بیشتر بخوانید

سریالهای ویژه ماه رمضان همراه با ساعت پخش

سریالهای ویژه ماه رمضان همراه با ساعت پخش

عکسهای دیدنی از پشت صحنه سریال خروس

عکسهای دیدنی از پشت صحنه سریال خروس

عکسهای بازیگران سریال مادرانه

عکسهای بازیگران سریال مادرانه

تصاویری از پشت صحنه سریال دودکش

تصاویری از پشت صحنه سریال دودکش

عکسهای بسیار جذاب و دیدنی از سریال اولین انتخاب

عکسهای بسیار جذاب و دیدنی از سریال اولین انتخاب

دفاع فلورا سام از لهجه اش

دفاع فلورا سام از لهجه اش

لیلا اوتادی بازیگر سریال جشن سربرون شد

لیلا اوتادی بازیگر سریال جشن سربرون شد

سوتی بسیار عجیب در سریال مادرانه + عکس

سوتی بسیار عجیب در سریال مادرانه + عکس

اکبر عبدی با فیلم " ای ایران " در تلویزیون

اکبر عبدی با فیلم " ای ایران " در تلویزیون

شهاب مظفری خواننده تیتراژ سریال دل شد

شهاب مظفری خواننده تیتراژ سریال دل شد
معرفی سریال های تابستان 96 در تلویزیون + تصاویر
صدا و سیما برای تابستان 96 برنامه های ویژه ای برای مخاطبان تدارک دیده است که در میان تمام این برنامه ها سریال های تابستانی شبکه های سیما چشمگیرتر است.

تابستان امسال را با این سریال ها سر کنید

تابستان امسال تلویزیون سریال های زیادی برای پخش درنظر گرفته‌است که‌این سریال ها از کیفیت مطلوبی برخوردارند. سریال هایی از کارگردان های مطرح کشورمان در تابستان روی آنتن تلویزیون خواهد رفت .در این مطلب به‌گردآوری اسامی و خلاصه‌داستان و بازیگران این سریال ها می‌پردازیم.

این روزها مجموعه‌های زیادی برای پخش در فصل تابستان مطرح شده‌اند و باید دید که‌نقشه‌راه‌مدیران برای استفاده‌درست از این تولیدات به‌چگونه‌است.
 
نام های مهمی مثل سیروس مقدم، محمدحسین لطیفی،کمال تبریزی، همایون اسعدیان، سروش صحت و.... روی صندلی کارگردانی نشسته‌اند و مخاطب از این کفه‌سنگین انتظار خروجی های خوب نمایشی هم دارد. در ادامه‌گزارشی از تولیداتی که‌برای پخش احتمالی در تابستان96 در نظر گرفته‌شده‌اند تهیه‌کرده‌ایم که‌می‌خوانید.

سریال های تابستانی تلویزیون

«پایتخت5»

سریال پایتخت 5 با کارگردانی سیروس مقدم و به‌تهیه‌کنندگی الهام غفوری برای پخش در ایام ماه‌مبارک رمضان آماده‌می‌شود. مجموعه‌«پایتخت» زندگی خانواده‌ای مازندرانی را به‌شکلی طنز روایت می‌کند و تفاوتش با فصل های قبلی این است که‌حالا سری جدید این سریال در قبرس می‌گذرد. بازیگرانی ازجمله‌محسن تنابنده، علیرضا خمسه، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، مهران احمدی و... در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt="سریال">سریال های تابستان 96" height="330" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

سیروس مقدم تنها کارگردان ایرانی است که‌یک سریال را چهار فصل ادامه‌داده‌است و در همه‌آن ها هم یک موفقیت نسبی به‌دست آورده‌است شاید بعضی از فصل ها ضعیف پیگیری شدند خصوصاً فصل چهارم که‌با تکیه‌بر اسپانسرها داستان از دست سیروس مقدم خارج شد و نتوانست آن اندازه‌بیننده‌ای که‌در فصل یک و دو همراه‌این سریال بودند را در کنار خودش داشته‌باشد اما کماکان این مجموعه‌مورد استقبال مخاطبان بوده‌است. حال باید ببینیم که‌در سری پنجم «پایتخت»که‌اسپانسری آن موسسه‌فرهنگی هنری اوج است و نمی شود به‌شکل کالایی با آن تبلیغ کرد، بازهم شاهد قوت فیلمنامه‌نویسی با حضور خشایار الوند و محسن تنابنده‌هستیم یا نه؟ طبیعتاً سیروس مقدم باید کاراکترهایی را به‌این کار اضافه‌کند که‌مانند کاراکتر های قبلی شیرین باشد و از تکرار نجات پیدا کند.
 


