بیشتر بخوانید

دانلود تیتراژ پایانی ماه عسل با صدای مهدی یراحی

دانلود تیتراژ پایانی ماه عسل با صدای مهدی یراحی

دانلود تیتراژ ابتدایی ماه عسل با صدای فرزاد فرزین

دانلود تیتراژ ابتدایی ماه عسل با صدای فرزاد فرزین

معرفی ماهور ، دستگاه موسیقی سنتی و گوشه های آن

معرفی ماهور ، دستگاه موسیقی سنتی و گوشه های آن

خواننده مشهور با تی شرت جالب + عکس

خواننده مشهور با تی شرت جالب + عکس

جدیدترین کنسرت بابک جهانبخش در برج میلاد + عکس

جدیدترین کنسرت بابک جهانبخش در برج میلاد + عکس

کنسرت همایون شجریان در برج میلاد + عکس

کنسرت همایون شجریان در برج میلاد + عکس

محسن یگانه و مهدی یراحی در کنسرت سیروان خسروی + عکس

محسن یگانه و مهدی یراحی در کنسرت سیروان خسروی + عکس

صحبت های مهدی یراحی درباره احسان علیخانی در تلویزیون + فیلم

صحبت های مهدی یراحی درباره احسان علیخانی در تلویزیون + فیلم

کنسرت های مهرماه در تالار وحدت

کنسرت های مهرماه در تالار وحدت

کنسرت مرتضی پاشایی در برج میلاد + عکس

کنسرت مرتضی پاشایی در برج میلاد + عکس
جدیدترین آلبوم خواننده های ایرانی در زمستان 95
در این مطلب به معرفی آلبوم جدید و زمستانی خواننده های مشهوری همچون محمد علیزاده و حامد همایون و... میپردازیم.

آلبوم جدید خواننده‌های پاپ

از بین خوانندگان خوب کشورمان، شما طرفدار کدام خواننده‌هستید؟ در گزارش پیش رو نگاهی انداخته‌ایم به‌فعالیت های خواننده‌های پاپ داخلی و جدیدترین آلبوم پرطرفدارترین خواننده‌های کشورمان .

هر سال این موقع ها که‌سوز سرما تا مغز استخوان رسوخ می‌کند، اهالی موسیقی دست به‌کار می‌شوند تا با برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم، گرمای هنر را به‌قلب طرفدارانشان تزریق کنند. قانون نانوشته‌ای وجوددارد که‌خواننده‌های مطرح دو سال پشت سر هم در زمستان آلبوم ندهند.

 
همین اتفاق باعث شده‌تنوع موسیقایی بالاب رود و نام خواننده‌های فصل سرد قابل پیش بینی نباشد. امسال هم داستان از همین قرار است و از ابتدای دمای ماه‌تا الان آلبوم های شاخصی منتشر شده‌و به‌زودی چند آلبوم دیگر هم به‌بازار می‌آید. آلبوم های حامد همایون، گروه‌بمرانی، محمدعلیزاده، مهدی یراحی و علی زند وکیلی بدون شک جزء پرفروش ترین آلبوم های امسال هستند، البته‌باید تا پایان سال صبر کرد تا نیتجه‌رقابت خواننده‌های شش ماه‌دوم سال را با محسن چاوشی، احسان خواجه‌امیری، دال بند و حافظ ناظری دید.
 
علی الحساب آلبوم های عاشقانه‌منتشرشده‌در این دو ماه‌را بررسی و مقایسه‌کردیم تا دستمان بیاید زمان قدم زدن در برف در جوار یار چه‌چیزی گوش کنیم که‌تب عشقمان را چند درجه‌بالا ببرد.

• مجموع پخش قطعه‌ها براساس آمار سایت بیپ تونز است و پایین بودن مجموع پخش قطعه‌ها برای آلبوم های مهدی یراحی و علی زند وکیلی به‌خاطر تازه‌بودن زمان انتشارشان است و مطمئنا تا پایان سال از نظر فروش و پخش آن لاین جهش خواهندداشت.

