بیشتر بخوانید

شخصیت شناسی با کفش

شخصیت شناسی با کفش

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

تست خودشناسی بسیار جالب

تست خودشناسی بسیار جالب

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی ادویه ماه تولد

طالع بینی ادویه ماه تولد
فال روز دوشنبه 17 دی 1397
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 17 دی 97 فال روزانه جذاب سایت مجله اینترنتی فنجان را بخوانید.
فال روزانه‌برای متولدین فروردین ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه در روز 17 دی 1397 برای متولدین فروردین ماه

هوش شما چطور است؟

 چند تا جوک را با یک دوست صمیمی به‌اشتراک بگذارید. امروز یک روز خوب برای سخت کار کردن است. موسیقی و یا علایق فنی خود را به‌اشتراک بگذارید. بعضی از چیزهایی که‌جمع آوری کرده‌اید را دور بریزید. احساس سبکی خواهید کرد. آنچه‌را که‌فکر می‌کنید، بگویید. در این لحظه‌تصمیمات مهم زیادی نگیرید، چون نمی توانید عقل عملی لازم را داشته‌باشید. اما به‌اندازه‌خودتان عقب نشینی کرده‌اید، چون این فرصت را خواهید داشت که‌روابط بسیار دلپذیر و سودآور داشته‌باشید. در حوزه‌حرفه‌ای، به‌دفاع از دیدگاه‌خود ادامه‌دهید، با آرامش و تواضع، و در غلبه‌بر همه‌مقاومت ها موفق خواهید شد. بدانید که‌رژیم غذایی که‌عمدتاً از غذاهای تند استفاده‌می‌کند،برایتان مناسب نیست. 

فال روزانه‌برای متولدین اردیبهشت ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز زمان خوبی برای کار کردن با افراد دیگر است. قدرت ذهنی شما تیز است، و برای تحقیق و حل مشکل عالی است. به‌مسائل اعتیاد و یا بیماری های روانی با هم رحم و هم انتظارات واقع گرایانه‌نزدیک شوید. دوستان نزدیک ممکن است به‌حمایت شما نیاز داشته‌باشند. به‌قلب خود اعتماد کنید تا راه‌را بیابید. شما از حمایت بی قید و شرط ستارگان سود خواهید برد. شک، تردیدها، یا ضربه‌های بد بخت و اقبال، روحیه‌خوبی خواهی داشت و رویدادها دوباره‌به‌شما لبخند خواهند زد. شما روابط هماهنگ با افرادی خاص را که‌دوست دارید و سعی در درک آن ها و مراقبت از رفاه‌آن ها خواهید داشت. عشق شیرین ترین شادی ها را برایتان فراهم می‌کند. امروز شما خیلی رمانتیک می‌شوید.

فال روزانه‌برای متولدین خرداد ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین خرداد ماه

انرژی امروز مثبت است. این یک فرصت را به‌ارمغان می‌آورد تا با استفاده‌از ابتکار و ایده‌های اصلی، کار زیادی انجام دهید. ذهن خود را از عدم اطمینان پاک کنید و به‌رهبری خود اعتماد داشته‌باشید. شادمان باشید! توانایی شما برای شناسایی  افراد می‌تواند به‌دیگران کمک کند تا ارزش هم کاری و کار تیمی را درک کنند. یک احساس گذرا اما شدید ناامیدی ممکن است باعث شود که‌شما یک روز پر از افسردگی را سپری کنید. از تصمیمات عجولانه، پروژه‌های بد فکرانه‌آگاه‌باشید! روابط جدید شما را از محیط عادی خود خارج خواهد کرد و فرصت کشف افق های ناشناخته‌ای را خواهید داشت.

 اسفناج بیشتری بخورید. 

