بیشتر بخوانید

بیوگرافی “عسل بدیعی” + عکس

بیوگرافی “عسل بدیعی” + عکس

بیوگرافی “فردوس کاویانی” + عکس

بیوگرافی “فردوس کاویانی” + عکس

بیوگرافی “لاله اسکندری”

بیوگرافی “لاله اسکندری”

بیوگرافی “رضا داوودنژاد” + عکس

بیوگرافی “رضا داوودنژاد” + عکس

زندگینامه و عکسهای محمدرضا شریفی نیا

زندگینامه و عکسهای محمدرضا شریفی نیا

بیوگرافی “اکبر عبدی” + عکس

بیوگرافی “اکبر عبدی” + عکس

بیوگرافی “هدایت هاشمی” + عکس

بیوگرافی “هدایت هاشمی” + عکس

بیوگرافی “حامد کمیلی” + عکس

بیوگرافی “حامد کمیلی” + عکس

بیوگرافی خواندنی شقایق دهقان به همراه تصاویر

بیوگرافی خواندنی شقایق دهقان به همراه تصاویر

بیوگرافی “اندیشه فولادوند” + عکس

بیوگرافی “اندیشه فولادوند” + عکس
زندگینامه و عکس های جالب “روناک یونسی” در کنار همسر و فرزندش
“روناک یونسی” همسر محسن میری مدلینگ معروف می باشد که بیوگرافی وی را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت مجله اینترنتی فنجان مشاهده نمایید.

بیوگرافی روناک یونسی

 • نام:روناک
 • نام خانوادگی:یونسی
 • تاریخ تولد:9 دی 1359
 • محل تولد:تهران
 • پیشه:بازیگر
 • همسر:محسن میری
 • فرزندان:مهرسام، مهراز

روناک یونسی و همسرش

زندگینامه‌روناک یونسی

-------------------------

زندگی شخصی روناک یونسی

روناک یونسی دی ماهی است و در سال 1359 در تهران متولد شده‌، او بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. خانم یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.

دوران کودکی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد، به‌جز اینکه‌بسیار شیطون بوده‌و خرابکاری زیاد می‌کرده، اما از آنجا که‌مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه‌برعهده‌داشته‌به‌همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال طلبی در او به‌خوبی نمایان بوده‌ضمن اینکه‌خانه‌داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به‌خوبی فراگرفته‌است. او با اینکه‌شیطون و پر شر و شور بوده‌اما بچه‌درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع، جلوی دفتر دبیرستان می‌ایستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطایش چشم پوشی می‌کردند. می‌گوید:به‌خاطر تقلبی که‌در امتحان به‌دوستم رسانده‌بودم، سه‌روز اخراج شدم و نمره‌ام صفر شد.

زندگی روناک یونسی

زندگی شخصی روناک یونسی

ازدواج و همسر روناک یونسی

یونسی سال 1391 با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی، ازدواج کرد و دارای دو پسر به‌نام های مهرسام و مهراز می‌باشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی که‌تجربه‌همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه‌سال 96 متولد شد.

محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که‌در عرصه‌مدلینگ فعالیت داشته‌و دارد دعوت نامه‌های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به‌دستش رسیده‌اما همیشه‌گفته‌دوست دارد در کشور خودش کار کند.

عکس های روناک یونسی

عکس روناک یونسی

معنی اسم پسر روناک یونسی

مهرسام به‌معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه‌در مهر ماه‌بدنیا آمده‌تصمیم گرفته‌یک نام ایرانی زیبا که‌همان مهرسام باشه‌برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که‌مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید :او یک مدل خیلی خوب میشود که‌بازیگراست.

شغل مورد علاقه‌روناک یونسی

دوست داشتم معلم می‌شدم چون تجربه‌این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده‌بودم و در دانشگاه‌هنر تحصیل می‌کردم، در یک دبستان پسرانه‌به‌مدت دو سال معلم خطاطی – نقاشی بودم و فکر می‌کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره‌تجربه‌کردم.