آینه‌قدی؛ مهدی یراحی

 • یک عاشقانه‌آرام
 • سبک:پاپ
 • مجموع پخش آن لاین:50 هزار بار

مهدی یراحی در دهمین سال از شروع فعالیت حرفه‌ای اش، چهارمین آلبوم موسیقایی اش را منتشر کرد. یراحی که‌با تیتراژخوانی در برنامه‌«شب شیشه‌ای» شناخته‌شد، چهار سال برای اولین آلبومش زمان گذاشت. دو سال بعد هم آلبوم «امپراتور» را آماده‌کرد و تندیس بهترین آلبوم موسیقی پاپ را از جشنواره‌سایت موسیقی ما گرفت. یراحی پارسال هم آلبوم «مثل مجسمه» را منتشر کرد ولی خیی موفق نبود و هشتمین آلبوم پاپ پرفروش در فضای مجازی لقب گرفت. مهدی یراحی که‌بعد از سال ها فعالیت، سبک و امضای اختصاصی خودش را پیدا کرده، امسال با انتشار آلبوم «آینه‌قدی» به‌کورس رقابت برگشته‌است.
 
آلبوم خواننده‌ها

آلبوم آینه‌قدی مهدی یراحی

 

تازه‌ترین آلبوم یراحی مثل بیشتر آثارش، حال و هوای عاشقانه‌ای دارد؛ عاشقانه‌ای آرام. پسر جنوبی موسیقی پاپ که‌به‌خاطر فضای ریتمیک آلبوم «مثل مجسمه» مورد انتقاد قرار گرفته‌بود، این بار ریسک نکرده‌و فضایی آرام را به‌مخاطب عرضه‌کرده‌است. با وجود این که‌یراحی برای تهیه‌10 ترک آلبوم «آینه‌قدی» با شش ترانه‌سرا و هفت آهنگساز مختلف همکاری کرده‌است ولی این تفاوت ترانه‌ها و آهنگسازی بیرون نمی زند و احتمالا تنظیم های سعید زمانی و کوشان حداد باعث ایجاد این یکدستی شده‌است. در مجموع یراحی با انتشار این آۀبوم رضایت مخاطبانش را جلب کرده، البته‌باید دیددر اجرای کنسرت که‌نیازمند شور و حرارت بیشتری است، این آهنگ ها چقدر مورد استقبال قرار می‌گیرند.

کیا گوش بدن؟ اگر طبع لطیفی دارید و روزهای پرتلاطم عاشقی را تجربه‌می‌کنید، با صدای یراحی عاشقی کنید. مهدی یراحی در تازه‌ترین آلبومش هم از روزهای خوش عاشقی و هم از لحظه‌های جانسوز فراغ خوانده‌است و می‌توانیددر روزهای برفی همراه‌با یار به‌صدای پسر جنوبی موسیقی گوش دهید و لذت ببرید.

کیا گوش ندن؟ اگر کیف تان کوک است و نمی خواهید یادروزهای غمباری که‌به‌تازگی طی کرده‌اید بیفتید، سمت آینه‌قدی نروید که‌سوز صدای یراحی بدجور می‌سوزوندتان.

ترک ویژه:آینه‌قدی

شاه‌بیت:این آخرین دفاعیه/ راضی ام از جرم خودم/ از این که‌لحظه‌فرار/ عاشق زندانبان شدم
 


گذشتن و رفتن و پیوستن؛ گروه‌بمرانی

 • عاشقی وسط لندن
 • سبک:پاپ- بلوز- کانتری
 • مجموع پخش آن لاین:43 هزار بار

اعضای گروه‌بمرانی از همان ابتدای کار، تمام کلیشه‌های مرسوم بازار موسیقی ایران را شکستند. این گروه، موسیقی متفاوت شان را با اجرای برنامه‌در کافه‌ها، خیریه‌ها و تئاترهای مختلف به‌مردممعرفی کردند. «اتوبوس قرمز» اولین آلبوم رسمی بمرانی یک کار کودک بود که‌مخاطبان بزرگسال زیادی پیدا کرد. بمرانی با الهام گرفتن از موسیقی بلوز و کانتری سبک اختصاصی خودشان را ابداع کردند و به‌مرور مخاطب پیداکردند.
 
