بیشتر بخوانید

تاثیر نگران کننده وای فای بر باروری مردان

تاثیر نگران کننده وای فای بر باروری مردان

در خانه ژل ضدعفونی کننده دست بسازید + آموزش

در خانه ژل ضدعفونی کننده دست بسازید + آموزش

صابون زردچوبه برای چی خوبه + روش تهیه خانگی

صابون زردچوبه برای چی خوبه + روش تهیه خانگی

پادشاه روغن های گیاهی را بشناسید

پادشاه روغن های گیاهی را بشناسید

باورهای غلط درباره “افزایش قد”

باورهای غلط درباره “افزایش قد”

اتفاق بدی که 10 ساعت بعد زدن لاک به ناخن در بدن می افتد!

اتفاق بدی که 10 ساعت بعد زدن لاک به ناخن در بدن می افتد!

درد مزمن استخوان عاقبت نوشیدن زیاد چای

درد مزمن استخوان عاقبت نوشیدن زیاد چای

تشدید ایجاد سنگ کلیه با شروع فصل گرما

تشدید ایجاد سنگ کلیه با شروع فصل گرما

انواع “سر درد” ها و روش های درمان سردرد های مختلف

انواع “سر درد” ها و روش های درمان سردرد های مختلف

کدام نوع تب سنج دقیق تر است ؟

کدام نوع تب سنج دقیق تر است ؟
مواد مخدرهای ویرانگر با تاثیرات باورنکردنی
تمامی مواد مخدر و روانگردان ها، مغز و نواحی مخـتـلف بـدن را تـحت تـاثـیـر خـود قـرار میدهند و تعادل شیمیایی بدن را بر هم میزنند.

هشدار نسبت به‌مصرف موار مخدرهای جدید با قدرت ویرانگری بالا

نـتـیـجـه‌و عاقبت افرادی که‌به‌مصرف مواد مخدر مبادرت می‌ورزنـد بـاید درس عبـرتـی برای افراد دیگر بخصوص جوانان باشـد تا بخاطر شادی ها، خوشـی هـا و اثـرات کـاذب زود گذر و تحت تاثیر دوستان ناباب هرگز حتی فکر مصرف آنها را نیز بـه‌خـود راه‌نـدهنـد. در این قسمت برای آشنایی بیشتـر شما با انواع مواد مخدر و اثرات سوئشان مطالــبی آورده‌شـده‌اسـت کــه‌امید می‌رود با خواندن آن افقی روشـن برای پیشـگیـری و رهایی قطعی در فرا سوی دیدگاه‌همه‌افراد شکل گیرد.

مواد مخدر! بدون شک این دو کلمه‌را بارها و بارها شنیده‌اید و نتایج همدم با آن ها را از نزدیک دیده‌اید. از همان دوران کودکی به‌ما گفته‌می‌شود که‌مواد مخدر بسیار نفرت انگیز و شیطانی بوده‌و اگر حتی برای یک بار مصرف آن ها را تجربه‌کنید معتاد شده‌و در چشم به‌هم زدنی زندگیتان را ویران خواهید کرد.
مواد مخدر بسیاری در جامعه‌وجود دارند که‌هر یک تاثیر متفاوتی دارند. برخی بسیار خطرناک بوده، برخی نیز تاثیرات عجیب و غریبی داشته‌و برخی دیگر واقعاً مشمئز کننده‌هستند. مواد مخدری که‌در ادامه‌این مطلب معرفی شده‌اند تاثیرات و ویژگی های نفرت انگیز و باورنکردنی دارند.

