بیشتر بخوانید

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

ارث نجومی برای گربه مشهور ! + تصاویر

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

کارت عروسی هنرپیشه های معروف

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

ساخت فیلم خروس ویژه ی عید نوروز + عکس

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

چالش جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام + تصاویر

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

عکس های جدید نیوشا ضیغمی با خواهرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

تبریک عاشقانه نرگس محمدی برای تولد مادرش

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

جدیدترین عکسهای نرگس محمدی با ژست هایی متفاوت

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشان

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

انتظار برای اکران 7 فیلم سال 2013

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست

عکس های اینستاگرامی و جدید الناز شاکردوست
مهاجرت زیبا بروفه و برادرش به یک جزیره + تصاویر
زیبا بروفه مدتی است به همراه همسر و برادرش به جزیره ای در خلیج فارس مهاجرت کرده تا از هیاهوی شهر به دور باشد.

گفتگوی جذاب با زیبا بروفه و برادرش

زیبا بروفه‌حرفه‌بازیگری را با فیلم شب روباه‌به‌کارگردانی همایون اسعدیان آغاز کرد. او همسر پیام صابری چهره‌پرداز و بازیگر است و هم اکنون ساکن کیش است و کیش وند محسوب می‌شود.
در یک روز زیبای پاییزی مهمان زیبا بروفه‌و برادرش میلاد شدیم و از او درباره‌کم کاری اخیرش در دنیای تصویر، علاقه‌اش به‌زندگی در جزیره‌کیش، دلتنگی هایش برای سینما و ارتباطش با برادر کوچکش گپ و گفت داشتیم.

من بازیگرم نه‌کارمند!
من از ابتدای ورودم به‌سینما آدم منصفی بودم. خیلی دلی کار کردم و هرگز توقع دستمزدهای آنچنانی نداشتم. طی این یکی دو سال اخیر چندان پیشنهاد دلچسبی نداشتم. شاید هم خیلی پرتوقع عمل کردم و مدام منتظر پیشنهادی بهتر ماندم. دوست ندارم به‌صرف دیده‌شدن و نقش بازی کردن کاری را قبول کنم؛ این برایم خوشایند نیست. برایم مهم است اگر کار می‌کنم خودم نقش را دوست داشته‌باشم چون اگر نقشی را دوست نداشته‌باشم نمی توانم مانند کارمند عمل کنم و نقش را بازی و پولم را دریافت کنم و تمام.

خیلی زود به‌شهرت رسیدم
من در سنین خیلی جوانی و درست زمانی که‌تنها یک ماه‌بود کار بازیگری را شروع کرده‌بودم، به‌شهرت رسیدم. سریال «مجید دلبندم» آنقدر بین مردم محبوب شد که‌همه‌مرا به‌چهره‌و نام در کوچه‌و خیابان می‌شناختند. همین موضوع باعث شد کمی توقعم بالا برود و پیشنهادهای مختلف را رد می‌کردم. پیشنهاد ها به‌حدی زیاد بودند که‌فرصت نمی کردم همه‌شان را بخوانم.

جالب اینکه‌گاهی وقتی فیلم یا سریالی می‌دیدم، حس می‌کردم چقدر داستان آن آشناست و تازه‌یادم می‌افتاد که‌فیلمنامه‌را قبلا خوانده‌ام و نقشی در آن فیلم یا سریال به‌من هم پیشنهاد شده‌بوده. با این اوصاف برایم خوشایند نیست پس از چند سال دوری از سینما با نقشی که‌دوست ندارم به‌دنیای بازیگری بازگردم.

دستمزد پایین تر از حد معمول توهین به‌بازیگر است
در مقوله‌دستمزدهای سینما یک حداقل و یک حداکثری وجود دارد. وقتی میزان دستمزد پیشنهادی از حداقل پایین تر باشد، توهین آمیز است. مردم از دستمزدهای آنچنانی عده‌اندکی از بازیگران می‌شنوند و می‌خوانند و فکر می‌کنند ما بازیگران آدم های خیلی پولداری هستیم اما الان شرایط به‌گونه‌ای شده‌که‌وقتی پیشنهاد کاری به‌من داده‌می‌شود، دستمزدش با دستمزد کارهایم در 10سال پیش برابری می‌کند یا حتی کمتر است! جالب اینکه‌اگر به‌تهیه‌کننده‌اعتراض کنیم، به‌راحتی همکارانی را که‌با نصف همان دستمزد هم حاضر به‌کار کردن هستند، جایگزین می‌کنند یا حتی کسانی را دعوت می‌کنند که‌حاضرند بدون دریافت دستمزد کار کنند.