آلبوم خواننده‌ها

آلبوم جدید گروه‌بمرانی

 

فضای شاد و سرخوشانه‌آلبوم دوم یعنی «مخرج مشترک» خیلی ها را ترغیب کرد که‌بمرانی گوش کنند. پیش فروش تمام بلیت های کنسرت های گروه، گواه‌همین مدعاست. اما برمانی ها امسال با انتشار آلبوم «گذاشتن و رفتن پیوسته» مخاطبان شان را غافلگیر کردند. ریتم و تمپوی آلبوم به‌نسبت شناختی که‌از بمرانی پیدا کردهایم، به‌شدت کند شده‌است و فضای آرامی بر آلبوم حاکم است. با این که‌«گذشتن و رفتن پیوسته» غمی عمیق را به‌مخاطب القا می‌کند ولی همچنان اتمسفر آلبوم مثبت است و حال خوب گروه‌در میان تک تک نت ها حس می‌شود.

کیا گوش بدن؟ اگر از فضای یکنواخت و کسالت بار موسیقی پاپ خسته‌شده‌اید و به‌دنبال یک موسیقی تازه‌و فکر شده‌می‌گردید، آلبوم جدید گروه‌بمرانی می‌تواند سر ذوق بیاوردتان.

کیا گوش ندن؟ اگر با فضای سرخوشانه‌گروه‌بمرانی حال می‌کنید و توقع دارید که‌آلبومی با حال و هوای آلبوم «مخرج مشترک» بشنوید، احتمالا فضای آرام آلبوم «گذشتن و رفتن و پیوسته» به‌مذاق تان خوش نمی آید.

ترک ویژه:پپرونی

شاه‌بیت:بیا برم شکوه‌کن ز حال بد، لالای لالای ابنشین و هی ناله‌کن ز عاقبت، لالای لالای
 


رویای بی تکرار؛ علی زند وکیلی

 • عاشقانه‌کلاسیک
 • سبک:پاپ- سنتی
 • مجموع پخش آن لاین:47 هزار بار

پسر شیرازی سی ساله، از پنج سال پیش آلبوم دادن را شروع کرده‌و به‌مرور به‌جایگاه‌قابل قبولی در موسیقی کشور رسیده‌است. زند و کیلی از همانابتدا در انتخاب سبک و حتی ظاهرش نشان داد که‌به‌دنبال اتفاق جدیدی در موسیقی است و قرار نیست از روی دست دیگر خواننده‌های پاپ مشق کند. علی اشعار عاشقانه‌را شبیه‌خواننده‌های کلاسیک می‌خواند ولی نه‌به‌این معنی که‌در تاریخ جا مانده‌باشد. علی فرزند زمانه‌خودش است و حتی وقتی آهنگ های کلاسیک را بازخوانی می‌کند، به‌مخاطب امروز فکر می‌کند و به‌موسیقی اش رنگ امروزی می‌پاشد.
 
آلبوم خواننده‌ها

رویای بی تکرار علی زندوکیلی

 

«رویای بی تکرار» هشتمین آلبوم علی زند وک یلی و به‌نوعی پخته‌ترین اثر هنری اش است. این آلبوم با 12 قطعه‌در ادامه‌روند موسیقی تلفیقی ای است که‌گروه‌زند در پیش گرفته‌است با این تفاوت که‌انتخاب موسیقی، ترانه‌و لحن خواندن علی زند وکیلی، به‌همنشینی دلپذیری رسیده‌و تک تک قطعات شنیدنی از آب درآمده‌اند.