معرفی 10 نوع ازمواد مخدرهای ویرانگر با تاثیراتی عجیب و غریب

1-کروکودیل

مواد مخدر

این ماده‌مخدر برای اولین بار در سال 1932 در روسیه‌و در آزمایشگاهی از تغییر در ترکیبات مورفین ساخته‌شد. این ماده‌ابتدا به‌صورت کاملاً تجاری و قانونی ساخته‌شده‌ولی خیلی زود به‌دلیل تاثیرات اعتیادآوری شدیدی که‌داشت ساخت آن متوقف گردید.
کروکودیل بار دیگر در سال 2002 به‌عنوان یک ماده‌سرخوش کننده‌در سیبری ساخته‌شده‌و خیلی زود در سراسر روسیه‌گسترش یافت. این ماده‌مخدر بسیار قوی و ارزان بود و هزینه‌ی تولیدی بسیار کمتر از هرویین داشت. سازنده‌می‌توانست این ماده‌مخدر را براحتی در آشپزخانه‌اش با ترکیب کردن کدئین و گازوییل، نفت، تینر رنگ یا الکل بسازد. از آن جایی که‌ساخت این ماده‌مخدر تنها 30 دقیقه‌طول می‌کشد، یک معتاد به‌کروکودیل کاری به‌جز تهیه‌ترکیبات و ترکیب کردن آن ها برای تولید این ماده‌مخدر نداشت.
این ماده‌مخدر اسمش را از اثرات جانبی مخربش گرفته‌است زیرا مصرف آن باعث می‌شود که‌پوست قهوه ای شده‌و برجستگی های زخم دار فلس مانندی که‌شباهت زیادی به‌پوست کروکودیل دارد روی سطح ان شکل بگیرد.
اغلب اوقات وقتی که‌فرد نتواند رگ را به‌خوبی پیدا کند، پوست منطقه‌تزریق خیلی زود شروع به‌تخریب شدن و گندیدن خواهد نمود و چیزی جز استخوان باقی نخواهد ماند. در کمال تاسف ترک کردن این ماده‌مخدر نیز بسیار سخت تر و مشقت بارتر از هرویین است. در حالی که‌ترک کردن هروئین 10 روز زمان می‌برد، ترک کردن کروکودیل دردی غیر قابل تحمل را به‌مدت یک ماه‌به‌فرد تحمیل خواهد کرد. به‌دلیل اعتیادآوری بالا و اثرات جانبی باورنکردنی، طول عمر فرد معتاد به‌کروکودیل یک یا نهایتاً دو سال خواهد بود.

2- فلاکا

مواد مخدر

نام فلاکا که‌ماده‌مخدری بسیار خاص است با جنایات فجیعی مترادف شده‌است؛ برای مثال فردی که‌به‌این ماده‌معتاد بود سعی کرد صورت شخص دیگری را با دندان کنده‌و بخورد. واقعاً چه‌ماده‌شیمایی خطرناکی می‌تواند انسان را به‌چنین میزانی از خشونت و تبدیل شدن به‌یک حیوان انسان خوار تبدیل نماید؟
فلاکا عمدتاً در چین تولید شده‌و هر دُز آن 5 دلار قیمت خواهد داشت. ترکیب اصلی آن ابتدا در ده‌1960 ساخته‌شد و شیوع آن در ایالات متحده‌از سال 2013 آغاز گردید. این ماده‌مخدر در سال 2014 در این کشور شناسایی شده‌و خرید و فروش آن ممنوع گردید.
در سال 2015 ویدیویی از رفتارهای باورنکردنی یکی از افراد معتاد به‌این ماده‌مخدر در رسانه‌های اجتماعی منتشر گردید که‌باعث جلب شدن توجه‌همگانی به‌آن گردید. علاوه‌بر این یک دانشجوی آمریکایی به‌نام آستین هاروف تحت تاثیر این ماده‌مخدر زوجی را به‌قتل رسانده‌و قسمتی از صورت مرد کشته‌شده‌را با دندان هایش کند.
این ماده‌مخدر در یک بسته‌پلاستیکی عرضه‌شده‌و بوی بسیار بدی دارد. فلاکا را می‌تواند از طریق بالا کشیدن، خوردن یا تزریق کردن و یا حتی دود کردن نیز مصرف کرد.
اثرات جانبی مصرف فلاکا بسیار شبیه‌کوکایین بوده‌اما تاثیر آن ده‌برابر آن بوده‌و عکس العمل های تهاجمی و خشنی مانند رفتارهای یک حیوان وحشی را در فرد ایجاد خواهد کرد. مصرف فلاکا فرد را بسیار هوشیار و پارانویایی خواهد کرد و با مصرف آن احتمال حمله‌کردن و خشم و خشونت باورنکردنی و بیش از حد بالا خواهد رفت.
همچنین فلاکا فرد را دچار توهم همراه‌با قدرتی خارق العاده‌می‌کند که‌فرد را به‌خشونت وا می‌دارد. علاوه‌بر این، فلاکا دمای بدن، فشار خون و ضربان قلب را به‌شدت بالا برده‌به‌نحوی که‌ممکن است حمله‌قلبی رخ داده‌و حتی شخص با مرگ روبرو شود.

