بیشتر بخوانید

بیوگرافی کامل و خواندنی سید “مهدی رحمتی” همراه با عکس

بیوگرافی کامل و خواندنی سید “مهدی رحمتی” همراه با عکس

بیوگرافی “مهدی طارمی” بازیکن پورتو + تصاویر

بیوگرافی “مهدی طارمی” بازیکن پورتو + تصاویر

بیوگرافی “سوشا مکانی” به همراه عکس های لاکچری

بیوگرافی “سوشا مکانی” به همراه عکس های لاکچری

زندگینامه کامل “امید عالیشاه” و عکس های فوق العاده دیدنی وی

زندگینامه کامل “امید عالیشاه” و عکس های فوق العاده دیدنی وی

“کریستیانو رونالدو” و داستان ازدواج او با ایرناشایک + بیوگرافی

“کریستیانو رونالدو” و داستان ازدواج او با ایرناشایک + بیوگرافی

بیوگرافی و عکسهای مهرداد اولادی

بیوگرافی و عکسهای مهرداد اولادی

بیوگرافی و عکس محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

بیوگرافی و عکس محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

زندگی نامه حمیده عباسعلی کاراته کار المپیکی

زندگی نامه حمیده عباسعلی کاراته کار المپیکی

بیوگرافی سرور جباروف بازیکن استقلال

بیوگرافی سرور جباروف بازیکن استقلال

گفت و گویی با مجتبی عابدینی پدیده شمشیربازی ایران

گفت و گویی با مجتبی عابدینی پدیده شمشیربازی ایران
بیوگرافی و عکسهای محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی
ازدواج محسن فروزان دروازبان فوتبال با نسیم نهالی مدلینگ حاشیه های زیادی را به همراه داشته است، در ادامه بیوگرافی کامل محسن فروزان و مصاحبه جذاب و خواندنی با محسن فروزان و همسرش را بخوانید.

بیوگرافی محسن فروزان

  • نام: محسن
  • نام خانوادگی:فروزان
  • نام کامل:محسن فروزان مصر دشتی
  • تاریخ تولد :14 اردیبهشت 1367
  • محل تولد: رشت
  • قد: 186 سانتی متر
  • باشگاه‌کنونی:تراکتورسازی تبریز
  • شمارهٔ پیراهن: 1
  • پست:دروازه‌بان
--------------------------------------------------------
محسن فروزان پرسپولیس

زندگی شخصی محسن فروزان

محسن فروزان با نام کامل محسن فروزان مصر دشتی 14 اردیبهشت 1367 در رشت متولد شده‌و دروازه‌بان فوتبال می‌باشد. او در تیم هاییی همچون خونه‌به‌خونه، ملوان بندرانزلی، استقلال و... بازی کرده‌است.
 
همسر نسیم نهالی

 بیوگرافی و عکس محسن فروزان دروازبان


خانواده‌محسن فروزان

فروزان دارای 2 برادر و یک خواهر است و فرزند آخر خانواده‌است. پدر او از نظر وضعیت مالی در شرایط خوبی بوده‌و به‌گفته‌خود او طعم فقر را نچشیده‌است اما برای فوتبالیست شدن ، سختی زیادی کشیده‌است. او به‌لباس پوشیدن خود توجه‌فراوانی می‌کند و پول زیادی برای آن ها خرج می‌کند؛ او معمولا لباس هایش را از کشورهای خارجی تهیه‌می‌کند.
 
محسن فروزان و همسرش

 محسن فروزان دروازبان تیم تراکتور سازی 

من در یک خانواده‌والیبالیست بزرگ شدم. همه‌خانواده‌ما والیبالی بودند و کسی فوتبال را دنبال نمی کرد. برادر و خواهرم والیبال بازی می‌کردند و دایی ها و عموهایم همه‌والیبالیست بودند. فقط من دنبال فوتبال بودم که‌خب خانواده‌اصلاً موافق فوتبال بازی کردن من نبودند. او می‌گوید مخالف اصلیش پدر و بردارش بودند که‌با وجود پیشرفت های او در زمینه‌فوتبال، هم اکنون مشوق او هستند.

ماجرای آشنایی و ازدواج محسن فروزان با نسیم نهالی

نسیم نهالی: من در شهر تبریز دانشجو بودم و محسن هم در تیم گسترش فولاد تبریز بود. ما در همان تبریز با هم آشنا شدیم. به‌مرور زمان رابطه‌ای شکل گرفت و در نهایت محسن به‌این نتیجه‌رسید که‌شناخت مان از یکدیگر کافی است و می‌توانیم ازدواج کنیم. حدود 3سال زمان برد تا به‌تصمیم برای ازدواج رسیدیم. در این مدت هم خانواده‌ها در جریان بودند و باهم در ارتباط بودیم تا بتوانیم به‌شناخت کافی از یکدیگر برسیم. دقیقا در تاریخ 21 تیرماه‌سال 92 بود که‌باهم آشنا شدیم. بعد از 3 سال حس کردم که‌به‌یک شناخت کامل از یکدیگر رسیده‌ایم و الان بهترین زمان برای این است که‌ازدواج کرده‌و زیر یک سقف باهم زندگی کنیم. خدا را شکر هم همسرم و هم خانواده‌اش نیز رضایت کامل داشتند.
 
