بیشتر بخوانید

تسکین درد با رابطه زناشویی ؟

تسکین درد با رابطه زناشویی ؟

برای پیشگیری از بلوغ زودرس کودکانتان حتما بخوانید

برای پیشگیری از بلوغ زودرس کودکانتان حتما بخوانید

تهدیدی بزرگ برای سلامت اسپرم مردان

تهدیدی بزرگ برای سلامت اسپرم مردان

15 بهترین نوشیدنی برای تقویت قوای جنسی

15 بهترین نوشیدنی برای تقویت قوای جنسی

چگونه مانع از ابتلا به سرطان سینه و رحم شویم؟

چگونه مانع از ابتلا به سرطان سینه و رحم شویم؟

این نوع رابطه ی جنسی هوش را افزایش می دهد!

این نوع رابطه ی جنسی هوش را افزایش می دهد!

6 ماده غذایی برای تسکین درد دوران پریودی و قاعدگی

6 ماده غذایی برای تسکین درد دوران پریودی و قاعدگی

دلیل اصلی ناباروری در مردان و زنان

دلیل اصلی ناباروری در مردان و زنان

فواید فوق العاده رابطه جنسی سالم

فواید فوق العاده رابطه جنسی سالم

تغذیه ای مخصوص برای تقویت قوای جنسی

تغذیه ای مخصوص برای تقویت قوای جنسی
آیا جوش های واژن نشانه یک بیماری خطرناک است؟
جوش های واژن عارضه ای پوستی و بسیار دردناک است که می تواند با خارش و عفونت واژن نیز همراه باشد که در این بخش با علل ،روش های پیشگیری و درمان های خانگی برای برطرف کردن این عارضه آشنا خواهید شد.

آنچه‌خانم ها باید حتما در مورد جوش های اطراف واژن بدانند

اصولا مسائل مربوط به‌عضو جنسی می‌تواند نگران کننده‌باشد چراکه‌به‌دلیل برخی محدودیت ها فرد از مراجعه‌به‌موقع به‌پزشک خودداری می‌کند و برای همین تبعات جدی تری ایجاد می‌شود ، یکی از راههای جلوگیری از این مشکل مراجعه‌به‌موقع به‌پزشک است و راه‌دیگر داشتن اگاهی کافی در مورد علل و راههای درمان و پیشگیری ؛ در این بخش از سلامت مجله اینترنتی فنجان در پاسخ به‌درخواست شما کاربران عزیزم قصد داریم در مورد جوش های واژن صحبت کنیم ، صحبتی که‌مربوط به‌دلایل و راههای درمان و پیشگیری از این مشکل نگران کننده‌خواهد بود.نکته‌اولیه:بعضی مناطق بدن ،از جمله‌ناحیه‌تناسلی زنان، حساس هستند جوش های واژن ،معمولا وضعیتی جدی نیستند اما آنها می‌توانند ،به‌منبع ناراحتی بزرگی تبدیل شوند، در ادامه‌به‌دلایل ایجاد جوش در اطراف واژن و راه‌حل هایی برای جلوگیری و درمان آن پرداخته‌ایم .

جوش های واژن

راه‌های پیشگیری و درمان جوش های واژن

دلایل ایجاد جوش های واژن چیست و چه‌چیزی باعث ایجاد جوش های واژن می‌شود

علت همیشه‌واضح نیست، اما دلایل متعددی وجود دارد، که‌ممکن است در ناحیه‌تناسلی شما وجود داشته‌باشد بعضی از آنها شامل موارد زیر هستند:

تماس درماتیتی :

جوش های واژن به‌احتمال زیاد ناشی از تماس درماتیتی است این پدیده‌،واکنش پوست بعد از تماس با یک ماده‌است ، تماس درماتیت اندام های تناسلی ممکن است به‌علت حساسیت به:حباب و صابون حمام باشد( به‌ویژه‌اگر عطری باشند) ، دستمالهای زنانه، دئودورانتها، لوسیونها، پودرها، عطرها ، تامپون یا پد های بهداشتی، اسپرم ها، کاندوم ها، روان کننده‌ها، یا محرک های جنسی داروهای موضعی مواد شوینده‌که‌اگر علت این موارد باشد پوست واژن و اطراف آن در شرایط زیر تحریک شود:

تعریق ، ترشحات واژن ، ادرار ، اسپرم و هر گونه‌تحریک پوست ،می تواند منجر به‌ایجاد جوش ها شود.

جوش های واژن

علت جوش های واژن چیست

علت ایجاد جوش روی واژن چیست

فولیکولیت :

جوش های ناحیه‌تناسلی ،ممکن است به‌علت عفونت فولیکول مو باشد اصلاح موی واژن شما یک علت بالقوه‌فولیکولیت است همانطور که‌موهای شما شروع به‌رشد در خارج از فولیکول می‌کند، در زیر پوست باقی میماند، و باعث تحریک می‌شود. در بعضی موارد، مو به‌پوست باز می‌گردد، (موهای زائد) همچنین زبری یک تیغ، بر روی پوست حساس می‌تواند موارد زیر را به‌همراه‌داشته‌باشد:

زخم ، جوش های چرکی همچنین به‌نام آکنه نیز شناخته‌میشود، و مربوط به‌غدد عروقی است ؛ این، باعث ایجاد ضایعات مانند جوش در اطراف بدن، از جمله‌منطقه‌فرج میشود.