3- نمک حمام

مواد مخدر

نمک حمام نوعی کریستال نیست که‌در وان ریخته‌و باعث آرامشتان هنگام لم دادن در وان شود. در واقع این ماده‌مخدر درست برعکس این موضوع را برای شما رقم خواهد زد البته‌به‌غیر از خود حمام کردن. نمک حمام که‌همان کاتونین شیمایی است برای اولین بار در ده‌ی 1920 ساخته‌شده‌و کسی از آن خبر نداشت تا این که‌شیمیدانان زیرزمینی ترکیبات آن را پیدا کرده‌و در سال 2009 بار دیگر آن را ساختند. این ماده‌مخدر از بوته‌ای به‌نام «خات» (khat) که‌در شبه‌جزیره‌عربستان و شرق آفریقا می‌روید گرفته‌می‌شود.
این گیاه‌معمولاً توسط مردم محلی جویده‌شده‌و تنها اثرات بسیار ملایمی دارد. اما نمک حمام محرکی بسیار قوی است و هر فرد بعد از یک بار مصرف تا چند روز حرکات روان پریشی از خود بروز داده‌و آرام و قرار ندارد. موارد بسیاری از قتل، تجاوز و دیگر رفتارهای مجرمانه‌در میان افرادی که‌این ماده‌را مصرف کرده‌اند گزارش شده‌است.
این ماده‌مخدر معمولاً ساختاری کریستالی داشته‌و به‌صورت خوردنی، بالا کشیدن از طریق بینی و دود کردن مصرف خواهد شد. مصرف این ماده‌مخدر اغلب باعث بالا رفتن فشار خون و ضربان قلب می‌شود و می‌تواند مرگ در اثر ایست قلبی یا از کار افتادن اندامی از بدن و یا خودکشی را در پی داشته‌باشد.

4- کریستال متامفتامین

مواد مخدر

کریستال متامفتامین ماده‌مخدر بسیار شناخته‌شده‌و پر مصرفی است و کسانی که‌سریال تلویزیونی «بریکینگ بد» (Breaking Bad) را تماشا کرده‌اند به‌خوبی با آن آشنایی دارند. ساخت این ماده‌مخدر برای اولین بار به‌سال 1919 باز می‌گردد که‌در ژاپن ساخته‌شد.
در آن سال محققان دریافتند که‌متامفتامین در آب قابل حل بوده‌و می‌توان آن را تزریق نمود و بدین ترتیب در جنگ جهانی دوم توسط سربازهای هر دو طرف نبرد مورد استفاده‌قرار گرفت. در سال 1950، خرید و فروش متامفتامین در ایالات متحده‌قانونی بود و برای درمان افسردگی در همه‌جا به‌فروش می‌رسید.
دسترسی به‌این ماده‌مخدر بسیار ساده‌بوده‌و مصرف این ماده‌مخدر همچنان ادامه‌داشت تا این که‌در سال 1970 تولید و خرید و فروش آن ممنوع گردید. متامفتامین کاملاً کریستالی بوده‌و ساختاری بسیار شفاف دارد. مصرف این ماده‌مخدر باعث بالا رفتن ضربان قلب، بروز رفتارهای غیرعادی و خشونت آمیز، توهم، وحشت کردن و جنون می‌شود. مصرف طولانی مدت این ماده‌باعث تخریب رگ های خونی مغز و قلب و از کار افتادن برخی از ارگان های داخلی خواهد شد.

