بیشتر بخوانید

شخصیت شناسی با کفش

شخصیت شناسی با کفش

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

تست خودشناسی بسیار جالب

تست خودشناسی بسیار جالب

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی ادویه ماه تولد

طالع بینی ادویه ماه تولد
فال و طالع بینی خرداد ماه سال 96
سایت مجله اینترنتی فنجان فال و طالع بینی خرداد ماه سال 96 را برای شما علاقه مندان به فال گردآوری کرده است تا بخوانید و لذت کافی را ببرید.

طالع بینی خرداد ماه‌سال 96

فال گرفتن و خبر داشتن از وقایع پیش رو برای همه‌ما جذابیت دارد و خیلی دوست داریم تا قبل از رسیدن روزهای آتی زندگیمان برایمان الهام شود که‌چه‌اتفاقات و رویدادهای احتمالی قرار است برایمان بیوفتد در اینجا سایت مجله اینترنتی فنجان فال و طالع بینی خرداد ماه‌سال 96 را برای شما علاقه‌مندان به‌فال گردآوری کرده‌است تا بخوانید و لذت کافی را ببرید.

طالع بینی خرداد

طالع بینی ماهانه

 

متولدین فروردین ماه‌:

با شکست عاطفی که‌چندی قبل داشته‌اید، نسبت به‌همه‌بدبین هستید. گاهی به‌شدت دچار افسردگی می‌شوید و سعی می‌کنید آن را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته‌مقابل ذهن تان رژه‌می‌روند. به‌آینده‌یی بهتر فکر کنید. به‌اینکه‌هر چه‌پیش می‌آید، بهترین است. به‌شخصی یا چیزی دلبسته‌شده‌اید که‌هر آن نگران از دست دادنش هستید. این نگرانی بی مورد را از خود دور کنید، تغذیه‌ی سالم و اصولی را جدی بگیرید. ضعف جسمی شما ریشه‌در بیماری روحی تان دارد. اوضاع از این که‌هست، بدتر نخواهد شد. .

 

متولدین اردیبهشت ماه‌:

این ماه‌پول قابل توجهی به‌دستتان می‌رسد که‌اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد ، سعی کنید این تغییر تاثیر خوبی روی خانواده‌بگذارد و همگی در لذت بردن از آن سهیم بشوید ؛ اگر دچار مشکل شدید با خونسردی موفق به‌حل آن میشوید.

شما انسانی خونگرم و دستگیر هستید و تمام دوستان و آشنایان از شما به‌عنوان الگویی در رفتار و کردار نام میبرند پس سعی کنید این خصلت زیبا را همچنان در خود حفظ کنید و به‌دیگران نیز انرژی مثبت بدهید.

 

متولدین خرداد ماه‌:

این روزها، روزهای عجیبی برای شما خواهد بود. آنچه‌را که‌می‌خواهید، در محیط اطراف تان درمی یابید. ممکن است اشتباهاتی از شما سر بزند ولی حواس تان باشد که‌در هر موقعیت جلوی اشتباه‌تان را بگیرید. به‌ظاهر خوب افراد بسنده‌نکنید، بلکه‌باطن آنها را دریابید. تلاش های خود را صرف کارهایی کنید که‌مفید باشد و بتوانید از حاصل آنها بهره‌مند شوید. این که‌زندگی برای شما تکراری شده، جمله‌ای بیهوده‌است؛ چرا که‌عشق همواره‌زندگی را از یکنواختی خارج می‌کند. ممکن است یک معامله‌پرسود انتظارتان را بکشد، از دستش ندهید. «او» خلاصه‌روزی می‌آید، البته‌همین روزها که‌نزدیک است.

 

متولدین تیر ماه‌:

در این ماه‌شما قادر هستید بدون اینکه‌از دیگران تاثیر منفی بگیرید یک تغییر اساسی و بزرگ را در زندگی تان ایجاد کنید ، ابراز وجود به‌شما اجازه‌می‌دهد که‌استعدادهای درونی خود را بشناسید و آنچه‌از احساسات تان که‌مجال میابند بیان شوند را با دیگران تقسیم کنید و این مهم نیست که‌چقدر کار پیچیده‌و دشواری است.

