بیشتر بخوانید

بیوگرافی کامل و خواندنی سید “مهدی رحمتی” همراه با عکس

بیوگرافی کامل و خواندنی سید “مهدی رحمتی” همراه با عکس

بیوگرافی “مهدی طارمی” بازیکن پورتو + تصاویر

بیوگرافی “مهدی طارمی” بازیکن پورتو + تصاویر

بیوگرافی “سوشا مکانی” به همراه عکس های لاکچری

بیوگرافی “سوشا مکانی” به همراه عکس های لاکچری

زندگینامه کامل “امید عالیشاه” و عکس های فوق العاده دیدنی وی

زندگینامه کامل “امید عالیشاه” و عکس های فوق العاده دیدنی وی

“کریستیانو رونالدو” و داستان ازدواج او با ایرناشایک + بیوگرافی

“کریستیانو رونالدو” و داستان ازدواج او با ایرناشایک + بیوگرافی

بیوگرافی و عکسهای مهرداد اولادی

بیوگرافی و عکسهای مهرداد اولادی

بیوگرافی و عکس محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

بیوگرافی و عکس محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

زندگی نامه حمیده عباسعلی کاراته کار المپیکی

زندگی نامه حمیده عباسعلی کاراته کار المپیکی

بیوگرافی سرور جباروف بازیکن استقلال

بیوگرافی سرور جباروف بازیکن استقلال

گفت و گویی با مجتبی عابدینی پدیده شمشیربازی ایران

گفت و گویی با مجتبی عابدینی پدیده شمشیربازی ایران
بیوگرافی کامل “علی دایی” در کنار همسر و دخترش
زندگینامه کامل علی دایی اسطوره فوتبال ایران را در سایت مجله اینترنتی فنجان می خوانید. در این مطلب از زندگی شخصی و دختر و همسر “علی دایی” تا فوتبال باشگاهی و ملی را گردآوری کرده ایم که از نظر شما کاربران گرامی می گذرد.

بیوگرافی و زندگینامه‌کامل علی دایی


 • نام :علی 
 • نام خانوادگی :دایی
 • تاریخ تولد :1 فروردین 1348
 • محل تولد :اردبیل
 • پست :مهاجم 
 • لقب :شهریار
 • قد 193
 • فعالیت کنونی :سرمربی 


بیوگرافی علی دایی و همسرش

علی دایی و همسرش در کنار امیر جعفری

زندگینامه‌علی دایی

علی دایی اول فروردین 1348 علی دایی در محله‌جیرال و خانواده‌ای پرجمعیت به‌دنیا آمد. علی دایی چهار برادر دارد و از نعمت خواهر محروم است.

علی دایی در کودکی

بچگی علی دایی

علی دایی که‌در فوتبال به‌عنوان یک اسطوره‌شناخته‌می‌شود در زندگی شخصی و تحصیلات نیز همپای ورزش به‌موفقیت هایی دست یافته‌است.

کریم باقری و علی دایی

عکس کریم باقری با علی دایی و مهدی مهدوی کیا

علی دایی در سال 1366 در رشته‌مهندسی عمران، دانشگاه‌شریف پذیرفته‌شد ولی به‌دلیل بازی فوتبال در گزینش ورودی به‌دانشگاه‌ناکام ماند.

اما علی دایی از این اتفاق نا امید نشد و در همان سال در رشته‌مهندسی کشاورزی دانشگاه‌آزاد واحد تهران جنوب پذیرفته‌شد و دو ترم به‌تحصیل پرداخت. این پایان ماجرای تحصیل شهریار ایران نبود. علی دایی در سال 1367 مجدد در کنکور شرکت کرد و در رشته‌متالوژی دانشگاه‌صنعتی شریف پذیرفته‌شد و مدرک لیسانس خود را در بهمن ماه‌1371 از این دانشگاه‌معتبر دریافت کرد.

