بیشتر بخوانید

تزئین سفره هفت سین - 1

تزئین سفره هفت سین - 1

تزئین سفره هفت سین - 4

تزئین سفره هفت سین - 4

تزئین سفره هفت سین - 7

تزئین سفره هفت سین - 7

تزئین سفره هفت سین - 8

تزئین سفره هفت سین - 8

خانه شما هم موش دارد اگر ...

خانه شما هم موش دارد اگر ...

تخم مرغ رنگی سفره ی هفت سین

تخم مرغ رنگی سفره ی هفت سین

سفره هفت سین - سری 9

سفره هفت سین - سری 9

راه حل آسان برای از بین بردن بوی بد مایکروفر

راه حل آسان برای از بین بردن بوی بد مایکروفر

روش پاک کردن لکه شکلات از لباس ، فرش و موکت

روش پاک کردن لکه شکلات از لباس ، فرش و موکت

پاک کردن لکه های ماژیک از روی دیوار

پاک کردن لکه های ماژیک از روی دیوار
تشک طبی بخرم یا فنری؟
برای انتخاب تشکی خاص از میان انواع موجود، قطعا نیاز به یک بررسی کلی دارید. قیمت تشک و نوع آن از مهمترین عوامل در انتخاب افراد هنگام خرید به شمار می رود.

 استفاده‌از تشک به‌عنوان بخش بزرگی از بستر از دیرباز بین مردم رواج داشته‌است. صحت این موضوع را یافته‌های باستان شناسی معاصر تایید می‌کنند. پیدا شدن شواهدی از تشک های دست ساز انسان های کهن هم گواهی بر این ادعاست. و نشان می‌دهد که‌عادت به‌خوابیدن بر روی سطوح تهیه‌شده‌از الیاف گیاهی مانند پنبه‌و منابع جانوری مانند پر پرندگان و پشم حیوانات موضوع تازه‌ای نیست.

کاربرد انواع تشک و رواج آن در فرهنگ ایرانی

ما ایرانیان تشک را افزون بر بستر بخشی از تشریفات پذیرایی از مهمان می‌دانیم. و دوخت و دوز آن به‌مناسبت ازدواج و تهیه‌جهیزیه‌ی عروس در فرهنگ ما جای دارد. چنان که‌نمونه‌های پنبه‌دوزی و هنری از تشک در بین عشایر و برخی مناطق کشور هنوز هم تا حدودی رونق خود را حفظ کرده‌اند.

تصور کنید که‌قصد خرید تشک نو یا تعویض تشک قبلی خود را دارید. احتمالا این سوال در ذهنتان مطرح می‌شود:تشک طبی بخرم یا فنری؟

برای انتخاب تشکی خاص از میان انواع موجود، قطعا نیاز به‌یک بررسی کلی دارید. قیمت تشک و نوع آن از مهمترین عوامل در انتخاب افراد هنگام خرید به‌شمار می‌رود. انواع تشک های موجود در بازار شامل 3 دسته‌کلی طبی، فنری و طبی فنری می‌شود. هر کدام از انواع ذکر شده‌هم خود به‌دسته‌های فرعی و اشکال متنوع دیگری تقسیم می‌شود. مثلا تشک های فنری در دو گروه‌بزرگ فنر متصل و فنر منفصل وجود دارند. یا انواع طبی که‌بیشتر بنام اسفنجی در بین مردم معروفند. این تشک ها هم در انواع مختلف و با کاربرد اسفنج هایی با فشردگی و کیفیت متفاوت تهیه‌می‌شوند. انواع تشک مهمان و مسافرتی، بادی و آبی هم برای موارد خاص و استفاده‌های ویژه‌ابداع شده‌اند.

تشک فنری

به‌چه‌تشکی طبی می‌گوییم؟

در ساده‌ترین تعریف به‌تشک اسفنجی بدون فنر و سفت با خواص درمانی تشک طبی می‌گویند. هرچند دامنه‌تنوع این تشک ها بسیار گسترده‌و شامل موارد مختلفی می‌گردد.