آنچه‌را اکنون واقعا ضروری است انجام دهید بدون اینکه‌نیاز باشد روش خود را بهم بزنید ؛ برنامه‌ریزی و فکر کردن به‌آنچه‌که‌می‌خواهید انجام دهید بهتر از این است که‌کاری را بدون اینکه‌به‌عواقب آن فکر کنید شروع کنید.

 

متولدین مرداد ماه‌:

در این ماه‌بنظر میرسد شما دنبال خواسته‌ای باشید که‌اطرافیان شما و عرف جامعه‌آن را نمی پسندند! مانند معشوقی جوانتر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که‌در خور شما نیست و خلاصه‌هر چیزی که‌عرف جامعه‌آن را از شما نمیپذیرد.

اگر این مساله‌را آگاهانه‌انتخاب کرده‌اید، اشکالی ندارد و به‌دنبالش بروید، مشروط به‌اینکه‌حرف و حدیث دیگران را به‌جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته‌باشید در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به‌هم خواهد خورد ؛ اینک لحظه‌انتخاب است

 

متولدین شهریور ماه‌:

در این ماه‌شرایطی پیش روری شماست که‌باید هر چه‌زودتر نسبت به‌آن اظهار نظر کنید ، تردید و دودلی موجب به‌تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به‌نفع شما نیست.

میزبان دوست عزیزی خواهید بود که‌میتوانید با او درد دل کنید و با طرح مشکلات پیش رویتان از او کمک فکری بخواهید ، متأسفانه‌مدتی است نسبت به‌گذر عمر بی توجه‌شده‌اید ، باید به‌این نکته‌توجه‌داشته‌باشید که‌امکان بازگشت زمان نیست و باید از این اوقات حداکثر استفاده‌را ببرید.

 

طالع بینی خرداد

فال و طالع بینی

 

متولدین مهر ماه‌:

دوباره‌از شما بابت کارها تقدیر خواهد شد. اخبار خوش حال کننده‌ای خواهید شنید.مطمئن شوید که‌می‌توانید در همه‌زمانها به‌شیوه‌ای موثر با اطرافیان ارتباط برقرار کنید. روابط رمانتیک پربار و لذت بخش است و رابطه‌مشترک زناشویی قابل اعتماد خواهد بود. با ارتباط مناسب و مدارا کردن به‌احتمال بسیار زیاد ازدواج پیش خواهد آمد. در عشق شاهد ثبات هستید. یکسری اتهامات جزیی در محل کار به‌شما زده‌خواهد شد اما شما سربلند از آنها خواهید بود.

موفقیت شما با کار سخت بدست می‌آید. از نظر مالی این ماه‌طبیعی خواهد بود و ممکن است پول غیر منتظره‌ای دریافت کنید. خریدهای لوکسی خواهید داشت. اگر ایده‌های جالبی دارید بهتر است از مشورت افراد باتجربه‌هم استفاده‌کنید. راه‌های تازه‌ای برای کسب و کار آماده‌است و این ماه‌مشغول جلسات و مسافرت هستید. در انجام امور مهمی ممکن است تاخیر پیش آید. انعطاف پذیری بر زندگی شخصی و شغلی تان تاثیر می‌گذارد. سلامت این ماه‌شما مربوط به‌عدم مراقبت از خودتان است مثل از در رفتگی ها و بیماران قلبی باید بسیار مراقب رژیم غذایی خود باشند. فرزندانتان ممکن است دچار ناراحتی یا بیماری شوند.