علی دایی و نیکی کریمی

علی دایی در کنار نیکی کریمی بازیگر سینما

علی دایی که‌به‌عنوان بازیکن سخت کوش و خستگی ناپذیر شناخته‌میشود در تحصیل به‌لیسانس متالوژی قانع نبوده‌و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه‌آزاد ادامه‌داد.

 علی دایی علاوه‌بر موفقیت های فوتبالی و تحصیلی در تجارت نیز موفق بوده‌و هم اکنون گرداننده‌چندین شرکت بزرگ، چند فروشگاه، کارخانه‌تولیدی پوشاک ورزشی و عضو اتاق بازرگانی تهران می‌باشد.

علی دایی و طارمی و نورالهی

مهدی طارمی و امید عالیشاه و احمد نورالهی در کنار شهریار

مشاغل علی دایی به‌پوشاک ورزشی محدود نشده‌و در ساختمان سازی نیز فعال است.

فعالیت های اقتصادی و محبوبیت ورزشی علی دایی را از نیکوکاری و کارهای خیرخواهانه‌غافل نکرده‌و در سال 1385 یک هنرستان کار و دانش در شهرک گلستان اردبیل با تمامی تجهیزات به‌نام ابوالفضل دایی(پدرش) ساخت و تحویل آموزش و پرورش ناحیه‌1 داد.

شغل علی دایی

فعالیت های اقتصادی و ورزشی علی دایی

در ابان 1392  یک دبستان 6 کلاسه‌اهدایی نازی صفاری، مقیم آمریکا که‌به‌همت علی دایی و مشارکت اداره‌کل نوسازی مدارس احداث شده، در روستای آزادده‌صالح آباد در استان خراسان رضوی به‌بهره‌برداری رسید که‌این پروژه‌دارای 400 متر مربع زیربنابوده‌که‌برای احداث آن مجموعا 300 میلیون تومان هزینه‌شده‌بود. 

علی دایی به‌نمایندگی از جامعه‌ورزشکاران در سومین دو سالانه‌نشان نیکوکاری که‌12 اسفندماه‌1392 برگزار شد نشان نیکوکاری را دریافت کرد.

علی دایی و همسرش

علی دایی و دختر و همسرش در شو جواهرتشان

ازدواج علی دایی

ازدواج علی دایی در اول بهمن ماه‌1383 صورت گرفت و به‌جرگه‌متاهلین پیوست. علی دایی در سال 1384 در مصاحبه‌ای با سایت تبیان در خصوص شیوه‌آشنایی با همسرش و خصوصیات شریک زندگیش گفت:همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می‌باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده‌تهران می‌باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می‌باشد، او هشت سال از من کوچک تر است.

علی دایی در خصوص انتخاب همسرش گفت:همسرم را هم من انتخاب کردم و هم مادرم. علی دایی در ادامه‌می‌گوید:همسرم فرزند اول خانواده‌است.

عابدزاده‌و علی دایی

عکسی قدیمی از عقاب و شهریار آسیا

نکته‌جالب در مورد ازدواج دایی مهریه‌همسرشان است. «از آنجا که‌خانواده‌همسرم دارای اعتقادات ارزشمند اسلامی هستند، مهریه‌شان مثل مهریه‌حضرت فاطمه(س)، «آب» است. خیلی ها فکر می‌کردن که‌مهریه‌همسرم سکه‌های زیادی است، به‌قول این جدیدی ها!... اما با تفاهمی که‌بین ما بود، مهریه‌ضامن خوشبختی نیست، بلکه‌صداقت ها و حسن نیت ها، زمینه‌ساز یک زندگی مشترک است»

اولین فرزند علی دایی در سال 1388 به‌دنیا آمد. دختری با نام نورا که‌علی دایی به‌وی بسیار علاقه‌دارد و می‌گوید:دوست دارم نورا به‌همه‌چیز برسد.

علی دایی هر موقعیتی که‌برایش پیش بیاید دخترش را با خود همراه‌میکند. 

