بیشتر بخوانید

بیوگرافی “عسل بدیعی” + عکس

بیوگرافی “عسل بدیعی” + عکس

بیوگرافی “فردوس کاویانی” + عکس

بیوگرافی “فردوس کاویانی” + عکس

بیوگرافی “لاله اسکندری”

بیوگرافی “لاله اسکندری”

بیوگرافی “رضا داوودنژاد” + عکس

بیوگرافی “رضا داوودنژاد” + عکس

زندگینامه و عکسهای محمدرضا شریفی نیا

زندگینامه و عکسهای محمدرضا شریفی نیا

بیوگرافی “اکبر عبدی” + عکس

بیوگرافی “اکبر عبدی” + عکس

بیوگرافی “هدایت هاشمی” + عکس

بیوگرافی “هدایت هاشمی” + عکس

بیوگرافی “حامد کمیلی” + عکس

بیوگرافی “حامد کمیلی” + عکس

بیوگرافی خواندنی شقایق دهقان به همراه تصاویر

بیوگرافی خواندنی شقایق دهقان به همراه تصاویر

بیوگرافی “اندیشه فولادوند” + عکس

بیوگرافی “اندیشه فولادوند” + عکس
بیوگرافی و عکس های افشین هاشمی
افشین هاشمی متولد 1354 در تهران و بازیگر، نویسنده، کارگردان ایرانی است.وی همچنین نوازنده چیره دست کمانچه است و اجراهایی را نیز در این زمینه برگزار کرده است.

بیوگرافی زندگینامه‌افشین هاشمی

 • نام ونام خانواگی: سیدافشین هاشمی مرغزار
 • زمینه‌فعالیت : بازیگر، نویسنده، کارگردان
 • ملیت :ایرانی
 • تولد : 20 مهر 1354
 • محل تولد: تهران

افشین هاشمی

زندگینامه‌افشین هاشمی

زندگینامه‌افشین هاشمی

سیدافشین هاشمی مرغزار (زاده‌20 مهر 1354) بازیگر، نویسنده، کارگردان ایرانی است. وی همچنین نوازنده‌چیره‌دست کمانچه‌است و اجراهایی را نیز در این زمینه‌برگزار کرده‌است.تحصیلات:مهندس شیمی از دانشگاه‌صنعت نفت آبادان؛ 1377؛ کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده‌*سینما تئاتر، دانشگاه‌هنر؛1386

نحوه‌ورود افشین هاشمی به‌بازیگری

در ورودم به‌بازیگری نه‌کسی کمکی کرده‌و نه‌کسی جلوی پایم سنگ انداخته‌است. من خیلی برای بازیگری تلاش کردم در نتیجه‌راهی جز تلاش برای رسیدن به‌آن نمی شناسم. این روزها هرکس از من می‌پرسد که‌برای بازیگر شدن چه‌باید بکنم در پاسخ می‌گویم اگر می‌خواستید مهندس شیمی شوید، چه‌می‌کردید؟ به‌سختی درس می‌خواندید، در کنکور شرکت می‌کردید و چنانچه‌در کنکور پذیرفته‌می‌شدید، به‌دانشگاه‌وارد می‌شدید. در ادامه‌نیز پس از 4 سال درس خواندن، به‌دنبال کار می‌رفتید. حال که‌قرار است برای هر رشته‌ای این مسیر پیموده‌می‌شود، چرا برای بازیگری نباید طی شود؟ از نظر من روند معمول ورود به‌بازیگری، این گونه‌است و من راهی جز این متصور نیستم. البته‌بخت و اقبال بحث اش جداست و ممکن است به‌یک باره‌در ترم اول کلاس بازیگری نقش اصلی یک فیلم سینمایی را به‌شما بدهند و به‌سرعت به‌قله‌برسید. این یک بخت است و چه‌خوب اگر قدر آن را بدانی .

afshin hashemi

افشین هاشمی بازیگر

از تدارکات تا بازیگری

من همه‌کاری کرده‌ام، از تدارکات گرفته‌که‌در سال 72 در آبادان غذای گروهی که‌اجرا داشتند را از یک محل دیگر برای شان می‌آوردم تا منشی گری صحنه‌تئاتر لیلی ارجمند در همان سال 72، مدیریت صحنه، دستیاری، کارگردانی و بازیگری.د.