5- نفس شیطان

مواد مخدر

نفس شیطان که‌با نام های «بوروندانگا» و «اسکوپولامین» نیز شناخته‌می‌شود یکی از جالب ترین مواد مخدر این فهرست است زیرا در واقع توسط معتادان مورد استفاده‌قرار نمی گیرد. در واقع این ماده‌مخدر توسط قاتلین و جنایتکاران روی قربانیانشان اعمال می‌شود.
درست مانند این که‌مقداری ماده‌سرخوش کننده‌درون نوشیدنی شخصی ریخته‌شود، نفس شیطان نیز قربانی را هیپنوتیزم خواهد کرد. ماده‌اسکوپولامین از درختی به‌نام «بوراچرو» (borrachero) گرفته‌می‌شود که‌معمولاً در کلمبیا می‌روید. این ماده‌مخدر به‌صورت پودر بوده‌و از دانه‌های خرد شده‌این گیاه‌بدست می‌آید. این ماده‌عمدتاً در کلمبیا روی توریست ها و شهروندان مورد استفاده‌قرار می‌گیرد تا آن ها را دزدیده، به‌دام انداخته‌و یا حتی آن ها را راحتتر به‌قتل برسانند. این ماده‌را می‌توان به‌عنوان دارویی برای رفع دریازدگی نیز از هر مغازه‌ای در این کشور تهیه‌کرد.
اغلب قربانیان نوشیدنی حاوی این ماده‌مخدر را ناخواسته‌سر می‌کشند. اما دیده‌شده‌که‌با پاشیدن به‌صورت یا حتی خیساندن یک کارت اعتباری در آن نیز مورد استفاده‌قرار گرفته‌است. نکته‌ترسناک در مورد نفس شیطان این است که‌تا 24 ساعت فرد را هیپنوتیزم کرده‌و فرد به‌هر سوالی پاسخ داده‌و هر کاری که‌طرف مقابل از او بخواهد انجام خواهد داد. در این حین هیچ نشانه‌ای از این که‌فرد تحت تاثیر مواد مخدر است در او دیده‌نمی شود و پس از خارج شدن از حالت هیپنوتیزم، قربانی هیچ خاطره‌ای از اتفاقات افتاده‌در این مدت ندارد.

6- برومو دراگون فلای

مواد مخدر

علاوه‌بر اسم جالبش، برومو دراگون فلای یک ماده‌توهم زای شگفت انگیز است که‌اثرات آن بسیار بیشتر از آن چه‌که‌فکر کنید باقی خواهند ماند. برومو دراگون فلای یک ماده‌مخدر توهم زاست که‌باعث می‌شود مصرف کننده‌تا بیش از 3 روز در توهم کامل فرو رود. این ماده‌مخدر برای اولین بار در سال 1998 توسط فردی به‌نام متیو پارکر ساخته‌شد. اسم آن از ساختار مولکولی آن که‌شباهت باورنکردنی به‌سنجاقک (دراگون فلای به‌معنای سنجاقک است).
مقدار مصرف این ماده‌مخدر یک میلی گرم در هر بار مصرف است و مصرف بیش از این مقدار در هر بار خطرنک بوده‌و می‌تواند مرگبار باشد. برومو دراگون فلای بسیار قوی بوده‌و اثرات آن معمولاً تا چند روز دوام خواهند داشت.
مدتی طول می‌کشد تا این ماده‌مخدر تاثیر خود را نشان دهد و نشئگی حاصل از آن از فردی به‌فرد دیگر متفاوت خواهد بود. برخی افراد با مصرف آن صداهایی شنیده، رنگ هایی دیده‌و احساساتی را تجربه‌می‌کنند که‌بسیار واضح بوده‌و واقعی می‌نمایند اما نه‌به‌اندازه‌ای که‌در دیگر مواد مخدر دیده‌می‌شود. برخی نیز بعد از مصرف دچار تهوع و حالات ناخوشایندی خواهند شد.

7- لین

مواد مخدر

لین (Lean) یا «نوشیدنی ارغوانی» یک ماده‌مخدر ساختگی و شیرین است که‌ترکیب پایه‌آن شربت ضد سرفه‌دارد. لین در میان خوانندگان موسیقی هیپ هاپ و بازیکنان فوتبال مصرف به‌شهرت رسید. این ماده‌مخدر ترکیبی از شربت ضد سرفه، لیموناد و نوعی تافی است. حتی یک خواننده‌هیپ هاپ به‌نام لیل وین نیز ترانه‌ای در مورد شیرینی و جذابیت این ماده‌مخدر سروده‌است. برخی از نمونه‌های این ماده‌مخدر حاوی کدئین بوده‌که‌ماده‌ای افیونی بوده‌و از خانواده‌هروئین است.
مصرف این شربت سرفه‌به‌عنوان ماده‌مخدر بسیار خطرناک است. تاثیرات آن از سخن گفتن نامفهوم تا پلک های سنگین و خواب آلود تا کاهش ضربان قلب و عفونت سیستم اداری متغیر است. مرگ در اثر مصرف این ماده‌مخدر بسیار رایج است زیرا مصرف بی رویه‌و بیش از حد آن به‌راحتی رخ می‌دهد. ترکیب کردن این ماده‌با الکل بسیار کشنده‌است.

