بیشتر بخوانید

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست
زوج های هالیوودی که در یک فیلم عاشق همدیگر شدند
در میان بازیگران هالیوود زوج های هالیوودی زیادی هستند که روی صحنه فیلمبرداری عاشق همدیگر شده و اتفاقا عشق شان هم با دوام بوده است.

زوج های هالیوودی عاشق

عشق محدودیت ندارد . خیل از سلبریتی های معروف عاشق هم هستند و ازدواج کرده‌اند.در این مطلب ستاره‌های مشهوری را معرفی می‌کنیم که‌در فیلمبرداری فیلم عاشق هم شدند. معمولا خبر ازدواج و طلاق ستاره‌ها برای مردم جالب است و دوست دارند بدانند ستاره‌ها با کی ازدواج کردند .

وقتی صحبت از زوج های هالیوودی می‌شود، معمولاً مردم در مورد دو چیز علاقه‌و کنجکاوی نشان می‌دهند. اول اینکه‌دوست دارند زوج های مشهور زندگی با دوامی داشته‌باشند و ثابت کنند که‌همه‌روابط و زندگی سلبریتی ها به‌فاجعه‌ختم نمی شود. 

آنها دوست دارند تصور کنند که‌این زوج ها با پشت سر گذاشتن دنیای دیوانه‌وار هالیوود، همچنان با هم هستند و مثل زوج های دیگر کارشان به‌رسوایی نمی کشد.
 
دومین چیزی که‌مردم در زوج های سلبریتی دنبالش هستند درست نقطه‌مقابل مورد اول است. مردم عاشق شنیدن خبرهای مربوط به‌زندگی ستاره‌ها و روابط پر از رسوایی و لغزش و فاجعه‌آنها هستند.
 
این باعث می‌شود که‌حس بهتری نسبت به‌زندگی خودشان داشته‌باشند. برای بسیاری از مردم دانستن این چیزها بدان معناست که‌خودشان در یک چیز از سلبریتی ها بالاتر و بهتر هستند و پیش خودشان فکر می‌کنند که‌این ستاره‌ها حتی قادر نیستند برای یک سال زندگی مشترک شان را پیش ببرند.

با آنکه‌در لیست زیر نیز این گونه‌روابط وجود دارد، ولی زوج هایی هم هستند که‌اینطور نیستند. این دسته‌از ستاره‌ها نه‌تنها توانسته‌اند علیرغم فضای ناسالم هالیوود، مدتی طولانی در کنار هم بمانند، بلکه‌محل آشنایی شان نیز روی صحنه‌فیلمبرداری بوده‌است.
 
عاشق شدن بازیگران روی صحنه‌فیلمبرداری
 

شاید وقتی بدانید که‌دو بازیگر در فیلمی عاشق هم شده‌اند، باعث شود که‌با دید دیگری آن فیلم و کاراکترهایش را ببینید و از تعاملی که‌دو بازیگر با هم دارند بیشتر لذت ببرید. ستاره‌های زیر روی صحنه‌فیلمبرداری فیلم های اشاره‌شده‌با هم آشنا شده‌و زندگی مشترک شان را آغاز کرده‌اند:

دنیل کریگ و ریچل وایس – «خانه‌رویایی»

 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که‌عاشق همدیگرند


دنیل کریگ و ریچل وایس احتمالاً فقط از صحنه‌فیلمبرداری فیلم «خانه‌رویایی» (Dream House) همدیگر را نمی شناسند، ولی قطعاً در این فیلم عاشق هم شده‌اند. این دو قبلاً با هم دوست بودند، ولی با دیدن نحوه‌کار یکدیگر طی فیلمبرداری و تکنیک بازی هم، ظاهراً از هم خوششان آمده‌است. پس از این فیلم آنها رابطه‌شان را ادامه‌دادند و خیلی زود ازدواج کردند. حالا شش است که‌از ازدواج آنها می‌گذرد و این زوج زندگی خصوصی شان را از دید کنجکاو رسانه‌ها به‌دور نگه‌داشته‌اند.
 