زیبا بروفه‌و برادرش

زیبا بروفه‌و برادرش میلاد


من به‌عنوان یک بازیگر تابه‌حال طلب دستمزد غیر متعارف نکرده‌ام. انتظار دارم به‌اندازه‌زحمتی که‌می‌کشم، به‌من دستمزد داده‌شود. اتفاقا هفته‌گذشته‌یکی از کارگردانان جوان و خوش آتیه‌کشورمان به‌من پیشنهاد بازی در فیلم سینمایی شان را داد ولی رقم پیشنهادی به‌حدی کم بود که‌من ترجیح دادم قبول نکنم چون این مبلغ بسیار کمتر از زحمتی است که‌باید برای انجام کار بکشم. این روزها مردم مرا هر جا می‌بینند از کم کاری ام می‌پرسند. این نشان می‌دهد آنها دوست دارند چهره‌های شناخته‌شده‌را ببینند. من هم دوست دارم به‌میزان تجربه‌و سابقه‌ای که‌در سینما و تلویزیون دارم، دستمزد دریافت کنم.

بازیگری را مدتی مسکوت گذاشتم
شاید عده‌ای فکر کنند قهر یا لجبازی می‌کنم اما من فقط خواستم به‌خاطر شرایط بد سینما و تلویزیون مدتی این کار را مسکوت بگذارم تا شاید اوضاع بهتر شود. من در کیش زندگی می‌کنم.البته‌خانه‌و زندگی ام در تهران است ولی مدتی از سال را در کیش ساکن هستم.جالب اینکه‌همین بهانه‌ای شده‌است تا برخی دوستان بگویند «دوست داشتیم در فیلم مان بازی کنی ولی تو که‌تهران نیستی!» همه‌مان بازیگرانی را می‌شناسیم که‌در خارج از کشور زندگی می‌کنند و فقط برای بازیگری به‌ایران می‌آیند. خوشبختانه‌در این دوره‌و زمانه‌ارسال فیلمنامه‌فقط با یک لپ تاپ و اتصال به‌اینترنت که‌همه‌دارند، میسر است.

همه‌نقش هایم را عاشقانه‌بازی کرده‌ام
بازیگری را به‌این دلیل انتخاب کردم که‌بتوانم در نقش آدم های مختلف ظاهر شوم و این برایم بسیار راضی کننده‌و جذاب است. شاید برای تان جالب باشد بگویم من هر وقت نقشی را قبول می‌کردم، آنقدر درگیر آن می‌شدم که‌همسرم به‌من می‌گفت:« من الان با ریحانه‌(شخصیت اصلی سریال ریحانه) زندگی می‌کنم.» همه‌نقش هایی که‌بازی کرده‌ام با عشق همراه‌بوده‌است. حتی نقش هایی بوده‌که‌موقع فیلمبرداری خیلی اذیت شدم اما همچنان نقش را عاشقانه‌و با حوصله‌ایفا کرده‌ام چون معتقد بودم مخاطب این حق را دارد که‌همیشه‌و تحت هر شرایطی بهترین را برایش ارائه‌دهم.

دغدغه‌ام تنها بازیگری است و شغل دیگری ندارم
دوست خبرنگاری چند روز پیش به‌من گفت« فکر می‌کنم شما چون شغل های دیگری دارید، بازیگری را کنار گذاشته‌اید». در حالی که‌من هیچ شغل دیگری جز بازیگری نداشته‌و ندارم. دغدغه‌من تنها بازیگری است. وقتی شما را به‌عنوان بازیگر و با نام بشناسند، می‌توانید وارد هر بیزینس یا شغلی بشوید چون به‌هرحال نام تان باعث جلب توجه‌می‌شود و به‌سود شرکت یا بیزینس خواهد بود و در شروع هر کاری روبه‌جلو هستید اما من هرگز چنین کاری نکرده‌ام و دوست هم ندارم وارد حرفه‌دیگری جز بازیگری شوم.

بودن در کنار همکارانم حس خوبی دارد
چند شب پیش به‌مراسم افتتاحیه‌فیلم «چهارشنبه‌19 اردیبهشت» به‌کارگردانی آقای وحید جلیلوند دعوت شدم و پس از مدت ها در جوی کاملا سینمایی قرار گرفتم. بودن در کنار دوستان سینماگر و همکارانم حس بسیار زیبایی داشت و به‌شدت من را برای بازیگری و حضور در این جو دلتنگ کرد. بودن در کنار دوستان و همکارانی که‌با آنها وجه‌اشتراک زیادی داشته‌و دارم، برایم شادی بخش و خوشایند بود و با خودم گفتم :«زیبا چه‌خوب است باز هم در کنار دوستانت باشی و از بودن در فضای سینما لذت ببری.»

