بیشتر بخوانید

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست
خاطرات مدرسه هنرمندان؛ از مبصری نیوشا تا کتک خوری مهناز
اول مهر بهانه ای شد تا پای خاطرات دوران مدرسه کسانی بنشینیم که اکنون در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری به مرتبه ای رسیده اند که لازم است کنار نامشان استاد بگذاریم.

خاطرات هنرمندان از روزهای مدرسه

با فرا رسیدن مهر و حال و هوای بازگشایی مدارس گذری بر خاطرات دوران مدرسه‌افرادی می‌اندازیم که‌اکنون هر کدام از آنها را به‌عنوان چهره‌های محبوب و مشهور سینما و تلویزیون می‌شناسید.خیلی از بچه‌ها زمانی که‌در حال تحصیل هستند دوران مدرسه‌و تحصیل را دوست ندارند ولی زمانی که‌بزرگتر می‌شوند همین دوران تحصیل شان و  اتفاقاتی که‌در آن دوره‌برایشان رقم خورده‌است تبدیل به‌زیباترین خاطرات دوران زندگیشان می‌شود.در حقیقت همه‌ما در گوشه‌ای از ذهنمان لحظات فراوانی را ذخیره‌کرده‌ایم که‌با هر بار مرور آنها لبخندی ملیح روی لبمان می‌نشیند و یا شاید دلمان می‌لرزد از اینکه‌چه‌روزها و لحظاتی را گذارنده‌ایم و قدردان نبوده‌ایم. چرا که‌این خاطرات جذاب ترین خاطرات دوران مدرسه‌هر فردی می‌باشد که‌معمولاً از یادش نمی رود.

 همه‌انسان ها به‌نوعی مدیون دوره‌طولانی 12 ساله‌مدرسه‌میباشند چرا که‌این کانون گرم اجتماعی در شکل گیری شخصیت آنها نقش بسزایی داشته‌و همچنین دوستی هایی را برایشان رقم زده‌است که‌شاید چندین سال هم بگذرد چیزی از ارزش و محبت این دوستی ها کم نمی شود. با تمام این صحبتا مطمئنا اتفاقات و خاطرات دوران مدرسه‌چهره‌های مشهور می‌تواند جذابیت خاصی برای تک تک شما مخاطبان بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی فنجان داشته‌باشد اینکه‌بدانید هنرمندان و بازیگران نیز از این امر مستثنی نبوده‌اند و مثل همه‌افراد اتفاقات خنده‌دار و بامزه‌ای تجربه‌کردند حس خوبی به‌شما دست می‌دهد بنابراین در این مطلب خواندنی و شیرین با ما همراه‌باشید تا گوشه‌ای از خاطرات دوران تحصیل بازیگران مشهور ایرانی را بخوانید و خود نیز با خواندن این خاطرات برای چند لحظه‌هم که‌شده‌چند سالی به‌عقب برگردید و مروری بر تاریخ و خاطرات شیرین زندگیتان در دوران مدرسه‌داشته‌باشید.

خاطرات هنرمندان مشهور ایرانی از دوران مدرسه

خاطرات دوران مدرسه مهناز افشار

مهناز افشار

 مهناز افشار بازیگر زن سینمای ایران

کتک خورم از زمان مدرسه‌ملس بوده‌!

مهناز افشار بازیگر توانای کشورمان که‌در نهنگ عنبر بسیار خوش درخشید می‌گوید :کتک خورم از زمان مدرسه‌تا الان که‌بازیگر هستم ملس بوده‌و هم در مدرسه‌و هم هنگام بازی در نقش هایی چون آتش بس ، قصه‌پریا و سعادت آباد و... کتک خوردم.

یک بار در مدرسه‌یکی از دوستانم فیلم وی اچ اس (VHS) بربادرفته‌را برایم آورده‌بود که‌لو رفتم و معلممان فهمید و از من پرسید چه‌فیلمی است ؟ من هم سریع گفتم کارتون ! او متوجه‌دروغگویی ام شد و سیلی نثار من نمود. 