نداشتن فنر معمولا اولین موردی است که‌درباره‌تشک های طبی به‌آن اشاره‌می‌شود. (هرچند گاهی انواع ترکیبی تشک ها هم به‌عنوان طبی کاربرد دارند) ساختار داخلی این محصولات اسفنجی، یونولیتی و یا تهیه‌شده‌از فوم است. که‌بسته‌به‌میزان و کیفیت این مواد درجه‌سفتی و طول عمر مفید تشک رقم می‌خورد. انواع یونولیتی معمولا شکننده‌و دارای عمر کوتاه‌تری هستند. و بیشتر در موارد بیمارستانی و بصورت کوتاه‌مدت بکار گرفته‌می‌شوند. بارزترین ویژگی این نمونه‌ها سبکی وزن و سهولت حمل و نقل است.

انواع تشک های ابری و اسفنجی (Sponge Mattress) بسته‌به‌نوع ماده‌(Material) میزان فشردگی (Density) و ضخامت اسفنج (Thickness) مصرفی با یکدیگر متفاوتند. و در موارد و موقعیت های مختلفی هم کاربرد دارند. عموم مردم فشردگی اسفنج را معمولا نشانه‌کیفیت آن می‌دانند. هرچند اصالت ماده‌بکار رفته‌در فرایند تولید را هم نباید از نظر دور داشت. و نمونه‌هایی با مواد نامرغوب و فشردگی بالا نیز در بازار وجود دارد. که‌بدلیل طول عمر کوتاه‌با صرفه‌نیستند. مواد اولیه‌مصرفی برای ساخت این اسفنج ها  شامل پلی یول(POLYOL) ایزوسیانات (TDI) و آب (H2O) است. که‌در شرایط خاصی از فشار و دما به‌تولید می‌رسد. زیاد شدن حجم ابر و اسفنج توسط آب صورت می‌گیرد. صرف نظر از آب، دو ماده‌اولیه‌دیگر وارداتی هستند.

 اسفنج های نامرغوب بدلیل سایش زودهنگام دوام خوبی ندارند. و بعد از مدتی در اثر تغییر درجه‌حرارت و شستشو پودر شده‌و در صورت عدم مراقبت وارد سیستم تنفسی می‌شوند. که‌باعث بروز انواع بیماری ها، آلرژی و سرفه‌های شدید شبانه‌و در فرد می‌گردد. در صورت وجود ذرات شیمیایی (با دوره‌های بازیافت نسبتا بلند) در این محصولات نیز تاثیرات منفی طولانی مدت بر محیط زیست برجای خواهد ماند. در فرایند تولید، این آلودگی ها و مضرات با رسیدن به‌دمای (20 تا 25 درجه‌سانتی گراد) از ترکیب خارج می‌شوند.

استفاده‌از فوم بخش بزرگی از کیفیت درمانی تشک های طبی را رقم می‌زند. فوم که‌در واقع نوعی اسفنج است در شرایط خاص و با ویژگی های تخصصی تهیه‌می‌شود. و میزان تراکمِ آن، درجه‌ی سفتی را تعیین می‌کند. هر چه‌دانسیته‌فوم بالاتر باشد سفتی آن هم بیشتر است. بکارگیری چندین لایه‌فوم با فشردگی های متنوع در برخی تشک های طبی هم از روش های ایجاد خواص مدیکال در محصول است. که‌در آن تشک در عین داشتن سفتی لازم در بخش مرکزی، از نرمی کافی در سطح هم برخوردار است.

تشک طبی

نوع پیشرفته‌ای از فوم با نام فوم هوشمند (Memory Foam) نیز چندی است که‌به‌بازار آمده‌است. این فن آوری نخستین بار برای استفاده‌در لباسهای فضانوردان ابداع شد. فرم پذیری و انطباق با شرایط جدید و سپس بازگشت به‌فرم اولیه، اصلی ترین خصوصیت این ماده‌است. به‌این معنا که‌در شرایط مختلف خود را با فرم بدن تطبیق داده‌و از اعمال فشار بر بدن جلوگیری می‌کند. و پس از عادی شدن شرایط نیز، به‌شکل اولیه‌خود بازمی گردد. به‌همین دلیل به‌آن فوم حافظه‌دار هم می‌گویند.