کیا گوش بدن؟ اگر با فضای موسیقی محلی و سنتی حال می‌کنید ولی حوصله‌ندارید نیم ساعت تکنوازی کمانچه‌گوش دهید، آلبوم های تلفیقی از این دست خوراکتاناست. مخصوصا که‌علی زند و کیلی در آلبوم هایش به‌خوبی از موسیقی های فولکلور بهره‌می‌گیرد و نواهای محلی را بازآفرینی می‌کند.

کیا گوش ندن؟ همه‌می‌توانند به‌این آلبوم گوش بدهند و لذت ببرند آقا شما گوش بدهید اگر بد بود و نتوانستید ارتباط برقرار کنید، بیایید یقه‌من را بگیرید.

ترک ویژه:آتش در آب

شاه‌بیت:تو مثل التماس من می‌مونی که‌یک شب روی شونه‌هاش چکیدم/ سرم گرم نوازش های اون بود که‌خوابم برد و کوچکش رو ندیدمگفتم نرو؛ محمد علیزاده


 • عشق به‌علاوه‌2
 • سبک:پاپ
 • مجموع پخش آن لاین:174 هزار بار

تمام شدن بلیت های کنسرت و فروش بالای آلبوم های موسیقی محمد علیزاده‌نشان می‌دهد که‌آقای خوش خنده‌از محبوبیت کم نظیری در موسیقی پاپ برخوردار است. با این حال علیزاده‌خیلی اهل آلبوم دادن نیست و امسال بعد از گذشت هشت سال تنها چهار آلبوم منتشر کرده‌است اما تا دلتان بخواهد تک آهنگ و تیتراژهای هیت دارد.
 
آلبوم خواننده‌ها

آلبوم گفتم نرو محمد علیزاده 

 

اصولا محمد علیزاده‌برای همین آهنگ های مجزا و غالبا عاشقانه‌ای که‌خوانده، چهره‌شده‌است؛ آهنگ هایی که‌با جان و دل خوانده‌می‌شوند و در بیشتر موارد تا ته‌قلب مخاطب نفوذ می‌کنند.

تخصص علیزاده‌در خواندن آهنگ های تاثیرگذار است. آهنگ های عاشقانه‌ای که‌دلت را می‌لرزانند و چشمت را تر می‌کنند. اما «گفتم نرو» چهارمین آلبوم این خواننده‌کمتر رنگ و بوی همیشگی را دارد و خبری از آهنگ ویژه‌ای که‌هیت شود، نیست. در آلبوم جدید بیشتر از فراغ گفته‌می‌شود تا عشق و از آن لحن روحانی علیزاده‌کمتر می‌شنویم.

کیا گوش بدن؟ علیزاده‌در کنسرت امسالش هم گفت که‌خیلی ها فکر می‌کنند اگر نباشند ما تمام می‌شویم. اگر حس می‌کنید در عشق همه‌جوره‌مایه‌گذاشته‌اید ولی بی معرفتی دیده‌اید، حتما این آلبوم را گوش دهید تا زخم ای قلبتان کمی التیام پیدا کند.

کیا گوش ندن؟ آلبوم جدید مخاطبان همیشگی علیزاده‌را راضی می‌کند ولی سورپرایزی مثل آهنگ «برادر» ارائه‌نمی کند تا مخاطب را هیجان زده‌کند و هیت شود. در نهایت اگر لب پرتگاه‌نشسته‌اید و به‌پهنای صورت اشک می‌ریزید، این آلبوم را پلی نکنید، چون گروه‌های امداد و نجات به‌دردسر می‌افتند.

ترک ویژه:تمام ترک ها در یک سطح هستند.

