بیشتر بخوانید

مبلمان سلطنتی در طرح و رنگ های فوق العاده زیبا + تصاویر

مبلمان سلطنتی در طرح و رنگ های فوق العاده زیبا + تصاویر

دکوراسیون ترکیبی و جذاب نئوکلاسیک

دکوراسیون ترکیبی و جذاب نئوکلاسیک

اصول نصب و ایده های چیدمان تابلو روی دیوار + عکس

اصول نصب و ایده های چیدمان تابلو روی دیوار + عکس

مدل هایی زیبا از کمد لباس (دیواری)

مدل هایی زیبا از کمد لباس (دیواری)

این علامت یعنی وقت خرید تشک جدید رسیده

این علامت یعنی وقت خرید تشک جدید رسیده

7 نکته مهم در انتخاب پرده برای اتاق کودک + عکس

7 نکته مهم در انتخاب پرده برای اتاق کودک + عکس

نکته ای که قبل طراحی دکوراسیون داخلی باید بدانید

نکته ای که قبل طراحی دکوراسیون داخلی باید بدانید

ساختمان طراحی شده در زیر یک تپه

ساختمان طراحی شده در زیر یک تپه

بهترین طراحی اتاق خواب 2013

بهترین طراحی اتاق خواب 2013

دکوراسیون انگلیش هوم مد این روزهای اینستاگرام

دکوراسیون انگلیش هوم مد این روزهای اینستاگرام
دکوراسیون انگلیش هوم مد این روزهای اینستاگرام
دکوراسیون انگلیش هوم یکی از سبک های پرطرفدار و دوست داشتنی است که اغلب از رنگ های ملایم و وسایل با طرح های گل دار در این استایل استفاده می شود.

چگونه‌یک دکوراسیون انگلیش هوم داشته‌باشیم ؟

استایل دکوراسیون در کشورهای انگلیسی رابطه‌زیادی با طبیعت برقرار می‌کند و این خانه‌ها معمولا سقف های شیروانی، کف های مانیکور و باغچه‌های پر حرارت و سرسبز دارند . دکور آن ها می‌تواند رسمی یا خودمانی باشد و بیشتر تمرکز آن ها روی کارایی دکور است تا ظاهر آن.

مبلمان معمولا حالتی سنتی دارند و اتاق ها پر از رنگ های مختلف است و فرقی ندارد که‌متراژ خانه‌چقدر باشد، در استایل انگلیش هوم گرمی، راحتی و عشق به‌خانواده‌مد نظر است. با احترام به‌درخواست برخی از شما کاربران از دنیای مد مجله اینترنتی فنجان توضیحاتی را در این رابطه‌یعنی دکوراسیون انگلیش هوم برایتان آماده‌کرده‌ایم که‌در ادامه‌میخوانید.

استایل مبلمان سنتی

استایل مبلمان در این دکوراسیون سنتی است ، مثل کویین آنه‌یا ویکتورین .

مبلمان و صندلی های دیگر در این خانه‌یادآور گنجینه‌های قدیمی می‌باشد که‌میراث آبا و اجدادی را مثل سبدهای حصیری یا سینی های قدیمی یادآوری می‌کند . این نوع استایل از مبلمان بسیار ستبر و محکم است و مبلمان دم دستی به‌گونه‌ای طراحی می‌شوند که‌بتوانید به‌راحتی آن ها را رنگ کنید.

دکوراسیون انگلیش هوم

مبلمان چوبی

متریال برجسته‌مبلمان در این استایل، چوب می‌باشد که‌می‌خواهد طبیعت را نشان هد و رنگ این چوپ می‌تواند روشن ، تیره‌یا حتی رنگی رنگی باشد .میزها، کشو ها و قفسه‌های کتاب از جنس بلوط، ماهون یا کاج می‌باشد و معمولا دراور ها در این نوع خانه‌ها از جنس برنج هستند .

مبل شزلون گلدار

در منزلی که‌به‌سبک انگلیش هوم چیده‌و آراسته‌شده‌است، یک مبل شزلون قرار دهید تا تاثیر قابل توجهی بر دکوراسیون منزل شما بگذارند. شزلون شما باید طرحی مشابه‌دیگر مبلمان داشته‌باشد و در هماهنگی با آن ها انتخاب شود.