استفاده‌از این تکنولوژی نوین در ساخت کالای خواب طبی با بازخورد خوبی روبرو شده‌است. خاصیت تطبیق پذیری محصولات تهیه‌شده‌از این ماده‌بر خواص طبی آنها اثرات خوبی برجای گذاشته‌است. انواع تشک های طبی دارای فوم هوشمند از طرف خریداران با استقبال خوبی مواجه‌شده‌است. که‌می‌تواند نشانه‌رضایت کاربران  از مزیت های آنها باشد. پیشگیری و درمان دردهای عضلانی، استخوان و مفاصل از جمله‌ی این مزایاست.

فوم حافظه‌دار با انتقال نقاط فشار از بدنِ فرد به‌بدنه‌ی تشک از بروز و تشدید درد پیشگیری می‌کند. در بیماران مزمن با زمان بستری طولانی هم، این فن آوری بسیار کارآمد است. و از ایجاد و گسترش زخم بستر جلوگیری می‌نماید. تشک های حاوی فوم هوشمند معمولا قیمت های بالاتری نسبت به‌انواع فاقد این تکنولوژی دارند.

سفت بودن، دومین ویژگی تشک های طبی است. که‌بیشترین خاصیت درمانی آنها هم به‌علت همین خاصیت است. سفت بودن سطح تشک ها بر اساس درجه‌بندی و استاندارد مخصوصی محک زده‌می‌شود. بر این اساس انواع تشک از لحاظ میزان سفتی بین (1تا10) از سفتی کم تا کاملا سفت تقسیم می‌شوند.

این تشک ها برای کاهش مشکلات مفاصل و استخوان توصیه‌می‌شوند. اما بدان معنا نیست که‌فقط کاربرد مدیکال دارند. خاصیت پیشگیری از بروز درد و بیماری از مواردی است که‌معمولا در معرفی این نوع تشک ها ذکر می‌شود. خرید تشک طبی اولین قدم برای کسانی است که‌پیشگیری را مقدم بر درمان می‌دانند. و به‌منزله‌یک سرمایه‌گذاری موفق بر روی سلامتی آنها محسوب می‌شود.

چه‌ویژگی هایی یک تشک را طبی می‌کند؟

وجوه‌تمایز  بین یک تشک معمولی با نمونه‌طبی مواردی از این قبیل است:

  • تناسب میزان سفتی و نرمی تشک با الزامات بدن فرد بیمار
  • داشتن انعطاف پذیری لازم برای انطباق با خطوط انحنای بدن (فقط در حد لازم، نه‌بیشتر و نه‌کمتر)
  • دارا بودن کشسانی متعادل (فرو رفتن بیش از حد در اثر فشار و سفتی بی رویه‌در تشک هر دو مضر است)
  • پارچه‌مناسب و دارای خواص ضد میکروبی و آنتی آلرژیک با دوخت محکم و خوب (معمولا گردبافت و بدون درز دوخت)
  • استفاده‌از پارچه‌ی مخصوص دارای خاصیت تنفس سلولی یا کپسول های تعبیه‌شده‌جهت تهویه‌مناسب و اکسیژن رسانی در سطح تشک
  • دارا بودن عایق حرارتی برای حفظ دمای مناسب و در موارد ویژه‌درمانی، المنت های مخصوص برای گرم کردن تشک به‌منظور ماساژ درمانی و تسهیل گردش خون

مزایای استفاده‌از تشک طبی

چگونه‌استفاده‌از تشک طبی قبل، حین و بعد از بیماری مفید است؟

*پیشنهاد تشک طبی به‌افراد عادی قبل از ابتلا به‌بیماری برای حفظ سلامتی و عدم ابتلا به‌مشکلات ثانویه‌صورت می‌گیرد.

*توصیه‌آن به‌افراد دچار عوارض، برای درمان بیماری است. چنانچه‌استفاده‌در مراحل اولیه‌و قبل از پیشرفت بیماری آغاز شود آثار مفید خود را بهتر و بیشتر نشان خواهد داد. و چه‌بسا با استفاده‌از خواص طبی و مزایای مدیکال آن بتوان تا حدود زیادی در کنترل و مداوای  فرد مبتلا موفق بود.

*در مراحل پیشرفته‌بیماری های مربوط به‌ستون مهره‌و کم،ر پزشکان تشک طبی را برای التیام دردهای کمر و مراقبت از مهره‌های ستون فقرات تجویز می‌کنند.

