بیشتر بخوانید

شخصیت شناسی با کفش

شخصیت شناسی با کفش

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

تست خودشناسی بسیار جالب

تست خودشناسی بسیار جالب

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی ادویه ماه تولد

طالع بینی ادویه ماه تولد
فال و طالع بینی خرداد ماه سال 95
در این بخش از فال سایت مجله اینترنتی فنجان فال و طالع بینی خرداد ماه سال 95 را برای شما علاقه مندان به فال قرارداده ایم تا بخوانید و لذت کافی را ببرید.

فال خرداد ماه‌سال 95

چنانچه‌از آن دسته‌افرادی هستید که‌برای آگاهی از وقایع روز و آینده‌شان خیلی علاقه‌مند به‌خواندن فال روزانه خود هستید پس پیشنهاد می‌کنیم در ادامه‌این مطلب شما علاقه‌مندان به‌فال و طالع ،فال خرداد ماه‌95 خود را در این بخش از سرگرمی - فال سایت مجله اینترنتی فنجان بخوانید.

فال خرداد

طالع بینی خرداد ماه

 

متولدین فروردین ماه:
در این ماه‌احساس می‌کنید که‌باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه‌کنید.
اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به‌نفع شخص شروع کننده‌تمام می‌شود و در عین حال وظایفی که‌قبلا به‌خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه‌این بحث به‌سرعت روشنی خود را از دست بدهند.
در این ماه‌به‌جای اینکه‌سعی کنید حق را به‌جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

 

متولدین اردیبهشت ماه:
از کینه‌دست بردارید و بی خیال کدورت شوید. خنده‌را مانند گلی بر لب هایتان بنشانید که‌دوستی و نیکویی همانند پلی است به‌دل دیگران. به‌آینه‌بنگرید و دلتان را همانند آن، صاف و بی غش کنید. بعد می‌بینید که‌آینه‌به‌شما لبخند رضایت می‌زند. زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد، به‌خود بیایید. گذشته‌را فراموش کنید و به‌آینده‌ای درخشان بنگرید، چون زندگی زیباست. در معامله‌مسکن همه‌موارد را در نظر بگیرید. او روزی از شما کمکی خواست، اما شما کاری نکردید، خب، حالا وقتش است که‌جبران کنید، مگر چه‌اشکالی دارد... او همچنان چشم به‌راه‌شماست.

 

متولدین خرداد ماه:
در این ماه‌احساسات شما عمیق تر و شدیدتر از همیشه‌شده‌و همین باعث می‌شود احساس ناراحتی و نارضایتی کنید ، حرارت خورشید بر سیاره‌شما باعث می‌شود که‌دیگران بتوانند روی ضمیر ناخودآگاه‌شما تاثیر بگذارند.
در این ماه‌شما فرصتی برای اشتباه‌ندارید، پس قبل از اینکه‌بخواهید برنامه‌و پروژه‌جدید را آغاز کنید خوب به‌آن فکر کنید تا وسط کار مجبور نشوید آن را رها کنید.

 

متولدین تیر ماه:
در این ماه‌بنظر میرسد شما دنبال خواسته‌ای باشید که‌اطرافیان شما و عرف جامعه‌آن را نمی پسندند! مانند معشوقی جوانتر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که‌در خور شما نیست و خلاصه‌هر چیزی که‌عرف جامعه‌آن را از شما نمیپذیرد.
اگر این مساله‌را آگاهانه‌انتخاب کرده‌اید، اشکالی ندارد و به‌دنبالش بروید، مشروط به‌اینکه‌حرف و حدیث دیگران را به‌جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته‌باشید در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به‌هم خواهد خورد ؛ اینک لحظه‌انتخاب است.

 

متولدین مرداد ماه:
مدتی است دچار آشفتگی روحی شده‌اید و آرام و قرار ندارید ؛ اگر کمی حوصله‌به‌خرج بدهید و به‌خداوند متعال پناه‌ببرید به‌زودی گمشده‌تان را خواهید یافت ، گره‌ای در کارتان به‌وجود آمده‌است که‌به‌موجب آن آرامش شما تا حدودی دچار اختلال شده‌است اما هیچ نگران نباشید چراکه‌انشاءالله... رفع میشود و از غصه‌رهایی میابید.
از سوی دوستان اشتباهی رخ خواهد داد که‌موجب آزار و رنجش تان میشود اما بهتر است بر آنان خرده‌نگیرید چون همیشه‌گذشت و گشاده‌رویی تأثیری بیشتر و بهتری دارد.

