بیشتر بخوانید

سریالهای ویژه ماه رمضان همراه با ساعت پخش

سریالهای ویژه ماه رمضان همراه با ساعت پخش

عکسهای دیدنی از پشت صحنه سریال خروس

عکسهای دیدنی از پشت صحنه سریال خروس

عکسهای بازیگران سریال مادرانه

عکسهای بازیگران سریال مادرانه

تصاویری از پشت صحنه سریال دودکش

تصاویری از پشت صحنه سریال دودکش

عکسهای بسیار جذاب و دیدنی از سریال اولین انتخاب

عکسهای بسیار جذاب و دیدنی از سریال اولین انتخاب

دفاع فلورا سام از لهجه اش

دفاع فلورا سام از لهجه اش

لیلا اوتادی بازیگر سریال جشن سربرون شد

لیلا اوتادی بازیگر سریال جشن سربرون شد

سوتی بسیار عجیب در سریال مادرانه + عکس

سوتی بسیار عجیب در سریال مادرانه + عکس

اکبر عبدی با فیلم " ای ایران " در تلویزیون

اکبر عبدی با فیلم " ای ایران " در تلویزیون

شهاب مظفری خواننده تیتراژ سریال دل شد

شهاب مظفری خواننده تیتراژ سریال دل شد
گیشه های سینما در سال 95 از عطاران تا گلزار
سینمای کشورمان در سال 95 با فیلم های متفاوت و بازیگران توانمندی همراه است در ادامه به 9 فیلم که ظرفیت موفقیت در گیشه دارند اشاره خواهد شد.

 رونق گیشه‌های سینماهای کشور از سلام بمبئی گلزار تا دراکولای عطاران

با نگاهی به‌فهرست فیلم ها و نیز بازیگران آن ها، می‌توان از بابت جور بودن جنس سینما مطمئن بود و به‌تداوم موفقیت فعلی امید داشت. حالا که‌مخاطبان زیادی به‌سینماها آمده‌اند و جو سینما رفتن عمومی شده، چندان منطقی نیست که‌مردم این عادت را کنار بگذارند، مگر آن که‌دلایلی غیر از کیفیت فیلم ها مطرح باشد. فیلم های اکران نوروز همگی توان سرگرم کردن مخاطب را دراند و کسی که‌به‌سینما می‌رود، از کرده‌اش پشیمان می‌شود!

این خود مهم ترین دلیل است که‌کارشناسان سینما را متقاعد می‌کند با صدای رسا از تداوم و رونق سینما صحبت کنند. در این میان سهم بعضی ها برای داغ نگه‌داشتن گیشه‌بیشتر است:رضا عطاران، پیمان قاسم خانی، اصغر فرهادی، شهاب حسینی، محمدرضا گلزار و هدیه‌تهرانی. در این مطلب، فیلم های هر بازیگر و کارگردان را آنالیز کرده‌ایم و گفته‌ایم چرا می‌توانند موفق باشند. در ذیل گزارش، به‌9 فیلم دیگر که‌ظرفیت موفقیت در گیشه‌دارند اشاره‌شده.

رضا عطاران؛ Reza Attaran

رضا عطاران


چه‌فیلمی دارد؟ دراکولا

ژانر فیلم؟ کمدی وحشت

ماجرا چیست:رضا عطاران بعد از «خوابم میاد» و «رد کارپت»، ایندفعه‌همه‌مخاطبانش را غافلگیر کرده‌و دست روی پدیده‌عجیبی به‌اسم دراکولا گذاشته‌است. قصه‌فیلم به‌شدت جذاب است. ماجرا از این قرار است که‌یک دراکولا با بازی لوون هفتوان برای اینکه‌خن یک نفر را بخورد به‌خانه‌اش می‌رود. صاحبخانه، رضا عطاران است؛ معتادی که‌وضعیت خوبی هم ندارد. دراکولا خون این معتاد را می‌خورد و از قضا خودش هم معتاد می‌شود. حالا این دراکولای معتاد باید با وضعیت جدیدش کنار بیاید.