تشک طبی

تشک های فنری چه‌خصوصیاتی دارند؟

انعطاف زیاد و حرکات موجی خاطره‌ایست که‌اکثر ما از تخت های فنری کلاسیک بیاد داریم. با فنرهای بهم بافته‌ی فولادی و پردوامی که‌سالها با ما بودند. اما ظاهرا دوران آن تخت های قدیمی بسر رسیده‌است. و امروزه‌تشک های فنری بر روی تخت های ثابت، نرمی و راحتی خاص خود را دارند. این محصولات فنری به‌سادگی، نرمی و راحتی معروفند. و البته‌بین تشک ها به‌نسبت، از قیمت های پایین تری هم برخوردارند. از لحاظ تنوع هم دارای گوناگونی خوبی هستند. هر چند در مورد سفتی سطح به‌پای انواع اسفنجی نمی رسند. و معمولا نرم تر هستند.

دو دسته‌بزرگ و اصلی این تشک ها فنر متصل و فنر منفصل هستند. نوع اول از بافت درهم و مخصوص فنرهای فولادی تهیه‌شده‌و بسیار محکمند. روی لایه‌فنری تشک را موکت، سپس اسفنج و نهایتا پارچه‌می‌پوشاند. که‌با چسب  و دستگاه‌مخصوص فیکس و دوردوزی می‌شود. برخی از انواع این تشک ها هم دارای فریم فلزی هستند. و در ابعادی متناسب با تخت های تک نفره‌و دونفره‌تهیه‌می‌شوند. این نمونه‌ها برای افراد خواهانِ محصولات ساده، محکم و با دوام مناسبند.

تشک های فنر منفصل تا حدود زیادی با انواع فنر متصل متفاوتند. در این نوع، فنرها با یکدیگر فاصله‌دارند. بصورت انفرادی عمل می‌کنند و چون برخوردی با هم ندارند از سایش و ایجاد سروصدا هم خبری نیست. نوع خاصی از آنها بنام فنر منفصل پاکتی(Pocket Spring) هم وجود دارد. که‌در آن فنرها در دسته‌های جداگانه‌در نقاط مشخصی از سطح زیرین تشک تعبیه‌و فشار و وزن بین آنها  تقسیم می‌شود. با این کار فشارِ وارده‌از حالت تمرکز خارج و در سطح تشک تقسیم می‌شود. که‌به‌ثبات و مقاومت آن در برابر دفرمه‌شدن می‌انجامد. مجموعه‌این عوامل باعث ایجاد هماهنگی سطح با آناتومی و خطوط محیطی بدن می‌گردد. به‌علاوه‌با ممانعت از سایش فنرها،  از فرسودگی تشک جلوگیری و بر عمر مفید آن می‌افزاید.

از طرفی جدا بودن دسته‌های فنر باعث می‌شود تا حتی الامکان ارتعاشِ حرکات از یک نقطه‌به‌سایر نقاط تشک سرایت نکند. و لرزش و نا آرامی تولید نشود. این خاصیت بخصوص برای کاربری همزمان بیش از یکنفر از تشک  بسیار مفید است. این نوع از تشک، بخصوص در مدل دو نفره‌و در میان زوج ها طرفداران زیادی دارد. همین خواص هم باعث شده‌که‌این سری تشک ها به‌آرامش بخش معروف شوند.

تشک های طبی معمولا سفت ترین تشک ها هستند. و انواع فنری را نرم ترینِ آنها می‌دانیم. اما در این میان انواع تشک های طبی فنری با حالتی میانه‌هم موجودند. که‌همراه‌با داشتن میزان سفتی متعادل بیشترین طول عمر مفید و دوام را هم دارند.

تشک طبی فنری چیست؟

تشک های طبی فنری در واقع محصولی ترکیبی با خواص و مزایای طبی و فنری هستند. بخاطر داشتن طول عمر بالا و خواب راحت گروه‌کثیری از مشتریان را جذب خود کرده‌اند. ساختار آنها مانند انواع فنری است با این تفاوت که‌دارای فنرهای ضخیم تری هستند. همچنین لایه‌های اسفنج ریباند بکار رفته‌در این نوع از تشک ها بیشتر است. جنس پارچه‌در تشک های طبی فنری تقویت شده‌و از انواع مرغوب تری انتخاب می‌شود. مجموعه‌این مزایاست که‌این محصولات را نسبت به‌انواع دیگر پرطرفدارتر کرده‌است. مانند نمونه‌های قبلی نوع دونفره‌این تشک ها هم بیشترین خواهان را در بین مشتریان دارد.