نسیم نهالی اینستاگرام

نسیم نهالی همسر محسن فروزان 

نسیم نهالی متولد 1368 است شغل وی مدلینگ و همسر محسن فروزان دروازه‌بان پیشین استقلال است نسیم نهالی در اینستاگرام بیش از 96 هزار فالور دارد. او مدلینگ لباس عروس و مانتو است وی با برند های معروفی همکاری مینمایید.
 
عکسهای شخصی محسن فروزان

نسیم نهالی مدلینگ لباس عروس


عکسهای نسیم نهالی همسر محسن فروزان و محرومیتش از فوتبال

محسن فروزان دروازه‌بان سابق تیم استقلال که‌این فصل در خونه‌به‌خونه‌بابل بازی می‌کرد به‌مدت 3 ماه‌از حضور در میادین رسمی محروم شد. این حکم توسط کمیته‌اخلاق صادر شده‌و دلیل آن هم عکس های شخصی این دروازه‌بان بوده‌که‌در فضای مجازی منتشر شده‌است. طبق حکم کمیته‌اخلاق اجرای این مجازات به‌مدت 6 ماه‌به‌صورت تعلیق در می‌آید و در صورت بروز تخلف از ناحیه‌این دروازه‌بان در مدت تعلیق حکم تعلیقی به‌مرحله‌اجرا در خواهد آمد.
 
نسیم نهالی همسر محسن فروزان

 محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی


دوران حرفه‌ای محسن فروزان

دوران باشگاهی

او فوتبال خود را از تیمهای پایه‌شهرداری خمام و پگاه‌گیلان آغاز کرد و در سن 16 سالگی به‌تیم بزرگسالان پگاه‌پیوست. سپس برای انجام سربازی به‌مدت دو سال به‌تیم نظامی ملوان رفت. او اولین بار در فصل 89–88 دروازه‌بان فیکس داماش گیلان شد. وی سال 1389 به‌تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیوست و پس از پایان فصل، در سال 1390 به‌تراکتورسازی تبریز ملحق شد. فروزان در سال 1392 دوباره‌به‌گسترش فولاد بازگشت و با اتمام سال با قراردادی دوساله‌به‌تیم تراکتور سازی آمد اما پس از مدتی قرارداد خود را با تراکتور سازی فسخ کرد و در تیرماه‌سال 1393 با قراردادی 2 ساله‌به‌استقلال تهران پیوست.
 
بیوگرافی محسن فروزان

بیوگرافی محسن فروزان 


دوران ملی

سال 1382 دعوت به‌تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران و حضور در مسابقات نوجوانان آسیای ژاپن در سال 1383 که‌منجر به‌کسب مقام چهارم ایران شد. دعوت به‌تیم ملی جوانان ایران در اواخر سال 1383. حضور در مسابقات جوانان آسیا در کشور هندوستان سال 1384. کسب عنوان بهترین دروازه‌بان در مسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان در کشور دانمارک در سال 2005 میلادی که‌تیم ملی فوتبال دانش آموزان ایران در آن سال قهرمان جهان شد. سال 1386 دعوت به‌تیم ملی المپیک ایران و حضور در مسابقات مقدماتی المپیک 2008 از جمله‌سوابق ملی فروزان است.
 
فروزان در سال 2012 با درخششی که‌در بازیهای لیگ و تیم تراکتورسازی داشت توانست نظر کیروش را به‌خود جلب کرده‌و به‌تیم ملی بزرگسالان دعوت شود. فروزان همچنین در سال 2015 به‌تیم ملی ایران برای مسابقات جام ملت های آسیا توسط کیروش دعوت شد.
محسن فروزان و نسیم نهالی

محسن فروزان در تیم ملی


 افتخارات محسن فروزان

باشگاهی:

نائب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران 92–1391 به‌همراه‌باشگاه‌تراکتور سازی تبریز
 
نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران 91-91 به‌همراه‌باشگاه‌تراکتورسازی تبریز

ملی:

قهرمانی با تیم ملی دانش آموزی در سال 2115 میلادی

فردی:

