بیشتر بخوانید

چطور خانواده ای شاد داشته باشیم؟

چطور خانواده ای شاد داشته باشیم؟

روش صحیح مراقبت و تغذیه بره در منزل

روش صحیح مراقبت و تغذیه بره در منزل

عادات غلط افراد موفق در محل کار !!

عادات غلط افراد موفق در محل کار !!

اگر خانواده دچار مشکلات اقتصادی شد چه کنیم؟

اگر خانواده دچار مشکلات اقتصادی شد چه کنیم؟

آموزش کامل پرورش گیاه پرخاصیت پرسیاوشان در منزل

آموزش کامل پرورش گیاه پرخاصیت پرسیاوشان در منزل

معرفی گیاه پپرومیا کاپراتا و روش نگهداری آن

معرفی گیاه پپرومیا کاپراتا و روش نگهداری آن

راه هایی برای جلوگیری از ولخرجی

راه هایی برای جلوگیری از ولخرجی

چالکود درختان چیست و چه زمانی انجام میشود؟

چالکود درختان چیست و چه زمانی انجام میشود؟

دمپایی لا انگشتی رو حتما اینطوری تمیز کنید

دمپایی لا انگشتی رو حتما اینطوری تمیز کنید

چگونه خاطرات تلخ گذشته را فراموش کنیم؟

چگونه خاطرات تلخ گذشته را فراموش کنیم؟
چگونه راحت و بدون سرمایه ی زیاد پولدار شویم (2)
هر وقت صحبت از پولدار شدن میشود یک سرمایه بسیار زیاد در ذهن افراد برای شروع کسب و کار و رسیدن به ثروت نقش میبندد که باید گفت سرمایه زیاد تنها راه پولدار شدن نیست.

چگونه‌با همان سرمایه‌ای که‌داریم پولدار شویم ؟

برای پولدار شدن تنها داشتن تلاش و پشتکار کافی نیست بلکه‌افراد موفق برای پولدار شدن بیشتر از ذهن و قدرت تفکر خود بهره‌می‌گیرند و راه‌درست را انتخاب می‌کنند. پولدار شدن مهارت ساده‌ای نیست و به‌تلاش، شانس، مهارت و صبر نیاز دارد. در این بخش از مجله اینترنتی فنجان شما را با روش های پولدار شدن که‌اکثر میلیونرهای جهان آنها را باور داشته‌و به‌همه‌پیشنهاد می‌کنند آشنا خواهیم نمود.

روش هایی مناسب برای پولدار شدن

یک کسب و کار یاد بگیرید:

برای اینکه‌پولدار شوید شما نباید دائما به‌فکر تغییر شغل خود باشید بلکه‌باید ، دست از این شاخه‌به‌آن شاخه‌پریدن بردارید و بر روی یک کار تمرکز کنید. کار در حوزه‌کاری خودتان سبب می‌شود ارتباطات و تجربه‌لازم را به‌دست بیاورید.

آینده‌کسب و کارتان را بسنجید:

برای ثروتمند شدن کسب و کاری را انتخاب کنید که‌بازارش رو به‌رشد باشد و آینده‌کسب و کارتان را بسنجید. بنابراین کسب و کارهای پر رونق الان که‌در آینده‌وجود ندارند را آغاز نکنید. پس از ورود به‌کسب و کار مورد نظر خود ، بیاموزید و آن قدر حرفه‌ای شوید که‌کسی بهتر از شما در آن زمینه‌وجود نداشته‌باشد.

روش پولدار شدن

استقلال داشته‌باشید:

بعد از انتخاب کسب و کار مورد نظرتان و کسب مهارت در آن ، اکنون می‌توانید کاملا مستقل شده‌و برای خودتان کار کنید. برای شروع یک کسب و کار لازم است ابتدا اندکی سرمایه‌داشته‌باشید. پس قبل از راه‌اندازی کسب و کار کم کم بستر کسب و کار خودتان را آماده‌نمایید.

کسب و کارتان باید منحصربه‌فرد و مفید باشد:

محصول یا خدمتی که‌شما ارائه‌می‌دهید باید منحصربه‌فرد و مفید باشد و بتواند زندگی ها را تغییر بدهد تا سریع پولدار شوید.