تنوع زیادی در محصولات تشک طبی فنری دیده‌می‌شود. که‌به‌نوع و ضخامت فنرها، کیفیت و دانسیته‌اسفنج مصرفی و جنس و درجه‌مرغوبیت پارچه‌مصرفی مربوط می‌شود. همین تفاوت ها در قیمت  تشک نیز انعکاس داشته‌و طیفی از تنوع محصولات با قیمت های متفاوت پدید آورده‌است. 

خوابیدن بر روی تشک نرم بهتر است یا سفت؟

این پرسش مدتهاست که‌ذهن افراد زیادی را به‌خود مشغول کرده‌است. صرف نظر از نوع و مدل تخت خواب هر فرد،گروهی سطوح نرم را بخاطر راحتی که‌ایجاد می‌کند مناسب تر می‌دانند. و عده‌ای هم سفتی تشک را عامل ثبات اسکلت و مانع از دفرمه‌شدن می‌دانند. اما متخصصین معتقدند که‌انتخاب تشک بستگی به‌وزن و شرایط بدنی هر فرد دارد. و بهتر است به‌صورت انفرادی و با بررسی شرایط فرد صورت گیرد.

بیایید کمی در مورد وزن صحبت کنیم!

وزن افراد ویژگی مهم و تاثیر گذاری در کیفیت زندگی آنهاست. و تاثیر مستقیم بر سلامتی آنها دارد. بهتر است  انتخاب اسباب و شیوه‌زندگی متناسب با فیزیک بدنی و وزن فرد انجام پذیرد. چنین انتخابی سازگاری بیشتری با خصوصیات فرد کاربر خواهد داشت. در این صورت به‌سلامتی فرد آسیب نمی رسد. و با توجه‌به‌دوام کالای مصرفی از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به‌صرفه‌است. 

تشک طبی

توضیحاتی درباره‌مراحل ساخت یک تشک طبی و تفاوت آن با تشک فنری

هر تشک شامل چند بخش اصلی است:(رویه، فنر و فوم یا ابر) که‌از اتصال آنها به‌هم در مجموع یک تشک تولید می‌شود. نوع مواد و نحوه‌ترکیب و اتصال آنها با یکدیگر، کیفیت محصول نهایی را مشخص می‌کند. مثلا در تهیه‌تشک های عادی نحوه‌این اتصالات معمولی است. و از ادوات ساده‌ای هم برای این کار استفاده‌می‌شود. و چه‌بسا که‌در کارگاه‌های کوچک و ساده‌هم تهیه‌می‌گردند.

اما در ساخت تشک های مدرن و طبی از مواد اولیه‌گرانتر و فن آوری بالاتری استفاده‌می‌شود.

پارچه‌اصلی و رویه‌این گونه‌تشک ها معمولا از جنس ژاکارد نقش برجسته‌است. که‌دارای خاصیت تنفس سلولی، ضد تعریق و آنتی آلرژیک بوده‌و حتی در برخی انواع از الیاف ضدحریق استفاده‌شده‌است.

فنرهای مصرفی در آنها نیز از آلیاژهایی با عیار مشخص است. که‌در شرایط ویژه‌تهیه‌می‌شوند. و دسته‌بندی و اتصال آنها نیز بر اساس اصول علمی و حساب شده‌صورت می‌گیرد. تا میزان تحمل وزن و مقاومت آنها دقیق و بالا باشد.

فوم مصرفی در تشک های طبی از دانسیته‌سنجیده‌ای برخوردار است. تا بتواند در مقابل تغییرات فیزیکی و فشار وزن واکنش های مناسبی از خود بروز دهد. تهیه‌فوم با آسیاب کردن و ترکیب مجدد اسفنج وارداتی طی مراحل مختلف انجام می‌شود.