میا گوث و شایا لابوف - «نیمفومانیاک»

 
 
زوج های هالیوودی

معروف ترین زوج های هالیوودی 


حتی پس از انتشار ویدئوی صحبت های شایا لابوف درباره‌قصدش برای کشتن نامزدش، میا گوث، این دو هنوز با هم هستند و عاشق یکدیگرند. حداقل این چیزی است که‌به‌رسانه‌ها گفته‌اند. لابوف که‌ظاهراً آن زمان در حال طبیعی نبوده، مثل همیشه‌یک سری چرند پرند می‌گفته، بنابراین نمی توان به‌او خرده‌گرفت. این زوج سر صحنه‌فیلم «نیمفومانیاک» (Nymphomaniac) ساخته‌لارس وون تریر عاشق هم شدند و یکی از عجیب و غریب ترین زوج ها تا به‌امروز شده‌اند.
 
هنوز هم صحبت هایی راجع به‌رسمی شدن رابطه‌آنها و ازدواج شان شنیده‌می‌شود که‌به‌احتمال زیاد عملی نخواهد شد. علیرغم دیوانه‌بازی های لابوف، بعضی از مردم هنوز امیدوارند که‌او راهش را پیدا کند و سر و سامان بیابد. وقتی شایا تمرکز خود را روی کاری می‌گذارد نشان می‌دهد که‌بازیگر مستعدی است.
 

ریچل بیلسون و هیدن کریستِنسن - «جهنده»

 
زوج های هالیوودی

آشنایی زوج های هالیوودی در یک فیلم


در سال 2007 و سر فیلمبرداری یکی از بدترین و بی معناترین فیلم های تاریخ یعنی فیلم «جهنده» (Jumper)، ریچل بیلسون و هیدن کریستنسن از هم خوششان آمد و رابطه‌ای را آغاز کردند. بیلسون به‌تازگی از آدام برودی (که‌در سریال «او. سی.» با او آشنا شده‌بود) جدا شده‌بود و کریستنسن نیز نقش آناکین اسکای واکر را بازی کرده‌بود، بنابراین طبیعی بود که‌این دو سرنوشت شان با هم رقم بخورد. این زوج در همین فیلم هم نقش دو جوان دلداده‌را بازی کردند.
 
سال بعد نامزد کردند و بعد جدا شدند و دوباره‌آشتی کردند و صاحب فرزندی شدند و حالا ازدواج کرده‌اند. کریستنسن این روزها زیاد روی پرده‌سینما دیده‌نمی شود و بیشتر وقتش را با خانواده‌و کسب و کار های دیگر سپری می‌کند. در حالیکه‌بیلسون بازیگری را ادامه‌می‌دهد.
 

کلیر دینز و هیو دَنسی – «غروب»

 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی عاشق


کلیر دینز (ستاره‌سریال محبوب «هوملند») و هیو دنسی (ستاره‌سریال «هانیبال») که‌حالا کاراکترهای سریال های تلویزیونی را جان می‌بخشند، در سال 2007 و پس از بازی در فیلم «غروب» (Evening) رابطه‌شان را شروع کردند.
 
آنها که‌در فیلم نقش دو دوست را بازی می‌کردند، حرف های رمانتیکی درباره‌لحظه‌ای که‌با هم آشنا شدند می‌زنند و آن لحظه‌را با لبخند یاد می‌کنند. بعد از اتمام فیلمبرداری فیلم «غروب» رابطه‌آنها ادامه‌یافت تا اینکه‌در سال 2009 نامزد کردند و ازدواج کردند و حالا یک پسر دارند. این زوج یکی از دوست داشتنی ترین زوج های این لیست هستند که‌رابطه‌شان با تمام قدرت ادامه‌دارد.
 