شوهر روناک یونسی

روناک یونسی در کنار همسرش

نحوه‌بازیگر شدن روناک یونسی

به‌مانند اکثر بازیگرا به‌پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه‌هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می‌گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال 1385 بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که‌برای بازی در سریال رستگاران سال 88 بعنوان نفر اول انتخاب شد که‌وی را به‌شهرت رسانید.

فیلم های روناک یونسی

فیلم ها و فعالیت های حرفه‌ای روناک یونسی

فیلم های سینمایی روناک یونسی

سینمایی های روناک یونسی

 • روز روشن (1391)
 • عقاب صحرا (1391)
 • کوچه‌ملی (1389)
 • به‌هدف شلیک کن (1387)
 • منفی هجده‌(1386)
 • ارتفاع 6/45 (1385)
 • گرگ و میش (1385)
 • بومرنگ

بازی های روناک یونسی

سریال ها و سینمایی های روناک یونسی

سریال های تلویزیونی روناک یونسی

 • آخرین بازی (1393)
 • سقوط آزاد (1390)
 • رستگاران (سیروس مقدم، 1388)
 • موج و صخره‌(مجید صالحی، 1390)
 • آخرین بازی (1393)
 • خانه‌بی پرنده‌(1389)
 • بوی غریب پاییز(1382)

روناک یونسی عکس

بیوگرافی و عکس های روناک یونسی

شبکه‌خانگی روناک یونسی

 • آسپرین

گفتگو با روناک یونسی

 نحوه‌ورودتان به‌دنیای بازیگری با کدام فیلم و به‌چه‌صورت بوده‌است؟

- با فیلم گرگ و میش ساخته‌آقای جعفری برای اولین بار وارد عرصه‌بازیگری شدم.

روناک یونسی مصاحبه

گفتگو با روناک یونسی بازیگر

در بین کاهایی که‌تاکنون انجام داده‌اید کدام را بیشتر دوست دارید و آن کار نقطه‌عطف کارهای تان می‌دانید؟

- تمام کارهایی که‌تا الان انجام دادم انتخاب های خودم بوده‌و از بین چندین کار هر کدام را در آن مقطع زمانی انتخاب کرده‌ام و دلیل انتخاب نقش هایم هم این بوده‌است که‌من با آدمی که‌قرار بوده‌نقشش را بازی کنم همراه‌شدم، به‌همین دلیل همه‌شان را دوست دارم و همانطور که‌همه‌می‌گویند اثر هنری هر فردی مثل فرزندانش می‌ماند و نمی تواند بین شان فرق بگذارد، برای من هم مصداق پیدا می‌کند.

تمام نقش هایی را که‌بازی کردم چه‌آن زمان که‌انتخاب شان کردم و چه‌اکنون دوست شان دارم اما تفاوت در بین این نقش ها می‌تواند به‌این برگردد که‌بعضی هاشان را مخاطب بیشتر دوست داشته‌اما برای من یکسان است.

روناک یونسی در عروسی محسن مسلمان

مهدی طارمی و محسن میری و روناک یونسی در عروسی محسن مسلمان

با توجه‌به‌اینکه‌سه‌حوزه‌تلویزیون، سینما و تئاتر را تجربه‌کردید جنس کدام یک به‌شما نزدیکتر است و در اولویت انتخاب های تان است؟

- به‌عقیده‌شخصی من برای یک بازیگر خیلی نباید تفاوت کند که‌مدیومی که‌در آن کار می‌کند، تئاتر، سینما یا تلویزیون است. و هر مدیومی که‌بتواند بستری برای خلق کردن و جولان دادن بازیگر در نقشش ایجاد کند می‌تواند دوست داشتنی باشد. کار خوب، خوب است و مدیومش فرق نمی کند و من هر سه‌مدیوم را دوست دارم.