کاور

بالش ها و روکش های روی مبلمان و کوسن ها حس چوبی را دوباره‌به‌ما القا می‌کنند و پنجره‌ها نیز معمولا چوبی هستند و روکش های روی میز معمولا بلند می‌باشد و شکل دامن است .

قالیچه‌های رنگ شاد و گلدار

قالیچه‌های رنگ شاد و گلدار بخرید تا زیبایی خاصی برای منزل شما به‌ارمغان آورد.

دکوراسیون خانه‌انگلیسی

استفاده‌از رنگ

استفاده‌از رنگ در دکوراسیون انگلیش هوم بسیار متنوع است و رنگ ها اغلب از طبیعت گرفته‌می‌شوند که‌شامل صورتی ، زرد و سبز از باغچه‌ها می‌باشد .این رنگ ها را می‌توان براق یا مات استفاده‌کرد و الگوی دکور این خانه‌ها از الگوی گلدار بیش از همه‌پیروی می‌کند و پالت ها معمولا سه‌یا چهار رنگ است و باعث می‌شود که‌ظاهر اتاق را دنج و راحت کند و معمولا آشپزخانه‌های این خانه‌ها کابینت های سفید دارند .

در این سبک استفاده‌از اجناس گلدار و رنگ های شاد حرف اول را می‌زند بنابراین :

پرده‌گلدار

پرده‌گلدار و در رنگ های شاد انتخاب کنید و کوسن مبلمان را با پرده‌ست کنید. پرده‌ها می‌توانند یک عنصر قوی در دکوراسیون منزل باشند و شما را به‌سمت نتیجه‌دلخواه‌ببرند.

مبلمان با کوسن گلدار

مبلمان تمام گل دار نخرید و بهتر است . مبلمان رنگ شاد انتخاب نمایید و یکی از مبل ها و یا کوسن ها را گل دار انتخاب کنید تا سبک انگلیش هوم خود را در مبلمان نشان دهد .

مبلمان گل گلی

رنگ دیوار ها

دیوار خانه‌را خودتان رنگ کنید و از دوست داشتنی ترین رنگ ها استفاده‌کنید ؛ در این استایل در به‌کار ببردن هر رنگی مجاز هستید.

الگو ها

الگو های کاغذ دیواری را در این خانه‌ها معمولا همه‌می‌پسندند .استایل انگلیش هوم معمولا استایل شلوغی است اما نباید افراد را گیج کند و معمولا در این کاغذ ها از طرح های درشت در کنار طرح های ریز استفاده‌می‌شود .روکش مبل ها و صندلی ها یکی از ساده‌ترین راه‌هاست که‌بتوانید این استایل را به‌منزل خود وارد کنید زیرا مجبور نیستید مبل تازه‌بخرید و فقط باید روکش آن را تعویض کنید.

کاغذ دیواری گلدار

اگر می‌خواهید سبک انگلیش هوم را در خانه‌خود پیاده‌کنید ، انتخاب کاغذ دیواری گلدار می‌تواند بهترین گزینه‌های ممکن باشد. کاغذ دیواری گلدار، تاثیر بصری فوق العاده‌ای بر دکوراسیون می‌گذارد . اما اگر فضای شلوغ نمی خواهید ، می‌توانید از ترکیب کاغذ دیواری ساده‌با طرح دار کمک بگیرید.

مدل خانه‌های انگلیش هوم

تاپستری گلدار

اگر به‌آویزان کردن پارچه‌از دیوار علاقه‌مند هستید ، یک پارچه‌با طرح گلدار تهیه‌کنید و به‌دیوار بزنید. پارچه‌تاپستری شاید به‌اندازه‌دیگر عناصر دکوری آشنا نباشد، اما استفاده‌از آن می‌تواند خیلی جذاب به‌نظر برسد.

جزئیات

دکوراسیون انگلیش هوم سرشار از اکسسوری های متنوع با جزئیات زیاد است مثلا سقف های پرتویی ، تخته‌های چوبی برای دیوار و کف های چوبی .