پتانسیل موفقیت:وقتی اسم رضا عطاران روی یک کار باشد، ردخور ندارد که‌با استقبال زیادی رو به‌رو می‌شود و در سینماهای نمایش دهنده‌جا برای سوزن انداختن هم گیر نمی آید. اینجا اما عنصر جذاب مهمتری وجوددارد:«یک دراکولا» امکان ندارد مردم بشنوند فیلمی با محوریت دراکولا اکران شده‌و به‌طرفش جذب نشوند. مخصوصا اینکه‌تصاویر منتشر شده‌از گریم بازیگران مختلف، به‌شدت ترغیب کننده‌است. بنابراین دراکولا، حتی اگر ساختار ضعیف یا فیلمنامه‌متوسط داشته‌باشد، با وجود این بازیگران تحت هر شرایطی فروش خوبی می‌کند.

میزان فروش احتمالی:همه‌چیز برای این مهیاست که‌فیلم «دراکولا» با کفی چهار میلیارد و سقف هفت میلیارد فروش کند. البته‌این تهدید هم وجوددارد که‌مردم با این ژانر ارتباط برقرار نکنند و به‌خصوص خانواده‌ها از آن خوششان نیاید. با این حال قطعا پایین تر از چهار میلیارد فروش برایش قابل تصور نیست.

گیشه‌آخرین فیلم

رضا عطاران سال گذشته‌با فیلم «نهنگ عنبر» سامان مقدم، سر و صدای زیادی به‌راه‌انداخت. این فیلم، فروش فراوانی کرد و باعث شد چشم های همه‌از تعجب باز بماند. عطاران از همین اول سال با فیلم «من سالوادور نیستم» منوچهر هادی هم بدجوری ترکاند. این فیلم برخلاف انتظار، نزدیک به‌یازده‌میلیارد فروخت و عطاران در همین ابتدای سال توانست عنوان پولسازترین بازیگر سال 95 را به‌اسم خودش بزند.محمدرضا گلزار؛ MohammadReza Golzar

محمدرضا گلزار


چه‌فیلمی دارد؟ از محمدرضا گلزار به‌احتمال فراوان فیلم «سلام بمبئی» ساخته‌قربان محمدپور در اکران عیدفطر روی پرده‌می‌رود. او فیلم های «خشکسالی و دروغ»، «مادر قلب اتمی» و «دلم می‌خواد» را هم در نوبت اکران دارد که‌حتی اگر هم به‌اکران برسند، شانس «سلام بمبئی» از سه‌دیگر بیشتر است.

ژانر فیلم؟ «سلام بمبئی» یک فیلم ملودرام است.

ماجرا چیست:«سلام بمبئی» ملودرامی عاشقانه‌است و داستان یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که‌هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر یک عشق می‌شوند و همین سرآغاز فصل تازه‌ای از زندگی آن ها است.

پتانسیل موفقیت:گلزار همیشه‌در گیشه‌موفق بوده‌و گلیم خود را از آب بیرون کشیده. در «سلام بمبئی» جنس اطراف او جورتر است و می‌توانند کمک او در فروش فیلم باشد. بنیامین بهادری و همسر جدیدش شایلی، یکی از این موارد است که‌شاخک های خیلی ها را برای دیدن آن ها در قابل سینما حساس کرده.

مورد بعد بازیگران هندی فیلم هستند و مهمتر از آن محبوبیت فیلم های هندی پیش تعداد زیادی از هموطنان است. آن طور که‌کارگردان گفته‌فیلم براساس مولفه‌های سینمای هند تولید شده. نکته‌دیگر غیبت چهارساله‌گلزار از اکران است؛ فیلم هایی که‌بازی کرده‌به‌دلایل مختلف به‌اکران راه‌نیافته‌اند که‌حالا به‌کمک «سلام بمبئی» آمده‌است.