«آرمان دو»

«آرمان دو» به‌کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در حال تولید است. این سریال که‌قرار است از شبکه‌سه‌سیما پخش شود داستان پسر خوش دل و مهربانی است که‌تلاش می‌کند مشکلات خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند، او در این مسیر درگیر موقعیت هایی جذاب و نفسگیر می‌شود و...
 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt="سریال">سریال های تابستان 96" height="369" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

مرجانه‌گلچین، حمیدرضا آذرنگ، الیکا عبدالرزاقی، سحر ولدبیگی، علیرضا استادی، علی مسعودی، علی اوجی، فریبا طالبی و مجید پتکی از بازیگران این سریال هستند.

بعد از موفقیت احسان عبدی پور در ساخت چند اپیزود از سریال«چرخِ فلک» که‌ازجمله‌اپیزودهای قابل توجه‌این مجموعه‌بودند مثل این که‌این کارگردان جنوبی تجربه‌در این مدیوم را کاری لذت بخش دانسته‌و می‌تواند خارج از دغدغه‌های سینمایی اش کار تلویزیونی هم تحویل دهد. امیدواریم «آرمان دو» نیز مانند کیفیت خوب اپیزودهای «چرخِ فلک» که‌مربوط به‌عبدی پور بوده‌اند، کیفیت بالایی داشته‌باشد. حضور ایرج محمدی به‌عنوان تهیه‌کننده‌کارکشته‌یکی از ویژگی های «آرمان دو» است. به‌نظر می‌آید که‌پروسه‌تولید این سریال در بره‌ای به‌خاطر مشکلات مالی متوقف شد اما حالا این کار روی غلطک افتاده‌است.«سرزمین کهن»

«سرزمین کهن» به‌کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی سیدجمال سیدحاتمی مراحل پایانی تولید را می‌گذراند. این سریال به‌بررسیوقایع سیاسی، تاریخی و اجتماعی ایراناز سال1320 خورشیدی تاانقلاب 1357و در بستر زندگی یک پسر نوجوان می‌پردازد. فصل اول این مجموعه‌در بهمن ماه‌سال92 روی آنتن رفت اما پس از پخش چهار قسمت از سریال، توهین و تحریف تاریخایل بختیاریاز آن برداشت شد و موجی از اختلافات را در میان این افراد در پی داشت و پس از مدتی هم متوقف شد. اما به‌گفته‌سیدجمال حاتمی به‌ما فصل جدید این سریال با افزوده‌شدن بازیگران جدید روزهای پایانی خود را می‌گذراند. شهاب حسینی، نیکی کریمی، الهام حمیدی، پژمان بازغی، هنگامه‌قاضیانی، جعفر دهقان و... ازجمله‌بازیگران این مجموعه‌تاریخی هستند.
 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt="سریال">سریال های تابستان 96" height="293" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

نام کمال تبریزی در سریال «سرزمین کهن» به‌خودی خود برای مخاطب کنجکاوبرانگیز و جذاب است زیرا همان چند قسمتی که‌از این سریال پخش شد آنقدر کیفیت خوبی داشت که‌بتواند مخاطب را میخکوب کند. البته‌بعدها حاشیه‌هایی داشت که‌باعث توقف آن شد. اما حالا کمال تبریزی به‌خاطر سنگینی پروژه، کار فازبندی را انجام داده‌و سیدجمال سیدحاتمی را در کنار خودش دارد. سیدحاتمی در سینما تجربه‌«لاک قرمز» را در حوزه‌کارگردانی دارد و حالا باید ببینیم در حوزه‌تهیه‌کنندگی چقدر موفق خواهد شد. پیش از این گفته‌شده‌بود که‌زمان پخش این سریال بعد از به‌اتمام رسیدن پخش «معمای شاه» است اما هنوز زمان قطعی برای پخش «سرزمین کهن» مشخص نشده‌است. فصل اول این سریال از شبکه‌سه‌سیما پخش شد و فصل جدید آن از شبکه‌یک سیما پخش می‌شود.
 