جنیفر آنیستون و جاستین ثیرو - «عشق سفر»

 
 
زوج های هالیوودی

بازیگران هالیوود که‌عاشق همدیگرند


درست است که‌جنیفر و جاستین چند سال قبل از فیلم «عشق سفر» (Wanderlust) و سر فیلم سینمایی «تندر استوایی» آشنا شده‌بودند، ولی در سال 2010 و سر فیلمبرداری «عشق سفر» بیشتر همدیگر را شناختند و عاشق هم شدند.
 
البته‌اوایل هر دوی آنها وجود هر گونه‌رابطه‌ای را تکذیب می‌کردند و یک سال طول کشید تا بالاخره‌اعتراف کنند با هم هستند. حتی وضع به‌گونه‌ای بود که‌آنیستون در توصیف ثیرو او را «تاریک» می‌خواند و می‌گفت که‌اوایل فکر می‌کرده‌او یک قاتل سریالی است. در نهایت آنیستون و ثیرو در سال 2015 ازدواج کردند.
 
 

پنه‌لوپه‌کروز و خاویر باردم - «ویکی کریستینا بارسلونا»

 
 
زوج های هالیوودی

عاشق شدن بازیگران هالیوود روی صحنه‌فیلمبرداری


با آنکه‌کروز و باردم درباره‌رابطه‌شان هرگز صحبتی در رسانه‌ها نکرده‌اند، ولی همه‌می‌دانند که‌آنها پس از فیلمبرداری فیلم سینمایی «ویکی کریستینا بارسلونا» (Vicky Cristina Barcelona) رابطه‌شان را شروع کردند. درست است که‌آنها از سال 1992 طی فیلمبرداری فیلم دیگری با هم آشنا شده‌بودند و بین این دو فیلم 15 سال فاصله‌زمانی هس، ولی در واقع در سال 2007 بود که‌دوباره‌همدیگر را دیدند.
 
در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» باردم و کروز نقش زوجی را بازی می‌کنند که‌از هم جدا شده‌اند ولی کم کم آشتی می‌کنند و شاید داستان فیلم بوده‌که‌این دو را به‌همین نزدیک کرده‌تا جائیکه‌آنها در سال 2010 بالاخره‌ازدواج کردند و حالا دو فرزند دارند.
 

چنینگ تیتوم و جنا دوان تیتوم - «استپ آپ»

 
زوج های هالیوودی

زوج هالیوودی مشهور و عاشق


یک زوج جالب و دوست داشتنی که‌زمانی با هم آشنا شدند که‌در واقع هیچ کدامشان هیچ شهرتی نداشتند و در سال 2006 با فیلمی به‌شهرت رسیدند که‌محبوبیت زیادی یافت و دنباله‌های متعددی برایش ساخته‌شد. پس از بازی در فیلم «استِپ آپ» (Step Up) چنینگ تبدیل به‌یکی از بازیگران مرد شماره‌یک هالیوود شد و کاملاً حرفه‌جنا را حداقل از لحاظ شهرت و ثروت، تحت سایه‌خود قرار داد. غالباً این موضوع در هالیوود فاجعه‌بار است و طرفی که‌به‌شهرت و ثروت می‌رسد معمولاً با جذابیت های هالیوود وسوسه‌می‌شود و یک سوپرمدل یا بازیگر جذاب را برای سرگرم شدن پیدا می‌کند.
 
این قضیه‌چندین و چند بار مانند یک فیلم جلوی چشممان تکرار شده‌و بارها در میان سلبریتی ها شاهد آن بوده‌ایم. درست است که‌جنا بسیار جذاب است، ولی ظاهراً او چیزی فراتر از زیبایی دارد که‌توانسته‌این رابطه‌را همچنان گرم نگه‌دارد و زندگی ش با چنینگ را به‌بیش از یک ده‌برساند.
 