فال روزانه‌برای متولدین تیر ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین تیر ماه

این احتمالاً یک روز بسیار شلوغ برای شما خواهد بود. تاحد امکان سازمان دهی شده‌باشید و از ایجاد تعهدات زیاد، حتی برای یک دلیل خوب اجتناب کنید. در هر پروژه‌گروهی، گردهمایی اجتماعی، یا رویداد گروهی شما خواهید درخشید. با دوستانتان بیرون بروید و از زیبایی طبیعت لذت ببرید. اشتباه‌می‌کنید که‌اعتماد خود را به‌افراد خاصی که‌در این زمان سعی دارند با شما مهربان باشند، بدهید. یک موفقیت حرفه‌ای خوب به‌نظر می‌رسد که‌بسیار فرضی است؛ بهتر است یک رقم پایین را حفظ کنید. در غیر اینصورت خسته‌خواهید شد؛ رژیم غذایی خود را کنترل کنید. در غیر این صورت فقط اشتباهات را مرتکب می‌شود.

فال روزانه‌برای متولدین مرداد ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین مرداد ماه

یک نگرش شاد می‌تواند قدرت و نفوذ شگفت آوری را به‌ارمغان بیاورد. امروز ممکن است فرصتی برای رسیدن به‌حقیقت عمیق در رابطه‌شما باشد. اگر سردرگمی و یا سو تفاهم وجود داشته‌باشد، کند پیش می‌رود. دقت کنید که‌به‌طور واضح درک شده‌باشید. با احتیاط هر پیشنهادی برای انجام کارهای خطرناک را در نظر بگیرید. از گرفتاری های احساساتی که‌ممکن است به‌زندگی تان وارد شوند آگاه‌باشید! کسب وکار شما شانس موفقیت را دارد. شانس مادی خوبی را احساس خواهید کرد. مراقب حسادت باشید؛ این احساس باعث می‌شود شما خود را به‌طور مداوم با دیگران مقایسه‌کنید و همیشه‌به‌ضرر خودتان باشد، نه‌تنها دردناک است، بلکه‌خطرناک هم است.

فال روزانه‌برای متولدین شهریور ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین شهریور ماه

انرژی کیهانی در زندگی شما وجود دارد. شما می‌توانید با اعتماد به‌نفس بیشتر، از درخشندگی و خوش شانسی  کامل بهره‌مند شوید. اعتماد کنید و احساسات خود را دنبال کنید. احساس شادی خوبی خواهید داشت. امروز یک روز بسیار مثبت و خلاقانه‌است. باعث می‌شود که‌خودتان و دنیای شما زیباتر شود. یک روز سخت که‌نیاز به  سازگاری با شما دارد، باید دقیقاً خلاف عادات خود عمل کنید. احساسات عاشقانه‌خود را برای مدتی کنار بگذارید:مشاغل ذهنی برای شما سودمندتر خواهند بود. زمان بیشتری را به‌خانواده‌تان اختصاص دهید؛ هم چنین مراقب باشید. در این کار باید جبران اشتباهات خود را بکنید.

فال روزانه‌برای متولدین مهر ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین مهر ماه

کلید شادی، در تلاش برای کنترل و یا داوری نیست، بلکه‌با انجام بهترین کاری که‌می‌توانید انجام دهید و رها کردن بقیه‌است. در مورد آنچه‌که‌دیگران باید انجام دهند و یا نباید انجام دهند حرف بزنید.

فردی را به‌حالت تدافعی درنیاورید تا کلماتش بی پروا شوند. عقل می‌گوید که‌مواظب خودت باش. شما روابط جدیدی را در طی سفرتان ایجاد خواهید کرد. در مورد مسائل مالی بسیار محتاط باشید، چون این دوره‌برای شما در این رابطه‌بسیار مساعد خواهد بود. باید وقت خود را بیشتر به‌همسرتان اختصاص دهید. از بحران های سلامتی خود آگاه‌باشید:اگر خوب درمان نشود، ممکن است روز به‌روز بدتر شوند. احتمال وقوع تب یا دل درد دارید. به‌طور منظم چای اسطوخودوس را همراه‌با هویج و برنج مصرف کنید.

فال روزانه‌برای متولدین آبان ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین آبان ماه

زمان مهربانی و تقسیم کردن است. اگر احساس کرده‌اید که‌مورد سوتفاهم قرار گرفته‌اید و احساس تنهایی می‌کنید، لازم است که‌به‌خود کمک کنید. نهایت تلاش خود را بکنید که‌قلبتان را باز کنید. اوضاع آنطور که‌به‌نظر می‌رسد بد نیستند. زندگی راهی برای کار کردن دارد. شما به‌درون گرایی تمایل خواهید داشت و این باعث می‌شود که‌از گرفتن تصمیمات خوب جلوگیری کنید. 