خاطرات دوران مدرسه علی ضیاء 

علی ضیاء

 علی ضیاء مجری تلویزیون 

 آرزو داشتم یک ژیان داشته‌باشم 

علی ضیاء مجری نام آشنای تلویزیون درباره‌خاطراتش از دوران مدرسه‌می‌گوید که‌:من مقاطع مختلف تحصیلم را در کاشان سپری کردم و مدرسه‌ای که‌در آن تحصیل می‌کردم همیشه‌نزدیک منزلمان بود و باید پیاده‌به‌آنجا می‌رفتم اما همیشه‌آرزو داشتم یک ژیان داشته‌باشم تا بتوانم سوار آن شوم و با ماشین خودم را به‌مدرسه‌برسانم.آنقدر به‌پدرم اصرار کردم برایم ژیان بخرد تا او برایم یک دوچرخه‌خرید . وقتی در دانشگاه‌قبول شدم هم گاهی با همان دوچرخه‌به‌دانشگاه‌می‌رفتم.

خاطرات دوران مدرسه رضا رویگری

 رضا رویگری

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون

دخترها برایمان هو می‌کشیدند!

خاطراتی که‌برای رضا رویگری در دوران مدرسه‌رقم خورده‌است خیلی سینمایی و دراماتیک بود رضا می‌گوید:«در فصل زمستان برف شدیدی در تجریش می‌بارید به‌قدری که‌وقتی پشت بام ها را پارو می‌کردند و در کوچه‌می‌ریختند ارتفاع برف تا پشت بام بالا می‌آمد . ما وضعیت مالی چندان خوبی نداشتیم و مجبور می‌شدم کُت دیگری روی کُتم بپوشم. زمانی که‌مدرسه‌تمام می‌شد با کفشهای پر از آب وارد خانه‌می‌شدند و مادرم زود انگشت های یخ زده‌پاهایم را با دستهای مهربانش گرم می‌کرد و یکهو با لحن تندی میگفت من در عجبم بچه‌های امروزی چه‌میخواهند؟ خدا میداند که‌چقدر پرتوقع شده‌اند.آن زمان کسی به‌این چیزها اهمیت نمیداد و اغلب بچه‌ها جوراب ها و سر زانوی وصله‌خورده‌می‌پوشیدند»

 وی اشاره‌ای به‌خاطره‌ای از دوران دبستانش نیز میکند:«زمانی که‌دبستان بودم مدرسه‌ما آتش گرفت و مجبور شدیم در یک مدرسه‌دخترانه‌درس بخوانیم به‌خاطر همین دختر ها با دیدن ما برایمان "هو" می‌کشیدند»

خاطرات دوران مدرسه محبوبه‌بیات

محبوبه‌بیات

 محبوبه‌بیات بازیگر سینما و تلویزیون

جرات زدن یک روبان به‌موهایم را نداشتم!

 خاطراتی که‌برای محبوبه‌بیات اتفاق افتاده‌است کمی تلخ و دلگیر است اما جای شکرش باقیست که‌نهایت به‌شیرینی تبدیل شده‌است. محبوبه‌بیات می‌گوید:«پدرم پیش از مرگش به‌خاطر کم سن و سال بودن مادرم تمام اموالش را به‌برادرش واگذار کرده‌بود و خانواده‌عمویم هنوز هم که‌هنوز است اموال پدر من را استفاده‌می‌کنند و به‌رویشان نمی آورند که‌این باعث شد زندگی سختی را از گذشته‌داشته‌باشیم در دوران مدرسه‌همیشه‌بین افراد فقیر و پولدار ها تبعیض قائل می‌شدند. بچه‌پولدارها هر کاری که‌دلشان می‌خواست انجام می‌دادند ولی ما حتی جرات یک روبان زدن به‌موهایمان نداشتیم تا اینکه‌از کلاس 11 به‌بعد تصمیم به‌مهاجرت به‌شیراز گرفتیم و با برادرم به‌آن جا رفتیم و خاطرات خوبی برایم رقم خورد.در آنجا برخورد همه‌بچه‌ها و معلم ها و همچنین مدیر با من بسیار خوب بود و به‌بهترین شکل رسم مهمان نوازی را در مورد من به‌جا آوردند و در نهایت امکانات لازم برای بازی در تئاتر در اختیار ما قرار دادند و این باعث شد در آن سال برنده‌شویم»

خاطرات دوران مدرسه بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی بازیگر توانای سینما و تلویزیون

 به‌خاطر داشتن لهجه‌روستاییم به‌کلاس راه‌ندادند!