سریال نفس

«نفس» تولید گروه‌فیلم و سریال شبکه‌سوم سیما سومین سریال از سه‌گانه‌جلیل سامان است که‌با همت رضا نصیری نیا؛ مجری طرح، ماه‌های آخر تصویربرداری را پشت سر می‌گذارد. داستان سریال در مورد جوانی پر شر و شور است که‌در بحبوحه‌وقایع انقلاب رازی در زندگی اش فاش می‌شود. او برای رسیدن به‌حقیقت حوادث پیچیده‌ای را پشت سر می‌گذارد. مسعود رایگان، ژاله‌صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، احسان امانی، شهاب شادابی، هادی عامل هاشمی، با معرفی ساناز سعیدی و با حضور فاطمه‌گودرزی، هدایت هاشمی، داریوش فرهنگ، رامین راستاد، پژمان جمشیدی و خسرو شهراز بازیگران «نفس» هستند.
 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt="سریال">سریال های تابستان 96" height="335" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

درخصوص این سریال گزارش های متفاوتی را در اینجا داشتیم و به‌گفته‌مرتضی میرباقری؛ معاونت سیما، این سریال در ماه‌رمضان پخش خواهد شد. به‌نظر می‌آید می‌توانیم شاهد یک سریال خوب باشیم زیرا اگر جلیل سامان به‌کیفیت رزومه‌خودش پایبند باشد این کار نیز مانند دو رزومه‌قبلی، مجموعه‌های درخور توجهی خواهد بود. ضمن این که‌سامان نشان داده‌در معرفی چهره‌های تازه‌به‌عرصه‌بازیگری توانایی زیادی دارد ازجمله‌سارا بهرامی بازیگری که‌به‌واسطه‌جلیل سامان در سریال «پروانه» معرفی شد و حالا یکی از بازیگران شاخص سینماست. در حال حاضر معرفی ساناز سعیدی بازیگر نقش «نفس» می‌تواند کنجکاوبرانگیز باشد.
 


«در جست وجوی آرامش»

سریال «در جست وجوی آرامش» به‌کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی علی آشتیانی پور یک داستان ملودرام اجتماعی است که‌بازیگرانی چون داریوش فرهنگ، کمند امیرسلیمانی، مهدی هاشمی، حدیث میرامینی، پژمان بازغی و فرشته‌سرابندی در آن به‌ایفای نقش پرداخته‌اند.
 
سریال های تابستان 96

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

مضمون سریال «در جست وجوی آرامش» که‌در چهل قسمت چهل دقیقه‌ای تولید می‌شود خانوادگی است و همه‌اعضا در بیان روایت کلی داستان سهمی اساسی دارند اما پدر خانواده‌به‌عنوان سکاندار اصلی ماجرا ما را با روایت این قصه‌پیش می‌برد. گفتنی است سریال «در جست وجوی آرامش» از شبکه‌پنج سیما به‌روی آنتن می‌رود.«لیسانسه‌ها»

فصل دوم «لیسانسه‌ها» به‌کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی رضا جودی مراحل تصویربرداری را می‌گذراند. این سریال داستان زندگی چند جوان را با بیانی طنز روایت می‌کند. بازیگران این مجموعه‌تلویزیونی بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، مهران رجبی، رویا میرعلمی، متین ستوده، کاظم سیاحی، عزت اله‌مهرآوران، سیاوش چراغی پور، مریم سرمدی، پریسا مقتدی و عرفان برزین(بازیگر خردسال) هستند.
 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt="سریال">سریال های تابستان 96" height="361" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

«لیسانسه‌ها» سریالی است که‌به‌نظر می‌رسد در فصل دوم نیز مثل «پایتخت» به‌موفقیت برسد چون بازیگران خوب و داستان منسجمی داشت که‌قابل ادامه‌دادن بود. علاوه‌بر این سروش صحت نیز در قالب کارگردان در این کار درخشید. در حال حاضر بسیاری از مخاطبان منتظرند بدانند که‌سرنوشت کاراکتر های این مجموعه‌به‌کجا می‌رسد. تصویربرداری «لیسانسه‌ها» پس از عید دوباره‌از سر گرفته‌شد و بعد از ماه‌مبارک رمضان پخش می‌شود.
 