میزان فروش احتمالی:با توصیفی که‌ذکر رفت حداقل فروش «سلام بمبئی» پنج میلیارد است. فیلم ظرفیت فروش تا دو برابر این را هم دارد!

گیشه‌آخرین فیلم

«تو و من» آخرین فیلم است که‌از محمدرضا گلزار اکران عمومی شده؛ در سال 1391. فیلم در تهران به‌فروش 6,500,620,500 تومانی رسید (براساس آمار رسمی فارابی). این میزان فروش برای یک فیلم در سال 91، رقم زیادی نیست اما دلیل اصلی این ناکامی را باید در خود فیلم جست و جو کرد. «تو و من» قصه‌ای نو ندارد و پرداختش هم تکراری است، در سالی هم اکران شد که‌سوپراستارها در گیشه‌دچار استیصال بودند و اگر فیلم بی کیفیت می‌بود، به‌فروش نمی رسید.هدیه‌تهرانی؛ Hedieh Tehrani

هدیه‌تهرانی


چه‌فیلمی دارد؟ عادت نمی کنیم

ژانر فیلم؟ ملودرام

ماجرا چیست:فیلم قصه‌جذابی دارد و نقطه‌شروع و پایانی درستی برایش تعریف شده. داستان درباره‌دو زوج است که‌زندگی شان به‌واسطه‌خیانت یک طرف، شک طرف دیگر و نهایتا به‌میان آمدن پای یک مرگ، به‌جاهای باریک می‌رسد. فیلم فضایی معمایی و شبه‌برانگیز دارد و به‌فیلم های معمایی سینمای اصغر فرهادی شبیه‌است. خصلت مهم فیلم این است که‌از ابتدا تا پایان مخاطب را درگیر می‌کند.

پتانسیل موفقیت:«عادت نمی کنیم» فیلم خاص و متفاوتی نیست. یک فیلم ملودرام است که‌ابراهیم ابراهیمیان تلاش کرده‌آن را یکی دو پله‌بالاتر از فیلم قبلی اش «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» بسازد. نکته‌قابل توجه‌فیلم این است که‌هدیه‌تهرانی و محمدرضا فروتن، 19 سال بعد از بازی در فیلم «قرمز» کنار هم قرار گرفته‌اند و مجددا قصه‌ای برمبنای خیانت و شک را پیش می‌برند. در این میان حضور ساره‌بیات و حمیدرضا آذرنگ هم کنار آن دو، اتفاق خوبی را رقم زده. همین بازیگران به‌احتمال زیاد، فروش فیلم را تضمین می‌کنند.

میزان فروش احتمالی:اگر بپذیریم که‌هدیه‌تهرانی هنوز بعد از این همه‌سال، می‌تواند به‌فروش یک فیلم کمک تاثیرگذاری بکند، می‌توانیم تخمین بزنیم که‌فیلم در بهترین حالت ممکن، دو میلیارد می‌فروشد. البته‌این احتمال چندان قوی نیست. در حال حاضر نمی شود درباره‌میزان محبوبیت هدیه‌تهرانی برای مخاطبان نسل جدید اظهارنظر کرد. چون نه‌ابراهیمیان کارگردان خیلی شناخته‌شده‌ای است نه‌فضای فیلم طوری است که‌برای عامه‌مردم جذابیت خاصی داشته‌باشد.