لامپ ها و شمع ها نیز کاملا سنتی هستند و کمتر از لوسترهای مدرن در آن ها استفاده‌می‌شود و همانطور که‌دنیای مد مجله اینترنتی فنجان عنوان کرده‌است بیشتر این خانه‌ها شومینه‌دارند و یک عکس خانوادگی بسیار بزرگ در بالای شومینه‌قرار می‌گیرد . معمولا قاب این عکس ها نیز چوبی است و هر چقدر آن ها قدیمی تر باشد بیشتر به‌استایل انگلیسی نزدیک است

اکسسوری ها یادآور روابط بین خانواده‌ها می‌باشد و شامل عکس ها، بالش ها و آویزهای دست ساز است و اغلب لوازم کوچک جزئیات زیادی را به‌دکور خانه‌می‌دهد .

گلدان های پر شده‌از گل های باغچه‌یا سبدهایی از گل های مصنوعی را می‌توان برای این خانه‌ها استفاده‌کرد و تزئین و چیدمان گل ها مانند دیگر اکسسوری ها باید کاملا ساده‌باشد .

سمساری ها بهترین مکان برای پیدا کردن اکسسوری های مخصوص انگلیش هوم است.

چیدمان منزل به‌سبک انگلیش هوم

استفاده‌حتمی از قالیچه‌ها

من به‌شخصه‌یکی از طرفداران استفاده‌از قالیچه‌هستم که‌خوشبحتانه‌استایل انگلیش هوم هم همین گونه‌است و علاوه‌بر این آرشیتکت های انگلیسی و طراحان داخلی برای این نوع دکوراسیون ، استفاده‌از قالیچه‌های حصیری را پیشنهاد می‌کنند .

تزیینات شطرنجی

می توانید از روبالشی ها یا پتوهای شطرنجی استفاده‌کنید که‌چنین طرح هایی در فصل زمستان ، محیط خانه‌را گرم تر نشان می‌دهد .افراد در خانه‌های قدیمی نیویورک برای روتختی خود از طرح شطرنجی استفاده‌می‌کردند.

آشپزخانه

آشپزخانه‌قلب خانه‌است و محلی است که‌در آن تولید انجام می‌شود ؛ مکانی که‌هم در آن آشپزی می‌کنید هم می‌خورید و هم کار می‌کنید .خانم ها زمان بسیار زیادی را در این مکان سپری می‌کنند، پس دکوراسیون آن نیز بیش از هر جای دیگری اهمیت دارد و باید طرحی را در این محل در نظر بگیرید که‌به‌هیجان و افزایش مهارت های آشپزی شما کمک کند.

اگرچه‌که‌طرح های روستایی برای سقف می‌تواند حس زیبایی را در شما زنده‌کند اما ممکن است که‌علاقه‌بیشتری به‌اتاق های مدرن داشته‌باشید و در این نوع استایل اجازه‌دارید در کنار تمام مواردی که‌گفتیم، یک آشپزخانه‌مدرن و طبق سلیقه‌خودتان داشته‌باشید.

آشپزخانه‌انگلیش هوم

انتخاب ظروف گلدار

اجرای زمینه‌گلدار در محیط آشپزخانه‌خیلی ساده‌است. شما می‌توانید ظروف و لوازمی را بخرید که‌نقش گل دارند و با داشتن یک ست کامل از ظروف گلدار، این زمینه‌را به‌بهترین شکل اجرا کنید.

می توانید از قوطی های استوانه‌ای گلدار که‌در کنار سماور قرار داده‌می‌شود و یا خوراکی های مختلفی را می‌توان در آن قرار داد در فضای آشپزخانه‌خود استفاده‌کنید.

سرویس قاشق و چنگال گلدار نیزمورد دیگری است که‌می‌توانید در این سبک مورد استفاده‌قرار دهید.

سرویس چایخوری با طرح گل گلی می‌تواند به‌هنگام صرف چای احساس خوبی را در شما به‌وجود بیاورد.

انتخاب دستمال و سفره 

دستمال های آشپزخانه، سفره‌ها و ... را نیز می‌توانید گلدار انتخاب کنید . سبد نان و زیر قابلمه‌ای گل گلی نیز جذابیت فضا آشپزخانه‌را بیشتر می‌کند.

میز ناهارخوری 

میز ناهارخوری سفید بخرید و روی آن رومیزی گلدار و رنگی بیاندازید . استفاده‌از روکش صندلی های گل دار می‌تواند شما را در دکور کردن خانه‌به‌سبک انگلیش هوم کمک کند.