ایوا مندز و رایان گاسلینگ – «جایی آن سوی کاج ها»

 
زوج های هالیوودی

بازیگرانی که‌عاشق هم شدند


ایوا مندز و رایان گاسلینگ دو نفر از جذاب ترین بازیگران هالیوودی شاید دل های خیلی ها را شکسته‌باشند، ولی وقتی در سال 2011 در فیلم سینمایی «جایی آن سوی کاج ها» (The Place Beyond the Pines) روبروی هم بازی کردند، ظاهراً این بار کار به‌دلشکستگی نکشید.
 
از زمانی که‌این دو در این فیلم نقش دو عاشق را بازی کردند تابحال از مسیر جادویی عشق خارج نشده‌اند و حتی حالا دو فرزند دارند. البته‌هیچ کدام از آنها درباره‌زندگی خصوصی شان در رسانه‌ها صحبتی نکرده‌اند، ولی قطعاً به‌این زودی ها شاهد جدایی شان نخواهیم بود.
 

بن افلک و جنیفر گارنر - «پرل هاربر» و «بی باک»

 
زوج های هالیوودی

زوج های هالیوودی که‌عاشق یکدیگر هستند


اگر یک چیز خوب در مورد فیلم «پرل هاربر» (Pearl Harbor) وجود داشته‌باشد، این است که‌این فیلم باعث شد بن افلک و جنیفر گارنر با هم آشنا شوند. البته‌این فیلم نقطه‌شروع رابطه‌آنها نبود و از فیلمبرداری فیلم «بی باک» (Daredevil) به‌بعد بود که‌آنها رابطه‌شان را شروع کردند. اگر دوباره‌فرصت تماشای این فیلم را پیدا کردید، به‌خوبی می‌توانید مشاهده‌کنید که‌این زوج واقعاً عاشق یکدیگر هستند.
 

آنجلینا جولی و برد پیت - «آقا و خانم اسمیت»

 
زوج های هالیوودی

عاشقی آنجلینا جولی و برد پیت

گاهی اوقات برای آنکه‌به‌کسی نشان دهید چقدر دوستش دارید باید سعی کنید او را بکشید. این پیامی است که‌فیلم «آقا و خانم اسمیت» (Mr. and Mrs. Smith) القا می‌کند و شاید با همین پیام بود که‌جولی و پیت دلباخته‌هم شدند.
 سر صحنه‌فیلمبرداری این فیلم بود که‌برانجلینا شکل گرفت. البته‌آن زمان برد پیت هنوز متأهل بود و جنیفر آنیستون همسرش بود، ولی آنها در واقع پروسه‌طلاق را طی می‌کردند. از آن به‌بعد رابطه‌این دو ادامه‌یافت و آنها تا جایی پیش رفتند که‌چند کودک را به‌فرزندی پذیرفتند و حتی خودشان فرزنددار شدند و سپس ازدواج کردند. ولی همانطور که‌می‌دانید زندگی مشترک آنها اخیراً به‌بن بست رسیده‌است.
 

بلیک لایولی و رایان رینولدز – «فانوس سبز»

 سر صحنه‌فیلمبرداری فیلم «فانوس سبز» (Green Lantern) بود که‌لایولی و رینولدز با هم آشنا شدند. با آنکه‌این فیلم یکی از بدترین فیلم هایی شد که‌تابحال ساخته‌شده‌است، این دو مرغ عاشق رابطه‌ای را آغاز کردند که‌هنوز هم ادامه‌دارد. ولی یک سال طول کشید تا این دو به‌اوج عشقشان برسند. حالا این زوج سلبریتی خوشبخت صاحب دو فرزند شده‌اند.
 

کرت راسل و گُلدی هان - «سوئینگ شیفت»

 اولین بار در سال 1968 در فیلم The One and Only, Genuine, Original Family Band بود که‌بهترین زوج هالیوودی با هم آشنا شدند. کرت راسل 16 ساله‌اولین بار گلدی هان 21 ساله‌را دید و این دو فوراً عاشق هم شدند. هان خود می‌گوید که‌به‌خاطر اختلاف سنی 5 ساله‌شان، آن زمان این قضیه‌را دنبال نکرده‌و در سال 1983 سر فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوئینگ شیفت» (Swing Shift) بود که‌این زوج دوباره‌با هم روبرو شدند.
 