کریم باقری و علی دایی

زمان بازی کریم باقری و علی دایی در پرسپولیس تهران

زندگی ورزشی علی دایی

استقلال اردبیل:

علی دایی فوتبال خودش را از تیم استقلال اردبیل آغاز کرد و بنا بر گفته‌همبازی های قدیمی وی در آن زمان هم شم گلزنی بالایی داشته‌است و مردم اردبیل او را افتخار شهر خود می‌دانند.

علی دایی

علی دایی در 16 سالگی در تیم استقلال اردبیل نفر دوم از سمت چپ

تاکسیرانی تهران:

علی دایی پس از قبولی در دانشگاه‌صنعتی شریف به‌تهران عزیمت کرد و در تیم دانشگاه‌بازی میکرد. تاکسیرانی تهران که‌آوازه‌هد زدن های علی دایی را شنیده‌بود برایش پیغام فرستاد تا اینکه‌پرویز مظلومی مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال در دیدار تاکسیرانی و دانشگاه‌بازی علی دایی را دید و پس از کش و قوس های فراوان بالاخره‌دایی را در سال 1367 به‌تیم دسته‌دومی تاکسیرانی تهران ملحق کرد. علی دایی پس از گل زنی های فراوان آقای گل لیگ دسته‌دوم شد.

بانک تجارت:

بازیهای درخشان علی دایی در تاکسیرانی باعث شد در ادامه‌دایی در سال 1369 به‌تیم بانک تجارت بپیوندد و البته‌همان سال ناصر حجازی تازه‌با تیم بانک تجارت قرارداد بسته‌بود و علی دایی پس از پیوستن به‌بانک تجارت سال 1373 به‌تیم پرسپولیس پیوست و همان سال ملی پوش شد.

علی دایی

عکس های قدیمی علی دایی

پرسپولیس:

علی دایی پس از پیوستن به‌تیم پرسپولیس به‌همراه‌این تیم قهرمان لیگ آزادگان شد. علی دایی 2 سال بعد و در سال 1375 به‌تیم السد قطر پیوست و با این تیم به‌مقام پنجمی لیگ قطر دست یافت.

آرمینیا بیله‌فلد:

علی دایی در سال 1376 به‌همراه‌کریم باقری به‌تیم آرمینیا بیله‌فلد آلمان پیوست.

دایی که‌پیراهن شماره‌9، آرمینیا بیله‌فلد را بر تن داشت در 25 مسابقه‌برای این تیم در فصل 98-1997 به‌میدان رفت و 7 گل به‌ثمر رساند. آرمینیا بیله‌فلد در این فصل به‌مقام هجدهم در بوندسلیگا دست یافت و به‌لیگ دو بوندسلیگا سقوط کرد.

شو جواهرات علی دایی

شو جواهرات علی دایی

بایرن مونیخ:

علی دایی پس از یک فصل بازی برای آرمینیا بیلفلد به‌تیم بایرن مونیخ آلمان پیوست و به‌همراه‌این تیم قهرمان بوندسلیگا شد.

علی دایی که‌در تیم بایرن مونیخ شماره‌24 را به‌تن داشت در 23 مسابقه‌برای این تیم در بوندس لیگا به‌میدان رفت و 6 گل به‌ثمر رساند. وی که‌در مسابقات بوندس لیگا غالباً به‌عنوان جانشین کارستن یانکر به‌میدان رفته‌بود در 4 مسابقه‌برای بایرن مونیخ به‌عنوان جایگزین این بازیکن در لیگ قهرمانان اروپا (در مجموع 71 دقیقه) به میدان رفت.

 به‌همراه‌تیم بایرن مونیخ به‌فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. اما در دیدار فینال در مقابل منچستر یونایتد به‌میدان نرفت و از روی نیمکت کار هم تیمی هایش را دنبال کرد. بایرن مونیخ در فینال در وقت های اضافه‌دو گل دریافت کرد و جام قهرمانی را به‌راحتی از دست داد.

علی دایی پس از پایان قرارداد یک ساله‌و عملکردی ناموفق در بایرن مونیخ از این تیم جدا شد. 