8- وونگا

مواد مخدر

یکی از خطرناک ترین و ویرانگرترین مواد مخدر آفریقای جنوبی وونگا نام دارد که‌ترکیبی از چند ماده‌سمی و خطرناک است. وونگا معمولاً در محله‌های پرجمعیت دوربان یا دیگر شهرهای فقیر آفریقای جنوبی به‌صورت گسترده‌مورد مصرف قرار می‌گیرد و مصرف آن در سال 2010 رشد چشمگیری پیدا کرد.
اگر چه‌اطلاعات زیادی در مورد نحوه‌ساخت این ماده‌مخدر برای اولین بار در دست نیست اما می‌توان آن را از ترکیب متفاوتی از سم موش، هروئین، پودر لباسشوی، داروهای ضد ویروس، پودر شیر، شوینده‌استخر و نوشابه تولید کرد. افراد بسیاری در مدارس و خیابان های دوربان به‌این ماده‌مخدر اعتیاد دارند و ترک کردن آن نیز نوعی شکنجه‌طاقت فرساست. وونگا پودری سفید بوده‌و معمولاً در تکه‌ای کاغذ پیچیده‌شده‌و دود می‌شود.
بعد از وارد شدن دود ناشی از سوختن این پودر به‌درون ریه‌ها، فرد احساس رضایت و آرامش خواهد کرد و بدن خیلی سریع گرم خواهد شد.
این شرایط بین دو تا چهار ساعت دوام خواهد داشت و تا چند ساعت بعد از آن نیز یک نوع نئشگی با شدت کمتر از قبل حس خواهد شد. بعد از آن تاثیرات دردناک این ماده‌که‌شامل دل درد غیرقابل تحمل، درد در نواحی مختلف بدن، اضطراب، افسردگی و استفراغ شدید است خود را نشان خواهند داد. وونگا حتی افرادی که‌از آن مصرف نمی کنند را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد زیرا بخشی از ترکیبات این ماده‌مخدر نوعی داروی ضد بیماری ایدز است که‌با این کار بخشی از افراد مبتلا به‌ایدز از دریافت این داروی ضروری و حیاتی محروم خواهند شد.