هان و راسل در این فیلم نقش دو دلداده‌را بازی کردند و عشق شان در فیلم واقعیت یافت و حالا بعد از 33 سال، هنوز هم با قدرت و حرارت روز اول این عشق ادامه‌دارد. الیور و کیت هادسون، فرزندان هان از رابطه‌اولش، هنوز هم کرت راسل را پدر خود می‌دانند.
بیشتر بخوانید

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سر آلفرد جوزف هیچکاک

سر آلفرد جوزف هیچکاک

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

8 فیلم عاشقانه 2012

8 فیلم عاشقانه 2012

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!
مشاهده

مطالب بیشتر در چهره ها

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

پدر همسر مهناز افشار + عکس

پدر همسر مهناز افشار + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

مطالب مرتبط

زندگی عجیب زوج های هالیوودی مشهور + تصاویر

زندگی عجیب زوج های هالیوودی مشهور + تصاویر

جدایی زوج بازیگر معروف با بخشش مهریه کلان

جدایی زوج بازیگر معروف با بخشش مهریه کلان

بازیگران ایرانی که در چند فیلم با هم همبازی بودند + تصاویر

بازیگران ایرانی که در چند فیلم با هم همبازی بودند + تصاویر

مشهورترین زوجهای کمدی فیلم و سریالهای ایرانی

مشهورترین زوجهای کمدی فیلم و سریالهای ایرانی

جدایی زوج های مشهور هالیوود در سال 2017

جدایی زوج های مشهور هالیوود در سال 2017

زوج های وفادار مشهور دنیا را بشناسید + تصاویر

زوج های وفادار مشهور دنیا را بشناسید + تصاویر

مرگ رمانتیک زوج عاشق در یک روز دست تو دست هم

مرگ رمانتیک زوج عاشق در یک روز دست تو دست هم

زوج های موفق و خوشبخت چگونه رفتار می کنند؟

زوج های موفق و خوشبخت چگونه رفتار می کنند؟

قد کوتاه ترین زوج عاشق دنیا + تصاویر

قد کوتاه ترین زوج عاشق دنیا + تصاویر

ویژگی های مشترک در بین زوج های موفق

ویژگی های مشترک در بین زوج های موفق

عاشقانه های یک زوج چینی + تصاویر

عاشقانه های یک زوج چینی + تصاویر

قدبلندترین زوج جهان گینسی شدند + عکس

قدبلندترین زوج جهان گینسی شدند + عکس

زوج های هنری سینمای ایران که بچه ندارند+تصاویر

زوج های هنری سینمای ایران که بچه ندارند+تصاویر

راز موفقیت زوج های خوشبخت

راز موفقیت زوج های خوشبخت

جشن تولد رمانتیک پیرترین زوج عاشق + تصاویر

جشن تولد رمانتیک پیرترین زوج عاشق + تصاویر

کدام زوج ها شانس بیشتری برای باهم بودن دارند

کدام زوج ها شانس بیشتری برای باهم بودن دارند

چگونه با خوب و بدهای همسرتان یک زوج خوشحال باشید

چگونه با خوب و بدهای همسرتان یک زوج خوشحال باشید

زوج های بازیگر ایرانی - سری 2 + تصاویر

زوج های بازیگر ایرانی - سری 2 + تصاویر

زوج درمانی چیست و برای کدام زوج ها لازم است ؟

زوج درمانی چیست و برای کدام زوج ها لازم است ؟

کدام زوج های هنرمند ایرانی بدون حاشیه هستند+تصاویر

کدام زوج های هنرمند ایرانی بدون حاشیه هستند+تصاویر