از شکست نترسید:

جلوگیری از همه‌ی اشتباهات و مشکلات غیرممکن است، بنابراین از شکست نترسید. از شکست هایتان درس بگیرید و هیچ گاه‌به‌خاطر شکست عقب نشینی نکنید بلکه‌با اراده‌ای محکم بار دیگر تلاشتان را از سر بگیرید.

چگونه‌پولدار بشم

علاقه‌مندی را فراموش نکنید:

اگر شما کسب و کاری را شروع کنید که‌به‌آن علاقه‌مند نباشید مطمئنا شکست خواهید خورد. پس کاری را شروع کنید که‌بیش از حد به‌آن علاقه‌مند بوده‌و آن را با تمام وجودتان دوست داشته‌باشید.

«تفکر سیستمی» را در ذهن خود پرورش دهید:

برای پولدار شدن باید تفکر سیستمی داشته‌باشید تا بتوانید روابط علّی و معلولی ای را تشخیص دهید زیرا سیستم روابط علّی و معلولی به‌شما کمک می‌کند فرصت ها را بشناسید . تفکر سیستمی به‌شما امکان تحلیل اطلاعات و ترسیم فرصت را می‌دهد.

زمان را هدر ندهید:

هیچگاه‌وقت خود را بیهوده‌تلف نکنید و از زمان خود بهترین استفاده‌را کنید. افراد ثروتمند، از ساعت های آزاد خود استفاده‌کافی می‌کنند و هیچگاه‌فرصت ها را از دست نمی دهند. آنها حتی اگر می‌خواهند وقتشان را صرف گذراندن در فضای مجازی کنند سعی می‌کنند ، این گذراندن وقت برایشان سودمند باشد.

برای پولدار شدن

مهارت های ارتباطی و قدرت مذاکره‌را بیاموزید:

روی زبان بدن خود کار کنید و اصول جدید مذاکره‌را بیاموزید تا بتوانید بر روی دیگران تاثیر بگذارید و دایره‌ارتباطات خود را افزایش دهید. فن بیان و بسیاری مهارت های دیگر نیازمند تمرین و مطالعه‌هستند. هرچه‌دایره‌ارتباط شما گسترش یابد و تاثیرگذاریتان بیشتر شود، در کارتان موفق تر خواهید شد و پولدار می‌شوید.

در زمان درست شغلتان تغییر داده‌و کارآفرین شوید:

برای اینکه‌بتوانید سرمایه‌ی بزرگی را برای آینده‌ی خود رقم بزنید، کسب و کار خود را به‌راه‌بیندازید اما بی گدار به‌آب نزنید. برای راه‌اندازی یک کسب و کار شما به‌سرمایه‌نیاز دارید پس تا زمانی که‌سرمایه‌لازمتان را جمع آوری نکرده‌اید ، به‌فکر خارج شدن از کار فعلیتان نباشید.

حرفه‌درست را انتخاب کنید:

اگر به‌تازگی می‌خواهید به‌حرفه‌ای وارد شوید، شغلی را انتخاب کنید که‌در آینده‌شما را به‌پول بیشتری برساند.

در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید:

برق، گاز و سایر خدمات بر بودجه‌ماهانه‌شما تأثیر می‌گذارند. پس میزان مصرف خود را کاهش دهید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. لامپ های اضافه‌را خاموش کنید، آب را با فشار کم باز کنید، درجه‌پکیج یا بخاری را کم کنید.

پولدار شدن بدون سرمایه

از افراد منفی دوری کنید:

برای مئوفقیت و پولدار شدن لازم است از افراد منفی گرا دوری کنید و با افرادی معاشرت نمایید که‌افکار مثبت دارند و شما را تشویق می‌کنند.

از رسانه‌های اجتماعی کمک بگیرید:

برای موفقیت در کسب و کار راه‌اندازی شده‌تان، از برنامه‌های اینترنتی و فضای مجازی بهترین استفاده‌را کنید و وبلاگ ها و حساب های کاربری ای را راه‌اندازی نمایید و به‌تبلیغ کسب و کارتان بپردازید. برای فروش محصولات و تولیدات خودتان یک وب سایت طراحی کرده‌و محصولات تولیدی خودتان را در آن عرضه‌کنید و سفارش بگیرید این کار باعث می‌شود محصولاتتان همیشه‌مشتری داشته‌باشد.