علی دایی

بیوگرافی علی دایی

هرتابرلین:

علی دایی پس از جدایی از تیم بایرن مونیخ در سال 1378 به‌تیم هرتابرلین پیوست و پیراهن شماره‌9 این تیم را بر تن کرد. اگر چه‌دایی با زدن 3 گل در 28 مسابقه‌آمار مناسبی به‌عنوان مهاجم در بوندسلیگا نداشت ولی در لیگ قهرمانان اروپا درخشان ظاهر شد.

دایی در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2111-1999 دوبار دروازه‌چلسی را باز کرد و یک گل در مقابل آ. ث. میلان ایتالیا به‌ثمر رساند (میلان 1- هرتابرلین 1).

وی در فصل 2111-1999 به‌همراه‌هرتابرلین مقام ششم بوندسلیگا را کسب کرد.

دختر علی دایی

نورا خانم دختر علی دایی آقای گل جهان

دایی در فصل 2111-2111 در 23 بازی برای هرتابرلین در بوندسلیگا به‌میدان رفت و 3 گل به‌ثمر رساند. وی در دومین فصل حضور در این تیم برخلاف فصل اول، در سه بازی به‌عنوان بازیکن ثابت برای هرتابرلین در مسابقات بوندسلیگا به‌میدان رفت و در پایان فصل 2111-2111 به‌همراه‌این تیم به‌مقام پنجم بوندسلیگا رسید.

دایی در سومین فصل حضور در هرتابرلین مورد توجه‌قرار نگرفت و تنها در 8 بازی برای این تیم در بوندسلیگا به‌عنوان بازیکن جایگزین به‌میدان رفت. وی در فصل 2112-2111 برای هرتابرلین گلی نزد. دایی در پایان فصل 2112-2111 به‌همراه‌هرتابرلین به‌مقام چهارم بوندسلیگا رسید و به‌دوران حضور خود در فوتبال اروپا پایان داد.

علی دایی

تفریحات جالب علی دایی در اوقات فراغت

الشباب امارات:

علی دایی در سال 1381 به‌تیم اماراتی الشباب پیوست و قراردادی دوساله‌با این تیم بست. علی دایی همراه‌الشباب در فصل 2113-2112 به‌مقام نهم لیگ فوتبال امارت رسید. عملکرد دایی در الشباب امارات مورد توجه‌این تیم قرار نگرفت و در حالی که‌وی قراردادی دو ساله‌با این تیم داشت پس از یک فصل حضور در این تیم از سوی سرمربی الشباب کنار گذاشته‌شد. پس از کنار گذاشته‌شدن دایی، تیم جیابی چین خواهان به‌خدمت گرفتن این بازیکن شد، اما وی این پیشنهاد را نپذیرفت و به فوتبال ایران بازگشت.

عکس علی دایی

اینفانتینو در کنار سرمربی ایرانی علی دایی

پرسپولیس:

علی دایی در مرداد سال 1382 پس از هفت سال به‌پرسپولیس بازگشت و به‌عنوان کاپیتان دوم این تیم پس از افشین پیروانی از سوی وینگو بگوویچ سرمربی وقت این تیم انتخاب شد.

علی دایی در اولین بازی پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر در مقابل پگاه‌گیلان 4 گل به‌ثمر رساند و در پایان فصل با زدن 16 گل به‌عنوان اقای گل لیگ ایران انتخاب شد، تا برای اولین و آخرین بار این عنوان را در ده‌سال حضور در لیگ ایران به‌خود اختصاص دهد. دایی در سومین دوره لیگ برتر به همراه‌پرسپولیس مقام پنجم لیگ را بدست آورد. علی دایی پس از یک سال حضور در این تیم به‌صبا باتری پیوست و به‌دوران حضور خود در پرسپولیس پایان داد.