«پرواز در ارتفاع صفر»

«پرواز در ارتفاع صفر» به‌کارگردانی عبدالحسن برزیده‌و تهیه‌کنندگی محمد نشاط نیز روز های آخر تولید را می‌گذراند. مجموعه‌تلویزیونی «پرواز در ارتفاع صفر» که‌زندگی یک خلبان جنگنده‌نیروی هوایی را در دوران جنگ روایت می‌کند، با همکاری نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی و در هفت قسمت 45دقیقه‌ای در گروه‌فیلم و سریال شبکه‌یک سیما تهیه‌و تولید می‌شود که‌قرار است در هفته‌دفاع مقدس از این شبکه‌روی آنتن برود. شاهرخ استخری، سوگل خلیق،حمیدرضا نیکدل، بهاره‌ریاحی، رضا رادمنش، بهرام افشاری، حدیث تهرانی، مجید جعفری، پیام داداشیان و رضا مسعودیاز بازیگران این سریال هستند.
 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt="سریال">سریال های تابستان 96" height="367" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

«پرواز در ارتفاع صفر» می‌تواند برای علاقه‌مندان به‌مجموعه‌های دفاع مقدس جذاب باشد. شاهرخ استخری در این سریال به‌عنوان خلبان ایفای نقش می‌کند. به‌نظر می‌آید محمد نشاط تهیه‌کننده‌این سریال با توجه‌به‌تجربه‌و فعالیتی که‌دارد می‌تواند یک سریال باکیفیت را تحویل آنتن بدهد.
 


«تاریکی شب، روشنایی روز»

«تاریکی شب، روشنایی روز» به‌کارگردانی حجت قاسم زاده‌اصل و تهیه‌کنندگی مجیدرضا بالا پس از چندی تولید متوقف شد. این سریال، مضمون عاشقانه‌ای با بستر سیاسی دارد و موضوع اصلی سریال، وفاداری است. بازیگرانی چون فرهاد قائمیان که‌نقش اصلی سریال را ایفا می‌کند، سام کبودوند، سیدمهرداد ضیائی، فرزین صابونی، احسان امانی، مائده‌طهماسبی، بهاران بنی احمدی، بهرام ابراهیمی، روزبه‌حصاری و مهرداد ضیائی در این سریال ایفای نقش می‌کنند.
 
سریال های تابستان 96

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

باتوجه‌به‌تجربه‌های قبلی حجت قاسم زاده‌اصل و رزومه‌قوی او که‌سریال «یادآوری» که‌در شبکه‌آی فیلم توجه‌بسیاری را به‌خود جلب کرد و چندبار هم به‌بازپخش رسید، منتظر بودیم ببنیم دستپخت جدید قاسم زاده‌اصل چه‌کیفیتی دارد اما فعلاً این پروژه‌به‌دلایل مالی متوقف شده‌و در آخرین گفت وگویی که‌با مجیدرضا بالا داشتیم حاضر نشد در این باره‌صحبت کند و توضیحات دقیق تر را به‌زمان دیگری موکول کرد. چیزی که‌مشخص است این است که‌به‌احتمال زیاد شاید نتوانیم منتظر پخش این مجموعه‌در تابستان96 باشیم.


 
«سرّ دلبران»

«سرّ دلبران»به‌کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در استان یزد مراحل تصویربرداری را می‌گذراند. این سریال در ماراتن سریال های ماه‌رمضان قرار دارد و همه‌منتظر هستیم که‌ببینیم مخاطبان «پایتخت» بیشتر است یا «سرّ دلبران»؛ به‌دلیل این که‌این سریال دارای تیمی قوی از کارگردان، تهیه‌کننده‌و بازیگران است.
 
سریال های تابستان 96

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

ناگفته‌نماند کنار هم قرار گرفتن بازیگران جوان و نیز بازیگران باسابقه‌در این سریال می‌تواند قابل توجه‌باشد. محمد کاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، برزو ارجمند و متین ستوده‌ازجمله‌بازیگرانی هستند که‌جلوی دوربین لطیفی می‌روند.
 