بازیگری از ابتدا برای من جدی بود اما جامعه‌هنری جدی ام نگرفته‌بود، برای اینکه‌هنوز وارد این عرصه‌نشده‌بودم. اکنون هم خیلی از علاقه‌مندان عرصه‌نمایش، پشت تئاتر شهر منتظر ورود به‌صحنه‌هستند؛ اما علاقه‌به‌تنهایی کافی نیست؛ جامعه‌هنری زمانی شما را جدی خواهد گرفت که‌کار جدّی انجام داده‌باشید. از سال 72 کارم را شروع کردم و یک سال بعد خودم نمایشی را به‌صحنه‌بردم. سپس سال 75 یک تئاتر در جشنواره‌آتشکار و سال 76 تئاتری را در جشنواره‌دانشجویی اجرا کردم. این کارها را انجام دادم و برای هر کدام شان هم جایزه‌گرفتم. اولین اجراهای رسمی و عمومی ام در یک تالار حرفه‌ای به‌سال 79 بر می‌گردد. آن سال، سه‌نمایش "کشته‌به‌درگاه"، "درست کارترین قاتل دنیا" و "فانوس خیس" را در تئاتر شهر اجرا کردم؛ البته‌قبل از آن در تالار ابن سینا اجرای عمومی داشتم ولی آن اجرا جزء زمانی به‌شمار می‌رود که‌تئاتر هنوز مرا خیلی جدی نمی گرفت. بعد از آن سه‌اجرای رسمی در سال 79 و تئاترهای "هیس"، "دیر راهبان"، "حسن سنتوری" و… را پشت سر هم کار کردم.

حضور افشین هاشمی در خندوانه

حضور افشین هاشمی در برنامه‌رامبد جوان

نمی توانستم خودم را با ستاره‌ها مقایسه‌کنم

ولی در اواسط این مسیر، ناامیدی دامن گیرم شد و همواره‌در تردید بودم که‌چرا کسی به‌سراغم نمی آید؟ و آیا علت آن، ضعف من در بازیگری است؟ چرا آن آثار بزرگی که‌منتظرشان ام، اتفاق نمی افتد؟ زمانی که‌"دیر راهبان" را بازی کردم، همه‌می‌گفتند که‌خوب بازی کرده‌ای و تصور می‌کردم این نمایش، نقطه‌پرش من است ولی یک سال و نیم بعد از آن تئاتر، هیچ کس به‌سراغم نیامد! حتی خود کارگردان آن نمایش. خیلی برایم ترسناک و پر از ناامیدی بود و دستم هم به‌جایی بند نبود. فقط یک چیز بود که‌باعث می‌شد ترس من بریزد و آن نگاه‌به‌پیشینیانی بود که‌قبلا وضعیتی مشابه‌وضعیت آن زمان مرا داشته‌اند.خودم را نمی توانستم با بهروز وثوقی، فردین و یا جمشید هاشم پور که‌ستاره‌بودند، مقایسه‌کنم ولی می‌توانستم خودم را با کسانی که‌وضعیت مشابهی با من داشته‌اند نظیر علی نصیریان، عزت الله‌انتظامی، محمدعلی کشاورز و داوود رشیدی یا نسل جلوتر از آن ها مانند آقایان مهدی هاشمی، پرویز پورحسینی، پرویز پرستویی، رضا کیانیان و خسرو شکیبایی مقایسه‌کنم که‌هیچ کدام شان زودتر از 40 سالگی دیده‌نشدند و در متوسط سن 40 سالگی اولین فیلم شان را بازی کردند.

آقای شکیبایی نیز با فیلم "هامون" چنین اتفاقی برایشان رخ داد.

ایشان هم قبل "هامون"، "داد شاه" یا "خط قرمز" را بازی کرده‌بودند که‌البته‌"خط قرمز" به‌خاطر توقیفش، دیده‌نشد. پس برعکس ستارگان سینما که‌در جوانی ستاره‌اند و اگر بازیگران خوبی باشند در ادامه‌نیز ستاره‌خواهند ماند، این بزرگواران در میان سالی جدی گرفته‌شده‌و توسط مردم و سینما پذیرفته‌شدند. تنها چیزی که‌به‌من امید می‌داد همین نگاه‌به‌پیشینه‌چنین بازیگرانی بود.

افشین هاشمی

جریان هنری افشین هاشمی

قسمتی از مصاحبه‌با افشین هاشمی

از بازی در گاوصندوق راضی هستید؟

صددرصد، چون به‌نظرم کار، کار خوبی است. گاوصندوق متن و کارگردانی خوبی دارد.