در اینستاگرام تبلیغات را قبول کنید:

برای پولدار شدن می‌توانید در اینستاگرام حساب کاربری راه‌اندازی نمایید و کمی فعال تر باشید، فالوور جمع کنید. پس از اینکه‌بازدیدکننده‌های پیج اینستاگرامتان بالا رفت ، می‌توانید تبلیغات را قبول کنید و درآمد داشته‌باشید. بسیاری از شرکت های بزرگ تر حاضرند در وبلاگ ها و حساب های کاربری ای که‌بازدیدکننده‌مناسبی دارند تبلیغ کنند.

ارزان بخرید، گران بفروشید:

می توانید محصولات ارزان بخرید و بعد در وبلاگ یا حسابی که‌مخصوص این کار ساخته‌اند، تبلیغ کنید و آنلاین بفروشید.

پولدار شدن راحت

ارز خرید و فروش کنید:

خرید و فروش ارز به‌صورت اینترنتی می‌تواند درآمد خوبی داشته‌باشد. خرید و فروش ارز در شرایط اقتصادی بی ثبات سود بیشتری دارد.

بدون فکر خرید نکنید:

با فکر و منطق خرید کنید و هیچ گاه‌پول و سرمایه‌خود را صرف چیزهایی که‌نیاز ندارید، نکنید. بنابراین پیش از خرید فکر کنید و بیاندیشید خرید این وسیله‌سود و منفعتی برای من دار یا خیر و سپس اقدام به‌خرید کنید.خرید بلیط لاتاری ، خرید سیگار، خرید تنقلات ، جراحی پلاستیک و... از مورد غیر ضروری هستند که‌پول ما را هدر می‌دهند.

قرض نگیرید:

قبل از اینکه‌بدهی جدیدی بالا آورید، بدهی قبلی خود را پرداخت نمایید. اگر از عهده‌بازپرداخت یکی از بدهی های خود برنمی آیید، از گرفتن وام یا قرض جدید خودداری کنید. ابتدا بدهی هایی که‌نرخ بهره‌بالاتری دارند را تصفیه‌کنید تا سریع تر از زیر بار بدهی خارج شوید تا لازم نباشد هر ماه‌مقداری از پولتان هدر رود.

مقداری از درآمد خود را پس انداز کنید:

راز ساده‌و در عین حال مهمی که‌بارها در بخش های مختلف موفقیت مجله اینترنتی فنجان گفته‌ایم این است که‌برای موفق شدن هزینه‌های زندگی خود را کاهش دهید و این پول را پس انداز نمایید. ممکن است با قطع هزینه‌های زندگی حس خوبی نداشته‌باشد اما رشد پس انداز و سرمایه‌گذاری خوشحالتان می‌کند.

مهارت ثروتمند شدن

با تولید محتوا پولدار شوید:

اگر توانایی نوشتن دارید، برای پول دراوردن از ذوق و اندیشه‌پویا برای نگارش استفاده‌نمایید و مطالب خوب و مفید بنویسید زیرا برخی از شرکتها و موسسات تمایل دارند برای تبلیغ حرفه‌و کار خود و یا عرضه‌مطالب خوب و مفید پول بپردازند و شما می‌توانید با نوشتن در خصوص حرفه‌آنها و یا نوشتن برای سایت هایی که‌کار انتشار مطالب مختلف را انجام می‌دهند کسب درآمد کنید.

سئو کار حرفه‌ای بشوید:

با دانستن اصول و قواعد سئو می‌توانید در موتور های جستجو بالا بیایید. برای بالاتر بردن رتبه‌سایت خود در در موتورهای جستجو ، قرار دادن مقالات در سایت های دیگر، پست گذاشتن در تالارهای گفتگو، نشانه‌گذاری اجتماعی و انتشار اخبار به‌روز و مهم تاثیرگذار است. زمانی که‌رتبه‌سایت شما در موتورهای جستجو بالا رفت ، شرکت ها و عرضه‌کننده‌محصولات برای تبلیغات کارشان به‌شما رجوع می‌کنند و از این راه‌کسب درآمد خواهید نمود.

از تبلیغ های یوتیوب استفاده‌کنید:

با استفاده‌از امکانات ویدئویی موبایل خود، ویدئوهای آموزشی و سرگرم کننده‌در یوتیوب آپلود کنید و پس از جمع آوری مخاطب قبل از ویدئوها تبلیغ پخش کنید و از این راه‌کسب درآمد نمایید.