گویا شما کارت مربیگری بدنسازی دارید، آیا در این حوزه‌فعالیت می‌کنید؟

- بله، به‌علت علاقه‌شخصی ام به‌این ورزش آشنایی با این رشته‌ورزشی و به‌دلیل تخصص همسرم در آن، من هم حدود شش سال است به‌صورت پیگیرانه‌این ورزش را انجام می‌دهم. وقفه‌ای هم به‌علت بچه‌دار شدنم در بین آن ایجاد شد ولی بعد از آن دوباره‌مجدانه‌آن را انجام دادم و شرایطی مهیا شد که‌دیدم می‌توانم مدرکی هم در این زمینه‌داشته‌باشم، در کلاس های فدراسیون شرکت کردم و با توجه‌به‌دوره‌هایی که‌گذراندم توانستم این مدرک را بگیرم.

خیلی نمی توانم بگویم تخصصی این کار را انجام می‌دهم و باشگاه‌تاسیس کرده‌ام اما در تصمیمات آتی ام هست که‌در این زمینه‌تخصصی فعالیت کنم.

گفتگو با روناک یونسی

مصاحبه‌با روناک یونسی بازیگر

به‌غیر از بدنسازی ورزش دیگری هم هست که‌پیگیر آن باشید؟

- من قبل از این و سال های قبل ورزش بسکتبال را خیلی پیگیری می‌کردم و زیاد دوست داشتم اما به‌دلیل بیماری نتوانستم بسکتبال را ادامه‌دهم و بعد از آن کمرنگ شد. در دوره‌ای یکسری از ورزش های رزمی را کار می‌کردم چون با روحیاتم جور در می‌آمد و مورد علاقه‌ام بود.

اما فعلا و از پنج، شش سال گذشته، فیتنس و تناسب اندام ورزش مورد علاقه‌ام است ولی دوچرخه‌سواری هم بسیار دوست دارم و تا جایی که‌بشود انجام می‌دهم.

میانه‌تان با آشپزی چطور است؟

- بسیار خوب، به‌گفته‌اطرافیان، دوست ، آشنا و خانواده‌دستپخت من بسیار خوشمزه‌است، دلیلش را نمی دانم و خودم هم این واقعیت را نمی فهمم! اما به‌آشپزی به‌چشم یک هنر نگاه‌می‌کنم، چون در آن خلاقیت دخیل است، در آشپزی یکسری فرمول دخیل است اما هر کسی می‌تواند فرمول ها را دستکاری کند، ابداع کند و خلاقیتی به‌خرج دهد و یک غذای جدید درست کند این یعنی به‌عقیده‌من کار هنرمندانه‌انجام دادن و به‌چشم یک هنر به‌آشپزی نگاه‌کردن.

صبح که‌از خواب بلند می‌شوم بعد از رسیدگی به‌کارهای خانه‌و خانواده‌ام و کوچولویی که‌دارم پلان بعدی من رسیدگی به‌غذاست و من این کار را دوست دارم و با لذت انجام می‌دهم و زمانی هم که‌میهمان دارم همیشه‌سعی می‌کنم غذاهای متنوع درست کنم برای باب سلیقه‌هر کدام از میهمانانم که‌تا حدودی آشنایی دارم، چون آشپزی را دوست دارم و به‌نظرم کار بسیار خوبی است.

روناک یونسی و محسن میری

محسن میری همسر روناک یونسی در کنار او

بهترین غذایی که‌می‌پزید کدام است؟

- من با توجه‌به‌نظرسنجی ای که‌از بین کسانی که‌دستپخت مرا خورده‌اند، کرده‌ام یک غذا نیست. من دو، سه‌غذا را خیلی خوب درست می‌کنم که‌قیمه‌بادمجان، خورشت کرفس و انواع ته‌چین است.

کدام غذا را خودتان بیشتر از همه‌دوست دارید؟

- غذای مورد علاقه‌خودم قیمه‌بادمجان است.

اهل سفر کردن هستید یا نه‌و آخرین سفر که‌در داخل ایران انجام داده‌اید به‌کجا بوده؟ انتخاب بعدی برای سفرتان کجاست؟

- زیاد اهل سفر رفتن هستم و آخرین سفر داخلی ام به‌بندرعباس بوده‌است. من خیلی از جاها هست که‌نرفتم و اگر بخواهم بروم انتخابم به‌آنجاهاست اما در میان جاهایی که‌رفته‌ام و دوست دارم و به‌من خیلی خوش گذشته‌شیراز است.