همیشه‌یک پای بساط لنگ است! زمانی که‌این جمله‌با صدای دلنشین بهزاد فراهانی از قول روباهی که‌می‌خواست اهلیِ شازده‌کوچولو شود نقل شد هیچ وقت به‌فکر کسی نمی رسید که‌شاید در هنرمند شدنش نیز یک پای بساط لنگ بوده‌باشد!

او تعریف می‌کند:«در آن زمان معلم موسیقی مان برادر مجید محسنی که‌از بازیگران مطرح سینما و تئاتر بود با همکاری یکی از دوستانش برای اجرای یک نمایش کلاس آموزشی در مدرسه‌راه‌انداخت ولی من را به‌خاطر ته‌لهجه‌روستایی که‌داشتم در جلسات تمرینی کلاس راه‌نداد و اینچنین شد که‌من هر روز لبه‌پنجره‌می‌نشستم و از دور به‌تمرین بچه‌ها زل می‌زدم و هر روز این ماجرا تکرار می‌شد تا اینکه‌در برابر سماجتم معلم کم آورد و به‌کلاسش راهم داد. قرار بر این شد برای اینکه‌دلم نشکند یک نقشی هم در نمایش بر عهده‌من بگذارند و گفتند زمان اجرا بین میان پرده‌برای تماشاچیان چای ببرم. اولین شب درست در همان لحظه‌ورودم به‌سالن به‌خاطر گیر کردن پایم به‌چارچوب دکور حسابی زمین خوردم اما با یک تردستی ماهرانه‌توانستم سینی را بین زمین و آسمان نگه‌دارم که‌در همان حال با تشویق تماشاچیان و تحسین معلم روبه‌رو شدم از آن پس معلم وادارم کرد بین میان پرده‌چای به‌دست وارد سالن شده‌و زمین بخورم و سینی را روی هوا نگه‌دارم»

خاطرات دوران مدرسه نفیسه‌روشن

نفیسه‌روشن

 نفیسه‌روشن بازیگر نام آشنای سینماو تلویزیون

دیگر به‌شربت آبلیمو حس خوبی ندارم!

نفیسه‌روشن بازیگر نام آشنای تلویزیون و سینما از خاطرات کلاس اول خود چنین می‌گوید : 

زمانی که‌در کلاس اول دبستان درس می‌خواندم ، معلم علوم ما به‌ما گفت که‌باید که‌شکر و آبلیمو و ... را به‌مدرسه‌بیاورید و شربت آبلیمو درست کنید . من و دوستانم نیز این وسایل را به‌مدرسه‌بردیم و هر کدام جداگانه‌شربتی خوشمزه‌تهیه‌نمودیم که‌شربت من از دوستانم بهتر و خوشمزه‌تر بود به‌همین سبب از معلممان یک مداد رنگی 24 رنگ جایزه‌گرفتم .

بعد از آن روز و گرفتن آن جایزه‌هر روز در صدد گرفتن جوایز بیشتر بودم به‌همین دلیل با خود وسایل تهیه‌شربت را به‌مدرسه‌می‌بردم و و زنگ های تفریح شربت درست می‌کردم ، بی خبر از آنکه‌جایزه‌روز اول از طرف خانواده‌ام بوده‌که‌برای تشویق و بالابردن اعتماد به‌نفس گرفته‌بودند . از آن به‌بعد به‌شربت آبلیمو حس خوبی ندارم.