بهترین دروازه‌بان در مسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان در کشور دانمارک در سال 2115 میلادی
پدیده‌فوتبال لیگ برتر در فصل 91-91
محسن فروزان

محسن فروزان در تمرینات تیم ملی


 گفتگوی جذاب با محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی

 از احساسات تا منطق
 نسیم نهالی:ما با شناخت کامل از یکدیگر، تصمیم به‌ازدواج گرفتیم ولی شخصا اعتقاد دارم که‌احساسات 99درصد در این موضوع دخیل بوده‌است. ما خیلی به‌همدیگر علاقمند شده‌بودیم و قطعا منطق هم در این تصمیم نقش مهمی داشته‌چرا که‌ما 3سال زمان برای شناخت یکدیگر صرف کردیم. نظر خانواده‌ها هم صددرصد در این ازدواج دخیل بود.
 
محسن:به‌نظرم هم احساسات و هم منطق در ازدواج ما نقش داشت. ما در آن مدت راجع به‌خیلی مسائل باهم صحبت کردیم چرا که‌دونفر با دو تفکر مختلف، دو شخصیت مختلف و دو فرهنگ مختلف بودیم که‌می‌خواستیم زیر یک سقف زندگی کنیم و در نتیجه‌باید اختلاف نظرها را حل می‌کردیم و صحبت می‌کردیم و با زمان دادن به‌همدیگر خیلی از مسائل را پشت سر گذاشتیم. هدف مان را از زندگی مشترک مشخص کردیم و قبل از ازدواج به‌تفاهم کامل رسیدیم. البته‌تفاهم کامل ما این بود که‌"هرچیزی که‌همسرم بگوید، من بگویم چشم!" این تفاهم بعد از 3سال ایجاد شد و من حرف اول و آخر را در خانه‌می‌زنم و آن هم "چشم" است (خنده!)
 
نسیم نهالی:اتفاقا محسن اصلا زن ذلیل نیست! ما با هم تفاهم داریم...
 
نسیم نهالی:ضمنا من این را هم بگویم که‌برای خواستگاری، پیشنهاد رومانتیکی از محسن دریافت نکردم!
 
محسن:همیشه‌این موضوع را می‌گوید که‌دوست داشته‌من خیلی رومانتیک از او خواستگاری کنم. من در یک جو ورزشی و فوتبالی بزرگ شدم که‌بحث رومانتیک بودن در آنجا خیلی وجود ندارد. البته‌من شخصا خیلی احساساتی و رومانتیک هستم ولی در آن زمان آنقدر درگیر مسائل فوتبالی بودم که‌این موضوع را فراموش کرده‌بودم که‌باید شرایطی رومانتیک فراهم کرده‌و از نسیم نهالی خواستگاری کنم.
 
محسن فروزان و همسرش

عکسهای محسن فروزان و همسرش 

شرایط فوتبالی در زندگی
محسن:من در چندسال اخیر در شهرهای زیادی فوتبال بازی کردم. در تبریز برای گسترش و تراکتورسازی بازی کردم، در بابلسر برای خونه‌به‌خونه، در سیاه‌جامگان مشهد بازی کردم و در تهران هم حضور داشتم و همسرم در آن 3سال که‌صرف شناخت از یکدیگر کردیم، روی این موضوع کاملا شناخت پیدا کرد و این را متوجه‌شد که‌یک فوتبالیست، خانه‌به‌دوش است و باید یک چمدان داشته‌باشد و هر سال جابجا شود! من شرایط اخلاقی ام خاصی دارم و در فوتبال ما، بازیکنی مثل من را کم می‌پسندند! مربیان و مدیرعامل ها، بازیکنانی را دوست دارند که‌اگر بدترین شرایط را هم سر آنها بیاورند، بازیکن حرفی نزند و اعتراضی نکند. برای همین چندسال بود که‌حتی نیم فصل جابجا می‌شدم و این شرایط را سخت تر کرده‌بود. با این حال این شرایط را همسرم به‌خوبی درک کرده‌و روی آن شناخت پیدا کرده‌است.
 
نسیم نهالی:راستش من کاملا این شرایط را درک کرده‌بودم و شرطی برای محسن نگذاشتم که‌مثلا حتما باید در یک تیم تهرانی باشد. تنها شرطی که‌برایش گذاشتم این بود که‌یک خانه‌در تهران داشته‌باشیم تا من بتوانم مثل هر دختری که‌آرزو دارد جهیزیه‌اش را به‌خانه‌اش ببرد، من هم این کار را انجام دهم. دوست نداشتم که‌هرچندماه‌یکبار این جهیزیه‌را بار کامیون کنم و اسباب کشی کنم. درواقع تنها شرط من این بود که‌محسن خانه‌ای در تهران داشته‌باشد که‌من بتوانم جهیزیه‌ام را با سلیقه‌خودم در آن بچینم و بعد هرجا که‌دوست دارد برود و من همیشه‌در کنارش هستم.
 