9- دی ام تی

مواد مخدر

اگر چه‌دی ام تی (DMT ) نسبت به‌دیگر مواد مخدر حاضر در این فهرست کم خطرتر خواهد بود اما در هنگام مصرف آن باید بسیار محتاط بود زیرا توهم زاترین ماده‌مخدر در تمام دنیا شناخته‌می‌شود.
دی ام تی یا ان ان دی متیل تریپتامین ترکیبی طبیعی است اما برای اولین بار در سال 1920 توسط یک شیمیدان بریتانیایی به‌نام ریچارد مانسک به‌صورت مصنوعی ساخته‌شد. تاثیرات این ماده‌مخدر تا سال 1956 کاملاً شناسایی نشده‌بود تا این که‌یک شیمیدان مجارستانی به‌نا استفن ژارا، دی ام تی را از عصاره‌گیاه‌حساسه‌(mimosa ) استخراج کرده‌و به‌بدن خود تزریق کرد.
اثر ال اس دی 8 تا 12 ساعت طول خواهد کشید اما اثرات دی ام تی تنها 5 تا 15 دقیقه‌دوام خواهد داشت. اگر چه‌تاثیر این ماده‌مخدر بسیار کوتاه‌مدت است اما این تاثیر کوتاه‌مدت، قدرت قابل توجه‌آن را تحت الشعاع قرار نمی دهد و نئشگی آن طوری است که‌شخص فکر می‌کند برای ساعت ها، روزها، ماه‌ها و یا حتی سال ها ادامه‌داشته‌است. در خالص ترین شکل، دی ام تی به‌شکل کریستال بوده‌و معمولاً به‌شکل دود کردن مصرف می‌شود. شیوه‌ی دود کردن دی ام تی بسیار سخت است و اگر به‌درستی دود نشود تاثیر زیادی نخواهد داشت. بعد از استنشاق دود و نگه‌داشتن آن در ریه‌برای بیشترین زمانی که‌می‌توانید، رفته‌رفته‌صدایی شبیه‌زمزمه‌را خواهید شنید.
این صدا با لرزش هایی شدید همراه‌شده‌و قبل از آن که‌متوجه‌شوید از هوش خواهید رفت. سپس وارد تونلی از رنگ ها و اشیاء هندسی خواهید شد که‌پایانی ندارد. اگر این دارو به‌درستی مصرف شود، شخص از این تونل خارج شده‌و وارد دنیایی از تصاویر باورنکردنی، رنگ هایی غیراقبل توصیف و تجربیات خارق العاده‌ای خواهد شد. در این دنیاست که‌مصرف کنندگان ادعا می‌کنند با خدا یا ماهیت هایی شبیه‌خداوند صحبت می‌کنند. نکته‌جالب در مورد این ماده‌مخدر این است که‌همه‌کسانی که‌آن را مصرف کرده‌اند تجربیات کاملاً مشابهی داشته‌اند و ادعا می‌کنند که‌وارد بُعدی دیگر از دنیا شده‌اند.

10- سلوی

مواد مخدر

اگر چه‌گیاه‌سلوی یا مریم گلی از خانواده‌ی نعنا، رزماری و آویشن است اما نباید آن را با این گیاهان یکسان بدانید زیرا سلوی به‌شدت توهم زا است. سلوی یک داروی گیاهی به‌شدت روانگردان است که‌برگ های اون به‌صورت خام جویده‌می‌شود اما معمول ترین روش مصرف آن دود کردن برگ های خشک به‌صورت سیگاری است.
وقتی که‌برگ خشک این گیاه‌دود می‌شود، اثرات قوی آن خیلی زود خود را نشان خواهند داد. تاثیر این ماده‌مخدر تنها 5 تا 10 دقیقه‌دوام داشته‌اما با شدت کمتری نیز می‌توان تاثیر آن را در ادامه‌نیز حس کرد. در کمال ناباوری سازمان اف دی اَی هنوز مصرف این ماده‌را ممنوع نکرده‌است و تنها در فهرست داروهای نگران کننده‌قرار دارد. البته‌توهم زا بودن تنها تاثیر این ماده‌نیست و مصرف کننده‌پس از دود کردن سلوی احساس سبکی و سفر در زمان و مکان را خواهد داشت.
همچنین حس هایی مانند چرخیدن و دردی ضعیف نیز در بدن مصرف کننده‌به‌وجود خواهد آمد. تاثیرات فیزیکی مصرف این ماده‌مخدر شامل گیجی، تهوع و عدم تعادل خواهد بود. برخلاف بسیاری دیگر از مواد مخدر، مصرف این ماده‌نشئگی و سرخوشی چندانی ندارد و فرد تنها کمی احساس خوب و بیشتر ترس را تجربه‌خواهد کرد. به‌همین دلیل اولین بار استفاده‌از این ماده‌مخدر معمولاً به‌منزله‌آخرین بار خواهد بود.
بیشتر بخوانید

هضم گوشت قرمز با خوردن سبزی

هضم گوشت قرمز با خوردن سبزی

نمک، عامل فشار خون بالا

نمک، عامل فشار خون بالا

8 غذای آلوده ای که زیاد مصرف می کنیم

8 غذای آلوده ای که زیاد مصرف می کنیم

افرادی که رایحه درمانی برایشان واجب است

افرادی که رایحه درمانی برایشان واجب است

10 چیز که انگشتان پایتان آرزو دارند بدانید

10 چیز که انگشتان پایتان آرزو دارند بدانید

سالم ترین روش دم کردن چای

سالم ترین روش دم کردن چای

تفاوت اصلی درد کمر با درد کلیه چیست؟

تفاوت اصلی درد کمر با درد کلیه چیست؟

خاصیت ضد سرطانی هسته انگور

خاصیت ضد سرطانی هسته انگور

رابطه شروع میگرن با رعد و برق

رابطه شروع میگرن با رعد و برق

خون و هر آنچه نیاز است در مورد آن بدانید

خون و هر آنچه نیاز است در مورد آن بدانید
مشاهده

مطالب بیشتر در تازه های سلامت

بارداری بدون داشتن تخمدان!!