علی دایی و محمدرضا اخباری

علی دایی در عروسی محمدرضا اخباری

صبا باتری:

علی دایی در شهریور سال 1383 با عقد قراردادی یک ساله‌به‌تیم صبا باتری پیوست. این تیم که‌اولین حضور خود در لیگ برتر را تجربه‌می‌کرد با صرف هزینه‌بالا بازیکنان سرشناس لیگ ایران را به‌خدمت گرفت اما در پایان فصل به‌مقام نهم لیگ برتر دست پیدا کرد.

عصبانیت علی دایی

عصبانیت شدید علی دایی در زمین فوتبال

علی دایی در 25 بازی برای صبا باتری در لیگ برتر به‌میدان رفت و 12 گل به‌ثمر رساند. وی به‌همراه‌این تیم به‌مقام قهرمانی جام حذفی دست پیدا کرد.

علی دایی در سال 1384 برای یک فصل دیگر قرارداد خود در تیم صبا باتری را تمدید کرد. وی در آبان سال 1384 در سومین تقابل با تیم سابق خود؛ در مسابقات لیگ برتر، موفق شد در برابر پرسپولیس گلزنی کند. این دیدار با تساوی 2-2 به‌پایان رسید. علی دایی در پایان مسابقات لیگ برتر به همراه این تیم به‌مقام چهارم دست پیدا کرد. علی دایی پس از عملکرد ناموفق در جام جهانی 2116 در لیست فروش باشگاه‌صبا باتری قرار گرفت.

عصبانیت شدید علی دایی

نمونه‌ای دیگر از عصبانیت های علی دایی از داور

سایپا:

 علی دایی پس از جدایی از صبا باتری در سال 1385 به‌تیم سایپای البرز پیوست و یک فصل را برای این تیم بازی کرد. علی دایی به‌همراه‌سایپا به‌مقام قهرمانی لیگ برتر دست یافت.

علی دایی در سال 1356 از دنیای فوتبال برای همیشه‌به‌عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

علی دای

عکس قدیمی علی دایی


تیم ملی:

علی دایی اولین بازی ملی اش را در سال 1372 انجام داد. علی دایی اولین گل ملی اش را در مقدماتی جام جهانی 1994 و مقابل تایوان به‌ثمر رساند. این بازی با نتیجه‌10 بر صفر به‌سود تیم ملی ایران به‌پایان رسید.

رکورد بیشترین بازی ملی و بیشترین گل زدهٔ تاریخ تیم ملی را دارد (گل های زدهٔ او در میان تمام تیم های جهان نیز اول است).

 

علی دایی

علی دایی سرمربی فوتبال در لیگ ایران

او در جام ملت های آسیا 1996 امارات به‌همراه‌باقری و عزیزی از بهترین ستارگان ایران بود.

دائی در بازی معروف ایران و استرالیا در بازی پلی اف مقدماتی جام جهانی 1998 (1377) فرانسه‌پاس گل دوم ایران را برای خداداد عزیزی ارسال کرد و این گل باعث راهیابی ایران به‌جام جهانی شد.

او به‌همراه‌ایران در دو جام جهانی 1998 فرانسه‌و 2116 آلمان به‌میدان آمد و در 5 بازی ایران در این بازی ها شرکت کرد. پاس دایی بود که‌زمینه‌گذار گل مهدوی کیا به‌آمریکا در جام جهانی 1998 شد.

 از نقاط اوج دوران ورزشی دایی را می‌توان روز 24 آبان 1383 دانست. او در این روز و در مسابقات مقدماتی راهیابی به‌جام جهانی 4 بار دروازهٔ لائوس را گشود تا نام خود را به‌عنوان اولین فوتبالیست تاریخ جهان که‌111 گل در بازی های ملی به‌ثمر رسانده‌ثبت کند.

علی دایی در کنار همسرش

افشین پیروانی در کنار علی دایی و همسرش


 علی دایی در سال 1386 توسط فدراسیون فوتبال ایران به‌عنوان نماینده‌فوتبال ایران در سازمان یونیسف معرفی شد. دایی و مهتاب کرامتی (بازیگر سینما) به‌عنوان دو سفیر ایران در این سازمان بین المللی عضویت دارند.

افتخارات علی دایی

 • بیشترین گل زده‌در تاریخ تیم ملی فوتبال ایران - 109 گل
 • برترین گلزن تاریخ رقابتهای مقدماتی جام جهانی در سال 1997
 • تنها بازیکن آسیایی دربین 100 بازیکن برتر تاریخ فوتبال
 • اولین ایرانی حاضر در یکی از تیم های فینالیست لیگ قهرمانان اروپا
 • برترین گلزن تاریخ جام ملتهای آسیا
 • 2 بار برترین گلزن ملی جهان در سال های 1996 و 2004
 • قهرمانی با پرسپولیس در لیگ ایران 1374،
 • حضور در فینال جام باشگاه‌های اروپا و نایب قهرمانی با بایرن مونیخ در جام باشگاه‌های اروپا 1999،
 • قهرمانی با بایرن مونیخ در جام حذفی آلمان،
 • قهرمانی با بایرن مونیخ در بوندس لیگا و حضور با هرتابرلین در جام باشگاه‌های اروپا 2000،
 • قهرمانی جام حذفی ایران با صباباتری در سال 1384،
 • قهرمانی لیگ با سایپا در سال1386 به‌عنوان بازیکن مربی ٫
 • قهرمانی جام حذفی با پرسپولیس به‌عنوان سرمربی
 • آقای گل جام ملتهای آسیا 1996
 • بهترین بازیکن سال آسیا 1999
 • قهرمانی جام حذفی با نفت تهران

 

علی دایی در جام حذفی

قهرمانی علی دایی در جام حذفی با نفت تهران

عکس های علی دایی

علی دایی و علی کریمی

علی کریمی و علی دایی دو بازیکن سابق پرسپولیس

علی دایی

علی دایی آقای گل جهان

علی دایی و برانکو

برانکو ایوانکوییچ و علی دایی سرمربی های قبل و حال حاضر پرسپولیس

علی دایی و افشین پیروانی

علی دایی و افشین پیروانی

بیشتر بخوانید

زندگینامه کامل و عکس های “مهدی مهدوی کیا” موشک ایرانی

زندگینامه کامل و عکس های “مهدی مهدوی کیا” موشک ایرانی

بیوگرافی کامل و عکس های جذاب “رضا قوچان نژاد” و همسرش

بیوگرافی کامل و عکس های جذاب “رضا قوچان نژاد” و همسرش

بیوگرافی و عکس همسر و فرزند “مجتبی جباری”

بیوگرافی و عکس همسر و فرزند “مجتبی جباری”

زندگینامه و عکس های جذاب از فوتبال تا بازیگری “پژمان جمشیدی”

زندگینامه و عکس های جذاب از فوتبال تا بازیگری “پژمان جمشیدی”

بیوگرافی کامل “علی دایی” در کنار همسر و دخترش

بیوگرافی کامل “علی دایی” در کنار همسر و دخترش

مهدی مهدوی کیا در کنار دخترش

مهدی مهدوی کیا در کنار دخترش

ویتامین مخصوص ترمیم و تقویت عضلات ورزشکاران

ویتامین مخصوص ترمیم و تقویت عضلات ورزشکاران

جواد نکونام و پسرش آریان+عکس

جواد نکونام و پسرش آریان+عکس

بیوگرافی و عکس های جالب و فوق العاده دیدنی “علیرضا بیرانوند”

بیوگرافی و عکس های جالب و فوق العاده دیدنی “علیرضا بیرانوند”

زندگینامه و عکس های “هادی نوروزی” در کنار همسرش و پسرش

زندگینامه و عکس های “هادی نوروزی” در کنار همسرش و پسرش
مشاهده

مطالب بیشتر در ورزشکاران

بیوگرافی و عکسهای لیونل مسی و همسرش

بیوگرافی و عکسهای لیونل مسی و همسرش

زندگینامه کامل “کریم انصاری فرد” و عکس های دیدنی او و همسرش

زندگینامه کامل “کریم انصاری فرد” و عکس های دیدنی او و همسرش

زندگینامه و خاطرات جالب “فرهاد مجیدی” به همراه تصاویر

زندگینامه و خاطرات جالب “فرهاد مجیدی” به همراه تصاویر

زندگینامه کامل مرحوم ناصر حجازی اسطوره جاودان فوتبال

زندگینامه کامل مرحوم ناصر حجازی اسطوره جاودان فوتبال

بیوگرافی و عکسهای علی کریمی و فرزندانش

بیوگرافی و عکسهای علی کریمی و فرزندانش

زندگینامه کامل و عکس های “جواد نکونام” کاپیتان سابق تیم ملی

زندگینامه کامل و عکس های “جواد نکونام” کاپیتان سابق تیم ملی

دلیل مرگ ناگهانی ورزشکاران

دلیل مرگ ناگهانی ورزشکاران

بیوگرافی کامل “ژوزه مورینیو” به همراه تصاویر و قهرمانی های وی

بیوگرافی کامل “ژوزه مورینیو” به همراه تصاویر و قهرمانی های وی

زندگینامه و عکس های “اشکان دژاگه” کاپیتان تیم ملی ایران

زندگینامه و عکس های “اشکان دژاگه” کاپیتان تیم ملی ایران

زندگینامه کامل و عکس های احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک

زندگینامه کامل و عکس های احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک

مطالب مرتبط

علی دایی و علی کریمی در ختم پیشکسوت پرسپولیس

علی دایی و علی کریمی در ختم پیشکسوت پرسپولیس

بدل آمریکایی علی دایی هم آمد! + عکس

بدل آمریکایی علی دایی هم آمد! + عکس

برادر علی دایی در بیمارستان بستری شد

برادر علی دایی در بیمارستان بستری شد

سورتمه سواری علی دایی در سرعین + عکس

سورتمه سواری علی دایی در سرعین + عکس

عکس واقعی علی دایی در کنکور دکترا منتشر شد

عکس واقعی علی دایی در کنکور دکترا منتشر شد

پیام علی دایی به خواهران منصوریان ماه عسل + اینستاپست

پیام علی دایی به خواهران منصوریان ماه عسل + اینستاپست

بازیکنی که کیک را به صورت علی دایی مالید! + عکس

بازیکنی که کیک را به صورت علی دایی مالید! + عکس

بغض علی دایی برای فوت شاگردش در حادثه هواپیما

بغض علی دایی برای فوت شاگردش در حادثه هواپیما

دنیز دایی دختر علی دایی از همسر سابقش + عکس

دنیز دایی دختر علی دایی از همسر سابقش + عکس

درآمد همسر علی دایی چقدر است؟

درآمد همسر علی دایی چقدر است؟

تست زدن علی دایی در کنکور دکتری + عکس

تست زدن علی دایی در کنکور دکتری + عکس

جشن تولد باشکوه دختر علی دایی + تصاویر

جشن تولد باشکوه دختر علی دایی + تصاویر

هفت سین برادران دایی بدون علی + عکس

هفت سین برادران دایی بدون علی + عکس

شهیدی که شبیه علی دایی است + عکس

شهیدی که شبیه علی دایی است + عکس

علی دایی 21 سال پیش در اتوبوس شرکت واحد

علی دایی 21 سال پیش در اتوبوس شرکت واحد

علی دایی عیدی به دخترش چه می دهد؟

علی دایی عیدی به دخترش چه می دهد؟

سیبیل های علی دایی سوژه آلمانی ها شد + تصاویر

سیبیل های علی دایی سوژه آلمانی ها شد + تصاویر

اولین ماشینی که علی دایی خرید + عکس

اولین ماشینی که علی دایی خرید + عکس

گالری طلافروشی جدید علی دایی افتتاح شد +عکس

گالری طلافروشی جدید علی دایی افتتاح شد +عکس

واکنش عجیب علی دایی به ماجرای چک خوردن خبرنگار !

واکنش عجیب علی دایی به ماجرای چک خوردن خبرنگار !