چه‌شد که‌بازی در این سریال را پذیرفتید؟

مازیار میری کارگردانی است که‌کار کردن با او را دوست داشتم، ضمن این که‌به‌نظرم گاوصندوق چینش خیلی خوبی داشت.

شما توسط حبیب رضایی به‌این کار دعوت شدید؟

بله، حبیب رضایی با بازی های من آشنا بود و برای این کار به‌سراغم آمد. به‌نظرم مجموعه‌بازیگرانی که‌او برای این سریال در نظر گرفته‌بود، تیم خوبی را می‌ساخت که‌این دلیل خوبی برای این که‌من در این سریال بازی کنم به‌حساب می‌آمد.

شما در 3 عرصه‌سینما، تلویزیون و البته‌تئاتر فعالیت داشته‌اید. آیا اصولا تفاوتی میان نوع بازیگری هرکدام از این مدیوم ها قائل هستید؟

نه، من معتقدم که‌اصولا هیچ تفاوتی وجود ندارد.در این که‌هر نقش و هر اثر شرایط خاص خودش را دارد، اما آنچه‌حائز اهمیت است خود بازیگری است. به‌نظرم تفاوتی در این زمینه‌وجود ندارد.

به‌قول خودتان همه‌کارهایی که‌انجام داده‌اید جدی بوده‌اند، اما قبول دارید که‌از این پس با گاوصندوق ممکن است به‌شهرت فراگیری برسید؟

بله، اماشهرت تلویزیون مال دو سه‌ماه‌است و با پایان یافتن آن برنامه‌و آمدن خوراک و برنامه‌های جدید طبیعی است که‌فراموش شده‌و کارهای جدید هستند که‌در مرکز توجه‌قرار می‌گیرند. نباید یادمان برود که‌در تلویزیون این مخاطب نیست انتخاب می‌کند اما در سینما قضیه‌کاملا فرق می‌کند. در آنجا مخاطب انتخاب می‌کند و براساس همین انتخاب از خانه‌خارج شده‌و برای تماشای فیلم به‌سالن می‌رود. با این اوصاف شهرت تلویزیون کوتاه‌و زودگذر است اما در سینما این ماندگاری خیلی بیشتر است.

یعنی معتقدید که‌در تلویزیون بازی ها ماندگاری ندارند؟

البته‌که‌بازی هایی هستند که‌در تلویزیون ماندگار می‌شوند اما این بازی ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. به‌نظرم درست بازی کردن مهم است و در نهایت همه‌چیز به‌این موضوع ختم می‌شود.

خیلی از بازیگران نسبت به‌تصویر خود حس خوبی ندارند. شما با توجه‌به‌این که‌بیشتر روی صحنه‌تئاتر هستید چه‌حسی نسبت به‌تصویرتان دارید؟

چه‌حسی…؟!

مثلا سارا برنارد یکی از بازیگران بزرگ تئاتر دنیا وقتی در یک فیلم بازی کرد، با دیدن تصویر خودش کارش به‌آسایشگاه‌روانی کشید…!

آها… نه‌من تصویر خودم را می‌بینم تا بتوانم آن را اصلاح و تقویت کنم. البته‌خیلی از کارگردانان اجازه‌نمی دهند که‌بازیگر در حین فیلمبرداری تصویرش را ببیند. مثل آقای بیضایی در فیلم وقتی همه‌خوابیم اجازه‌این کار را به‌بازیگرهایش نمی داد، اما اگر کارگردانی اجازه‌دهد من حتی حین کار هم تصویرم را می‌بینم.

حالا که‌سریال پخش می‌شود، از عملکرد خودتان راضی هستید؟

من نباید در این باره‌حرف بزنم.

این چیزی که‌ما می‌بینیم چند درصد از توانایی بازی افشین هاشمی است؟

چند درصد؟ من نمی توانم و نمی خواهم تشخیص بدهم که‌چند درصد بوده‌ام. ترجیح می‌دهم در این رابطه‌نقدهای کارشناسان را بشنوم، چون فکر می‌کنم این است که‌به‌کیفیت بازی من کمک می‌کند. اما با این حال طبیعی است که‌هر بازیگری صد درصد از خودش راضی نباشد.