با کارگزاری سرمایه‌گذاری مشاع پولدار شوید:

برای دستیابی به‌این شغل پر درآمد باید با تولید کنندگان و بازاریابان ارتباط تلفنی برقرار کنید و روابط عمومی خوبی داشته‌باشید و بتوانید فروش محصولات آنها را بالا ببرید.

برنامه‌پولدار شدن

خرید و فروش وب سایت نیز شما را پولدار خواهد نمود:

خرید و فروش وب سایت نیز شما را پولدار خواهد نمود. برخی وب سایت ها بعد از مدتی به‌دلایل مختلف از ادامه‌فعالیت منصرف می‌شوند شما می‌توانید این وب سایتها را بخرید و با کمی تغییر آنها را گرانتر بفروشید. بهتر است سراغ وب سایت هایی که‌بازدید کمی دارند ، بروید و آنها را ارتقاء داده‌و بفروشید.

معلم و مربی اینترنتی شوید:

اگر تخصصی دارید که‌می‌توانید آن را ارائه‌دهید، به‌معلم و مربی اینترنتی تبدیل شوید و از این راه‌پول در بیاورید زیرا مشغله‌و فرصت اندک سبب شده‌بعضی افراد تمایل به‌استفاده‌از آموزش های مجازی داشته‌باشند.

عکس هایتان را به‌سایت ها و وبلاگ های مرتبط بفروشید:

اگر عکاسی بلد هستید و به‌این هنر علاقه‌دارید ، می‌توانید عکس های خود را به‌سایت ها و وبلاگ های مرتبط بفروشید و درآمد خوبی به‌دست آورید.

مدیر شبکه‌های اجتماعی شوید:

امروزه‌کسب و کارهای اینترنتی رونق پیدا کرد ه‌و برخی کاربران میلیون ها نفر عضو دارند و خودشان به‌دلیل مشغله‌نمی توانند همزمان به‌همه‌امور برسند و نیاز به‌استخدام مدیر و یا مشاور شبکه‌اجتماعی برای هدایت و مدیریت فیس بوک ، ایستاگرام و توئیتر دارند تا فالوئر ها یشان کم نشوند و آنها را از ارائه‌محصولات جدید مطلع سازند. یک مدیر موفق در شبکه‌اجتماعی باشید، باید ایده‌های جذاب و خلاقانه‌ارائه‌دهید و با ابزارهای تبلیغ و جذب مخاطب آشنا باشید تا به‌جذب فالوئر های بیشتر کمک کنید.

ایده‌برای پولدار شدن

هنرهای دستی و خانگی خود استفاده‌نمایید:

بسیاری از افراد به‌هنرهای دستی علاقه‌مند بوده‌و پول خوبی برای برخی از هنرهای خانگی میدهند. با توجه‌به‌مهارت هایی که‌دارید اقدام به‌ساخت هنرهای دستی و خانگی کنید. با سرمایه‌اولیه‌اندک این کار را آغاز نمایید و مواد اولیه‌بخرید مطمئن باشید پس ازفروش چند عدد از کارهای دستی خودتان میتوانید سود خوبی داشته‌باشید و مواد اولیه‌مورد احتیاج کارهای بعدی را با پول فروش کارهایتان به‌دست آورید.این هنرهای دستی را می‌توانید از طریق اینترنت بفروشید.

خدمات بفروشید:

برای پول درآوردن بدون نیاز به‌سرمایه‌اولیه‌خدمات ارائه‌شده‌خود را به‌فروش برسانید. برخی از مردم نیاز به‌یک حسابدار متخصص دارند و برخی نیاز به‌شخصی برای نگهداری از کودکان و میانسالان دارند، یا برخی نیازمندند کسی چمن های منزلشان را کوتاه‌کند و ... . برای شروع این کار ، تبلیغاتی را در مناطق سکونت خود انجام دهید و خدمات ارائه‌شده‌را در آن بنویسید.

برنامه‌ریزی کنید:

برای پولدار شدن و موفقیت در کسب و کار برنامه‌ریزی بسیار پراهمیت است زیرا با برنامه‌ریزی درست امکانات ، زمان و حرکت بعدی شما مشخص و هدایت شده‌خواهد بود و راحت تر به‌اهداف خود می‌رسید و به‌ثروت رویایی خود دست می‌یابید.