 

متولدین شهریور ماه:
این ماه‌با قاب ذهنی بهتری هستید و از لوازم یا وسائل نو شده‌خانواده‌لذت می‌برید و احساس رضایت خواهید کرد. شروعی عاشقانه‌با شریک عاطفی خود خواهید داشت . جاذبه‌ها افزایش خواهد یافت و شما می‌توانید یک رابطه‌قابل اعتماد را شکل دهید. اتحاد پیش زمینه‌ازدواجتان خواهد شد. بهتر است احساسات خود را با شریک زندگی تان در میان بگذارید زیرا زندگی عاشقانه‌نیازمند اعتماد متقابل و ماندگار است. با کار سخت بر ناامیدی ها غلبه‌کنید. در حرفه‌خود شاهد پیشرفت هایی در موقعیت خود هستید و ارتباط با زیر دستانتان قابل ملاحظه‌و خوب است. در طول این مدت در محل کار باید به‌شدت وقت شناس باشید و فرصتی برای نیازهای سازمانی اختصاص دهید.

 

فال

فال و طالع بینی ماهانه

 

اقدامات این چنینی بر شغل شما بسیار تاثیر گذار و چشمگیر خواهند بود . پروژه‌های تنها با ارتباط پیش می‌روند و از این جهت نیاز به‌زمان بیشتر و راهنمایی زیر دستانتان خواهید داشت. ممکن است با افرادی خودخواه‌برخورد کنید. افراد با مشاغل الکترونیکی و محصولات کشاوری و مخابرات شاهد توسعه‌خواهند بود. وام شما آماده‌خواهد شد و می‌توانید از آن برای ترخیص کالاهایتان از گمرک استفاده‌کنید. بهتر است از کمک مالی به‌دوستان و خویشاوندان خودداری کنید. چیزهای زیادی در مسافرتهای پرنشاط به‌همراه‌خانواده‌بدست می‌آورید. مسائل حقوقی به‌پایان خواهند رسید. سلامت جسمانی این ماه‌شما طبیعی است ولی ممکن است سطح هموگلوبین تداخل کند و حتی ممکن است درد کمر و ناراحتی معده‌داشته‌باشید و افراد مبتلا به‌دیابت مجبور به‌معاینه‌منظم خواهند بود و خانمهای باردار مشکلاتی جزیی با مواد غذایی خواهند داشت.

 

متولدین مهر ماه:
این ماه‌چیزی مثل یک تقسیم است. از یک طرف شما خود را در بالای انبوهی از ملاقاتها با افراد جدید و یادگیری روشها و مهارت های تازه‌و بهره‌گیری از برخی برخوردهای تصادفی و از از طرف دیگر تمایل شما به‌فاصله‌با دنیای پیرامون. اگر رابطه‌ای ایجاد شده‌باعث نگرانی شما میشود و ممکن است به‌چیزی که‌میخواهید در مورد آن به‌دقت تفکر کنید. با همه‌اینها در روز 22 ماه‌خورشید وارد علامت شما و ماه‌تازه‌در 23 م ماه‌و در 30 م ماه‌ونوس پیوند با نشان شما خواهند داشت که‌این باعث یک تغییر کامل خواهد بود. در واقع شما به‌یاد نخواهید آورد که‌تا به‌این حد در انواع رشته‌های جدید قدرتمند شرکت کرده‌باشید. بنابراین انتظار می‌رود که‌این ماه‌پایان بسیار هیجان انگیزی برای شما داشته‌باشد یعنی در زمانی که‌مهارتهای رهبری خود را شاهد هستید و و دوباره‌انرژی آن را در خود احساس کنید. با ورود پلوتو هم پیش خواهید رفت به‌سوی حل برخی مسائل عاطفی بسیار عمیق.