هدفتان در بازیگری چیست؟ آینده‌را کجا می‌بینید؟

واقعا نمی شود راجع به‌آن حرف زد، چون همیشه‌بازیگر یک خروجی و یک ورودی دارد. خروجی ها همواره‌در حال کم و زیاد شدن هستند و طبیعی است که‌اگر بازیگر ورودی اش قطع بشود، خروجی اش نیز ناخودآگاه‌تمام خواهد شد. نمی دانیم کی و چگونه،چند ماه‌بعد و یا چند سال بعد! تنها زمان مشخص می‌کند که‌میزان ورودی و خروجی یک بازیگر چگونه‌خواهد بود. به‌همین دلیل من فقط به‌آن لحظه‌و آن نگاه‌می‌کنم. چقدر خوب، چقدر بد را شما باید بگویید.

سبک خاصی را در بازی دنبال می‌کنید؟ ایده‌تان نسبت به‌بازیگری چیست؟

برای هر چیزی که‌بخشی از جنون را همراه‌خودش دارد نمی توان فرمولی تعیین کرد. فرمول ثابتی ندارد چون همیشه‌یک شکل نمی شود به‌یک نقش رسید. شما ممکن است همیشه‌با یک فرمول و یک شکل مشخص تمرین کرده‌باشید و حتی به‌نقش رسیده‌باشید، اما یک دفعه‌ممکن است به‌نقشی برسید که‌روش های قبلی جواب ندهد. ممکن است که‌قبلا موثر بوده‌و جواب داده‌باشد، اما این موضوع را خود نقش می‌گوید که‌چگونه‌باید بازی اش کرد. من برای خودم سعی می‌کنم همه‌شکل هایی را که‌هست امتحان کنم حالا اگر نمی شود آن را آموخت، می‌شود دید شاید یک جایی به‌درد بخورد.

سطح بازیگری ما را در این روزها چگونه‌ارزیابی می‌کنید؟

هرچیزی قواعد خودش را داشته‌و هیچ چیزی به‌طور مجرد وجود ندارد. شما درباره‌الی را ببینید. همه‌بازی ها خوب هستند اما در یک فیلم متوسط بازی خوبی نداریم. در فیلم خوب بازی ها هم خوب است، اما در یک فیلم بد شما نمی توانید خوب بازی کنید.

نمایش های افشین هاشمی

کارنامه‌هنری افشین هاشمی

نمایش های افشین هاشمی


آثار سینمایی و تلویزیونی افشین هاشمی

 •   اولین انتخاب (1392)
 •   بی خداحافظی (1391)
 •   میگرن(مانلی شجاعی فرد) (1391)
 •   آزمایشگاه‌(1390)
 •   گاوصندوق (مجموعه‌تلویزیونی، 1388)
 •   مسافرخانه‌سعادت (مجموعه‌تلویزیونی، محمد رحمانیان)
 •   توی گوش سالمم زمزمه‌کن (مجموعه‌تلویزیونی، محمد رحمانیان)
 •   نیمکت (مجموعه‌تلویزیونی، محمد رحمانیان)
 •   خیلی دور، خیلی نزدیک (رضا میرکریمی)
 •   وقتی همه‌خوابیم (بهرام بیضایی) حضور افتخاری و هم چنین دستیار کارگردان در امور بازیگران
 •   در میان ابرها (سید روح الله‌حجازی) تنها به‌عنوان بازیگردان و انتخاب بازیگر
 •   به‌نام پدر (ابراهیم حاتمی کیا)
 •   پابرهنه‌در بهشت (بهرام توکلی) برنده‌سیمرغ بلورین بازیگر مکمل مرد شد.
 •   آن که‌دریا می‌رود (آرش معیّریان)
 •   کودک و فرشته‌(مسعود نقاش زاده)
 •   لطفاً مزاحم نشوید (محسن عبدالوهاب)

افشین هاشمی

افشین هاشمی در مجموعه‌گاو صندوق

افشین هاشمی

افشین هاشمی در فیلم آزمایشگاه

فیلم شناسی افشین هاشمی

افشین هاشمی و مجید مظفری در اولین انتخاب 

نوازندگی کمانچه

او نوازنده‌کمانچه‌است و در کنسرت های زیادی هم برنامه‌اجرا کرده‌است.