تهیه‌محصولی با این مشخصات نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، کادر مجرب و کار فیزیکی فشرده‌است. که‌توانسته‌همراه‌با فن آوری روز دنیا محصولی با ویژگیهای برتر و منحصر به‌فرد ارائه‌نماید. بکارگیری چنین تکنولوی پیشرفته‌ای هم مستلزم وجود افراد متخصص با اطلاعات فنی لازم و بالا است. بدیهی است جمع آوری چنین مجموعه‌ای هزینه‌بر است. و نمی توان از چنین محصولاتی انتظار قیمت های پایین داشت.

چرا طبی؟ ( قیمت تشک طبی ، اصول پزشکی، و سایر دلایل )

ساخت کالاهایی با ویژگی های تخصصی مستلزم بکارگیری تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته، مواد اولیه‌مرغوب، کادر متخصص و هزینه‌بیشتر است. اما در نگاهی دوراندیشانه، استفاده‌از چنین کالایی در مجموع از صرفه‌اقتصادی خوبی برخوردارست. و مخارج تهیه‌آن در دراز مدت به‌منزله‌ی سرمایه‌گذاری بر روی سلامتی به‌حساب می‌آیند. مثلا استفاده‌از محصولات مدیکال و طبی با پیشگیری از بروز بیماری عملا مخارج درمانی را از لیست مخارج حذف کرده‌یا کاهش می‌دهد.

و در واقع با استفاده‌از چنین محصولاتی با یک تیر چند نشان را خواهیم زد:در اولین و مهمترین گام، محصولی طبی و مطمئن برای سلامتی خود تهیه‌کرده‌ایم. و از دیگر سوی محاسن محصولی بادوام ما را از سود اقتصادی خوبی بهره‌مند نموده‌است. و نهایتا از لحاظ زیبایی و نمای مدرن اتاق خواب هم قدم مفیدی برداشته‌ایم.

معرفی برندهای برتر تشک

تشک رویا بونل در یک مجموعه‌6 تایی از تشک های فنر منفصل ارایه‌شده‌است. این تشک را می‌توان نمونه‌ای از یک محصول فنری مفید و مدرن به‌حساب آورد. اسفنج فشرده، فنرهای تقویتی مستحکم و خواص بهداشتی و آنتی آلرژیکِ موجود در آن، فاکتورهای خوبی برای معرفی محسوب می‌گردند.

تشک رویال یک نمونه‌فول طبی با نام رویال پدیک در بین محصولات خود دارد که‌به‌منظور رفع نیازهای درمانی مشتریان خود تدارک دیده‌است. این مدل در دو نمونه‌فول طبی (بدون فنر) و طبی فنری عرضه‌شده‌است که‌برای سلیقه‌های متفاوت راهگشا خواهد بود.

تشک فول طبی آسایش ساتراپ با ساختار تمام اسفنج و کاملا سفت برای رفع دردهای عضلانی و مفاصل به‌عنوان گزینه‌ای مناسب شناخته‌شده‌است. ساختار مقاوم این تشک از دفرمه‌شدن آن جلوگیری می‌کند. تا بتواند در مواردی با وزن های بالا کارآمد باشد.

اگر از ما سراغ یک تشک طبی فنری را بگیرید، کول اکشن زنیت را به‌شما معرفی می‌کنیم. راحتی، زیبایی و خصوصیات طبی در این تشک کنار هم گرد آمده‌است. تا به‌پیشنهادی مناسب برای کسانی که‌در مورد جزییات دقیق هستند بدل شود.