محسن:زندگی ما درواقع دو بخش دارد، یکی زندگی شخصی است و دیگری زندگی فوتبالی و طبیعتا برای خودم هم بودن در تهران در هر دوبخش زندگی، بهتر بود و خودم هم دوست دارم در تهران باشم. اول اینکه‌خانواده‌همسرم تهران هستند و ما آدم های خیلی شادی هستیم و دوست داریم در کنار دوستان و خانواده‌باشیم. ضمن اینکه‌اگر دلم هم برای خانواده‌خودم تنگ شود، سه‌ساعت بعد رشت هستم و خانواده‌ام را می‌بینم.
 
زن محسن فروزان

محسن فروزان همسر نسیم نهالی

 
حواشی در زندگی شخصی
محسن:متاسفانه‌الان شرایط طوری شده‌که‌کم کم فوتبال ما تبدیل به‌کره‌شمالی شده‌است، یعنی در تمام مسائل شخصی افراد ورود می‌کنند و بازیکنان به‌یکسری تفکرات که‌در این شرایط مطابفت ندارد، محدود می‌کنند. ما یک نسل جوان هستیم که‌حتی با یک ده‌قبل خودمان هم تفاوت داریم. در عین حال که‌کشور قانون دارد و همه‌ما آن را رعایت می‌کنیم، ولی زندگی شخصی آدم ها به‌خودشان ارتباط دارد. یکی از این موارد حاشیه‌ای برای ما موضوع خواستگاری و عکس مراسم خواسنگاری ما بود که‌من را به‌کمیته‌اخلاق خواستند و آن روزهای خوب ما را خراب کردند! حراست فدراسیون رفتم و گفتند نباید این عکس ها را بگذارید و در این بین یکسری دوستان هم هستند که‌برای پربازدیدشدن سایت ها و صفحات شان به‌این مسائل دامن می‌زنند، آنها را بزرگ می‌کنند و حاشیه‌می‌سازند که‌من هم رفتم و توضیح دادم که‌این عکس خواستگاری ماست و گفتند عکس را از صفحه‌ات پاک کن و ما هم پاک کردیم و موضوع ختم به‌خیر شد! دوباره‌رسیدیم به‌موضوع دیگری که‌کار و شغل همسرم است. همسرم کار تبلیغات انجام می‌دهد و این درست نیست که‌به‌خاطر شغل همسرم، من را از فوتبال محروم کنند!
 
نسیم نهالی:باید من را به‌کمیته‌انضباطی فوتبال دعوت می‌کردند (خنده)
 
محسن:دقیقا (خنده). شغل همسرم به‌من مربوط است، ولی همسرم هر شغلی که‌داشته‌باشد، دلیلی برای این نیست که‌محسن فروزان فوتبالیست را از فوتبال محروم کنند! این خارج از حیطه‌فوتبال است. ولی آمدند و گفتند باید محسن فروزان 6ماه‌محروم شود! ما مسافرت ماه‌عسل رفته‌بودیم و به‌محض اینکه‌رسیدیم به‌هتل، تا اینترنت را فعال کردم، دیدم حکم محرومیت من منتشر شده‌است. آن یک هفته‌ای که‌مسافرت بودیم دائم به‌این موضوع فکر می‌کردم. شما فکر کنید در فصل نقل وانتقالات 6ماه‌محروم شوید، یعنی یکسال را کامل از دست داده‌اید و در واقع آن یک هفته‌را هم خراب کردند.
 
نسیم نهالی:البته‌من جا دارد از همه‌هنرمندان، فوتبالیست ها و مردم خیلی تشکر کنم. با وجود اینکه‌متاسفانه‌برخی ها هستند که‌در صفحات مجازی با هر خبر و هر حاشیه‌ای به‌صفحات دیگران هجوم می‌برند و فحاشی و توهین می‌کنند و حتی به‌مسی و رونالدو هم رحم نکردند، با این حال خیلی ها در این موضوع از ما حمایت کردند که‌باعث شد تا این مسئله‌حل شود. یک دلخوری هم از همان مسئولین دارم که‌وقتی یک فردی تشکیل خانواده‌می‌دهد و نشان می‌دهد که‌همسر، خانواده‌و فرزندش را دوست دارد، این خودش یک نوع فرهنگسازی است و باید به‌آنها بها داده‌شود نه‌اینکه‌با آن مقابله‌شود. این موضوع کمک می‌کند به‌جلوگیری از برخی مسائل بد که‌در کشور رواج پیدا نکند. متاسفانه‌با یکسری بهانه‌های عجیب جلوی این کارها را می‌گیرند که‌نباید با همسرت عکس داشته‌باشی!
 