«لبخند رخساره»

اما یکی از مجموعه‌هایی که‌می‌تواند برای بهار و تابستان96 پرمخاطب باشد، سریال «لبخند رخساره» است که‌به‌کارگردانی بهرنگ توفیقی و به‌قلم سعید نعمت اله‌است و تصویربرداری آن سال گذشته‌در مشهد پایان یافت. براساس داستان، کامبیز دیرباز در نقش خلیل در مشهد زندگی می‌کند و صاحب یک مغازه‌کبابی نزدیک حرم امام رضا(ع) است، به‌همین خاطر غالب سریال در این شهر اتفاق می‌افتد. کامبیز دیرباز، مهدی سلطانی، بهناز جعفری، بهزاد فراهانی، مریم بوبانی، علیرضا آرا، مجید واشقانی، حمیدرضا هدایتی، داریوش سلیمی و نوید خداشناس و... گروه‌بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می‌دهند.
 
سریال های تابستان 96

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

به‌نظر می‌آید این مجموعه‌کار خوبی از آب درآمده‌است زیرا هم سعید نعمت اله‌در گفت وگو با ما از کیفیت کار بسیار دفاع کرد هم این که‌کامبیز دیرباز با آخرین حضور خودش در برنامه‌«سه‌ستاره» اسفندماه95 گفت:«لبخند رخساره» یکی از بهترین کارهایی است که‌در آن ایفای نقش کرده‌ام و خوشحالم که‌در این سریال بازی کرده‌ام، «لبخند رخساره» چند پله‌بالاتر از «پشت بام تهران» است.
 


«گمشدگان»

این روزها مجموعه‌تلویزیونی «گمشدگان» به‌کارگردانی رضا کریمی و تهیه‌کنندگی علی حجازی مهر برای شبکه‌دو سیما آماده‌می‌شود. داستان آن با نگاهی آسیب شناسانه‌و اجتماعی به‌معضل اعتیاد و تاثیرات مخرب آن بر خانواده‌می‌پردازد. پیش از این بازیگرانی همچون روشنک گرامی، بهنام تشکر، کتانه‌افشاری نژاد، مهرداد ضیایی، حسن تسعیری، یاسر جعفری، آرزو ابی زاده، سارا مهدوی و ادوین راستاد جلوی دوربین رفته‌اند و قرار است به‌زودی بازیگران شناخته‌شده‌دیگری نیز به‌این سریال اضافه‌شوند.
 
 سریال های تابستان 96

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

تاکنون 30درصد از تصویربرداری انجام شده‌و تدوین این سریال نیز به‌صورت همزمان در حال انجام است. گفتنی است رضا کریمی آخرین بار با مجموعه‌«فاکتور هشت» در تلویزیون حضور داشت؛ مجموعه‌ای که‌در زمان خود پرمخاطب بود و باید دید که‌«گمشدگان» اگر در تابستان پخش شود می‌تواند به‌آن موفقیت نائل شود یا نه.«افسرنمونه»

«افسر نمونه» اثری از مسعود آب پرور به‌تهیه‌کنندگی مهدی فرجی برای شبکه‌یک سیما در حال تولید است و قرار است خرداد96 از شبکه‌پنج سیما روی آنتن برود. در خلاصه‌داستان سریال آمده‌است:بهمن و توفیق دو دوست قدیمی هستند که‌از برادر به‌هم نزدیک تر به‌نظر می‌رسند، آن ها ناف دختر و پسرشان را به‌نام هم بریده‌اند اما بچه‌های آنان که‌امروز به‌سن ازدواج رسیده‌اند، راضی به‌این امر نیستند. این باعث می‌شود تمام این دوستی سی ساله‌کم کم تحت الشعاع قرار بگیرد و...
 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt=" سریال">سریال های تابستان 96 " height="328" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

حسن پورشیرازی، هلیا امامی، ساغر عزیزی، آذین رئوف، حامد آهنگی بازیگران این سریال هستند.