 1. •  نواختن کمانچه‌در سی.دی لالایی ها (1388)
 2. •  «مجلس آرایی های دوره‌قاجار» به‌سرپرستی حسین حمیدی تهران، فرهنگسرای نیاوران (1387)
 3. •  گروه‌خنیا به‌سرپرستی پری ملکی، تهران، تالار وحدت (1382)
 4. •  گروه‌خنیا هجدهمین جشنواره‌موسیقی فجر تهران، تالار اندیشه‌(1381)
 5. •  گروه‌خنیا به‌سرپرستی پری ملکی، تهران، تالار وحدت (1380)
 6. •  گروه‌موسیقی ایرانی به‌سرپرستی علیرضا فرهنگ، پاریس؛ 2001 (1379)
 7. •  گروه‌داروک به‌سرپرستی و آهنگسازی سیامک جهانگیری، تهران، حوزه‌هنری تالار اندیشه‌(1376)
 8. •  گروه‌آفتاب تهران، فرهنگسرای شفق فرهنگسرای ابن سینا (1375)
 9. •  گروه‌همت به‌سرپرستی حسین همت آبادی نیشابور، فرهنگسرای سیمرغ (1375)
 10. •  گروه‌آفتاب به‌سرپرستی رضا فیاض تهران، تالار رودکی (1381)
 11. •  گروه‌خنیا به‌سرپرستی پری ملکی، تهران، تالار وحدت (1383)

افشین هاشمی

افتخارات افشین هاشمی 

جوایز و افتخارات افشین هاشمی

 1. •  دریافت جوایز اول متن و بازیگری از جشنواره‌تئاتر آتشکار و بازیگری در جشنواره‌تئاتر دانشجویی برای نمایش ”درستکارترین قاتل دنیا“؛ 1375
 2. •  دریافت جایزه‌متن و بازیگری از جشنوراه‌تئاتر دفاع مقدس برای نمایش ”کاتالیزور“؛1379
 3. •  دریافت جایزه‌بازیگری ازجشنواره‌بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران برای نمایش ”با مسیح به‌صلیب می‌کشند“؛ 1380
 4. •  دریافت جایزه‌بهترین عروسک گردانی در جشنواره‌تئاتر دفاع مقدس برای نمایش ”رویای بی کفن“؛ 1381
 5. •  دریافت جوایز بازیگری و نمایشنامه‌نویسی از دوازدهمین جشنواره‌نمایش های سنتی آئینی برای نمایش ”هتل ایران“؛ 1382
 6. •  دریافت جایزه‌بازیگری از جشنواره‌نمایش های سنتی و آئینی برای نمایش ”زائر“؛ 1382
 7. •  دریافت جایزه‌بازیگری از سازمان ملی جوانان برای فیلم خیلی دور خیلی نزدیک
 8. •  بازیگر برگزیده‌از طرف از خانه‌تئاتر در جشن بازیگر؛1382
 9. •  دریافت جایزه‌بهترین بازیگر از جشنواره‌بین المللی پراگ برای نمایش ”هدیه‌جشن سالگرد“؛ 2005
 10. •  دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم"پا برهنه‌در بهشت"1385

 

افشین هاشمی

عکس قدیمی از افشین هاشمی و دوستانش

بیشتر بخوانید

بیوگرافی “پرویز پرستویی”

بیوگرافی “پرویز پرستویی”

بیوگرافی کامل و عکس های جالب “حمید فرخ نژاد”

بیوگرافی کامل و عکس های جالب “حمید فرخ نژاد”

بیوگرافی “رضا عطاران” + عکس

بیوگرافی “رضا عطاران” + عکس

بیوگرافی “بهنوش بختیاری”

بیوگرافی “بهنوش بختیاری”

بیوگرافی “الناز شاکردوست”

بیوگرافی “الناز شاکردوست”