شاه‌بیت:تعطیلیای آخر هر هفته‌رو کنارتم ولی تموم هفته‌رو خراب و بی قرارتمدوباره‌عشق؛ حامد همایون


 • شش هشتم عشق
 • سبک:پاپ
 • مجموع پخش آن لاین:261 هزار بار

حامد همایون از همان تک ترک هایی که‌در فضای مجازی منتشر می‌کرد، تکلیفش را با مخاطب روشن کرد. همایون قشر وسیعی از مخاطبان را هدف قرار داده‌که‌به‌دنبال ترانه‌های شاد و مفرحی هستند که‌بتوانند بدون خجالت و با صدای بلند آن ها را گوش بدهند. این قشر مخاطب تا قبل از این مجبور بود یا به‌خواننده‌های آن ور آبی دل ببندد یا کارهای ضعیف خواننده‌های زیرزمینی را گوش کند.
 
آلبوم خواننده‌ها

آلبوم دوباره‌عشق حامد همایون

 همایون از همین خلا موسیقی شاد با اشعار قابل قبول استفاده‌کرد و با حمایت موسسه‌ترانه‌شرقی ظرف چهار ماه‌به‌چهره‌برتر موسیقی پاپ در سال 95 تبدیل شد. 12 ترانه‌از مجموع 18 آهنگ آلبوم «دوباره‌عشق» را سهیل حسینی سروده‌و باعث شده‌در مجموع آلبوم یک دستی از آب دربیاید.
 
فارغ از این، حامد همایون سبک و سیاق خاص خودش را پیدا کرده‌و صدا و شیوه‌اجرایی او شبیه‌خواننده‌دیگری نیست و این خاص بودن به‌مذاق مخاطب تنوع طلب ایرانی خوش می‌آید. این آلبوم از همان روزهای ابتدایی انتشار به‌سرعت به‌هیت ترین آلبوم دوره‌زمانی اش تبدیل شد؛ به‌قدری که‌از هر ماشینی صدای همایون به‌گوش می‌رسید و خیلی زود مجوز پخش از تلویزیون را هم گرفت.

کیا گوش بدن؟ آلبوم دوباره‌عشق، مخصوص آدم هایی است که‌می‌خواهند صبح شان را عاشقانه‌و پرشور شروع کنند یا این که‌با ماشین بزنند به‌دل جاده‌و صدای موزیک را تا ته‌زیاد کنند.

کیا گوش ندن؟ اگر سختیگر و عصاقورت داده‌اید یا این که‌کلا با آهنگ های تند مشکل دارید، دور همایون را خط قرمز بکشید و به‌هیچ وجه‌سمتش نروید.

ترک ویژه:چتر خیس

شاه‌بیت:سر آن سفره‌خالی که‌پر از اشک یتیم است... خدا هست.../ پشت دیوار گلی پیرزنی گفت، خدا هست.
بیشتر بخوانید

آلبوم های جدید از بازیگران سینما

آلبوم های جدید از بازیگران سینما

علی لهراسبی : فکر نمیکردم ممنوع الکار شوم!

علی لهراسبی : فکر نمیکردم ممنوع الکار شوم!