میز ناهارخوری خانه‌انگلیش هوم

قرار دادن ساعت در فضای آشپزخانه

اگر دوست دارید در زمان هایی که‌در آشپزخانه‌حضور دارید بیشتر در جریان وقت و زمان باشید از یک ساعت در محیط آشپزخانه‌خود استفاده‌کنید. شما می‌توانید در آشپزخانه‌خود از ساعت های رومیزی و یا دیواری استفاده‌کنید که‌رنگ آن ها هماهنگی لازم با رنگ فضای آشپزخانه‌شما را داشته‌باشد.

قرار دادن حوله‌در آشپزخانه

حوله‌یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه‌به‌شمار می‌رود . از حوله‌هایی با طرح های گل گلی در آشپزخانه‌استفاده‌نمائید زیرا می‌توانند بیشترین و بهترین هماهنگی را با سبک انتخابی شما داشته‌باشند.

به‌کار گیری آباژور در آشپزخانه

در آشپزخانه‌از آباژورهایی که‌دارای طرح های گل گلی هستند استفاده‌کنید تا نور بیشتری در اختیار داشته‌باشند و بتوانید جذابیت محیط اشپزخانه‌را بیشتر نشان دهید.

وسایل خانه‌گل گلی

اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی محلی است که‌اعضای خانواده‌برای دورهمی ها بیشترین زمان را در آن سپری می‌کنند . پس مبلمان شما در این محل باید کاملا گرم و صمیمی باشد و در استایل انگلیش هوم معمولا مبلمان راحتی بیش از هر نوع مبلمان دیگری توصیه‌می‌شود.

اتاق ناهار خوری

این اتاق برای انگلیسی ها بیش از هر اتاق دیگری مهم است و هیچ خانه‌روستایی بدون داشتن این اتاق کامل نیست و استایل آن باید کاملا با میز و صندلی ناهارخوری هماهنگ باشد و مبلمان و صندلی های این اتاق باید علاوه‌بر جذابیت، لذت زیادی را ایجاد کند زیرا این اتاق می‌تواند محل برگزاری جشن ها و مراسم ها نیز باشد .

اتاق خواب

اگر به‌فکر اجرای انگلیش هوم با طرح گلدار در اتاق خواب هستید باید روتختی¬ های گلدار را برای خود تهیه‌کنید. ست کردن روتختی و کوسن ¬ها با پرده‌تاثیر خوبی در زیبایی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

دکوراسیون اتاق خواب کودک

دکوراسیون اتاق خواب کودک

5 اشتباه کلی در دکوراسیون داخلی منزل + عکس

5 اشتباه کلی در دکوراسیون داخلی منزل + عکس

5 ترفند برای ایجاد آرامش دراتاق خواب

5 ترفند برای ایجاد آرامش دراتاق خواب

20 ایده ی خلاقانه برای داشتن باغچه در کمترین فضا

20 ایده ی خلاقانه برای داشتن باغچه در کمترین فضا

چه زمانی باید پنجره خانه را تعویض کنیم؟

چه زمانی باید پنجره خانه را تعویض کنیم؟

تغییر دکوراسیون خانه ؛ با هزینه کم تغییرات بزرگ ایجاد کنید!

تغییر دکوراسیون خانه ؛ با هزینه کم تغییرات بزرگ ایجاد کنید!