بارداری بدون داشتن تخمدان!!

کشف دو گروه خونی جدید

کشف دو گروه خونی جدید

رازهای کوتاه ولی بزرگ برای طول عمر و زندگی شاد

رازهای کوتاه ولی بزرگ برای طول عمر و زندگی شاد

فواید جالب و خواص جالب تر الماس

فواید جالب و خواص جالب تر الماس

لنز چشم و صدمات و عوارضی که به قرنیه می زند

لنز چشم و صدمات و عوارضی که به قرنیه می زند

8 مواد غذایی برتر جهان

8 مواد غذایی برتر جهان

ویتامینی که باعث سکته می شود

ویتامینی که باعث سکته می شود

6 نکته در مورد سردرد

6 نکته در مورد سردرد

به راحتی از شر آبریزش بینی خلاص شوید

به راحتی از شر آبریزش بینی خلاص شوید

5 درس از سلامت در سال 2012

5 درس از سلامت در سال 2012

مطالب مرتبط

حشیش مصنوعی چیست ؟

حشیش مصنوعی چیست ؟

ماده مخدر کروکودیل وحشتناک و آدمخوار + عکس 18+

ماده مخدر کروکودیل وحشتناک و آدمخوار + عکس 18+

درباره مواد مخدر تسبیح چه میدانید

درباره مواد مخدر تسبیح چه میدانید

مواد مخدری که انسان را زامبی می کند! + تصاویر 13+

مواد مخدری که انسان را زامبی می کند! + تصاویر 13+

مواد مخدر شیشه ، اعتیادی از جنس دیگر

مواد مخدر شیشه ، اعتیادی از جنس دیگر

همه چیز از کتامین مخدر وحشتناک بچه پولدارها

همه چیز از کتامین مخدر وحشتناک بچه پولدارها

قدمی محکم در راه پیشگیری از اعتیاد

قدمی محکم در راه پیشگیری از اعتیاد

گیاهی که موجب ناتوانی جنسی میشود

گیاهی که موجب ناتوانی جنسی میشود

نشانه های ظاهری و رفتاری اعتیاد چیست ؟

نشانه های ظاهری و رفتاری اعتیاد چیست ؟

ماجرای عکس برگردان های اعتیادآور

ماجرای عکس برگردان های اعتیادآور

تقویت قوای جنسی خطرناک زنان اسرائیل

تقویت قوای جنسی خطرناک زنان اسرائیل

علائم و خصوصیات فرد معتاد به شیشه

علائم و خصوصیات فرد معتاد به شیشه

راز اعتیاد هیتلر به مواد مخدر + عکس

راز اعتیاد هیتلر به مواد مخدر + عکس

تاثیر سوء مواد مخدر در میل جنسی

تاثیر سوء مواد مخدر در میل جنسی

مواد مخدر توهم زا مرد جوان را 14 متر بالا برد!! + ویدئو

مواد مخدر توهم زا مرد جوان را 14 متر بالا برد!! + ویدئو

تشخیص مصرف مواد مخدر از روی اثر انگشت

تشخیص مصرف مواد مخدر از روی اثر انگشت

مرگ دختر گوینده خبر تلویزیون بخاطر مصرف مواد مخدر + عکس

مرگ دختر گوینده خبر تلویزیون بخاطر مصرف مواد مخدر + عکس

فرد معتاد به هروئین چطوریه ؟

فرد معتاد به هروئین چطوریه ؟

بدترین عوارض مصرف ماده مخدری به نام حشیش

بدترین عوارض مصرف ماده مخدری به نام حشیش

با این ویژگی ها در معرض ابتلا به دیابت هستید

با این ویژگی ها در معرض ابتلا به دیابت هستید