محسن:من هم باید از مردم تشکر کنم. من دوستان پرسپولیسی زیادی دارم و در خانواده‌ام هم پرسپولیسی زیاد هست ولی در بین هواداران استقلالی بیشتر محبوب هستم و ممکن است که‌در بین هواداران پرسپولیس منفور باشم با این حال در این موضوع می‌توانم به‌جرات بگویم که‌همه‌مردم پشت من بودند و انتقاد کردند که‌چرا این حکم ناعادلانه‌و ناجوانمرانه‌را داده‌اند. از مردم تشکر می‌کنم که‌پشت من و همسرم ایستادند و هنرمندان و رسانه‌ها و نشریات کمک کردند، حمایت کردند و نگذاشتند که‌من به‌ناخق محروم شوم.
 
شوهر نسیم نهالی

نسیم نهالی و همسرش محسن فروزان

مصائب زندگی با فوتبالیست
 
نسیم نهالی:راستش زندگی با یک فوتبالیست خیلی سخت است. در خیلی از جاهایی که‌باید باشد، نیست! مخصوصا اگر شهرستان باشد. مثلا همین اخیرا نتوانستیم شب یلدا در کنار هم باشیم. با این حال محسن آنقدر بامحبت و با کارهایش، جبران می‌کند که‌جایگزین می‌شود. به‌هر حال وقتی آدم بیشتر در چشم باشد، مردم ریزبین تر شده‌و از هیچ چیز نمی گذرند. البته‌من پیش از ازدواج با محسن نسبت به‌این اتفاقات آگاه‌بودم و حتی شرایط بدتری را هم تصور می‌کردم ولی حالا می‌گویم زندگی با یک فوتبالیست سخت است ولی اصلا بد نیست و وجود خودش بهترین است. همسری در حد تیم ملی داشتن نصیب هرکسی نمی شود.
 
عکسهای محسن فروزان

ست لباس محسن فروزان و همسرش نسیم

صداقت، خصوصیت محسن
 
نسیم نهالی:اگر بخواهم محسن را تعریف کنم باید بگویم یک پسر لوس و بامحبت و به‌شدت باصداقت. شاید مهمترین دلیلی که‌عاشق محسن شدم، صداقتش بود. هر چیزی که‌حتی به‌ضررش هم باشد بازهم دروغ نمی گوید. حتی وقتی در خانه‌یک لیوان را شکسته‌است، بدون اینکه‌چیزی به‌او بگویم، خودش اعتراف می‌کند (خنده)
 
محسن:همسرم خیلی به‌جهیزیه‌و وسایلش حساس است (خنده). یعنی اگر یک لیوان بشکند، جدا از اینکه‌باید ست کامل را بخریم، تا یک هفته‌ناراحت است!
 
بی نظیرترین همسر قرن
 
محسن:من سال ها در این جامعه‌بوده‌ام، در فوتبال بوده‌ام و آدم های زیادی را دیده‌ام به‌همین دلیل یکی از خصوصیت های من این است که‌آدم شناس هستم و خیلی سریع آدم ها را می‌شناسم. البته‌نمی توانم در یک کلمه‌همسرم را توصیف کنم ولی می‌توانم به‌جرات بگویم که‌من بی نظیرترین همسر قرن را دارم! خیلی بافکر پیشنهاد ازدواج دادم و حالا که‌چهارمین سال از حضورمان در کنار یکدیگر را می‌گذرانیم، می‌بینم که‌تمام خصوصیاتی که‌سال ها قبل دوست داشتم همسر آینده‌ام داشته‌باشد، امروز در نسیم نهالی وجود دارد. زمانی که‌در تیم ملی نوجوانان بودم به‌سفر مکه‌مشرف شدم و شیخی بود که‌گفت اگر کسی اولین بار به‌زیارت خانه‌خدا بیاید، سه‌آرزویی که‌داشته‌باشد، در زندگی برایش برآورده‌می‌شود و توضیح داد که‌در آرزوهای تان دنبال پول و ماشین و اینطور چیزها نباشید و آرزوهایی بکنید که‌در تمام زندگی به‌دردتان بخورد. یکی از آرزوهای من هم این بود که‌از خدا خواستم اگر زمانی می‌خواستم ازدواج کنم، خودش برایم بهترین همسر را انتخاب کند که‌تا آخر عمر بتوانم در کنارش از زندگی ام لذت ببرم و خدا بهترین را به‌من داد. همسرم بسیار صداقت دارد، مهربان است و عاشق. ما جدا از اینکه‌زن و شوهر خوبی هستیم، دوستان خوبی هم برای یکدیگر هستیم. واقعا به‌داشتن چنین همسری افتخار می‌کنم و از زندگی ام لذت می‌برم. البته‌این را هم بگویم که‌همسرم خیلی احساساتی است و حتی با دیدن یک فیلم به‌سرعت احساساتی می‌شود و گریه‌می‌کند!
 