بازگشت مهدی فرجی در ردای تهیه‌کننده، قطعا از ویژگی های «افسر نمونه» است و البته‌در کنار آن مسعود آب پرور قرار گرفته‌که‌پیش تر با «هوش سیاه» به‌مخاطب به‌عنوان یک کارگردان کاربلد معرفی شده‌است. این سریال طنز است و نباید خیلی از آن انتظار داشت، اما امیداوریم یک طنز شیرین و با کیفیت های نسبی باشد و جزو آن مجموعه‌های فوتبالی نباشد که‌تنها به‌سطح موضوع پرداخته‌و به‌عمق زد و بندهای زمین مستطیل سبز فوتبال نپرداختند.
 


«شکوه‌یک زندگی»

باتوجه‌به‌ترافیک تولیدی که‌شبکه‌دو سیما دارد، بعید به‌نظر می‌رسد که‌مجموعه‌تلویزیونی «شکوه‌یک زندگی» به‌پخش برای تابستان96 برسد؛ کاری که‌کارگردانی آن را رضا بهشتی و تهیه‌کنندگی اش را امیرعباس کنی به‌عهده‌دارد. در آخرین خبری که‌روابط عمومی این سریال به‌ما اعلام کرده‌تهیه‌کننده‌این مجموعه‌در حال مذاکره‌با مسعود صباح برای زمان پخش بوده‌و هنوز نتیجه‌ای مشخصی اعلام نشده‌است.
 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt=" سریال">سریال های تابستان 96" height="367" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

«شکوه‌یک زندگی» با سفر خود از شمال به‌تهران، در شهرک سینمایی دفاع مقدس به‌کار خود پایان داد. این سریال روایتگر دهه60 هجری شمسی در یکی از روستا های استان مازندران است و حدود 80درصد از فضای داستان متعلق به‌دوران دفاع مقدس به‌ویژه‌مقارن با عملیات خیبر طراحی و پایه‌ریزی شده‌است.

گفتنی است در این مجموعه‌بازیگرانی چون بیتا سحرخیز، نازنین فراهانی، عبدالرضا اکبری، مریم کاظمی، حسام محمودی، مزدک رستمی، طوفان مهردادیان، کوروش سلیمانی، سوگل طهماسبی، الهام جعفرنژاد، افسانه‌ناصری، مینا نوروزی فرد و چند تن از بازیگران مازندرانی ایفای نقش می‌کنند.
 


«پنجری»

سریال «پنچری» به‌کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه‌کنندگی مهران مهام برای شبکه‌سه‌سیما تولید خواهد شد. «پنچری» داستان پسری است که‌همه‌مقدمات را چیده‌تا به‌دختر مورد علاقه‌اش که‌شیفته‌اوست برسد اما در این مسیر اتفاقاتی رخ می‌دهد که‌او برای رسیدن به‌خواسته‌اش همه‌اطرافیانش را به‌چالش می‌کشد و...
 
سریال">سریال-های-تابستان-96.jpg" alt="سریال">سریال های تابستان 96" height="367" width="550" title="معرفی سریال">سریال های تابستان 96 در تلویزیون +تصاویر">

سریال هایی که‌تابستان پخش میشوند

یوسف تیموری در نقش حمید، حمید لولایی در نقش عموپرویز، رضا نیکخواه‌در نقش حبیب، زهره‌فکور در نقش افسانه، مائده‌طهماسبی در نقش آشفته، مریم سعادت در نقش متانت، شهین تسلیمی در نقش پوران، شهره‌سلطانی در نقش نپا، بهشاد شریفیان در نقش بهشاد، فرزاد حاتمیان در نقش سرایدار، نازگل فرنقی در نقش دختر بچه، حمید غلامی در نقش نگهبان شرکت و... بازیگران اصلی سریال هستند.
 


«سوگند»