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنسرت طلیسچی + عکس

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنسرت طلیسچی + عکس

حمید عسگری و هیجانات کنسرت آمریکا

حمید عسگری و هیجانات کنسرت آمریکا

آلبوم جدید رضا صادقی در سال 92 منتشر شد

آلبوم جدید رضا صادقی در سال 92 منتشر شد

کلیپ جدید رضا هلالی و حامد زمانی برای امام رضا(ع) + دانلود صوت

کلیپ جدید رضا هلالی و حامد زمانی برای امام رضا(ع) + دانلود صوت

مناجات خوانی رمضان محمد معتمدی + دانلود صوت

مناجات خوانی رمضان محمد معتمدی + دانلود صوت

همایون شجریان و همسرش + عکس

همایون شجریان و همسرش + عکس

دانلود تیتراژ دودکش با صدای رضا صادقی

دانلود تیتراژ دودکش با صدای رضا صادقی

دانلود تیتراژ سریال مادرانه با صدای احسان خواجه امیری

دانلود تیتراژ سریال مادرانه با صدای احسان خواجه امیری
مشاهده

مطالب بیشتر در موسیقی

از پیانو چه می دانید؟

از پیانو چه می دانید؟

سه تار ساز روحانی

سه تار ساز روحانی

الفبای موسیقی نت

الفبای موسیقی نت

همه چیز درباره سنتور این ساز خوش صدای ایرانی

همه چیز درباره سنتور این ساز خوش صدای ایرانی

ردیف و دستگاه در موسیقی اصیل ایرانی

ردیف و دستگاه در موسیقی اصیل ایرانی

آشنایی با ساز چنگ

آشنایی با ساز چنگ

ترانه های برتر موسیقی پاپ ایران

ترانه های برتر موسیقی پاپ ایران

حسین علیزاده و موسیقی در چشم باد

حسین علیزاده و موسیقی در چشم باد

عکس جالب محسن یگانه در کودکی

عکس جالب محسن یگانه در کودکی

اولین کنسرت فضایی یک خوانندۀ زن

اولین کنسرت فضایی یک خوانندۀ زن

مطالب مرتبط

آلبوم تمام عربی مهدی یراحی منتشر میشود

آلبوم تمام عربی مهدی یراحی منتشر میشود

یخ زمستان امسال با کدام آلبوم های جدید پاپ آب می شود؟

یخ زمستان امسال با کدام آلبوم های جدید پاپ آب می شود؟

مهدی یراحی بهترین خواننده جشنواره موسیقی فجر 96 شد

مهدی یراحی بهترین خواننده جشنواره موسیقی فجر 96 شد

پرفروش ترین آلبوم های موسیقی در سال 94

پرفروش ترین آلبوم های موسیقی در سال 94

زندگینامه و تصاویر دیدنی از علی لهراسبی خواننده

زندگینامه و تصاویر دیدنی از علی لهراسبی خواننده

جدیدترین آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت

جدیدترین آلبوم محمدرضا شجریان مجوز گرفت

ابراهیم عنوان جدیدترین آلبوم موسیقی محسن چاوشی!

ابراهیم عنوان جدیدترین آلبوم موسیقی محسن چاوشی!

خواننده های مهاجر ایرانی ازشادمهر تا حامد نیک پی

خواننده های مهاجر ایرانی ازشادمهر تا حامد نیک پی

اعلام نامزدهای جایزه باربد جشنواره موسیقی فجر

اعلام نامزدهای جایزه باربد جشنواره موسیقی فجر

آلبوم های جدید از بازیگران سینما

آلبوم های جدید از بازیگران سینما

“بازیگران ایرانی” که خواننده شدند + تصاویر

“بازیگران ایرانی” که خواننده شدند + تصاویر

آلبوم جدید مجتبی کبیری خواننده دهه 70

آلبوم جدید مجتبی کبیری خواننده دهه 70

آلبوم تگرگ میثم ابراهیمی خواننده تیتراژ دردسرهای عظیم

آلبوم تگرگ میثم ابراهیمی خواننده تیتراژ دردسرهای عظیم

مجوز یاس خواننده رپ ایرانی تکذیب شد

مجوز یاس خواننده رپ ایرانی تکذیب شد

انتشار آلبوم جدید محمدرضا عیوضی

انتشار آلبوم جدید محمدرضا عیوضی

ناگفته های بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان +تصاویر

ناگفته های بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان +تصاویر

صدور مجوز برای آلبوم امیرحسین کریمی تکذیب شد

صدور مجوز برای آلبوم امیرحسین کریمی تکذیب شد

آلبوم جدید فرزاد فرزین در ترکیه + عکس

آلبوم جدید فرزاد فرزین در ترکیه + عکس

محسن چاوشی و یگانه در یک آلبوم مشترک

محسن چاوشی و یگانه در یک آلبوم مشترک

تکذیب مجوز آلبوم مریم حیدرزاده

تکذیب مجوز آلبوم مریم حیدرزاده