زن مدلینگ محسن فروزان

محسن فروزان و همسرش در اسکی

کنارگذاشتن شغل برای هم
نسیم نهالی:اینکه‌شغلم را به‌خاطر محسن کنار بگذارم، نیاز به‌توضیح ندارد چون یک دوره‌شغلم را کنار گذاشتم. مدتی محسن از من خواست که‌کار نکنم و من هم قبول کردم. با هم رفتیم بابلسر برای تیم خونه‌به‌خونه‌بازی کند. من آدم اکتیوی هستم و به‌شدت دنبال جنب وجوش و فعالیت هستم و در خانه‌نشستن حالم را بد می‌کند. در آن بره‌زمانی زیاد حالم خوب نبود چون فعالیت نمی کردم و محسن که‌شرایط روحی من را دید دوباره‌به‌من گفت که‌اگر دوست داری می‌توانی کارت را ادامه‌بدهی. من شغلم را در زمینه‌تبلیغات خیلی حرفه‌ای دنبال می‌کنم و اینطور نیست که‌صرفا از روی تفریح یا علاقه‌باشد. ضمن اینکه‌ما دوست داریم که‌مردم از کالای داخلی و ایرانی استفاده‌کنند تا به‌اقتصاد کشور هم کمک شود و این مستلزم تبلیغات خوب و مناسب برای آن کالا می‌باشد. در هر زمینه‌ای هم می‌شود این را انجام داد و من هم به‌شدت نسبت به‌این شغل تعصب دارم.
 
محسن:زمانی که‌از همسرم خواستم کار نکند، واقعا چندماه‌افسرده‌شده‌بود چرا که‌در کار خودش واقعا شماره‌یک است و به‌شدت پرکار بود تا جایی که‌خودمان هم کمتر او را می‌دیدیم (خنده). این بود که‌از او خواستم تا کارش را کمتر کند و بیشتر در کنار هم باشیم و او هم قبول کرد ولی چون واقعا افسرده‌شده‌بود، دوباره‌خودم از او خواستم که‌کارش را ادامه‌دهد. ضمن اینکه‌مسائل حاشیه‌ای هم که‌برای ما ایجاد شده‌بود، در این موضوع دخیل بود. اما اینکه‌خودم به‌خاطر همسرم، فوتبال را کنار بگذارم، کمی متفاوت است...
 
نسیم نهالی:من دیگر نمی گذارم که‌فوتبال را کنار بگذارد (خنده)
 
محسن:ببینید نگرش من به‌فوتبال دیگر این نیست که‌صرفا از این ورزش لذت ببرم. فوبتال برای من درآمد زندگی است و به‌چشم بیزینس به‌آن نگاه‌می‌کنم. تا روزی هم که‌بتوانم فوتبال بازی کنم، به‌آن ادامه‌می‌دهم چرا که‌زندگی مشنرک ما هم به‌این درآمد و شغل نیاز دارد و وابسته‌است. البته‌اگر همه‌پول مان را بابت هر قرارداد بدهند که‌خیلی خوب است ولی معمولا همیشه‌یک بخش کوچکی از قراردادمان را پرداخت می‌کنند (خنده). ناصرخان حجازی از زمان بازی اش برای استقلال طلب داشت، فوت کرد و هنوزهم طلبش باقیست! من هم آدمی نیستم که‌بتوانم شغل دیگری انجام دهم و به‌نظرم یک فوتبالیست آفریده‌شدم و اصلا اهل تجارت و بیزینس نیستم.
 
نسیم نهالی:حالا به‌خاطر من فوتبال را کنار می‌گذاری!؟
 
محسن:خودت دیگر نمی گذاری من فوتبال را کنار بگذارم (خنده). ضمن اینکه‌عمر فوتبالیست ها و ورزشکارها کلا کوتاه‌است و اصلا معلوم نیست که‌چقدر بتواند ادامه‌دهد و ممکن است با یک مصدومیت، حتی در سنین جوانی، دوران حرفه‌ای آنها تمام شود.
 