گیشه‌آخرین فیلم

«پل چوب» مهدی کرم پور، آخرین فیلمی بود که‌با بازی هدیه‌تهرانی اکران شد. این فیلم مجموعه‌ای از ستاره‌ها را جمع کرده‌بود و فروش آن چندان هم ارتباط زیادی به‌هدیه‌تهرانی نداشت. بهرام رادان، مهناز افشار، مهران مدیری و در کنار آن ها هدیه‌تهرانی به‌فروش کمک کرد. با اینکه‌«پل چوبی» جزو فیلم هایی بود که‌حوزه‌هنری آن را تحریم کرد و اجازه‌نمایش در سینماهای حوزه‌هنری به‌آن داده‌نشد اما به‌نسبت فروش خوبی داشت.شهاب حسینی؛ Shahab Hosseini

شهاب حسینی


چه‌فیلمی دارد؟ مهمترین فیلم شهاب حسینی «فروشنده» اصغر فرهادی است. او «برادرم خسرو» احسان بیگلری و همچنین «امتحان نهایی» عادل یراقی را در نوبت اکران دارد.

ژانر فیلم؟ هم «فروشنده» و هم «برادرم خسرو» اجتماعی هستند.

ماجرا چیست:اصغر فرهادی در «فروشنده» باز هم سوژه‌ای اجتماعی را محور قرار داده. شهاب حسینی و ترانه‌علیدوستی نقش زن و شوهری را بازی می‌کنند که‌قرار است نمایش «فروشنده» آرتور میلر را روی صحنه‌اجرا کنند. همزمان به‌خانه‌جدید می‌روند؛ خانه‌متعلق به‌زنی مرموز است و همین سرآغاز شکل گیری اتفاقات دیگر است. «برادرم خسرو» هم قصه‌ای اجتماعی دارد و حسینی در نقش جوانی با بیماری دوقطبی بازی می‌کند که‌مجبور است مدتی پیش خانواده‌برادر بزرگش باشد.

پتانسیل موفقیت:شهاب حسینی از جمله‌بازیگرانی است که‌حضورش در هر فیلمی، مانع از شکست آن می‌شود. این بار تجربه‌درخشان همکاری او با فرهادی در «جدایی نادر از سیمین» و همچنین «درباره‌الی...» به‌کمک «فروشنده» می‌آید و عطش تماشای نتیجه‌این همکاری دوچندان است. همبازی بودن او با ترانه‌علیدوستی عامل دیگری است که‌شانس موفقیت فیلم را بیشتر می‌کند؛ این دو مدت زیادی هر هفته‌با «شهرزاد» جلوی چشم مردم بودند. حسینی در «برادرم خسرو» هم نقش شخصیتی دوقطبی را قدرتمند و باورپذیر بازی کرده؛ فیلمی که‌داستان جذاب و پرکششی دارد و شانسش برای دیده‌شدن زیاد است.

میزان فروش احتمالی:«برادرم خسرو» می‌تواند میلیاردی شود و شانس «فروشنده» بیش از این رقم است؛ مثلا تا سه‌میلیارد.

گیشه‌آخرین فیلم

«دوران عاشقی» به‌کارگردانی علیرضا رئیسیان آخرین فیلم اکران شده‌شهاب حسینی است که‌اتفاقا گیشه‌موفقی داشت و حدود دو میلیارد و سیصد میلیون فروش آن بود. این اتفاق در حالی افتاد که‌کمتر کسی پیش بینی این میزان فروش را برای فیلم می‌کرد. البته‌سوژه‌فیلم یعنی ازدواج موقت را نمی توان در این فروش نادیده‌گرفت. از حسینی پیش از آن «طعم شیرین خیال» ساخته‌کمال تبریزی اکران شد که‌به‌فروش مطلوب نرسید. دلیل اصلی هم به‌ضعف فیلم بر می‌گردد.پیمان قاسم خانی؛ Peyman Ghasem Khani