خاطرات دوران مدرسه امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی بازیگر و مجری کشورمان

در مدرسه‌شاگرد درس خوانی بودم

امیر حسین رستمی بازیگر نام آشنای طنازمان از خاطرات دوران و دوران کودکی اش می‌گوید .  او در مدرسه‌شاگرد درس خوانی بوده‌و همه‌معلم های خود را دوست داشته‌و از همه‌درس ها نیز خوشش می‌آمد اما از معلم کلاس دوم خود که‌بچه‌ها را به‌شدت تنبیه‌می‌کرد خاطره‌خوبی ندارد . او می‌گوید :با اینکه‌بچه‌بازیگوشی نبودم؛ یک بار، بدون هیچ دلیلی، معاون مدرسه‌مان آن چنان به‌پهلویم زد که‌کلیه‌ام خون ریزی کرد.

خاطرات دوران مدرسه شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون

روز اول مدرسه‌گریه‌کردم

شبنم قلی خانی که‌با چهره‌معصومش در نقش مریم مقدس در عرصه‌تلویزیون ظاهر شده‌از دوران مدرسه‌اش اینگونه‌یاد می‌کند:من ته‌تغاری خانه‌بودم و به‌مادرم وابستگی شدیدی داشتم به‌همین دلیل هنگام اولین حضور در مدرسه‌و جدا شدن از مادرم ، فقط تا انتهای زنگ گریه‌کردم.اما به‌تدریج که‌با محیط مدرسه‌آشنا شدم دیگر هراس اولیه‌را از مدرسه‌نداشتم . او می‌گوید :زمان مدرسه‌درسم خوب بود و همیشه‌شاگرد اول بودم . 

او می‌گوید :در این روزها که‌من هم درس می‌خوانم و هم در دانشگاه‌تدریس می‌کنم باز هم اول مهر برای من رنگ و بوی مدرسه‌را دارد و پشت نیمکت نشینی، در مقام معلم و مقام دانش آموز، جذابیت خاصی برای من دارد.  او علاقه‌زیادی به‌آثاری چون «پرنده‌کوچک خوشبختی» و «قصه‌های مجید» و «مدرسه‌موش ها» که‌با سوژه‌مدرسه‌ساخته‌شده‌دارد.

خاطرات دوران مدرسه بهاره‌رهنما

بهاره‌رهنما

 بهاره‌رهنما بازیگر توانمند کشورمان

امیدوارم هیچ کودکی از تحصیل باز نماند

بهاره‌رهنما بازیگر توانمند کشورمان که‌در آثار هنری طنز خوش درخشیده‌، درباره‌اول مهر و بازگشایی مدارس و خاطرات زیبای دوران تحصیلش می‌گوید که‌:بهار و شروع سال نو و مهر و شروع سال تحصیلی دو فصل برای نو شدن هستند. در این روزها همه‌در حال خریدن کیف و کفش نو و جلد کردن کتاب، برچسب زدن روی دفترها، یافتن دوستان جدید و یادگیری درسهای جدید هستند ، به‌همین خاطر مهرماه‌فصل نوشدن است . آرزوی من در این روزها این است که‌هیچ کودکی از تحصیل و نو شدن و یاد گرفتن به‌علت محرومیت های فرهنگی یا اقتصادی باز نماند.

خاطرات دوران مدرسه نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون

نماینده‌هر دو کلاس بودم

نیوشا ضیغمی خاطرات زیادی از دوران مدسه‌دارد ، خاطراتی که‌یادآوریش دل او را برای نیمکت و تخته‌سیاه‌و بچه‌های مدرسه‌تنگ می‌کند.

او از هدیه‌ای که‌در کلاس پنجم دبستان برای روز معلم گرفته‌بود ، می‌گوید :به‌پدرم گفتم که‌یک دسته‌گل پر از رز قرمز برای معلمم بخرد تا برای روز معلم هدیه‌ببرم . با دیدن این دسته‌گل بسیار خوشحال شدم اما فردا صبح وقتی از ماشین پیاده‌شدم، پایم پیچ خورد و تمام گل ها از ساقه‌شکست و من برای سرپا نگه‌داشتن گل ها مجبور شدم از ناظم مدرسه‌سوزن ته‌گرد هایی بگیرم و به‌ساقه‌گل ها بزنم تا گل ها سر پا شوند . آن زمان تصورم این بود که‌کسی به‌سوزن ته‌گرد ها توجه‌نمی کند اما حالا وقتی به‌آن روز و کارم فکر می‌کنم خنده‌ام می‌گیرد.