بیوگرافی “لیلا حاتمی” + تصاویر

بیوگرافی “لیلا حاتمی” + تصاویر

بیوگرافی “لعیا زنگنه” و عکس های دیدنی وی

بیوگرافی “لعیا زنگنه” و عکس های دیدنی وی

بیوگرافی محسن تنابنده و عکسهای همسرش

بیوگرافی محسن تنابنده و عکسهای همسرش

زندگینامه “ریما رامین فر” همای سریال پایتخت

زندگینامه “ریما رامین فر” همای سریال پایتخت

بیوگرافی و عکسهای احمد مهرانفر و همسرش مونا فائض پور

بیوگرافی و عکسهای احمد مهرانفر و همسرش مونا فائض پور
مشاهده

مطالب بیشتر در بیوگرافی بازیگران

زندگینامه “شیلا خداداد” + ماجرای ازدواج با جراح بینی اش

زندگینامه “شیلا خداداد” + ماجرای ازدواج با جراح بینی اش

زندگینامه “لیلا اوتادی” به همراه عکس کودکی وی

زندگینامه “لیلا اوتادی” به همراه عکس کودکی وی

بیوگرافی خواندنی “زیبا بروفه” و حواشی زندگی اش

بیوگرافی خواندنی “زیبا بروفه” و حواشی زندگی اش

بیوگرافی “نیوشا ضیغمی” به همراه عکس های او با همسرش

بیوگرافی “نیوشا ضیغمی” به همراه عکس های او با همسرش

بیوگرافی “فاطمه معتمد آریا” همراه با عکس پسر و همسرش

بیوگرافی “فاطمه معتمد آریا” همراه با عکس پسر و همسرش

بیوگرافی استاد “عزت الله انتظامی”

بیوگرافی استاد “عزت الله انتظامی”

بیوگرافی “حامد بهداد” به همراه عکس های خانوادگی

بیوگرافی “حامد بهداد” به همراه عکس های خانوادگی

زندگینامه “شهاب حسینی” سوپر استار سینمای ایران

زندگینامه “شهاب حسینی” سوپر استار سینمای ایران

عکس همسر و فرزند “امین حیایی” به همراه بیوگرافی کامل

عکس همسر و فرزند “امین حیایی” به همراه بیوگرافی کامل

بیوگرافی “مهدی فخیم زاده”

بیوگرافی “مهدی فخیم زاده”

مطالب مرتبط

تئاتر نذری سید جواد هاشمی در تالار وحدت

تئاتر نذری سید جواد هاشمی در تالار وحدت

بیوگرافی “سید جواد هاشمی”

بیوگرافی “سید جواد هاشمی”

پرکارترین بازیگران تئاتر در سال 95

پرکارترین بازیگران تئاتر در سال 95

بیوگرافی “حمیدرضا آذرنگ” و همسرش

بیوگرافی “حمیدرضا آذرنگ” و همسرش

بیوگرافی و عکسهای “حمید ابراهیمی”

بیوگرافی و عکسهای “حمید ابراهیمی”

زندگینامه کامل و عکس های دیدنی “آشا محرابی”

زندگینامه کامل و عکس های دیدنی “آشا محرابی”

نمایش عشق روزهای کرونا با بازیگر شهرزاد

نمایش عشق روزهای کرونا با بازیگر شهرزاد

معرفی سایت تالار پذیرایی و تالار عروسی

معرفی سایت تالار پذیرایی و تالار عروسی

تیپ و آرایش هویجی بهنوش بختیاری + تصاویر

تیپ و آرایش هویجی بهنوش بختیاری + تصاویر

کنسرت های مهرماه در تالار وحدت

کنسرت های مهرماه در تالار وحدت

اجرای باغ آلبالو بعد از موشک باران

اجرای باغ آلبالو بعد از موشک باران

سایت تالارهای پذیرایی کرج و تهران

سایت تالارهای پذیرایی کرج و تهران

جدیدترین صندلی تالاری و تجهیزات تالار را چگونه تهیه کنیم ؟

جدیدترین صندلی تالاری و تجهیزات تالار را چگونه تهیه کنیم ؟

نکات مهم انتخاب باغ عروسی برای برگزاری مراسم عروسی

نکات مهم انتخاب باغ عروسی برای برگزاری مراسم عروسی

خواستگاری واقعی مقابل تماشاگران در تالار وحدت!+عکس

خواستگاری واقعی مقابل تماشاگران در تالار وحدت!+عکس

فقیهه سلطانی کارگردان تئاتر شد

فقیهه سلطانی کارگردان تئاتر شد

تالار وحدت سالن غذاخوری شد ! + تصاویر

تالار وحدت سالن غذاخوری شد ! + تصاویر

بیوگرافی و عکس های “آتیلا پسیانی” و همسرش

بیوگرافی و عکس های “آتیلا پسیانی” و همسرش

بیوگرافی و عکس های “داریوش اسدزاده”

بیوگرافی و عکس های “داریوش اسدزاده”

بیوگرافی کامل کاظم هژیرآزاد

بیوگرافی کامل کاظم هژیرآزاد