«سوگند» دومین کار همایون اسعدیان در تلویزیون است. قریب به‌شش سال پیش قرار بود اسعدیان سریالی با اقتباس از کتاب «دا» بسازد اما به‌سرانجام نرسید و درنهایت به‌سریال «سوگند» رسید. در حال حاضر اسعدیان درباره‌این سریال حاضر به‌گفت وگوی مطبوعاتی نیست اما با حضور در برنامه‌«خندوانه» در بخشی از صحبت هایش گفت:به‌تازگی مجموعه‌ای تلویزیونی را برای شبکه‌سه‌سیما خواهیم داشت که‌در حال حاضر با فراخوانی که‌داده‌ایم از یک سری افراد تست گرفته‌می‌شود. از این جا می‌توانم قول بدهم از 10نفری که‌شما(خطاب به‌جوان) معرفی کنید، حتما تست گرفته‌خواهد شد و برحسب توانشان در سریال به‌کار گرفته‌می‌شوند. همایون اسعدیان پیش از این در چند تجربه‌به‌عنوان بازیگر حضور داشته‌است و حالا بعد از «راه‌بی پایان» دومین کار جدی او در حالی رقم می‌خورد که‌می‌توان انتظار داشت که‌مانند باقی کارهایش از یک کیفیت نسبی برخوردار است. پخش این مجموعه‌احتمالا به‌اواخر تابستان و اوایل پاییز می‌رسد اما هنوز اعلام مشخصی در این باره‌صورت نگرفته‌است.

ناگفته‌نماند که‌دو مجموعه‌«آهو» به‌تهیه‌کنندکی مجید مولایی که‌یک کار تاریخی است و مجموعه‌«پیوند قلب ها» به‌تهیه‌کنندگی بهروز خوش رزم در مرحله‌نگارش قرار دارند. پیش از این قرار بود که‌کارگردانی سریال «پیوند قلب ها» به‌عهده‌مهدی فخیم زاده باشد اما وی از این کار استعفا داد. خوش رزم با اشاره‌به‌روند نگارش این سریال به‌ما گفت:تاکنون حدود 60درصد از نگارش این سریال به‌پایان رسیده‌است و تا دو ماه‌دیگر وارد مرحله‌تولید خواهیم شد. خوش رزم در ادامه‌از ویژگی های سریال«پیوند قلب ها» گفت:این مجموعه‌یک کار طنز است که‌دو نکته‌مهم را بیان می‌کند. یعنی هم به‌نگاه‌افراد نسبت به‌یکدیگر می‌پردازد و هم قرارگرفتن در موقعیت های دیگران را بیان می‌کند. البته‌در حال حاضر کارگردان و بازیگران این سریال مشخص نیستند.

همچنین مجموعه‌«آنام» به‌کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه‌زمستان سال گذشته‌در آذربایجان کلید خورد. این سریال پیش تر «مهر نامیرا» نام داشت که‌به‌مضمون مهر مادر و فرزندی اشاره‌دارد. در این سریال علاوه‌بر بازیگران چهره‌از بازیگران استان آذربایجان شرقی و غربی نیز استفاده‌خواهد شد. سریال «آنام» محصول گروه‌فیلم و سریال شبکه‌سه‌سیما با مشارکت دفتر آموزش و ارتقای سلامت و دفتر سلامت جمعیت و خانواده‌وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که‌توسط امیرعباس پیام نوشته‌شده‌و تا خردادماه‌سال96 تصویربرداری فاز اول به‌طول می‌انجامد و از تابستان سال آینده‌نیز فاز دوم سریال در تهران ادامه‌خواهد یافت.
بیشتر بخوانید

شهرت روزبه حصاری با نقش جوادی بچه مهندس

شهرت روزبه حصاری با نقش جوادی بچه مهندس

لباس زنانه بازیگر معروف آمریکایی در مراسم اسکار! + عکس

لباس زنانه بازیگر معروف آمریکایی در مراسم اسکار! + عکس

فیلم جدید اصغر فرهادی مجوز گرفت

فیلم جدید اصغر فرهادی مجوز گرفت

صدر جدول فروش سینمای ایران در دستان تگزاس 2

صدر جدول فروش سینمای ایران در دستان تگزاس 2

تست بازیگری مهران مدیری از آرون افشار در دورهمی

تست بازیگری مهران مدیری از آرون افشار در دورهمی

ماجرای نیمروز 2 گیشه سینماها را تسخیر کرد

ماجرای نیمروز 2 گیشه سینماها را تسخیر کرد

جدول فروش سینمای ایران با صدرنشینی متری شیش و نیم

جدول فروش سینمای ایران با صدرنشینی متری شیش و نیم

پوستر متفاوت درخت گردو رونمایی شد

پوستر متفاوت درخت گردو رونمایی شد

جای خالی مدیری و عطاران در تلویزیون

جای خالی مدیری و عطاران در تلویزیون

گریم نیوشا ضیغمی در " چی فکر میکردیم چی شد "