او درباره‌خاطراتش از مبصر شدن می‌گوید :من به‌مبصر شدن علاقه‌زیادی داشتم و در سال پنجم هم مبصر کلاس دوم و هم کلاس خودمان بودم . کلاس ما و کلاس دوم از هم فاصله‌داشتند و در دو طبقه‌مجزا بودند به‌همین خاطر من برای مدیریت دو کلاس در راه‌پله‌مدرسه  دائم در حال رفت و آمد بودم.

خاطرات دوران مدرسه حامد بهداد

حامد بهداد

حامد بهداد ستاره‌سینما

برای دادن شهریه‌ویدئوی خانگی مان را فروختیم 

حامد بهداد ستاره‌سینما از دوران تحصیلش خاطرات اندک و تلخ و شیرینی دارد او می‌گوید :در سال سوم دبیرستان دانشگاه‌آزاد قبول شده‌بوده‌و برای دادن شهریه‌اش دستگاه‌ویدئوی خانگی شان را فروختند. در سال چهارم دبیرستان نیز با پدرش قهر بوده‌و بیشتر وقتش را با برادر کوچکش حسام می‌گذرانده‌است.

خاطرات دوران مدرسه کامبیز دیرباز 

کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون

یک هفته‌مدام کتک خوردم

کامبیز دیر بازبازیگر نقش مجید سوزوکی در فیلم اخراجی ها خاطره‌جالبی از دوران تحصیلش و اولین سفر با دوستان مدرسه‌اش دارد . او می‌گوید :در 14 سالگی با بچه‌ها و دو، سه‌معلمی که‌همراهمان بودند با یک اتوبوس به‌مشهد رفتیم. این سفرکه‌اولین سفر من بدون خانواده‌بود برای من خیلی خاطره‌انگیز بود و همیشه‌عکس هایش را که‌نگاه‌می‌کنم، خاطراتش زنده‌می‌شود. من از دوره‌دبیرستان و گروه‌های تئاتری ده‌فجر نیز خاطرات خوبی دارم. در سال های آخر هنرستان، نزدیک جشنواره‌فجر که‌می‌شدیم از مدرسه‌بیرون می‌زدیم. البته‌فقط برای این موضوع مدرسه‌را می‌پیچاندم.

یک خاطره‌بد نیز دارم . یکی از بچه‌ها دو تا نارنجک برای چهارشنبه‌سوری درست کرده‌بود که‌هر دو با لنت آبی رنگ درست شده‌بود اما یکی از آنها خالی بود و دیگری پر . ما هم با نارنجک خالی بازی می‌کردیم و بچه‌ها را می‌ترساندیم. من اشتباها نارنجک پر را در کلاس اولی ها انداختم که‌درست کنار صورت یکی از بچه‌ها منفجر شد و خدا به‌دادم رسید که‌پرده‌گوش آن پسر پاره‌نشد.با این حال من یک هفته‌تحریم بودم و سر کلاس نمی رفتم، هر دبیری می‌آمد و از جلوی من رد می‌شد ناگهان یک کشیده‌زیر گوشم می‌زدو من در این یک هفته‌مدام کتک می‌خوردم.

خاطرات دوران مدرسه‌کامران تفتی

کامران تفتی

 کامران تفتی هنرپیشه‌سینما و تلویزیون

بزرگ ترین اتفاق روزهای مدرسه‌ام ، جنگ و موشک باران بود

کامران تفتی هنرپیشه‌سینما، تلویزیون و تئاتر، خواننده‌و مجری کشورمان به‌علت شغل پدرش که‌نظامی بود ، دوران دبستان را در مدرسه‌ای بدون امکانات و کوچک ، روی صندلی ها و نیمکت های داغ بندرعباس گذراند . او بزرگ ترین اتفاق و یادگار روزهای مدرسه‌را جنگ و موشک باران می‌داند .