بیشتر بخوانید

چطور فرش را همیشه نو و تمیز نگه داریم؟

چطور فرش را همیشه نو و تمیز نگه داریم؟

خانه تکانی دقیقه نودی

خانه تکانی دقیقه نودی

روش تمیز کردن انواع و اقسام لوازم برقی

روش تمیز کردن انواع و اقسام لوازم برقی

تمیزکردن وسایل و لوازم خانگی چوبی با مواد طبیعی

تمیزکردن وسایل و لوازم خانگی چوبی با مواد طبیعی

نحوه تمیزکردن سرویس بهداشتی

نحوه تمیزکردن سرویس بهداشتی

راههای آسان برای برق انداختن دیوارهای خانه

راههای آسان برای برق انداختن دیوارهای خانه

تزئین سفره هفت سین - 2

تزئین سفره هفت سین - 2

تزئین سفره هفت سین - 3

تزئین سفره هفت سین - 3

تزئین سفره هفت سین - 6

تزئین سفره هفت سین - 6

تزئین سفره هفت سین 94 - 5

تزئین سفره هفت سین 94 - 5
مشاهده

مطالب بیشتر در خانه داری

نکته ایمنی بسیار مهم حین استفاده از زودپز

نکته ایمنی بسیار مهم حین استفاده از زودپز

جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی در یخچال

جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی در یخچال

5 راه برای استفاده بهینه از ماکروویو

5 راه برای استفاده بهینه از ماکروویو

روش تمیز کردن انواع وسایل سفید در خانه

روش تمیز کردن انواع وسایل سفید در خانه

روش اصلی نگهداری آلوئه ورا در یخچال و فریزر

روش اصلی نگهداری آلوئه ورا در یخچال و فریزر

بهترین روش نگهداری نان ساندویچ و لواش

بهترین روش نگهداری نان ساندویچ و لواش

نکاتی برای خانه داری راحت و تمیز کاری سریع

نکاتی برای خانه داری راحت و تمیز کاری سریع

5 ایده ی خاص برای کاشت و “پرورش کاکتوس در خانه”

5 ایده ی خاص برای کاشت و “پرورش کاکتوس در خانه”

شستشوی هر نوع کاغذ دیواری اصول و روش دارد

شستشوی هر نوع کاغذ دیواری اصول و روش دارد

خانه تکانی نوروز 92

خانه تکانی نوروز 92

مطالب مرتبط

 خرید تشک طبی مناسب

خرید تشک طبی مناسب

برای خواب خوش چی لازمه؟

برای خواب خوش چی لازمه؟

چرا خوابیدن بر روی تشک طبی اهمیت دارد؟

چرا خوابیدن بر روی تشک طبی اهمیت دارد؟

ویژگی های تشک طبی ایده آل

ویژگی های تشک طبی ایده آل

نکات مهم برای سالم ماندن تشک خواب

نکات مهم برای سالم ماندن تشک خواب

تکنیک های مراقبت از تشک تخت و افزایش عمر آن

تکنیک های مراقبت از تشک تخت و افزایش عمر آن

این علامت یعنی وقت خرید تشک جدید رسیده

این علامت یعنی وقت خرید تشک جدید رسیده

5 نکته که برای خرید تشک باید در نظر بگیرید

5 نکته که برای خرید تشک باید در نظر بگیرید

بهترین و مناسب ترین تشک برای حالت خواب شما چیست؟

بهترین و مناسب ترین تشک برای حالت خواب شما چیست؟

تشک های نسل جدید کلید حل مشکل کم خوابی!

تشک های نسل جدید کلید حل مشکل کم خوابی!

بهترین و باکیفیت ترین تشک و کالای خواب ایرانی

بهترین و باکیفیت ترین تشک و کالای خواب ایرانی

روش تازه کردن هوای تشک

روش تازه کردن هوای تشک

تمیز کردن کامل تشک تخت با نوعی پودر + روش

تمیز کردن کامل تشک تخت با نوعی پودر + روش

به 6 دلیل دیگر روی تشک های قدیمی و کهنه نخوابید

به 6 دلیل دیگر روی تشک های قدیمی و کهنه نخوابید

مرتب کردن تخت خواب به بهترین شکل

مرتب کردن تخت خواب به بهترین شکل

آموزش دوخت تشک لبه دار نوزاد به همراه الگو + تصاویر

آموزش دوخت تشک لبه دار نوزاد به همراه الگو + تصاویر

تشک هوشمند که خیانت همسر را خبر می دهد + عکس

تشک هوشمند که خیانت همسر را خبر می دهد + عکس

اصول نگهداری و نظافت کامل تخت خواب

اصول نگهداری و نظافت کامل تخت خواب

بهترین زمان شستشوی رختخواب و روش آن

بهترین زمان شستشوی رختخواب و روش آن

دور افتخار مربی آمریکا با پرچم ایران! + عکس

دور افتخار مربی آمریکا با پرچم ایران! + عکس