 

متولدین آبان ماه:
اگر به‌خدای بزرگ ایمان داشته‌باشی،دلیلی برای هراس از ناشناخته‌ها نخواهی داشت.می توانی با اطمینان و مسرت به‌آینده‌بنگری،زیرا اراده‌خداوند در زندگی ات جاری است.امور ناشناخته‌و غیر منتظره‌تو را از پای در نمی آورند،زیرا می‌دنی که‌ار هر موقعیتی می‌توانی بهره‌ببری.در زندگی مسوولیت پذیر باش. اگر وظایف را به‌درستی انجام بدهی موفقیت می‌توانی بهره‌ببری.در زندگی مسئولیت پذیر تر باش.اگر وظایفت را به‌درستی انجام بدهی موفقیت از آن توست.

 

اگر اراده‌و پشتکار را در خود بپرورانی،بدون تردید دست خداوند همیشه‌نگهدارت خواهد بود و هدایتت خواهد کرد و از بی قراری رهایی خواهی یافت.در این ماه‌،سعی کن با دوستان و افرادی که‌باعث پیشرفتت می‌شوند،بیشتر رابطه‌برقرار کنی.با دوستان خوب و خوش نیت نشست و برخاست کن.از هر فرصتی برای دور هم جمع شدن استفاده‌کن.صدقه‌دادن و خیرات کردن را فراموش نکن.شادی وخوش بینی را هر کجا که‌هستی اشاعه‌بده..اگر منتظر حکم دادگاه‌یا خبری اداری هستی به‌نفعت رای خواهند داد.از نصیحتهای دیگران ناراحت نشو.به‌پدر و مادرت احترام بگذار.به‌کارهایت سرعت عمل ببخش.مطمئناً به‌آن چه‌می‌خواهی می‌رسی.

 

متولدین آذر ماه:
اگر شما این اصل را سرمشق زندگی حال و آینده‌خود کنید. حداقل نیمی از گرفتاری ها و مصائب روحی و احساسی شما کاسته‌خواهد شد و آن اصل این است که‌(بر آنچه‌که‌رفته‌و گذشته‌است اندوه‌و افسوس نخور) متولدین آذر ماه‌شخاصی بسیار حساس و زودرنج و خودخور هستند. گذشته، گذشته‌و رفته‌، رفته‌است. فکر حال و آینده‌باشید. فکر اطرافیان و بستگان موجود خود باشید و حساب رفتگان و گذشتگان را به‌همان رفته‌و گذشته‌واگذار کنید. سعی کنید از زندگی حال خود لذت ببرید قبل از این که‌فردا و پس فردا در حسرت از دست دادن همین اوضاع و احوال بنشینید.

 

طالع بینی دی ماه:
بعد از مدت ها تلاش مداوم، دیگر باید کمی به‌خود استراحت بدهید و کمی از آرامش موجود لذت ببرید.موقعیتی برای تان پیش خواهد آمد که‌مجبور به‌قضاوت در مورد موضوعی می‌شوید. سعی کنید این کار را به‌دور از هرگونه‌سوگیری و پشتیبانی انجام دهید. نتیجه‌این قضاوت اثرات روحی برای شما به‌دنبال خواهد داشت. با یک قضاوت درست، اثرات روحی مثبت را برای خود به‌ارمغان بیاورید. اتفاقاتی برای تان خواهد افتاد که‌سعی کنید در این اتفاقات، اعتماد به‌نفس خودتان را به‌بوته‌آزمایش بگذارید و آن را بسنجید.

 

توانایی های خود را بشناسید و از آنها استفاده‌کنید. با همین توانایی ها است که‌می‌توانید پله‌های ترقی را به‌سرعت طی کنید. اطرافیان بیش از گذشته‌به‌شما محبت خواهند کرد و این محبت را شما درک خواهید کرد. سعی در جبران این محبت ها داشته‌باشید. کسی به‌شما مراجعه‌می‌کند و از شما تقاضای کمک دارد. اگر توانایی کمک کردن به‌او را دارید به‌او کمک کنید ولی اگر این توانایی را در وجود خود نمی بینید او را با قول های بی خودی، دلگرم نکنید.