تلاش و پشتکار داشته‌باشید:

برای ثروتمند شدن باید تلاش و پشتکار مداوم داشته‌باشید. آنقدر سعی و تلاش داشته‌باشید تا اگر در آینده‌به‌کار ها و فعالیت خود نگاه‌کردید به‌خود نگویید اگر تلاش میکردم ، موفق تر بودم.

پولدار شدن 

ایده‌های خود را بنویسید:

افراد پولدار اهداف خود را مکتوب می‌کنند. اگر هدف شما پولدار شدن است، این هدف را نوشته‌و یک برنامه‌عملی برای رخ دادن این اتفاق ایجاد کنید.

کمتر بیرون غذا بخورید:

برای اینکه‌پولدار شوید نباید پول های خود را هدر دهید پس از رفتن روزانه‌به‌کافه‌و غذاخوردن در بیرون از خانه‌صرف نظر کنید و در خانه‌غذاهای خوشمزه‌بپزید و میل کنید و پول خود را برای زمان بازنشستگی پس انداز کنید.

از پول دیگر افراد استفاده‌کنید:

برای افزایش ثروت خود از پول دیگران استفاده‌نمایید. اگر فرد ریسک پذیر و باهوشی باشید، می‌توانید میزان این سرمایه‌ی را چند برابر کنید.

وسایلی را که‌استفاده‌نمی کنید بفروشید:

برای پول درآوردن، چیزهایی که‌نیاز ندارید یا از آنها استفاده‌نمی کنید، را بفروشید. شاید با فروش این وسایل تعجب کنید زیرا در برخی مواقع، پولی که‌در این وسایل خوابیده‌بسیار بیشتر از پولی است که‌فکر می‌کنید.

کمتر به‌سفر بروید:

برای ارتقای وضعیت مالی از رفتن بهسفرهای غیر ضروری خودداری نمایید زیرا این سفرها هزینه‌زیادی دربر داشته‌و با صرف نظر کردن از آنها می‌توانید پول قابل توجهی پس انداز کنید.

دو حساب بانکی مجزا داشته‌باشید:

اگر می‌خواهید پولدار شوید دو حساب بانکی برای خودتان باز کنید. حساب اول به‌هزینه‌و خرج و مخارج زندگی اختصاص داشته‌باشد و حساب دوم به‌سرمایه‌گذاری و پس انداز اختصاص یابد. بدین طریق هر ماه‌پس از گرفتن حقوق 20 تا 50 درصد حقوق دریافتی خود را در حساب سرمایه‌گذاری یا پس انداز واریز کنید و باقی را صرف خرید نیاز و مایحتاج زندگی تان کنید.

چند شغل و درآمد داشته‌باشید:

اگر درآمدتان کافی نیست یک شغل نیمه‌وقت یا دور کاری پیدا کنید و پس از اتمام کار اولتان به‌یک کار دیگر بپردازید و از این راه‌درآمد کسب کنید. با افزایش میزان پس اندازتان و رسیدن به‌هدف خود یکی از شغل ها را رها کنید و سرمایه‌گذاری کنید.

بیشتر بخوانید

رازهای خواندنی سبزه ی عید و طرز تهیه انواع آن

رازهای خواندنی سبزه ی عید و طرز تهیه انواع آن

کلید موفقیت در مصاحبه شغلی

کلید موفقیت در مصاحبه شغلی

راهنمای نگهداری هیپوستس ، گل زیبای خال صورتی

راهنمای نگهداری هیپوستس ، گل زیبای خال صورتی

افراد پرمشغله برای داشتن زندگی سالم بدانند

افراد پرمشغله برای داشتن زندگی سالم بدانند

عوارض جدی نامناسب بودن نور محیط کار

عوارض جدی نامناسب بودن نور محیط کار

همسر مسئولیت پذیر چنین ویژگی هایی دارد

همسر مسئولیت پذیر چنین ویژگی هایی دارد

راه و روش شستن انواع سگ خانگی

راه و روش شستن انواع سگ خانگی

بهترین روش نگهداری گیاه پپرومیا ابلق در خانه

بهترین روش نگهداری گیاه پپرومیا ابلق در خانه

اگر قصد خرید یخچال دارید لازمه بدونید که ..

اگر قصد خرید یخچال دارید لازمه بدونید که ..