 به‌خوبی تصمیم می‌گیرید که‌در صورت ادامه‌درگیری ها با والدین خود و یا اعضای مشخص خانواده‌تان تلاش کنید. اگر زمان لازم را برای فکر کردن داشته‌باشید، همه‌چیز قابل پیش بینی می‌شود.

فال روزانه‌برای متولدین آذر ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین آذر ماه

ایده‌ها برایتان در حال پرواز هستند! مهارت های ارتباطی خوبتان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. ممکن است بخواهید در خانه‌پیشرفت کنید و یا یک مسئله‌اجتماعی را برنامه‌ریزی کنید. مردم به‌شما گوش فرا خواهند داد، به‌خصوص اگر دیپلماتیک و خوب سازمان یافته‌باشید. موسیقی و پروژه‌های خلاقانه، قدردانی از شما را افزایش خواهند داد. دلایلی برای سپاسگزاری از خودتان پیدا کنید.

 امروز یک روز مساعد برای معاملات تجاری و مالی  است. با کسی که‌آزاد نیست و به‌نظر شما جذابیت او غیرقابل مقاومت است، ریسک خواهید کرد. وضعیت مادی تان به‌طور منطقی بهبود خواهد یافت. شما می‌توانید انتظار تجربیات هیجان انگیز را داشته‌باشید. در خانه‌تان طوفانی برپا خواهد شد؛ خونسردی خود را حفظ کنید.

فال روزانه‌برای متولدین دی ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین دی ماه

تصمیم بگیرید که‌با خوشحالی هر گونه‌وظیفه‌یا تعهدی را قبول کنید. تمام روابط زمانی دارای مسئولیت هستند که‌کم تر رمانتیک و یا ایده‌آل باشند. وفاداری و چسبیدن به‌فرد زمانی که‌زمان سخت است مهم می‌باشد.برای قلبتان محافظ و گارد نگیرید. به‌دنبال سخاوت و جوانمردی باشید. زمان و شکیبایی از روابط خوب حمایت می‌کند. از درخواست روحانی برای برخی از فرقه‌ها آگاه‌باشید. اگر ایده‌های خوبی دارید که‌می‌توانید عملکرد شرکت خود را بهبود بخشید، از دادن نظر خود نترسید. اختلافات سیاسی ممکن است مربوط به‌مشکلات حرفه‌ایتان باشد. 

غلات، نان گندم، و میوه‌های خشک بخورید، که‌برای سلامتیتان مفید هستند.

فال روزانه‌برای متولدین بهمن ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین بهمن ماه

در مورد افرادی که‌به‌شما احترام می‌گذارند و یا اینکه‌چه‌کسی به‌شما احترام می‌گذارد، حقایق را بفهمید.

 اگر شامل هر شکلی از مشکل و یا عدم صداقت باشد، یک رابطه‌دچار مشکل می‌شود. برخی از مردم آسیب دیده‌و یا شکسته‌خورده‌اند و برخی نیز ساده‌هستند. چالش امروزتان این است که‌به‌روابط سالم احترام گذاشته‌و بقیه‌را پشت سر بگذارید. فداکاری مهم ترین ویژگی های شما خواهد بود؛ حتی اگر با موانع مهمی روبرو شوید، از تسلیم خودداری خواهید کرد. به‌لحاظ جسمی، شما باید هوشیاری و احتیاط را دو برابر کنید تا از حوادث احتمالی پیش گیری کنید؛ بهتر است به‌خصوص با هواپیما سفر نکنید و از همه‌رقابت های ورزشی که‌دلالت بر افزایش ریسک دارد، اجتناب کنید. قدرت جذابیت شما ده‌برابر خواهد شد؛ این جذابیت نه‌تنها در عشق بلکه‌برای به‌دست آوردن پشتیبانی مالی و کمک به‌آن، خواهد بود.