کیش زیباترین جای جهان است
زمان فیلمبرداری سریال «موج و صخره» ما سه‌ماه‌در کیش فیلمبرداری داشتیم. هتل ما در غرب این جزیره‌و نزدیک به‌بخش بومی نشین و دور از مراکز تجاری و تفریحی بود. در این منطقه‌سکوت و آرامشی وجود داشت که‌قبلا تجربه‌نکرده‌بودم. وقتی کار فیلمبرداری تمام شد، با همسرم جایی را تهیه‌کردیم و برای مدتی دیگر در کیش ماندیم. در این مدت حس خیلی خوبی داشتم. فکرکردم چقدر زندگی این جا جریان دارد. نه‌از دود خبری بود و نه‌از ترافیک و همه‌جا پر بود از گل های کاغذی زیبا ،دریای آبی و... . این جزیره‌و زندگی در آن لذت بخش است و من آرامشم را مدیون کیش هستم و این منطقه‌برایم زیباترین جای دنیاست.

زیبا بروفه‌و همسرش

زیبا بروفه‌و همسرش پیام صابری


با برادرم 14 سال اختلاف سنی دارم
زیبا بروفه:من و میلاد 14سال اختلاف سنی داریم و من خوب به‌یاد دارم وقتی میلاد به‌دنیا آمده‌بود من پوشکش را عوض می‌کردم. (می خندد) وقتی بزرگتر شد از او مراقبت می‌کردم، به‌حمام می‌بردمش و غذایش را می‌دادم؛ خلاصه‌در حقش مادری کرده‌ام.

میلاد بروفه:اختلاف سنی من با مادرم زیاد است؛ به‌همین خاطر ارتباطم با زیبا خیلی نزدیک است. حرف هایی که‌شاید نتوانم به‌مادرم بگویم به‌راحتی با زیبا مطرح می‌کنم. زیبا واقعا برایم مانند یک مادر است.

با همه‌اعضای خانواده‌ام دوستم
میلاد بروفه:شاید ارتباطم با خواهرم به‌واسطه‌شغل و زندگی اش در کیش کمتر از سابق باشد اما زمان هایی که‌در کنار هم هستیم ارتباطی قوی داریم و آن زمان را به‌کارهای دیگر اختصاص نمی دهیم. من خواهر کوچک ترم را بیشتر از زیبا می‌بینم اما نوع ارتباطی که‌با زیبا دارم متفاوت است.

زیبا بروفه:من هرگز احساس نکرده‌ام از میلاد بزرگترم و همیشه‌سعی کرده‌ام میلاد هم این حس را نداشته‌باشد و ارتباط مان دوستانه‌باشد. من حتی با پدر و مادرم هم به‌همین شکل ارتباط را دارم و سعی می‌کنم با آنها هم دوست باشم.

میلاد بروفه:کلا زیبا این توانایی را دارد که‌با افراد در هر سن و سالی ارتباط برقرار کند و دوست باشد.

بینی مان را عمل نکرده‌ایم

زیر همه‌عکس هایم در اینستاگرام می‌نویسند که‌من بینی جراحی کرده‌ام یا پروتز لب و گونه‌گذاشته‌ام. برخی می‌نویسند:« این خانم همه‌صورتش را عمل کرده‌و دیگر جای غیرعملی ندارد ». (می خندد) بامزه‌اینکه‌یکبار عکسی از میلاد در صفحه‌ام گذاشتم و یکی از کاربران نوشته‌بود:« برادرش هم بینی اش را عمل کرده.» درحالی که‌نه‌من و نه‌برادرم هرگز جراحی زیبایی نداشته‌ایم. همان موقع به‌شوخی به‌میلاد گفتم به‌جمع ما خوش آمدی. (می خندد)

میلاد صبور و آرام است

زیبا بروفه:میلاد بسیار صبور، آرام و ملاحظه‌کار است و از کودکی هم همینطور بوده. خوب به‌یاد دارم یکبار وقتی فقط چند ماه‌بود در آغوش گرفته‌بودمش و در آشپرخانه‌می‌چرخیدم. تا اینکه‌به‌سمت اجاق گاز رفتم و بدون آنکه‌متوجه‌باشم دست میلاد به‌ظرف روغن داغ خورد و سوخت اما این بچه‌که‌فقط چند ماه‌داشت نه‌جیغ و داد کرد و نه‌گریه‌بلند. به‌صورتش نگاه‌کردم، دیدم فقط بغض کرده‌و آرام گریه‌می‌کند.