گریم نیوشا ضیغمی در " چی فکر میکردیم چی شد "
مشاهده

مطالب بیشتر در سینما ، تئاتر ، تلویزیون

آخرین وضعیت بازیگر تلویزیون پس از جراحی قلب باز

آخرین وضعیت بازیگر تلویزیون پس از جراحی قلب باز

خنده های نوروزی باسریال پایتخت 2

خنده های نوروزی باسریال پایتخت 2

 عکس خاطره  انگیز و دیدنی از پشت صحنه شهر موشها

عکس خاطره انگیز و دیدنی از پشت صحنه شهر موشها

بازی عسل بدیعی در سریال ششمین نفر + عکس

بازی عسل بدیعی در سریال ششمین نفر + عکس

پخش فیلم سینمایی بازمانده به مناسبت روز قدس

پخش فیلم سینمایی بازمانده به مناسبت روز قدس

همسر محسن چاوشی بازیگر شد

همسر محسن چاوشی بازیگر شد

سریال بالهای خیس روی آنتن شبکه 1 + عکس

سریال بالهای خیس روی آنتن شبکه 1 + عکس

اکران فیلم آنجا همان ساعت

اکران فیلم آنجا همان ساعت

سریال تلویزیونی پروانه + عکس بازیگران

سریال تلویزیونی پروانه + عکس بازیگران

جدول فروش فیلم های این هفته سینما منتشر شد

جدول فروش فیلم های این هفته سینما منتشر شد

مطالب مرتبط

معرفی سریال های ماه محرم 96 + تصاویر

معرفی سریال های ماه محرم 96 + تصاویر

سریال های تلویزیون در پاییز و زمستان 96 +تصاویر

سریال های تلویزیون در پاییز و زمستان 96 +تصاویر

سریال های جدید شبکه های سیما در زمستان 96 + تصاویر

سریال های جدید شبکه های سیما در زمستان 96 + تصاویر

سریال های تلویزیون در نیمه دوم تابستان 97 +تصاویر

سریال های تلویزیون در نیمه دوم تابستان 97 +تصاویر

سریال های تابستان 95 در شبکه های سیما + تصاویر

سریال های تابستان 95 در شبکه های سیما + تصاویر

برنامه ها و سریال های برنده در نوروز 96

برنامه ها و سریال های برنده در نوروز 96

رمضان 96 منتظر این سریال ها باشید + تصاویر

رمضان 96 منتظر این سریال ها باشید + تصاویر

اسامی سریال های جذاب و دیدنی نوروز 96

اسامی سریال های جذاب و دیدنی نوروز 96

هجوم سریال های کره ای در تلویزیون

هجوم سریال های کره ای در تلویزیون

ساعت پخش سریال های نوروز 96

ساعت پخش سریال های نوروز 96

سریال های پژمان جمشیدی در تلویزیون

سریال های پژمان جمشیدی در تلویزیون

سریال های نوروز 96 با بازیگران مشهور

سریال های نوروز 96 با بازیگران مشهور

معرفی سریال های تلویزیون ایران در سال 95

معرفی سریال های تلویزیون ایران در سال 95

ماندگارترین سریال های محمدرضا غفاری در تلویزیون + تصاویر

ماندگارترین سریال های محمدرضا غفاری در تلویزیون + تصاویر

سریال های تلویزیونی شبکه دو تا پایان سال 96

سریال های تلویزیونی شبکه دو تا پایان سال 96

پخش سریال نفس شیرین در محرم 96 با یکسال تاخیر

پخش سریال نفس شیرین در محرم 96 با یکسال تاخیر

زمان پخش سریال گمشدگان مشخص شد+ تصاویر

زمان پخش سریال گمشدگان مشخص شد+ تصاویر

پژمان بازغی و شقایق فراهانی در سریال گمشدگان

پژمان بازغی و شقایق فراهانی در سریال گمشدگان

معرفی سریال های تلویزیون در بهار 98 + داستان ، بازیگران و عکس

معرفی سریال های تلویزیون در بهار 98 + داستان ، بازیگران و عکس

پربیننده ترین سریال های سعید نعمت الله در تلویزیون

پربیننده ترین سریال های سعید نعمت الله در تلویزیون