پیمان قاسم خانی


چه‌فیلمی دارد؟ خوب، بد، جلف

ژانر فیلم؟ کمدی

ماجرا چیست:قصه‌در ادامه‌سریال «پژمان» است. پژمان جمشیدی فوتبالیستی است که‌سروش صحت برای سریال «پژمان» از او دعوت می‌کند تا غیر از فوتبال، بازیگری را هم تجربه‌کند. فیلم از جایی شروع می‌شود که‌پژمان به‌واسطه‌این سریال، بین همه‌شناخته‌می‌شود، حالا تصمیم می‌گیرد وارد سینما شود. حس می‌کند حالا دیگر همه‌او را می‌شناسند و در سینما هم می‌تواند بترکاند اما همان اتفاقی که‌سر فوتبال در سریال برایش افتاد اینجا هم تکرار می‌شود. چند کارگردان درجه‌چندم به‌او پیشنهاد می‌دهند و هیچ کدام از نقش های پیشنهادی، درست و حسابی نیست. قصه‌استیصال پژمان از اینجا وارد وضعیت جالبی می‌شود.

پتانسیل موفقیت:اسم پیمان قاسم خانی و تجربه‌خوبی که‌از فیلمنامه‌هایش در فیلم های درجه‌یک کارگردان های مهم سینمایی کمدی سراغ داریم کافی است که‌مطمئن باشیم فیلم فروش می‌کند. آن طور که‌شنیده‌ایم کمدی فیلم خیلی خوب از آب درآمده. ضمن اینکه‌تصاویر جالبی که‌از تست گریم های فیلم منتشر شده‌نشان می‌دهد فیلم فضای جذابی دارد و با وجود بازیگرانی مثل ویشکا آسایش، مانی حقیقی، حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی و سام درخشانی که‌این دو در سریال هم حضور داشتند احتمالا موفقیت خوبی به‌دست می‌آورد.

میزان فروش احتمالی:یکی از معدود فیلم هایی است که‌درباره‌اش می‌گویند احتمال دارد رکورد فیلم «من سالوادور نیستم» را بزند. یعنی می‌شود حدس زد که‌تا پایان سال، این فیلم جای سالوادور در رتبه‌اول جدول فروش بنشیند. این پتانسیل را دارد که‌10 میلیارد به‌بالا فروش کند.

گیشه‌آخرین فیلم

«خوب، بد، جلف» اولین تجربه‌پیمان قاسم خانی در مقام کارگردان است. پیش از این اما فیلمنامه‌های کمدی اش برای فیلم های «نان و عشق و موتور 1000»، «مارمولک»، «طبقه‌حساس»، «ورود آقایان ممنوع» و... اتفاق خوبی را به‌همراه‌داشت. این فیلم ها همگی جزو پرفروش ترین های دوران خودشان بودند و قطعا بخش مهمی از این موفقیت به‌خاطر فیلمنامه‌جذابشان بوده. ضمن اینکه‌در تلویزیون هم ردپای قاسم خانی در سریال های مهم کمدی کاملا محسوس بود.


اصغر فرهادی؛ Asghar Farhadi

اصغر فرهادی


چه‌فیلمی دارد؟ فروشنده‌

ژانر فیلم؟ اصغر فرهادی در «فروشنده» باز هم سراغ درامی اجتماعی رفته‌است.

ماجرا چیست:اگر قسمت مربوط به‌شهاب حسینی را خوانده‌اید، این بخش تکراری است اما لاجرم به‌بازنویسی آن هستیم:شهاب حسینی و ترانه‌علیدوستی نقش زن و شوهری را بازی می‌کنند که‌قرار است نمایش «فروشنده» آرتور میلر را روی صحنه‌اجرا کنند. همزمان به‌خانه‌جدید می‌روند، خانه‌ای که‌متعلق به‌زنی مرموز و باسابقه‌است.

زنی که‌مدت هاست از آن جا رفته‌اما هنوز رفت و آمدهای مشکوکی در آن خانه‌جریان دارد. این موقعیت های عجیب و مشکوک، سرآغاز شکل گیری اتفاقات مهمی در زندگی این زوج جوان می‌شود. قطعا این خلاصه‌داستان بخش کوتاهی از فیلم است و اگر حجم هیجان و معمایی بودن آثار فرهادی را به‌آن اضافه‌کنیم به‌تعریف عجیبی می‌رسیم.