او معلم کلاس اولش خانم عباسی را خیلی دوست داشت و به‌یاد مهربانی او قلبش می‌تپد . کامران تفتی می‌گوید :بزرگ ترین خاطرات من از دوره‌دبیرستان است که‌معلم هایمان بسیار مهربان بودند. یادم است که‌در مدرسه‌همه‌ما عاشق زنگ تفریح و تغذیه‌خوردن بودیم امیدوارم امروز هم هیچ دانش آموزی در حسرت یک خوراکی کوچک نباشد .

بیشتر بخوانید

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سر آلفرد جوزف هیچکاک

سر آلفرد جوزف هیچکاک

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

8 فیلم عاشقانه 2012

8 فیلم عاشقانه 2012

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!
مشاهده

مطالب بیشتر در چهره ها

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

پدر همسر مهناز افشار + عکس

پدر همسر مهناز افشار + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

مطالب مرتبط

لقب خنده دار کیت میدلتون در مدرسه + عکس کودکی

لقب خنده دار کیت میدلتون در مدرسه + عکس کودکی

خاطره بازی لیندا کیانی با عکسی از دوران مدرسه

خاطره بازی لیندا کیانی با عکسی از دوران مدرسه

چرا خاطرات بچگیمون یادمون نمیاد ؟

چرا خاطرات بچگیمون یادمون نمیاد ؟

20 شماره تا رسیدن به شادی محض در بارداری

20 شماره تا رسیدن به شادی محض در بارداری

روایت جالب کامران تفتی از دوران مدرسه و موشک باران

روایت جالب کامران تفتی از دوران مدرسه و موشک باران

عکس هایی از دوران کودکی شبنم فرشادجو

عکس هایی از دوران کودکی شبنم فرشادجو

کری خوانی پژمان جمشیدی برای علی دایی در دورهمی + فیلم

کری خوانی پژمان جمشیدی برای علی دایی در دورهمی + فیلم

مهناز افشار در دوران دانش آموزی + تصاویر

مهناز افشار در دوران دانش آموزی + تصاویر

کتک خوردن از همسر در دوران نامزدی

کتک خوردن از همسر در دوران نامزدی

رازهای ناگفته عموپورنگ از زندگی شخصی اش

رازهای ناگفته عموپورنگ از زندگی شخصی اش

کلاس گذاشتن دخترها در دوران نامزدی راه و روش داره !

کلاس گذاشتن دخترها در دوران نامزدی راه و روش داره !

از راز تناسب اندام تا علت ازدواج نکردن سحر زکریا

از راز تناسب اندام تا علت ازدواج نکردن سحر زکریا

خواننده های ایرانی در دوران کودکی چه شکلی بودند؟

خواننده های ایرانی در دوران کودکی چه شکلی بودند؟

راه برقراری ارتباط مادر و پدر با جنین در بارداری

راه برقراری ارتباط مادر و پدر با جنین در بارداری

بالا رفتن وزن در زمان پریودی و قاعدگی از چیه ؟

بالا رفتن وزن در زمان پریودی و قاعدگی از چیه ؟

 آیا در بارداری میتوان از کلوتریمازول استفاده کرد؟

آیا در بارداری میتوان از کلوتریمازول استفاده کرد؟

دختر 20 ساله زشت ترین ملکه زیبایی جهان! + تصاویر

دختر 20 ساله زشت ترین ملکه زیبایی جهان! + تصاویر

خوردن هندوانه در دوران بارداری خوبه یا بد ؟

خوردن هندوانه در دوران بارداری خوبه یا بد ؟

دانستنی های مهم از بارداری تا زایمان

دانستنی های مهم از بارداری تا زایمان

صفر تا صد انتخاب یک لباس مناسب در دوران بارداری

صفر تا صد انتخاب یک لباس مناسب در دوران بارداری