرب دوری کنید. سبزیجات بیشتری مصرف کنید.

فال روزانه‌برای متولدین بهمن ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین بهمن ماه

ارزش شما خیلی بیشنر از جایگاه‌کنونی تان می‌باشد. امروز زمانی بسیار عالی است که‌بتوانید ور نورد افکار و ارزوها و بلند پروازی های خود فکر کنید و بیش از همیشه‌به‌ندای قلب خود نزدیک باشید. حتی اگر کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و مسئولیت های زیادی روی دوش شماست، می‌توانید با قدر زیاد یک روز تازه‌را شروع کنید. حداقل کاری که‌می‌توانید انجام دهید، این است که‌آمال و ارزوهای خود را روی یک برگ کاغد بنویسید و آن را مقابل چشمان خود قرار ندهید تا مسیر پیش روی خود را فراموش نکنید. 

افرادی در زندگی شما هستند که‌نیازمند توجهی بیشتر از سمت شما می‌باشند. سعی کنید که‌آنها را درک کنید و توجه‌و علاقه‌را از آنها دریغ نکنید.

فال روزانه‌برای متولدین اسفند ماه‌در روز 26 مرداد 1398

- فال روزانه‌در روز 26 مرداد 1398 برای متولدین اسفند ماه

انرزی امروز شما به‌قدری زیاد است که‌می‌توانید آم را از طریق احساسات خود تخلیه‌کنید. مراقب رازهای دیگران باشید و آنها را برملا نکنید. شاید در محفل یا مجلسی مورد غیبت دیگران قرار بگیرید. اگر این موضوع به‌گوشتان رسید، بهتر است که‌عکس العملی نشان ندهید. کمی نسبت به‌رفتارها و شوخی های دیگران، جنبه‌بالاتری داشته‌باشبد. استراحت خود را افزایش دهید. قصاوت های دیگران را سرلوحه‌زندگی خود قرار ندهید و نسبت به‌عقاید دیگران نیز صبور باشید. عقیده‌شما نیز به‌نوبه‌خود محترم است و از بیان کردن آن خجالت نکشید.

بیشتر بخوانید

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

طالع بینی دختران مجرد

طالع بینی دختران مجرد

فال چای

فال چای

فال پرنده

فال پرنده

فال ابرو

فال ابرو

طالع بینی ازدواج کیهانی

طالع بینی ازدواج کیهانی

فال رنگ چشم

فال رنگ چشم

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فال حیوان ماه تولد

فال حیوان ماه تولد
مشاهده

مطالب بیشتر در فال

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

فال رنگ

فال رنگ

طالع بینی چینی

طالع بینی چینی

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

سمبل و سنگ ماه تولد

سمبل و سنگ ماه تولد

تست خودشناسی

تست خودشناسی

فال گروه خونی

فال گروه خونی

فال گل

فال گل

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

مطالب مرتبط

فال روز شنبه 26 بهمن 1398

فال روز شنبه 26 بهمن 1398

فال روز پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398

فال روز پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398

فال روز سه شنبه 26 شهریور 1398

فال روز سه شنبه 26 شهریور 1398

فال روز پنج شنبه 26 دی 1398

فال روز پنج شنبه 26 دی 1398

فال روز دوشنبه 28 مرداد 1398

فال روز دوشنبه 28 مرداد 1398

فال روز سه شنبه 26 آذر 1398

فال روز سه شنبه 26 آذر 1398

فال روز چهارشنبه 26 تیر 1398

فال روز چهارشنبه 26 تیر 1398

فال روز یکشنبه 26 خرداد 1398

فال روز یکشنبه 26 خرداد 1398

فال روز دوشنبه 26 اسفند 1398

فال روز دوشنبه 26 اسفند 1398

فال روز شنبه 12 مرداد 1398

فال روز شنبه 12 مرداد 1398

فال روز شنبه 19 مرداد 1398

فال روز شنبه 19 مرداد 1398

فال روز شنبه 5 مرداد 1398

فال روز شنبه 5 مرداد 1398

فال روز سه شنبه 29 مرداد 1398

فال روز سه شنبه 29 مرداد 1398

فال روز پنج شنبه 24 مرداد 1398

فال روز پنج شنبه 24 مرداد 1398

فال روز دوشنبه 26 فروردین 1398

فال روز دوشنبه 26 فروردین 1398

فال روز سه شنبه 22 مرداد 1398

فال روز سه شنبه 22 مرداد 1398

فال روز پنج شنبه 17 مرداد 1398

فال روز پنج شنبه 17 مرداد 1398

فال روز پنج شنبه 31 مرداد 1398

فال روز پنج شنبه 31 مرداد 1398

فال روز جمعه 26 مهر 1398

فال روز جمعه 26 مهر 1398

فال روز یکشنبه 26 آبان 1398

فال روز یکشنبه 26 آبان 1398