سالگرد ازدواج محسن فروزان

سالگرد ازدواج محسن فروزان و نسیم نهالی

اهمیت به‌لباس و پوشش
 
نسیم نهالی:من از کودکی به‌هنر و رشته‌های هنری خیلی علاقمند بودم. در دوران کودکی خیلی به‌نقاشی علاقه‌داشتم. ضمن اینکه‌در هر دوره‌سنی که‌بودم، به‌خوش تیپی در فامیل معروف بود. در عین حال انتخاب رشته‌معماری در دانشگاه‌به‌دلیل همین علاقه‌به‌کارهای هنری بود و کلا نمی توانم کاری خارج از فضای هنر انجام دهم. همین که‌به‌کار تبلیغات روی آوردم هم علاقه‌ذاتی من به‌کارهای هنری و پوشش و لباس بود. وقتی بچه‌بودم همیشه‌گوشه‌پرده‌ها و لباس های مادرم را با قیچی می‌بریدم و برای عروسک هایم لباس می‌دوختم و با اینکه‌هردفعه‌مادرم کلی مرا دعوا می‌کرد، ولی بازهم این کار را تکرار می‌کردم (خنده). علاقه‌من به‌لیاس و پوشش، ذاتی است و بخش زیادی از فکر، ذهن و پول توی جیبم صرف این می‌شود که‌ظاهری آراسته‌و خوب داشته‌باشم، چه‌بیرون و چه‌داخل خانه‌و این موضوع برایم یک غذای روحی است.
 
محسن:از قدیم هم این را گفته‌ام که‌بچه‌های رشت همیشه‌خوش تیپ هستند (خنده). همیشه‌خوش تیپی و شیک پوشی را دوست داشتم و همیشه‌سعی کرده‌ام که‌ظاهری آراسته، خوب و شیک داشته‌باشم و این موضوع در وجودم قرار دارد. اهل ظاهرسازی هم نیستم و دوست دارم خوش تیپ باشم. من حتی لباس های ورزشی ام را خودم تهیه‌می‌کنم و رنگ و طرح آنها را خودم انتخاب می‌کنم.
 
نسیم نهالی:از زمانی هم که‌ازدواج کردیم، در لباس پوشیدن همدیگر نظر می‌دهیم.
 
محسن:ما سعی می‌کنیم هرجا که‌می‌خواهیم برویم لباس های خوب و شیک بپوشیم.
 
نسیم نهالی:ضمن اینکه‌با هم «ست» باشیم...
 
محسن:بعد از ازدواج برای همسرم خیلی مهم است که‌لباس های ست بپوشیم. مثل امروز که‌در کنار شما هستیم. ضمن اینکه‌این را هم بگویم که‌این شیک پوشی ما بدین معنی نیست که‌بخواهیم بگویم ما از بقیه‌برتر هستیم. این کار احساس خوبی به‌ما می‌دهد و خودمان لذت می‌بریم و نمی خواهیم بگوییم از دیگران بهتر و برتر هستیم.

عکسهای محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی

محسن فروزان و همسرش

سلفی محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی در پارک

محسن فروزان و علیرضا حقیقی

محسن فروزان در حال تمرین با علیرضا حقیقی

ماشین محسن فروزان

ماشین گرانقیمت محسن فروزان 

محسن فروزان دروازبان

تمرینات محسن فروزان

سلفی محسن فروزان و همسرش

محسن فروزان و همسر مدلینگش

محسن فروزان

محسن فروزان در کنار همسرش نسیم نهالی

محسن فروزان بازیکن

عکسهای اینستاگرام نسیم نهالی همسر محسن فروزان

اشکهای محسن فروزان

اشکهای محسن فروزان بخاطر محرومیت

 

بیشتر بخوانید

زندگینامه کامل و عکس های “مهدی مهدوی کیا” موشک ایرانی

زندگینامه کامل و عکس های “مهدی مهدوی کیا” موشک ایرانی

بیوگرافی کامل و عکس های جذاب “رضا قوچان نژاد” و همسرش

بیوگرافی کامل و عکس های جذاب “رضا قوچان نژاد” و همسرش

بیوگرافی و عکس همسر و فرزند “مجتبی جباری”

بیوگرافی و عکس همسر و فرزند “مجتبی جباری”

زندگینامه و عکس های جذاب از فوتبال تا بازیگری “پژمان جمشیدی”

زندگینامه و عکس های جذاب از فوتبال تا بازیگری “پژمان جمشیدی”

بیوگرافی کامل “علی دایی” در کنار همسر و دخترش

بیوگرافی کامل “علی دایی” در کنار همسر و دخترش

مهدی مهدوی کیا در کنار دخترش

مهدی مهدوی کیا در کنار دخترش

ویتامین مخصوص ترمیم و تقویت عضلات ورزشکاران

ویتامین مخصوص ترمیم و تقویت عضلات ورزشکاران

جواد نکونام و پسرش آریان+عکس

جواد نکونام و پسرش آریان+عکس

بیوگرافی و عکس های جالب و فوق العاده دیدنی “علیرضا بیرانوند”