پتانسیل موفقیت:اولین فاکتور موفقیت «فروشنده» نام خود اصغر فرهادی است. او بعد از «جدایی نادر از سیمین» به‌فرانسه‌رفت و «گذشته» را ساخت. فیلمی که‌درباره‌آن میان منتقدان داخلی و خارجی و نیز علاقه‌مندان سینمای فرهادی اتفاق نظر وجود نداشت اما معنای هیچ کدام این نیست که‌فرهادی فیلم ضعیفی ساخته. اصغر فرهادی بعد از سه‌گانه‌اش توقعات را به‌شدت بالا برده‌و حالا همه‌می‌خواهند بدانند آیا وارد مسیر تازه‌ای شده‌و از تم «قضاوت» فاصله‌گرفته؟ همانطور که‌در باکس شهاب حسینی اشاره‌شد، حضور این بازیگر به‌همراه‌ترانه‌علیدوستی و سابقه‌خوش همکاری این دو، دیگر عامل فروش «فروشنده» است.

میزان فروش احتمالی:فیلم «فروشنده» شانس فروش تا سه‌میلیارد تومان را دارد.

گیشه‌آخرین فیلم

در سایت رسمی بنیاد سینمایی فارابی جلوی میزان فروش «گذشته» این عدد نقش بسته:10,319,708,000. این رقم برای یک فیلم متوسط است اما برای نام فرهادی نمی تواند موفقیت محسوب شود به‌ویژه‌آن که‌«جدایی نادر از سیمین» به‌فروش سه‌میلیاردی رسیده‌بود. شاید خروج دوربین فرهادی از ایران و تصویر کردن دغدغه‌های همیشگی اش در کشوری دیگر در این باره‌بی تاثیر نباشد.

بیشتر بخوانید

شهرت روزبه حصاری با نقش جوادی بچه مهندس

شهرت روزبه حصاری با نقش جوادی بچه مهندس

لباس زنانه بازیگر معروف آمریکایی در مراسم اسکار! + عکس

لباس زنانه بازیگر معروف آمریکایی در مراسم اسکار! + عکس

فیلم جدید اصغر فرهادی مجوز گرفت

فیلم جدید اصغر فرهادی مجوز گرفت

صدر جدول فروش سینمای ایران در دستان تگزاس 2

صدر جدول فروش سینمای ایران در دستان تگزاس 2

تست بازیگری مهران مدیری از آرون افشار در دورهمی

تست بازیگری مهران مدیری از آرون افشار در دورهمی

ماجرای نیمروز 2 گیشه سینماها را تسخیر کرد

ماجرای نیمروز 2 گیشه سینماها را تسخیر کرد

جدول فروش سینمای ایران با صدرنشینی متری شیش و نیم

جدول فروش سینمای ایران با صدرنشینی متری شیش و نیم

پوستر متفاوت درخت گردو رونمایی شد

پوستر متفاوت درخت گردو رونمایی شد

جای خالی مدیری و عطاران در تلویزیون

جای خالی مدیری و عطاران در تلویزیون

گریم نیوشا ضیغمی در " چی فکر میکردیم چی شد "