یکبار هم وقتی چهار ساله‌بود و در پارکینگ خانه‌سه‌چرخه‌سواری می‌کرد زمین خورد و چانه‌اش پاره‌شد؛ به‌شکلی که‌همه‌لباسش خونی شده‌بود. من و مادرم حسابی هول شدیم و به‌سمتش دویدیم اما میلاد بااینکه‌درد زیادی داشت برای اینکه‌من و مادرم نترسیدم به‌خون روی لباسش اشاره‌کرد و گفت:« چیزی نیست، هیچیم نشده، اینا ربه‌». (می خندد)

در کل برادرم صبور است و به‌نسبت سن و سالی که‌دارد همیشه‌بسیار پخته‌و عاقلانه‌عمل می‌کند. میلاد بچه‌مثبت خانواده‌ماست. (می خندد)

تفریحات ما در کیش

میلاد بروفه:ما تفریحات مشترک زیادی داریم و اغلب این تفریحات ما هم در کیش است. در این جزیره‌پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری می‌کنیم. بهترین زمان هردوی مان همان بودن در کیش و تفریحات این جزیره‌است.

زیبا بروفه:کلی هم برای هم برنامه‌ورزشی می‌نویسیم. من مربی می‌شوم و برای میلاد برنامه‌ریزی می‌کنم یا میلاد زنگ می‌زند و می‌گوید:« امروز باشگاه‌رفته‌ای؟ چرا نرفتی؟ حتما برو ». (می خندد)

سفر جذاب ما به‌لار

زیبا بروفه:نوروز سال گذشته‌برای حضور در یک برنامه‌به‌شهر لار دعوت شدم. همسرم پیام نمی توانست مرا همراهی کند و از میلاد خواستم کنارم باشد. این سفر برای هر دوی ما خیلی خاطره‌انگیز شد.

استقبال مردم به‌حدی بود که‌در بدو ورود به‌شهر ترسیدیم. (می خندد) تمام میدان اصلی شهر پر از موتورسوار بود و مردم برای گرفتن عکس به‌سمت مان می‌آمدند. همه‌لطف داشتند اما میزان جمعیت آنقدر زیاد بود که‌باور نمی کردیم.

عکسهای زیبا بروفه‌و برادرش

عکس زیبا بروفه‌و برادرش

 

میلاد بروفه:من آن روز حکم بادیگارد را برای زیبا داشتم. (می خندد) آن سفر برای هردوی ما خیلی پر خاطره‌شد. محبت مردم لار را فراموش نمی کنیم.

زیبا، مشاور من است

میلاد بروفه:من همیشه‌سعی می‌کنم مشکلاتم را خودم حل کنم. نه‌اینکه‌از مشورت خوشم نیاید اما دوست دارم تا حد امکان عزیزانم را نگران نکنم اما اگر مشکل خاصی در زندگی داشته‌باشم یا نیاز به‌مشورت احساس کنم، اولین کسی که‌با او تماس می‌گیرم حتما زیباست.

وقتی زیبا راه‌حلی را پیش پایم می‌گذارد خیالم راحت می‌شود و دیگر به‌چیزی فکر نمی کنم. تابه‌حال هم همه‌مشورت هایم با خواهرم نتیجه‌مثبت داشته‌است.

چرا بازیگر نشدی؟

میلاد بروفه:اولین سوالی که‌هرکس وقتی می‌فهمد زیبا خواهر من است می‌پرسد این است که‌« چرا به‌واسطه‌خواهرت وارد عالم بازیگری نشدی ؟» راستش من پشت صحنه‌خیلی از کارهای زیبا با پیام رفته‌ام، شغل بازیگری را از نزدیک دیده‌ام، می‌دانم کار خیلی سختی است و دوست ندارم به‌صرف اینکه‌خواهرم بازیگر است وارد این شغل شوم. البته‌انکار نمی کنم که‌برایم جذاب است.

زیبا بروفه:حالا هم دیر نشده. (می خندد)

ویژگی بارز زیبا مهربانی است

میلاد بروفه:هرشخص یک ویژگی بارز دارد و ویژگی بارز خواهرم زیبا، مهربانی اش است. زیبا بی چشمداشت به‌دیگران محبت می‌کند. تابه‌حال هیچ دلخوری از خواهرم نداشتم و فکر نمی کنم کسی هم از او رنجیده‌باشد. وقتی اسم هر شخصی را می‌شنویم تداعی کننده‌یک صفت است و من پس از شنیدن اسم زیبا بلافاصله‌به‌یاد صفت مهربانی می‌افتم.