 

متولدین بهمن ماه:
استرحت کافی کمی از خستگی دوران پرمشغله‌ی کاری تان کاسته‌است. به‌فکر تغییر شغل هستید. دوره‌ی یکنواختی را طی می‌کنید، اما به‌زودی باید آماده‌ی کار و فعالیت در زمینه‌ی شغلی خود باشید. مشغله‌ی شما بیش از گذشته‌خواهد شد. از نظر مالی به‌همن صورت گذشته‌خواهد بود. کمی کم تحملی و کم حوصلگی داشته‌اید. مراقب برخوردتان با بزرگترها باشید. این دوره‌بهترین فرصت است برای تصمیم گیری های جدید در مورد تحصیل و کار. در این دوره‌قادر به‌دست زدن به‌ریسک های بزرگ خواهید بود و ماه‌را با یاد گرفتن و تجربه‌آموختن به‌پایان خواهید رساند. اثرات شکست عاطفی تان کمتر می‌شود.

 

متولدین اسفند ماه:
پیشنهادی دریافت میکنید که‌البته‌قبل از هر تصمیمی به‌تمام زوایای قضیه‌فکر کنید و بعد پاسخ دهید ؛ لبخند شما ممکن است به‌دیگران حیاتی تازه‌ببخشد و به‌زندگی امیدوارشان کند، اگر به‌شما اعتماد کردند ارزش این محبت را بدانید و با درستی و نیکی آن را پاسخ دهید.
با قناعت زندگی کنید، زیرا قناعت یک ارزش است، ولی هرگز خسیس نباشید ؛ روزهای خوش فرا خواهد رسید، روزهایی که‌خاطرات خوش گذشته‌را بار دیگر برای شما زنده‌میکند.

بیشتر بخوانید

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

طالع بینی دختران مجرد

طالع بینی دختران مجرد

فال چای

فال چای

فال پرنده

فال پرنده

فال ابرو

فال ابرو

طالع بینی ازدواج کیهانی

طالع بینی ازدواج کیهانی

فال رنگ چشم

فال رنگ چشم

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فال حیوان ماه تولد

فال حیوان ماه تولد
مشاهده

مطالب بیشتر در فال

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

فال رنگ

فال رنگ

طالع بینی چینی

طالع بینی چینی

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

سمبل و سنگ ماه تولد

سمبل و سنگ ماه تولد

تست خودشناسی

تست خودشناسی

فال گروه خونی

فال گروه خونی

فال گل

فال گل

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

مطالب مرتبط

فال و طالع بینی بهمن ماه سال 94

فال و طالع بینی بهمن ماه سال 94

فال و طالع بینی شهریورماه سال 95

فال و طالع بینی شهریورماه سال 95

فال و طالع بینی خرداد ماه سال 96

فال و طالع بینی خرداد ماه سال 96

فال و طالع بینی نوروز سال 95

فال و طالع بینی نوروز سال 95

فال و طالع بینی کامل متولدین فصل بهار 95

فال و طالع بینی کامل متولدین فصل بهار 95

طالع بینی ازدواج متولدین ماه های مختلف با هم

طالع بینی ازدواج متولدین ماه های مختلف با هم

فال و طالع بینی تیر ماه سال 95

فال و طالع بینی تیر ماه سال 95

فال و “طالع بینی اردیبهشت” ماه سال 95

فال و “طالع بینی اردیبهشت” ماه سال 95

فال و طالع بینی جالب طعم ماه تولد

فال و طالع بینی جالب طعم ماه تولد

فال و طالع بینی آبان ماه سال 95

فال و طالع بینی آبان ماه سال 95

فال و طالع بینی اسفند ماه سال 95

فال و طالع بینی اسفند ماه سال 95

طالع بینی جالب ماه های ازدواج عروس و داماد

طالع بینی جالب ماه های ازدواج عروس و داماد

فال و طالع بینی فروردین ماه سال 97

فال و طالع بینی فروردین ماه سال 97

فال و طالع بینی با شناخت شغل آینده

فال و طالع بینی با شناخت شغل آینده

طالع بینی ورزشی برای ماه تولد

طالع بینی ورزشی برای ماه تولد

فال و طالع بینی دی ماه

فال و طالع بینی دی ماه

طالع بینی متولدین ماه های مختلف سال در آذر ماه 97

طالع بینی متولدین ماه های مختلف سال در آذر ماه 97

اشتباهات متولدین ماههای مختلف در رابطه عاطفی

اشتباهات متولدین ماههای مختلف در رابطه عاطفی

فال و طالع بینی متولدین تیرماه سال 96

فال و طالع بینی متولدین تیرماه سال 96

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