گریم نیوشا ضیغمی در " چی فکر میکردیم چی شد "
مشاهده

مطالب بیشتر در سینما ، تئاتر ، تلویزیون

آخرین وضعیت بازیگر تلویزیون پس از جراحی قلب باز

آخرین وضعیت بازیگر تلویزیون پس از جراحی قلب باز

خنده های نوروزی باسریال پایتخت 2

خنده های نوروزی باسریال پایتخت 2

 عکس خاطره  انگیز و دیدنی از پشت صحنه شهر موشها

عکس خاطره انگیز و دیدنی از پشت صحنه شهر موشها

بازی عسل بدیعی در سریال ششمین نفر + عکس

بازی عسل بدیعی در سریال ششمین نفر + عکس

پخش فیلم سینمایی بازمانده به مناسبت روز قدس

پخش فیلم سینمایی بازمانده به مناسبت روز قدس

همسر محسن چاوشی بازیگر شد

همسر محسن چاوشی بازیگر شد

سریال بالهای خیس روی آنتن شبکه 1 + عکس

سریال بالهای خیس روی آنتن شبکه 1 + عکس

اکران فیلم آنجا همان ساعت

اکران فیلم آنجا همان ساعت

سریال تلویزیونی پروانه + عکس بازیگران

سریال تلویزیونی پروانه + عکس بازیگران

جدول فروش فیلم های این هفته سینما منتشر شد

جدول فروش فیلم های این هفته سینما منتشر شد

مطالب مرتبط

چهره هایی که سال 95 جنجالی و خبرساز شدند

چهره هایی که سال 95 جنجالی و خبرساز شدند

گیشه سینمای ایران در دستان رضا عطاران و جواد عزتی

گیشه سینمای ایران در دستان رضا عطاران و جواد عزتی

فروش موفق شبی که ماه کامل شد در گیشه سینما

فروش موفق شبی که ماه کامل شد در گیشه سینما

پولسازترین های سینمای ایران در سال 94

پولسازترین های سینمای ایران در سال 94

فیلم هایی که در سال 95 بیش از 10 میلیارد فروش داشتند

فیلم هایی که در سال 95 بیش از 10 میلیارد فروش داشتند

فروش 250 میلیونی فیلم فروشنده در اولین روز اکران

فروش 250 میلیونی فیلم فروشنده در اولین روز اکران

رضا عطاران از دراکولا تا ترس های زندگی اش + تصاویر

رضا عطاران از دراکولا تا ترس های زندگی اش + تصاویر

شکست سنگین فیلم های تازه اکران در جدول فروش گیشه

شکست سنگین فیلم های تازه اکران در جدول فروش گیشه

“رضا عطاران” از گینس تا من سالوادور نیستم ! + تصاویر

“رضا عطاران” از گینس تا من سالوادور نیستم ! + تصاویر

فروش گیشه فیلم های هفته با صدرنشینی اکسیدان

فروش گیشه فیلم های هفته با صدرنشینی اکسیدان

پرکارترین بازیگران سینما در سال 99

پرکارترین بازیگران سینما در سال 99

آشنایی با فیلم های غیرانگلیسی زبان سال 2016

آشنایی با فیلم های غیرانگلیسی زبان سال 2016

فروش گیشه فیلم های هفته گذشته و رکوردزنی نهنگ عنبر

فروش گیشه فیلم های هفته گذشته و رکوردزنی نهنگ عنبر

پر فروش ترین “فیلم های ایرانی دهه 90” در سینما

پر فروش ترین “فیلم های ایرانی دهه 90” در سینما

فروش گیشه فیلم های گشت 2 و خوب بد جلف در هفته گذشته

فروش گیشه فیلم های گشت 2 و خوب بد جلف در هفته گذشته

میزان فروش فیلم های فروشنده، سیانور و آس و پاس

میزان فروش فیلم های فروشنده، سیانور و آس و پاس

ستاره های سینمای ایران از دهه 60 تا 80 را بشناسید

ستاره های سینمای ایران از دهه 60 تا 80 را بشناسید

درخشش فروشنده در بین بهترین فیلم های سال 2017

درخشش فروشنده در بین بهترین فیلم های سال 2017

نقد متفاوتی از فیلم فروشنده اصغر فرهادی

نقد متفاوتی از فیلم فروشنده اصغر فرهادی

دلیل خداحافظی فریبرز عرب نیا از سینما + تصاویر

دلیل خداحافظی فریبرز عرب نیا از سینما + تصاویر