فال روزانه‌برای متولدین اسفند ماه‌در روز 17 دی 1397

- فال روزانه‌در روز 17 دی 1397 برای متولدین اسفند ماه

امروز افراد به‌زندگیتان وارد می‌شوند که‌درخشان، شلوغ، و در حال حرکت هستند. شما بیشتر وفادار و خودکفا هستید. این آمیزه‌از خلق و خوی مختلف مثل یک کشتی شکسته‌به‌نظر می‌رسد، اما اغلب به‌طرز شگفت انگیزی کار می‌کند.

طنز خوب و احترام متقابل برای تفاوت ها در ارتباط پشتیبانی. 

آن هایی که‌در نزدیکی شما هستند خیلی خوب می‌دانند چطور با شما سر و کار داشته‌باشند چون به‌راحتی بین مهربانی و پرخاشگری قرار خواهید داشت. افراد مجرد، در محیط حرفه‌ای خود به‌شما نشان می‌دهند که‌بهترین شانس برای ایجاد یک برخورد قابل توجه‌را خواهید داشت.

 اگر متاهل هستید، برخی نگرانی های مادی ممکن است بحث های داغ با همسرتان را ایجاد کند. شما خیلی بهتر از پیش موفق خواهید شد، از تله‌ها هم اجتناب کنید؛ همچنین دارای نظم و وقت شناسی باشید، و موفقیت در همه‌حوزه‌ها با شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

طالع بینی دختران مجرد

طالع بینی دختران مجرد

فال چای

فال چای

فال پرنده

فال پرنده

فال ابرو

فال ابرو

طالع بینی ازدواج کیهانی

طالع بینی ازدواج کیهانی

فال رنگ چشم

فال رنگ چشم

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فال حیوان ماه تولد

فال حیوان ماه تولد
مشاهده

مطالب بیشتر در فال

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

فال رنگ

فال رنگ

طالع بینی چینی

طالع بینی چینی

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

سمبل و سنگ ماه تولد

سمبل و سنگ ماه تولد

تست خودشناسی

تست خودشناسی

فال گروه خونی

فال گروه خونی

فال گل

فال گل

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

مطالب مرتبط

فال روز دوشنبه 3 دی 1397

فال روز دوشنبه 3 دی 1397

فال روز دوشنبه 10 دی 1397

فال روز دوشنبه 10 دی 1397

فال روز سه شنبه 17 مهر 1397

فال روز سه شنبه 17 مهر 1397

فال روز شنبه 17 آذر 1397

فال روز شنبه 17 آذر 1397

فال روز دوشنبه 24 دی 1397

فال روز دوشنبه 24 دی 1397

فال روز چهارشنبه 17 بهمن 1397

فال روز چهارشنبه 17 بهمن 1397

فال روز پنج شنبه 17 آبان 1397

فال روز پنج شنبه 17 آبان 1397

فال روز جمعه 17 اسفند 1397

فال روز جمعه 17 اسفند 1397

فال روز شنبه 15 دی 1397

فال روز شنبه 15 دی 1397

فال روز چهارشنبه 19 دی 1397

فال روز چهارشنبه 19 دی 1397

فال روز دوشنبه 23 مهر 1397

فال روز دوشنبه 23 مهر 1397

فال روز دوشنبه 16 مهر 1397

فال روز دوشنبه 16 مهر 1397

فال روز جمعه 7 دی 1397

فال روز جمعه 7 دی 1397

فال روز جمعه 28 دی 1397

فال روز جمعه 28 دی 1397

فال روز شنبه 29 دی 1397

فال روز شنبه 29 دی 1397

فال روز شنبه 1 دی 1397

فال روز شنبه 1 دی 1397

فال روز یکشنبه 9 دی 1397

فال روز یکشنبه 9 دی 1397

فال روز چهارشنبه 5 دی 1397

فال روز چهارشنبه 5 دی 1397

فال روز یکشنبه 16 دی 1397

فال روز یکشنبه 16 دی 1397

فال روز یکشنبه 30 دی 1397

فال روز یکشنبه 30 دی 1397