 

متولدین آبان ماه‌:

کسی ممکن است در اول ماه‌از شما درخواست اضافه‌کار یا کاری سخت داشته‌باشد که‌با مقاومت شما روبرو خواهد شد. البته‌این مقاومت تا زمانی ادامه‌پیدا میکند که‌شما مطمئن شوید که‌آن کار واقعی بوده‌و برای کمک باشد. با کامل شدن قرص ماه‌در 8 م ماه‌باعث انرژی در شما خواهد شد که‌می‌توانید. روابط با یک نفر به‌سرعت بهبود پیدا میکند شاید شما هر دو یک چیز میخواستید اما به‌شکلی متفاوت بیان کرده‌و راهی متفاوت برای رسیدن به‌آن را انتخاب کرده‌بودید. خود را در آرامش نگه‌دارید و چیزها را آسان تر بگیرید. یکی از همکارن از روی حسادت برای شما نقشه‌های بزرگی با ظاهر جذاب آماده‌میکند. از دو هفته‌گذشته‌برخی از تاثیرات سیارات پرشور تر شده‌و مسائل اساسی با راه‌حلی خلاقانه‌و سرگرم کننده‌پیش می‌روند. تعجب نکنید اگر یک سری رویدادهای تصادفی در نیمه‌دوم این ماه‌برای شما خوش شانسی بیشمار به‌همراه‌آورد.

 

متولدین آذر ماه‌:

صبر کنید و تامل کنید همانطور که‌(در) همیشه‌روی یک (پاشنه) نمی چرخد، دنیا هم همیشه‌به‌یک حال و یک منوال نمی ماند. هم (ان مع العسر یسرا) داریم و هم (فالله‌یحب الصابرین) شما که‌این همه‌مدت صبر کرده‌اید کمی دیگر هم دوام بیاورید گردش فلکی برای شما روی به‌اعتدال دارد. مقدمات یک سفر برای شما در حال تدارک و فراهم شدن است. سعی کنید منتهای استفاده‌از این سفر را بکنید که‌سفری سرنوشت ساز است. اگر (تنها) هستید زیاد ناراحت نباشید که‌شاعر گفته‌است دلا خو کن به‌تنهائی که‌از- تن ها (بلا خیزد) دوران تنهائی شما نیز سرانجام پایان خواهد یافت.

شغل خود را عوض خواهید و این تعویض از هر جهت به‌سود و بنفع شماست. از دنیا مردم دنیا روی برنگردانید. اگر می‌خواهید دیگران شما را دوست داشته‌باشند شما هم آن ها را دوست بدارید حافظ برای فال این ماه‌شما گفته‌است (احتیاج من به‌وصل خویشتن دانسته‌ای- دوستان را دستگیری کن به‌وقت احتیاج)

 

متولدین دی ماه‌:

نباید بگذاری که‌دیگران با دخالت های شان روابط تو و دوستدارت را از بین ببرند. آنها معتقدند که‌از روی دلسوزی می‌خواهند به‌تو کمک کنند ولی چنین نیست. اگر باطرف مقابلت مشکلی هم داری به‌کسی مراجعه‌کن که‌صلاحیت آن را داشته‌باشد. تو دارای قدرتی هستی که‌به‌راحتی می‌توانی با شرایط جدید، خود را سازگار کنی پس از این قدرت در جهت مثبت استفاده‌کن.

با دوستی قدیمی دوباره‌برخورد خواهی کرد که‌دیدن او تحولاتی در تو به‌وجود می‌آورد. در مورد مسائل کاری می‌توانی با او مشورت کنی و از کمک های او استفاده‌کنی. زیاد خودت را غرق در کار کرده‌ای ولی کمی هم باید به‌فکر خودت باشی و به‌خودت و ذهنت استراحت بدهی. پیشنهاد شراکتی به‌تو شده‌که‌آن را قبول نکن حتی اگر در مورد این پیشنهاد به‌تو اسرار شود. خودمحوری و خودرایی در زندگی بعضی مواقع انسان را به‌راه‌های باریکی می‌کشاند که‌گذشتن از آنها بسیار مشکل و گاهی غیرممکن است...

 

متولدین بهمن ماه‌:

در این ماه‌احساس می‌کنید که‌باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه‌کنید.

اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به‌نفع شخص شروع کننده‌تمام می‌شود و در عین حال وظایفی که‌قبلا به‌خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه‌این بحث به‌سرعت روشنی خود را از دست بدهند.

در این ماه‌به‌جای اینکه‌سعی کنید حق را به‌جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

 

متولدین اسفند ماه‌:

شما اغلب اجازه‌می‌دهید که‌فلسفه‌بافی بر شعور عادی تان برتری پیدا کند ولی این کار می‌تواند این ماه‌شما را به‌دردسر بیندازد ؛ فکر و گمان می‌تواند مفید و سازنده‌باشد اما در این ماه‌ممکن است شما را از مسیرتان منحرف کنند ، تفاوت هایی که‌با دیگران دارید را تقویت کنید و در پی این نباشید که‌خود را همرنگ جماعت کنید.

خوشبختانه‌امیدها و آرزوهایی که‌برای آینده‌ای روشن تر دارید برای دیگران انگیزه‌ای می‌شود تا از خمودگی و افسردگی بیرون بیایند و از طرف دیگر باعث می‌شود که‌شما خود را باور کنید و اعتماد به‌نفس تان افزایش یابد. 

بیشتر بخوانید

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

طالع بینی دختران مجرد

طالع بینی دختران مجرد

فال چای

فال چای

فال پرنده

فال پرنده

فال ابرو

فال ابرو

طالع بینی ازدواج کیهانی

طالع بینی ازدواج کیهانی

فال رنگ چشم

فال رنگ چشم

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فال حیوان ماه تولد

فال حیوان ماه تولد
مشاهده

مطالب بیشتر در فال

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

فال رنگ

فال رنگ

طالع بینی چینی

طالع بینی چینی

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

سمبل و سنگ ماه تولد

سمبل و سنگ ماه تولد

تست خودشناسی

تست خودشناسی

فال گروه خونی

فال گروه خونی

فال گل

فال گل

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

مطالب مرتبط

فال و طالع بینی با شناخت شغل آینده

فال و طالع بینی با شناخت شغل آینده

فال و طالع بینی خرداد ماه سال 95

فال و طالع بینی خرداد ماه سال 95

فال و طالع بینی شهریورماه سال 95

فال و طالع بینی شهریورماه سال 95

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

طالع بینی ورزشی برای ماه تولد

طالع بینی ورزشی برای ماه تولد

فال و طالع بینی بهمن ماه سال 94

فال و طالع بینی بهمن ماه سال 94

فال و طالع بینی کامل متولدین فصل بهار 95

فال و طالع بینی کامل متولدین فصل بهار 95

فال و طالع بینی نوروز سال 95

فال و طالع بینی نوروز سال 95

طالع بینی جالب ماه های ازدواج عروس و داماد

طالع بینی جالب ماه های ازدواج عروس و داماد

فال و طالع بینی جالب طعم ماه تولد

فال و طالع بینی جالب طعم ماه تولد

طالع بینی ازدواج متولدین ماه های مختلف با هم

طالع بینی ازدواج متولدین ماه های مختلف با هم

طالع بینی متولدین ماه های مختلف سال در دی ماه 96

طالع بینی متولدین ماه های مختلف سال در دی ماه 96

فال و طالع بینی تیر ماه سال 95

فال و طالع بینی تیر ماه سال 95

فال و طالع بینی دی ماه سال 94

فال و طالع بینی دی ماه سال 94

فال و طالع بینی متولدین تیرماه سال 96

فال و طالع بینی متولدین تیرماه سال 96

فال و طالع بینی مهرماه سال 94

فال و طالع بینی مهرماه سال 94

فال و طالع بینی اسفند ماه سال 95

فال و طالع بینی اسفند ماه سال 95

فال و طالع بینی آبان ماه سال 94

فال و طالع بینی آبان ماه سال 94

فال و طالع بینی دی ماه

فال و طالع بینی دی ماه

طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن

طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن