بیشتر بخوانید

شخصیت شناسی با کفش

شخصیت شناسی با کفش

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

زن مورد علاقه ی مرد متولد اردیبهشت ماه

تست خودشناسی بسیار جالب

تست خودشناسی بسیار جالب

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

طالع و شخصیت بانوی اردیبهشت ماهی

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

ویژگی های مردان فروردین ماهی در عشق و زندگی

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

پایان دعوای زن و شوهری با گنجشک مرده !!

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

طالع بینی ادویه ماه تولد

طالع بینی ادویه ماه تولد
ویژگی یک مرد آبان ماهی در کار ، زندگی و عشق
اگر مردی که به او علاقه دارید متولد آبان ماه است برای برخورد بهتر و بهبود رابطه تان در مورد خصوصیات و علایق این افراد بیشتر بدانید.

خصوصیات کلی مرد آبان ماهی از جنبه‌های مختلف

متولدین آبان مردانی از جنس گرم و زبر و زرنگ هستند آنها موجوداتی با اراده‌و مصمم می‌باشند و بسیار عاطفی و احساسی ولی اغلب احساساتش به‌هوسرانی سوق می‌دهد اگر این موضوع شما را دل چرکین می‌کند پس باید بردباری و امتناع را به‌طور شایسته‌به‌او آموزش دهید البته‌این نکته‌را هم باید دقت کنیم که‌این هوسرانی به‌کسی که‌او دوستش دارد و عاشقش است منتهی می‌گردد و در این مورد جای نگرانی بیشتری نیست چرا که‌عاشق و صادق بودن وی را در جاده‌ی بی انتهای عشق پایدار نگه‌می‌دارد.

مرد آبانی بسیار با جذبه‌بوده‌تا جاییکه‌مانند آهنربا همه‌را به‌سوی خود جذب می‌کند و سبب می‌شود که‌دنیا از حرکت ایستاده‌و جهان از مدار چرخشی خارج شود.

مرد متولد آبان ماه

بعد از معرفی ویژگی های زنان آبان ماهی در مطلب قبلی مجله اینترنتی فنجان حالا در مورد مردان متولد این ماه‌زیبا باید گفت متولدین آبان مردان قوی و نیرومندی هستند که‌همه‌مخصوصا زنان تمایل بیشتری دارند تا برای آنها کاری انجام دهند و اغلب دختران به‌دنبال متولد آبان ماهی هستند همچنین متولد آبان دارای مناصب بالایی هستند از جمله‌روسای شرکت ،موسسه‌یا سازمانها می‌باشند.

بیشتر پسران آبانی دارای پوستی به‌رنگ سبز تیره‌،موها و چشمان سیاه‌هستند البته‌ممکن است استثناعآ بور هم باشند اما تعدادشان نسبت به‌گروه‌اولی محدود است تا جاییکه‌اگر صورتش را هر روز اصلاح کند باز هم به‌نظر اصلاح شده‌نمی رسد او دارای چشمان نافذ و جادویی است وقتی به‌چشمان شما خیره‌می‌شود شما را چنان مجذوب و حیران میکند که‌فرد از خود بی خود می‌گردد مردان و زنان آبانی با گرایش به‌لنزهای آنچنانی و عینک های عجیب سعی در به‌نمایش درآوردن چشمان خود دارند.

مرد آبانی کمی پرخور و چاق است اگر چه‌به‌هیکل و خوشتیپی نیز اهمیت می‌دهد او در رابطه‌و کارش صادق است و برای ازدواج نیز زن متولد برج حوت (دو ماهی) زنی که‌پر جنب و جوش است برای او زوج مناسبی می‌باشد.

اخلاق مرد آبان ماهی

اگر همسرتان آبان ماهی است کاملا به‌او اعتماد داشته‌باشید و اگر اشتباهی هم مرتکب شد بازهم معتقد باشید که‌او درست می‌گوید و اشتباه‌نکرده‌او از اینکه‌شما رقیبش باشید و با او رقابت کنید ناراحت می‌شود.

مرد آبانی مردی حساس است ولی کمی حسادت هم قاطی احساسات مردانه‌اش دیده‌می‌شود تا زمانیکه‌بتواند حسادتش را کنترل کند می‌توان گفت یک پدر نمونه‌است .او بیشتر از متولدین دیگر به‌بچه‌هایش علاقمند است و با علاقه‌به‌شما اجازه‌ی همبازی بودن با فرزندش را می‌دهد.

مرد آبانی احساسات و درگیری هایش را وارد رابطه‌اش می‌کند اغلب آبان ماهیها در آشفتگیها و آشوبهای فکری و ذهنی خود درگیر هستند ولی با این حال دارای اعتماد به‌نفس بالایی نیز هستند و چنان به‌خود روحیه‌می‌دهند که‌هرکسی دوست دارد به‌جای آنها باشد ولی با این همه‌اعتماد به‌نفس باز هم دارای ترس و اظطراب و آشفتگی هستند.

در ادامه‌شما را به‌خواندن مطالب جالبی در مورد شخصیت مردان متولد آبانی دعوت می‌کنیم.

مردان پاییزی

مرد آبانی و رابطه‌اش با دوستان

ذات و سرشت عالی متولد آبانی موجب شده‌تا او دوستانش را از میان افراد باهوش و دانا انتخاب کند او دوست دارد با افردای که‌دارای مقام و منصب عالی هستند رفت و آمد کند متولد آبان به‌دلیل صداقت و راستگوییش همیشه‌سخن درست را می‌گوید و از چاپلوسی دوری می‌کند اگر در مورد وضع ظاهری خود از او نظر سنجی کنید مطمئن باشید که‌به‌دور از ریا و چابلوسی نظر خود را خواهد گفت و شاید آشکارا به‌شما بگوید که‌مثلا لباستان یا آرایشتان خوب نیست و به‌شما نمی آید .اگر دارای روحیه‌ی شکننده‌هستید هیچ وقت از یک آبان ماهی نظر خواهی نکنید اما اصل بر این است که‌اگر در کاری از کسی نظر خواستیم رک و صادقانه‌بگوید.

برخی از مردان متولد آبان دارای این توانایی هستند که‌بتوانند زندگی مرتاضانه‌را بکنند و با حداقل امکانات زندگی کنند در روی حصیر و با اندک غذا زندگی بگذرانند و به‌علت روحانی دست از امور دنیوی بکشند ولی تعداد اینها در دنیا انگشت شمار است چرا که‌بیشتر آبان ماهی ها دوست دارند در رفاه‌و آسایش زندگی کنند و از اینکه‌زندگی تجملی داشته‌باشند امنیت و رضایت خاطر دارند.

یک آبان ماهی باید همیشه‌مورد توجه‌و اهمیت قرار گیرد همسر یک آبان ماهی باید از بودن بیشتر با اقوام خودداری کند و زیاد از او انتظار نداشته‌باشد که‌آبان ماهی در همه‌جا حضور یابد چرا که‌وی از مراسمات رسمی زیاد خوشش نمی آید و زیاد به‌او نگویید که‌چیزهای را بخواند و مطالعه‌کند که‌علاقه‌ای به‌آن ندارد.

دوستان مردان آبانی

مرد آبانی در زندگی زناشویی

اگر شما بانوی خوشبخت دارای شوهری از جنس آبانی هستید پس بدانید که‌مرد آبانی دارای احساسات بسیار قوی می‌باشد و از هیجانات عاشقانه‌بسیار لذت می‌برد و مردی است جذاب و دارای کشش که‌زنها را به‌سوی خود جذب می‌کند و شما باید در این مورد حسادت را کنار بگذارید و به‌او عیب نگیرید چرا که‌این صفت در شخصیت او باعث جذب دیگران می‌گردد و هر گونه‌اعتراض به‌آن بی اثر است چرا که‌او از بازنده‌شدن متنفر است و چون همیشه‌به‌بلندی ها فکر می‌کند همیشه‌در تلاش است تا در حیطه‌های گوناگون پیروز باشد و به‌دلیل روحیه‌ی ورزشکاری و جنگنده‌بودنش در زندگی و کار خسته‌و ناامید نمی شود و همیشه‌در هر کاری آماده‌و با اعتماد بالا جلو می‌رود در مقابل مشکلات دارای مهارت بالایی است و همیشه‌خونسردی خود را حفظ می‌کند و در کل با همه‌چیز چه‌شغل چه‌زندگی ریلکس و خونسرد عمل کرده‌و از شتاب دوری می‌کند اما در ورای این آرامش، جهانی پر از هیجان خفته‌است که‌منشا آن از جاذبه‌ی ستاره‌ی نیرومند پلوتو نشات می‌گیرد.

زندگی با مرد آبانی

هرگز به‌یک شوهر آبان ماهی حتی برای شوخی هم شده‌دروغ نگویید و با احساساتش بازی نکنید و با او بر خلاف رفتار مردانه‌اش رفتارنکنید چرا که‌با عکس العمل شدید و خطرناک او روبه‌رو خواهید شد.

در میان مردان آبان ماهی مردانی یافت می‌شودکه‌زندگی خودرا صرف خدمت به‌خدا می‌کنند و با فداکاری و مدیریت که‌چه‌بسا مشکلات را حل کرده‌و در نهایت موجب خیر و برکت می‌گردند.

یک شوهر آبان ماهی دارای قصد و اراده‌ی استوار بوده‌و پایبند به‌عقاید خود می‌باشد و حرف و سخنان دروغ و شایعه‌دیگران نمی تواند نظر او را تغییر بدهد و در تصمیماتش خللی وارد کند حتی مادر شوهر و خواهر شوهر نیز از نفوذ در او بی اثر هستند و شما مطمئن باشید که‌هیچ کسی نمی تواند افکار او را دگرگون کند و یا به‌او نظرش را تحمیل کند وی در همه‌جا مردی با جذبه‌،با اعتماد،و استوار است دلیری و شجاعت و آزادی فکری ، از مشخصات صور فلکی این ماه‌است .

مرد آبان ماهی در عشق

مرد آبانی در مواجه‌با مشکلات

مرد آبانی در مواجه‌با مشکلات هرگز غر نمیزند از مشکلات نمیترسد اظهار ناتوانی و گله‌نمیکند بلکه‌با شجاعت و اراده‌ی آهنین قدم در راه‌مبارزه‌می‌گذارد و مهمتر اینکه‌همیشه‌خود را پیروز میدان می‌داند چنین مردی بهترین سپر برای حمایت از خانواده‌ی خود است و در مقابل مشکلات محافظ خوبی برای خانواده‌اش می‌باشد.

او علاقمند به‌کشف نشده‌هاست و دوست دارد همیشه‌در حال کشف باشد به‌همین جهت هیچ چیز از چشمان تیز بین و جستجوگر او در امان نیست با این وجود در زندگی زناشویی پیش ما و او هیچ رازی سر به‌مهر و کشف شدنی باقی نخواهد ماند.

مشکلات مرد آبانی

و باز هم حسادت،وقتی به‌این کلمه‌حساس می‌رسیم باید خیلی مواظب باشیم وبه‌هیچ وقت کاری نکنیم که‌حسادت عاشقانه‌شوهر متولد آبانی برانگیخته‌شود.

در رفت و آمدهای خانوادگی و دوستانه‌باید چنان رفتار کنید که‌حتی ذره‌ای هم احساس نکند که‌خدای نکرده‌به‌مرد دیگری توجه‌دارید چرا که‌حتی سوظن و شک نیز از بین برنده‌ی زندگی خواهد بود.

مرد آبان ماهی مردی قابل اطمینان و وفادار به‌خانواده‌است او هرگز به‌زنش اجازه‌ی مداخله‌در کارهایش را نمی دهد و از اینکه‌زنش مدام عقایدش را به‌او دیکته‌کند متنفر است.

در یک رابطه‌زناشویی باید حد و مرز ،مرد و زن بودن مشخص گردد.مرد متولد آبان از اینکه‌زنی مطیع و آرام داشته‌باشد خوشحال است و در مقابل زنش همیشه‌رئوف و ملاحظه‌کار است و با نهایت احترام و خلوص نیت در جهت جبران خوبی های همسرش می‌باشد.

مرد آبانی در مقابل مشکلات

مرد آبان ماهی و بچه‌هایش

رفتار مرد آبان ماهی با بچه‌هایش سخت گیرانه‌است فرزندانش از پدرشان تصور مردی قوی و با مصمم را دارند که‌حتی از کوچکترین اشتباه‌بچه‌ها نمی گذرد و با وسواس بیشتر برای تربیت آنها تلاش می‌کند و برای اینکه‌راه‌خلاف را در پیش نگیرند برهمه‌ی کارهای آنها نظارت می‌کند فرزندان چنین پدری بدون شک جز ٔ بهترینها خواهند بود و کمتر راه‌خطا خواهند رفت پدر آبان ماهی عاشق فرزندانش است و صمیمانه‌آنها را دوست دارد و در عین حال از لوس بار آمدن آنها جلوگیری می‌کند.

پدر آبان ماهی همیشه‌پند ها و درسهای آموزنده‌را به‌فرزندانش آموزش می‌دهد و فرزندان وقتی بزرگ می‌شوند متوجه‌خواهند شد که‌سخت گیریهای پدر چقدر در تربیت آنها تاثیر بسزایی داشته‌است و چقدر در زندگیشان مفید بوده‌است.

پدر آبان ماهی

اطلاعات جالب خواندنی دیگر در مورد آبان ماهی ها

عقرب جز موجودات کینه‌ای و سمی است شبها در تاریکی جاییکه‌نور در آنجا نباشد و مواد غذایی مانند جیر جیرک، سوسک،بید،شب پره‌و...باشد یافت میشود.

رنگ دلخواه‌و سنگ خجسته‌ی آبان ماهی ها

رنگ دلخواه‌و خوش یمن متولدین آبان ماه‌قرمز تیره‌و آلبالویی است.

بیشتر بخوانید

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

طالع بینی دختران مجرد

طالع بینی دختران مجرد

فال چای

فال چای

فال پرنده

فال پرنده

فال ابرو

فال ابرو

طالع بینی ازدواج کیهانی

طالع بینی ازدواج کیهانی

فال رنگ چشم

فال رنگ چشم

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فال جالب عطسه در تمام ساعات و روزهای هفته

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فلز ماه تولدتون چیه و در مورد شما چی میگه ؟

فال حیوان ماه تولد

فال حیوان ماه تولد
مشاهده

مطالب بیشتر در فال

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

طالع بینی چینی سال 2019،سال خوک بر شما چه خواهد گذشت؟

فال رنگ

فال رنگ

طالع بینی چینی

طالع بینی چینی

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

فال میوه ؛ میوه مورد علاقه تان از شما چه می گوید؟

سمبل و سنگ ماه تولد

سمبل و سنگ ماه تولد

تست خودشناسی

تست خودشناسی

فال گروه خونی

فال گروه خونی

فال گل

فال گل

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

تا حالا با نخود فال گرفتید ؟ امتحان کنید

مطالب مرتبط

زنان آبان ماهی چطور آدم هایی هستند ؟

زنان آبان ماهی چطور آدم هایی هستند ؟

پیام تبریک به آبان ماهی ها ؛ خوش قلب های جذاب

پیام تبریک به آبان ماهی ها ؛ خوش قلب های جذاب

تبریک تولد بازیگران آبان ماهی توسط نعیمه نظام دوست

تبریک تولد بازیگران آبان ماهی توسط نعیمه نظام دوست

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 20 آبان

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 20 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 17 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 17 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 10 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 10 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 26 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 26 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 2 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 2 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 7 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 7 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 15 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 15 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 24 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 24 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 25 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 25 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 11 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 11 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 14 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 14 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 29 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 29 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 1 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 1 آبان

نسیم ادبی با فیلم بی آبان در جشنواره فجر

نسیم ادبی با فیلم بی آبان در جشنواره فجر

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 6 آبان

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 6 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 5 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 5 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 3 آبان

تولد چهره های مشهور ایرانی در 3 آبان