روناک یونسی

علاقه‌روناک یونسی به‌آشپزی

از میان غذاهای محلی نقاط مختلف ایران کدام غذا را بیشتر دوست دارید؟

- مرغ ترش. اصلیت ما به‌شمال برنمی گردد اما مادرم دستور پخت این غذا را دارد و بسیار خوب آن را درست می‌کند، به‌شمال هم هر وقت سفر می‌کنم دنبال جایی می‌گردم که‌در آنجا مرغ ترش بخورم.

انتخاب تان برای سفر خارجی کدم کشور است؟

- تقریبا چندین کشور خوب اروپایی را برای تفریح و گشتن رفتم. همچنین تعدادی از کشورهای آسیای شرقی را اما جایی که‌خیلی به‌من خوش گذشت و دوست داشتم و حتی خاطرات خوبی از کافه‌ها و رستوران ها و خیابان ها و فضایش دارم شهر آمستردام است.

اهل مطالعه‌و کتاب خواندن هستید؟

- از وقتی کوچولویم به‌دنیا آمده‌کمرنگ شده‌چون به‌علت وظایف مادری و ... زیاد فرصت ندارم ولی باز هم همیشه‌سعی می‌کنم کتاب در کنار تختم باشد که‌هر وقت فرصت کنم نگاه‌کنم. قبل ها شاید یک کتاب را یک هفته‌ای تمام می‌کردم اما الان در حدود یک ماه‌طول می‌کشد و این خیلی بد است و بابتش ناراحتم.

اهل خرید کردن هستید؟ و آیا خرید برای تان جنبه‌تفریح دارد؟

- به‌شدت، مگر می‌شود خانم ها اهل خرید نباشند. به‌صورت تفریح به‌خرید نگاه‌نمی کنم اما برایم لذتبخش است.

عکس زیبای روناک یونسی

عکس ها و گفتگو با روناک یونسی

خرید مورد علاقه‌تان چیست؟

- کفش.

در لباس پوشیدن تان به‌مد اهمیت می‌دهید؟

- من نمی توانم بیایم شعار بدهم که‌نه‌من اهل مد نیستم و ساده‌پوشم و ... به‌هر حال مد در دنیای امروز چیزی است که‌همه‌را تحت تاثیر قرار می‌دهد و من هم دوست دارم لباس هایی که‌می‌پوشم برندهای خوب باشد و به‌سلیقه‌روز؛ البته‌سلیقه‌عامه‌پسند روز باشد چون بعضی برندها هستند که‌چیزی را به‌عنوان مد و نیو کالکشن خود ارائه‌می‌کنند که‌نمی توان آن را در همه‌جا پوشید ولی برندهایی هستند که‌لباس های خوب و مناسبی دارند که‌می‌شود همه‌جا پوشید و من نیو کالکشن های آنها را پیگیری می‌کنم و برایم مهم است خریدی که‌می‌کنم نیو کالکشن آن برند باشد و نیو کالکشن ها همیشه‌مد روز هستند.

اهل هیجان هستید؟ و هیجان انگیزترین کاری که‌در زندگی تان کردید چه‌بوده؟

- به‌شدت اهل هیجان هستم. من فوبیای ارتفاع دارم و از هیچ چیزی نمی ترسم به‌غیر از ارتفاع. مدتی تمرین کردم که‌بانجی جامپینگ انجام بدهم، هم تمرین های هوازی و هم ذهنی ترس از ارتفاع من بریزد. این تمرین ها به‌صورتی بود که‌در یک محل که‌برای این تمرین تدارک دیده‌بودند انجام می‌شد که‌آن هم یک استخر از ابر بود و از یک دایو یا ارتفاع بالا می‌پریدی در این استخر و من این تمرین ها را انجام دادم که‌جالب بود و هیجان انگیرترین کاری هم که‌انجام دادم همین تمرین ها بود چون وسط آن فهمیدم که‌نمی توانم بروم بانجی جامپینگ.