در محل کارتان لبخند بزنید تا ....

در محل کارتان لبخند بزنید تا ....
مشاهده

مطالب بیشتر در کار و زندگی

خطاهای والدین و دوستی نامناسب دختر و پسر

خطاهای والدین و دوستی نامناسب دختر و پسر

یک محیط کاری مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک محیط کاری مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

چگونه در تمام مراحل کاری به موفقیت برسیم؟ + 7 راه طلایی

چگونه در تمام مراحل کاری به موفقیت برسیم؟ + 7 راه طلایی

60 عادت متفاوت افراد موفق که همین امروز باید بدانید

60 عادت متفاوت افراد موفق که همین امروز باید بدانید

8 اشتباه والدین که آینده مالی فرزندان را خراب می کند

8 اشتباه والدین که آینده مالی فرزندان را خراب می کند

آموزش سالم ترین روش فریز کردن سبزی

آموزش سالم ترین روش فریز کردن سبزی

نحوه برقراری ارتباط موثر با تیپ های شخصیتی مختلف

نحوه برقراری ارتباط موثر با تیپ های شخصیتی مختلف

نکات کلیدی زندگی همراه با نشاط و آرامش!

نکات کلیدی زندگی همراه با نشاط و آرامش!

7 اصل اساسی مذاکره در کسب و کار

7 اصل اساسی مذاکره در کسب و کار

روش صحیح پرورش و نگهداری گیاه حسن یوسف

روش صحیح پرورش و نگهداری گیاه حسن یوسف

مطالب مرتبط

چگونه راحت و بدون سرمایه ی زیاد پولدار شویم (1)

چگونه راحت و بدون سرمایه ی زیاد پولدار شویم (1)

6 راه باورنکردنی برای پولدار شدن تضمینی شما

6 راه باورنکردنی برای پولدار شدن تضمینی شما

چگونه از بازاری بودن ایده هایمان مطمئن شویم؟

چگونه از بازاری بودن ایده هایمان مطمئن شویم؟

بهترین ایده ها برای کسب و کار موفق

بهترین ایده ها برای کسب و کار موفق

کار تحلیلگر کسب و کار چیست ؟

کار تحلیلگر کسب و کار چیست ؟

راه اندازی و حفظ کسب و کار کوچک موفق

راه اندازی و حفظ کسب و کار کوچک موفق

10 راه موفقیت و رشد کسب و کارهای خانگی

10 راه موفقیت و رشد کسب و کارهای خانگی

 سه گام طلایی برای توسعه و رشد کسب و کارهای اینترنتی

سه گام طلایی برای توسعه و رشد کسب و کارهای اینترنتی

تعریف و مراحل نوشتن یک بیزینس پلن خوب

تعریف و مراحل نوشتن یک بیزینس پلن خوب

کسب و کار خانگی با آموختن مهارت های ضروری

کسب و کار خانگی با آموختن مهارت های ضروری

این 3 مورد را در کسب و کارتان جدی بگیرید تا کمتر ضرر کنید

این 3 مورد را در کسب و کارتان جدی بگیرید تا کمتر ضرر کنید

شیوه های جدید و امروزی برای “جذب اسپانسر”

شیوه های جدید و امروزی برای “جذب اسپانسر”

کسب و کارهای پردرآمد خانگی در دوران کرونا

کسب و کارهای پردرآمد خانگی در دوران کرونا

ترفندهایی برای جلوگیری از شکست در کسب و کار

ترفندهایی برای جلوگیری از شکست در کسب و کار

شروع کار جدید با نکاتی که شما را به موفقیت میرسانند

شروع کار جدید با نکاتی که شما را به موفقیت میرسانند

با کمک همسرتان کسب و کار خانوادگی موفقی بسازید

با کمک همسرتان کسب و کار خانوادگی موفقی بسازید

10 قانون مهم برای ایجاد یک کسب و کار موفق و پایدار

10 قانون مهم برای ایجاد یک کسب و کار موفق و پایدار

10 اشتباه در بخش خدمات مشتریان

10 اشتباه در بخش خدمات مشتریان

3 توصیه مهم برای راه اندازی استارت آپ موفق

3 توصیه مهم برای راه اندازی استارت آپ موفق

اصول مدیریت زمان در مشاغل کوچک

اصول مدیریت زمان در مشاغل کوچک