بیوگرافی و عکس های جالب و فوق العاده دیدنی “علیرضا بیرانوند”

زندگینامه و عکس های “هادی نوروزی” در کنار همسرش و پسرش

زندگینامه و عکس های “هادی نوروزی” در کنار همسرش و پسرش
مشاهده

مطالب بیشتر در ورزشکاران

بیوگرافی و عکسهای لیونل مسی و همسرش

بیوگرافی و عکسهای لیونل مسی و همسرش

زندگینامه کامل “کریم انصاری فرد” و عکس های دیدنی او و همسرش

زندگینامه کامل “کریم انصاری فرد” و عکس های دیدنی او و همسرش

زندگینامه و خاطرات جالب “فرهاد مجیدی” به همراه تصاویر

زندگینامه و خاطرات جالب “فرهاد مجیدی” به همراه تصاویر

زندگینامه کامل مرحوم ناصر حجازی اسطوره جاودان فوتبال

زندگینامه کامل مرحوم ناصر حجازی اسطوره جاودان فوتبال

بیوگرافی و عکسهای علی کریمی و فرزندانش

بیوگرافی و عکسهای علی کریمی و فرزندانش

زندگینامه کامل و عکس های “جواد نکونام” کاپیتان سابق تیم ملی

زندگینامه کامل و عکس های “جواد نکونام” کاپیتان سابق تیم ملی

دلیل مرگ ناگهانی ورزشکاران

دلیل مرگ ناگهانی ورزشکاران

بیوگرافی کامل “ژوزه مورینیو” به همراه تصاویر و قهرمانی های وی

بیوگرافی کامل “ژوزه مورینیو” به همراه تصاویر و قهرمانی های وی

زندگینامه و عکس های “اشکان دژاگه” کاپیتان تیم ملی ایران

زندگینامه و عکس های “اشکان دژاگه” کاپیتان تیم ملی ایران

زندگینامه کامل و عکس های احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک

زندگینامه کامل و عکس های احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک

مطالب مرتبط

بیوگرافی محسن تنابنده و عکسهای همسرش

بیوگرافی محسن تنابنده و عکسهای همسرش

بیوگرافی و عکسهای محسن کیایی در اینستاگرام

بیوگرافی و عکسهای محسن کیایی در اینستاگرام

عکسهای محسن تنابنده و همسرش

عکسهای محسن تنابنده و همسرش

عکسهای محسن تنابنده و همسرش روشنک گلپا

عکسهای محسن تنابنده و همسرش روشنک گلپا

بیوگرافی “محسن افشانی”

بیوگرافی “محسن افشانی”

ماشین گرانقیمت محسن فروزان + عکس

ماشین گرانقیمت محسن فروزان + عکس

بیوگرافی و زندگینامه محسن قاضی مرادی

بیوگرافی و زندگینامه محسن قاضی مرادی

بیوگرافی و عکس محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

بیوگرافی و عکس محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

زندگینامه محسن مسلمان + داستان ازدواج ناموفق مسلمان

زندگینامه محسن مسلمان + داستان ازدواج ناموفق مسلمان

کیک تولد خاص محسن فروزان + عکس

کیک تولد خاص محسن فروزان + عکس

عکس های جدید محسن تنابنده و همسرش

عکس های جدید محسن تنابنده و همسرش

زندگینامه کامل و عکس های “احمدرضا عابدزاده” در کنار همسرش

زندگینامه کامل و عکس های “احمدرضا عابدزاده” در کنار همسرش

محسن مسلمان مدلینگ شد + تصاویر

محسن مسلمان مدلینگ شد + تصاویر

جنجال فیلم محسن افشانی در کنار زن بی حجاب!

جنجال فیلم محسن افشانی در کنار زن بی حجاب!

مراسم “عقد محسن تنابنده” و همسرش + تصاویر

مراسم “عقد محسن تنابنده” و همسرش + تصاویر

“محسن افشانی” و همسرش در مراسم عقدشان + عکس

“محسن افشانی” و همسرش در مراسم عقدشان + عکس

عکس های جالب و دیدنی سید “جلال حسینی” همراه با بیوگرافی

عکس های جالب و دیدنی سید “جلال حسینی” همراه با بیوگرافی

زندگینامه محسن یگانه + تصاویر دیدنی و دختر محسن یگانه

زندگینامه محسن یگانه + تصاویر دیدنی و دختر محسن یگانه

ادعای محسن تنابنده در برنامه سه ستاره علیخانی

ادعای محسن تنابنده در برنامه سه ستاره علیخانی

خبر پدر شدن محسن کیایی در دورهمی لو رفت + تصاویر

خبر پدر شدن محسن کیایی در دورهمی لو رفت + تصاویر