اما ورزش های دریایی را خیلی دوست دارم، انجام می‌دهم و لذت می‌برم. با اینکه‌از ارتفاع می‌ترسم، وقتی پاراسل سوار می‌شوم و بالای دریا و آب قرار می‌گیرم دیگر نمی ترسم اما در خشکی از ارتفاع خیلی می‌ترسم.

روناک یونسی در کنار بهاره‌رهنما

بهاره‌رهنما و سلفی با روناک یونسی

چه‌کاری بیشتر از همه‌عصبانی تان می‌کند؟

- بی نظمی و شلختگی.

خصوصیتی که‌با آن شناخته‌می‌شوید، کدام است؟

- منضبط، جدی، مهربان و بسیار منظم و این منظم بودنم ممکن است اطرافیان را آزار بدهد اما جزو خصایصم هست.

روناک یونسی عکس

عکس روناک یونسی

چه‌کاری در زندگی تان بیشتر از همه‌سورپرایزتان کرده؟

- وقتی که‌فهمیدم مادر شدم چون برای گرفتن نتیجه‌آزمایشی که‌برای این اتفاق داده‌بودیم و مطمئن نبودیم که‌مثبت است یا نه، همسرم رفته‌بودند و در راه‌به‌ایشان زنگ زدم گفتم چه‌شده، گفتند هیچی. همه‌چیز خوب است و وقتی به‌خانه‌رسیدند با کلی بادکنک آمدند داخل گفتند سلام مامان روناک و من آنجا به‌شدت سورپرایز شدم که‌مادر شدم.

تصویر روناک یونسیب

روناک یونسی

اگر بازیگر نبودید دوست داشتید چه‌کاره‌می‌شدید؟

- دوست داشتم معلم می‌شدم چون تجربه‌این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده‌بودم و در دانشگاه‌هنر تحصیل می‌کردم، در یک دبستان پسرانه‌به‌مدت دو سال معلم خطاطی - نقاشی بودم و فکر می‌کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره‌تجربه‌کردم.

بیشتر بخوانید

بیوگرافی “پرویز پرستویی”

بیوگرافی “پرویز پرستویی”

بیوگرافی کامل و عکس های جالب “حمید فرخ نژاد”

بیوگرافی کامل و عکس های جالب “حمید فرخ نژاد”

بیوگرافی “رضا عطاران” + عکس

بیوگرافی “رضا عطاران” + عکس

بیوگرافی “بهنوش بختیاری”

بیوگرافی “بهنوش بختیاری”

بیوگرافی “الناز شاکردوست”

بیوگرافی “الناز شاکردوست”

بیوگرافی “لیلا حاتمی” + تصاویر

بیوگرافی “لیلا حاتمی” + تصاویر

بیوگرافی “لعیا زنگنه” و عکس های دیدنی وی

بیوگرافی “لعیا زنگنه” و عکس های دیدنی وی

بیوگرافی محسن تنابنده و عکسهای همسرش

بیوگرافی محسن تنابنده و عکسهای همسرش

زندگینامه “ریما رامین فر” همای سریال پایتخت

زندگینامه “ریما رامین فر” همای سریال پایتخت

بیوگرافی و عکسهای احمد مهرانفر و همسرش مونا فائض پور

بیوگرافی و عکسهای احمد مهرانفر و همسرش مونا فائض پور
مشاهده

مطالب بیشتر در بیوگرافی بازیگران

زندگینامه “شیلا خداداد” + ماجرای ازدواج با جراح بینی اش

زندگینامه “شیلا خداداد” + ماجرای ازدواج با جراح بینی اش

زندگینامه “لیلا اوتادی” به همراه عکس کودکی وی

زندگینامه “لیلا اوتادی” به همراه عکس کودکی وی

بیوگرافی خواندنی “زیبا بروفه” و حواشی زندگی اش

بیوگرافی خواندنی “زیبا بروفه” و حواشی زندگی اش

بیوگرافی “نیوشا ضیغمی” به همراه عکس های او با همسرش

بیوگرافی “نیوشا ضیغمی” به همراه عکس های او با همسرش

بیوگرافی “فاطمه معتمد آریا” همراه با عکس پسر و همسرش

بیوگرافی “فاطمه معتمد آریا” همراه با عکس پسر و همسرش

بیوگرافی استاد “عزت الله انتظامی”