دکوراسیون پرهیجان بوهمیایی مثل زندگی کولی ها + تصاویر

دکوراسیون پرهیجان بوهمیایی مثل زندگی کولی ها + تصاویر

تزیین دیوار اتاق کودک با استیکرهای کودکانه + تصاویر

تزیین دیوار اتاق کودک با استیکرهای کودکانه + تصاویر

خرید بهترین فرش برای اتاق کودک با رعایت 4 نکته مهم + عکس

خرید بهترین فرش برای اتاق کودک با رعایت 4 نکته مهم + عکس

مدل دکوراسیون های شیک اتاق خواب + عکس

مدل دکوراسیون های شیک اتاق خواب + عکس
مشاهده

مطالب بیشتر در دکوراسیون منزل

باغچه های دیواری شیک + تصاویر

باغچه های دیواری شیک + تصاویر

نکات مفید و ایده های جدید برای طراحی اتاق خواب + عکس

نکات مفید و ایده های جدید برای طراحی اتاق خواب + عکس

شگرد طراحان داخلی برای تغییر دکوراسیون خانه

شگرد طراحان داخلی برای تغییر دکوراسیون خانه

ترفندهایی برای زیباتر شدن خانه

ترفندهایی برای زیباتر شدن خانه

اصول و ترفندهای رنگ آمیزی خانه های کوچک + عکس

اصول و ترفندهای رنگ آمیزی خانه های کوچک + عکس

تکنیک های طلایی برای داشتن حمام زیبا + عکس

تکنیک های طلایی برای داشتن حمام زیبا + عکس

مدل روتختی دخترانه به سلیقه دختران جوان و نوجوان

مدل روتختی دخترانه به سلیقه دختران جوان و نوجوان

ایده ها و ترفندهای ساده برای زیبایی دکوراسیون خانه + عکس

ایده ها و ترفندهای ساده برای زیبایی دکوراسیون خانه + عکس

سبک انتقالی یا ترنزیشنال ، هم مدرن هم سنتی

سبک انتقالی یا ترنزیشنال ، هم مدرن هم سنتی

طراحی دکوراسیون آشپزخانه از نظر دکوراتورها + عکس

طراحی دکوراسیون آشپزخانه از نظر دکوراتورها + عکس

مطالب مرتبط

مدل مبلمان اسپرت و ال برای خانه های مدرن + تصاویر

مدل مبلمان اسپرت و ال برای خانه های مدرن + تصاویر

خرید مبل با نکاتی که شاید فروشنده به شما نگوید

خرید مبل با نکاتی که شاید فروشنده به شما نگوید

ست لباس گلدار زنانه طبق مد پاییز 2017 + تصاویر

ست لباس گلدار زنانه طبق مد پاییز 2017 + تصاویر

روش ست کردن مبلمان با دکوراسیون منزل + عکس

روش ست کردن مبلمان با دکوراسیون منزل + عکس

تغییر دکوراسیون منزل را با ایده های ارزان شروع کنید + عکس

تغییر دکوراسیون منزل را با ایده های ارزان شروع کنید + عکس

با مبلمان رنگی دکوراسیون منزل را متحول کنید + عکس

با مبلمان رنگی دکوراسیون منزل را متحول کنید + عکس

5 اصل مهم و کلیدی در طراحی دکوراسیون مینیمال + تصاویر

5 اصل مهم و کلیدی در طراحی دکوراسیون مینیمال + تصاویر

اصول خرید مبلمان ، کدوم مبل به خونه ی من میاد + تصاویر

اصول خرید مبلمان ، کدوم مبل به خونه ی من میاد + تصاویر

مبلمان منزل تان را اصولی چیدمان کنید + نکات و تصاویر

مبلمان منزل تان را اصولی چیدمان کنید + نکات و تصاویر

“انتخاب مبلمان” مناسب با تکنیک های اصولی + عکس

“انتخاب مبلمان” مناسب با تکنیک های اصولی + عکس

جدیدترین مدل مبلمان خانگی - 2

جدیدترین مدل مبلمان خانگی - 2

خرید آنلاین مبل ملایر

خرید آنلاین مبل ملایر

انتخاب مبلمان مناسب با دکوراسیون داخلی منزل

انتخاب مبلمان مناسب با دکوراسیون داخلی منزل

مدل های شیک مبلمان ال شکل 2017

مدل های شیک مبلمان ال شکل 2017

بهترین سرویس مبلمان عروس بازار را بخرید

بهترین سرویس مبلمان عروس بازار را بخرید

مدل مبل راحتی و کاناپه چستر برای خانه های لوکس + تصاویر

مدل مبل راحتی و کاناپه چستر برای خانه های لوکس + تصاویر

ست مبلمان و کاغذ دیواری شیک نوروز 93

ست مبلمان و کاغذ دیواری شیک نوروز 93

نحوه مراقبت و نگهداری از مبلمان چرمی + عکس

نحوه مراقبت و نگهداری از مبلمان چرمی + عکس

مبل های جدید و شیک راحتی برای خانه های ایرانی

مبل های جدید و شیک راحتی برای خانه های ایرانی

ترفندهایی برای اینکه بهترین مبلمان را بخرید + عکس

ترفندهایی برای اینکه بهترین مبلمان را بخرید + عکس