بیشتر بخوانید

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

مهران غفوریان و ارسلان قاسمی در شب قدر + تصاویر

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سحر قریشی در کنار امید علومی در شمال + عکس

سر آلفرد جوزف هیچکاک

سر آلفرد جوزف هیچکاک

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

8 فیلمی که در تاریخ سینمای جهان پرتماشاگر بودند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

زنان سوپر استاری که در فیلمهای هیچکاک بازی کردند

8 فیلم عاشقانه 2012

8 فیلم عاشقانه 2012

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

فیلم های هالیوودی جنجال برانگیز + تصاویر

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

پر هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما در جهان

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

عجیب ترین و بهترین چهره پردازیهای هالیوود + عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!

بازیگران و خوانندگان ستاره جهان با چهره ای نامتعارف+ عکس!
مشاهده

مطالب بیشتر در چهره ها

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

عاشقانه های احسان و سولماز در فیس بوک + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

پیامک برای رسوایی + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

شقایق دهقان در بیمارستان + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

آتنه فقیه نصیری کارمند بانک! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

پیام جالب شهاب حسینی به سرمربی آلمان! + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

پدر همسر مهناز افشار + عکس

پدر همسر مهناز افشار + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

بازی محمدرضا گلزار با آیشواریا در سلام بمبئی + عکس

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

دعای عمو پورنگ در شب قدر + عکس

مطالب مرتبط

بیوگرافی خواندنی “زیبا بروفه” و حواشی زندگی اش

بیوگرافی خواندنی “زیبا بروفه” و حواشی زندگی اش

زیبا بروفه در کنار همسرش  + عکس

زیبا بروفه در کنار همسرش + عکس

زیبا بروفه بازیگر تلویزیون مادر شد + عکس

زیبا بروفه بازیگر تلویزیون مادر شد + عکس

زیبا بروفه در انتظار تولد فرزندش + عکس

زیبا بروفه در انتظار تولد فرزندش + عکس

واکنش تند همسر زیبا بروفه به کارگردان هاتف

واکنش تند همسر زیبا بروفه به کارگردان هاتف

زندگینامه “میلاد محمدی” بازیکن تیم ملی + تصاویر جدید و جذاب

زندگینامه “میلاد محمدی” بازیکن تیم ملی + تصاویر جدید و جذاب

هدیه جالب جناب خان به بازیکنان تیم ملی در خندوانه +تصاویر

هدیه جالب جناب خان به بازیکنان تیم ملی در خندوانه +تصاویر

مادر شدن زیبا بروفه برای سریال هاتف دردسرساز شد!

مادر شدن زیبا بروفه برای سریال هاتف دردسرساز شد!

بیوگرافی و آلبوم عکس های جدید “میلاد کی مرام”

بیوگرافی و آلبوم عکس های جدید “میلاد کی مرام”

شقایق فراهانی در انقلاب زیبا + تصاویر

شقایق فراهانی در انقلاب زیبا + تصاویر

همکاری زیبا بروفه با خواننده جوان در یک موزیک ویدئو

همکاری زیبا بروفه با خواننده جوان در یک موزیک ویدئو

شب تولد رویایی برای زیبا بروفه + عکس

شب تولد رویایی برای زیبا بروفه + عکس

راز خوشتیپی و جذابیت میلاد کی مرام + تصاویر

راز خوشتیپی و جذابیت میلاد کی مرام + تصاویر

تاریخ کنسرت خوانندگان در تهران پس از ماه رمضان

تاریخ کنسرت خوانندگان در تهران پس از ماه رمضان

برنامه احسان علیخانی از نگاه کامران نجف زاده

برنامه احسان علیخانی از نگاه کامران نجف زاده

داشتن فرزند زیبا به چه قیمتی ؟!

داشتن فرزند زیبا به چه قیمتی ؟!

چرا به دنبال زیبا شدن با آرایش و جراحی هستید؟

چرا به دنبال زیبا شدن با آرایش و جراحی هستید؟

با مترو و اتوبوس چجوری برم برج میلاد ؟

با مترو و اتوبوس چجوری برم برج میلاد ؟

چرا جشنواره فیلم فجرا مسال فرش قرمز ندارد؟

چرا جشنواره فیلم فجرا مسال فرش قرمز ندارد؟

بازیگران و همسرانشان در جشنواره فجر 95 + تصاویر

بازیگران و همسرانشان در جشنواره فجر 95 + تصاویر