بیوگرافی استاد “عزت الله انتظامی”

بیوگرافی “حامد بهداد” به همراه عکس های خانوادگی

بیوگرافی “حامد بهداد” به همراه عکس های خانوادگی

زندگینامه “شهاب حسینی” سوپر استار سینمای ایران

زندگینامه “شهاب حسینی” سوپر استار سینمای ایران

عکس همسر و فرزند “امین حیایی” به همراه بیوگرافی کامل

عکس همسر و فرزند “امین حیایی” به همراه بیوگرافی کامل

بیوگرافی “مهدی فخیم زاده”

بیوگرافی “مهدی فخیم زاده”

مطالب مرتبط

جشن تولد 35 سالگی روناک یونسی در کنار همسرش + تصاویر

جشن تولد 35 سالگی روناک یونسی در کنار همسرش + تصاویر

شوخی اینستاگرامی روناک یونسی + تصاویر

شوخی اینستاگرامی روناک یونسی + تصاویر

عکس جالب روناک یونسی از چشمانش + عکس

عکس جالب روناک یونسی از چشمانش + عکس

هشتمین سالگرد ازدواج روناک یونسی و همسرش+عکس

هشتمین سالگرد ازدواج روناک یونسی و همسرش+عکس

مادرانه های روناک یونسی برای پسرانش در کانادا + عکس

مادرانه های روناک یونسی برای پسرانش در کانادا + عکس

عکس های جدید مهراز پسر کوچک روناک یونسی

عکس های جدید مهراز پسر کوچک روناک یونسی

عکس های جدید روناک یونسی و پسرانش

عکس های جدید روناک یونسی و پسرانش

زندگی خصوصی روناک یونسی و همسرش + تصاویر

زندگی خصوصی روناک یونسی و همسرش + تصاویر

رفاقت دیرینه روناک یونسی و همسرش با میلاد کی مرام +عکس

رفاقت دیرینه روناک یونسی و همسرش با میلاد کی مرام +عکس

پسر روناک یونسی هم مدل شد + عکس

پسر روناک یونسی هم مدل شد + عکس

عکس های اینستاگرامی روناک یونسی با ژست های مختلف

عکس های اینستاگرامی روناک یونسی با ژست های مختلف

عکسهای خانوادگی و جدید روناک یونسی

عکسهای خانوادگی و جدید روناک یونسی

روناک یونسی دوباره مادر شد +عکس

روناک یونسی دوباره مادر شد +عکس

جشن تولد 5 سالگی پسر روناک یونسی + تصاویر

جشن تولد 5 سالگی پسر روناک یونسی + تصاویر

ماجرای حضور “روناک یونسی” در شبکه ماهواره ای GEM؟!

ماجرای حضور “روناک یونسی” در شبکه ماهواره ای GEM؟!

جشن تولد محسن میری همسر روناک یونسی + عکس

جشن تولد محسن میری همسر روناک یونسی + عکس

نذر روناک یونسی در حرم امام رضا(ع) + تصاویر

نذر روناک یونسی در حرم امام رضا(ع) + تصاویر

دومین پسر روناک یونسی و محسن میری به دنیا آمد+تصاویر

دومین پسر روناک یونسی و محسن میری به دنیا آمد+تصاویر

تمجید روناک یونسی از بهاره رهنما + عکس

تمجید روناک یونسی از بهاره رهنما + عکس

تفریح روناک یونسی و همسرش در آمریکا + تصاویر

تفریح روناک یونسی و همسرش در آمریکا + تصاویر