علل جوش های واژن

عفونت فولیکول مو یکی از علل جوش های واژن

مشکیوسوم قارچ :

یک عفونت ویروسی است که‌می‌تواند جوش ها را در هر جایی از بدن، از جمله‌اندام تناسلی ایجاد کند درمان، همیشه‌مورد نیاز نیست، اما می‌توان با دارو موضعی یا خوراکی درمان شود در صورت لزوم، پزشک شما می‌تواند جوش ها را حذف کند.

آیا کار درستی است، که‌جوش های واژن را فشار دهید

بهتر است این جوش ها را دست نزنید به‌یک دلیل، که‌می‌تواند باکتری ها را گسترش دهد و منجر به‌عفونت شود این منطقه‌از بدن، بسیار حساس است و به‌راحتی تحریک میشود و با این کار؟ فقط همه‌چیز خیلی بدتر میشود. جوش ،با رشد مداوم میتواند چرکی و دردآور شود شما نباید هرگز به‌جوش های ورم کرده‌ناحیه‌واژن، دست بزنید در این شرایط، با پزشک خود مشورت کنید، تا با روش مناسب، جوش را درمان کند.

درمان جوش های واژن

جوش های ناشی از تحریک جزئی ،ممکن است به‌خودی خود درمان شوند اگر این اتفاق نیفتد، به‌پزشک خود مراجعه‌کنید. داروهای موضعی ،می توانند جوش های واژینال ناشی از تماس درماتیت را درمان کنند، آنتی هیستامین ها نیز ،می توانند آلرژی های شدید را درمان کنند ؛ اگر تماس درماتیت داشته‌باشید، باید علت را مشخص کنید تا در آینده‌از ماده‌مورد نظر اجتناب کنید برای انجام این کار، باید از تمام محصولاتی که‌با ناحیه‌تناسلی در تماس هستند، دوری کنید سپس، شروع به‌استفاده‌از آنها به‌صورت مجزا کنید، تا متوجه‌شوید به‌کدام ماده‌حساس هستید.

جوش های ناشی از موهای زائد، معمولا به‌صورت خود به‌خود درمان می‌شوند اگر خود به‌خود درمان نشود، پزشک شما می‌تواند یک داروی موضعی یا خوراکی تجویز کند اگر مطمئن نیستید که‌علت جوش هایتان چیست، از داروهای بدون نسخه‌استفاده‌نکنید و به‌پزشک خود مراجعه‌کنید.

 جوش های واژن

راه‌های درمان جوش های واژن

مواردی که‌با جوش های واژن اشتباه‌گرفته‌می‌شوند

بعضی از چیزها، شاید در ظاهر شبیه‌جوش باشند، اما در واقع کیست ها، زگیل ها یا رشد های دیگر هستند برخی از این موارد عبارتند از:

کیست بارتولین ، که‌معمولا در نزدیکی یک طرف واژن رخ می‌دهد اگر کیست در عرض چند روز از بین نرفت و یا دردناک شد، به‌پزشک خود مراجعه‌کنید. کیست های بزرگ ،می توانند تخلیه‌شوند.تبخال تناسلی، ممکن است شبیه‌جوش باشد آنها اطراف واژن، فرج، و مقعد ظاهر می‌شوند ؛ تبخال تناسلی، می‌تواند درمان شود.زگیل تناسلی هم شاید با جوش اشتباه‌گرفته‌شود شما می‌توانید یک زگیل یا خوشه‌ای از زگیل ها داشته‌باشید علت این زگیل ها ،ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) است، یک ویروس که‌از طریق رابطه‌جنسی منتقل میشود و قابل درمان است.تگ های پوستی، می‌توانند مانند جوش ها باشند، اما آنها تنها بافت های کوچکی هستند، که‌تهدیدی برای سلامتی ندارند پزشک ،می تواند آنها را برای شما از بین ببرد و درمان کند.

جوش های واژن

تفاوت زگیل تناسلی با جوش های واژن 

نکاتی برای پیشگیری از بروز جوش های اطراف واژن

هنگامی که‌علت را شناسایی می‌کنید، از تماس با مواد مضر جلوگیری کنید و برای کمک به‌جلوگیری از سوزش در ناحیه‌واژن نکات زیر را رعایت کنید:

  • اجتناب از پوشیدن لباس های تنگ، که‌می‌تواند اصطکاک ایجاد کند.
  • لباس زیر را از جنس پنبه، به‌جای مواد مصنوعی انتخاب کنید.
  • سعی نکنید ، که‌بیش از حد جوش را لمس کنید.
  • هنگام حمام کردن یا دوش گرفتن، از آب بسیار داغ استفاده‌نکنید.
  • از حمام کف و حمام با صابون های عطری دوری کنید.
  • از پزشک خود بپرسید که‌چه‌محصولاتی برای دوره‌قاعدگی مناسب است.
  • از آنجایی که‌اصلاح ،ممکن است پوست را تحریک کند و باعث ایجاد جوش در اطراف ناحیه‌تناسلی شود، ممکن است بخواهید تیغ زدن را ترک کنید شما همچنان می‌توانید موهای واژن خود را با قیچی اصلاح کنید.
  • اگر در معرض رشد ناگهانی جوش در ناحیه‌تناسلی هستید، با پزشک خود برای تشخیص مشورت کنید .

راه‌های پیشگیری جوش های واژن

راههای پیشگیری از جوش های واژن

توصیه‌هایی برای رفع جوش های اطراف واژن

1. منطقه‌را، با استفاده‌از صابون های ضد باکتری های دارویی پاک کنید:از استفاده‌صابون های سخت و یا عطری اجتناب کنید ، زیرا آنها تعادل pH پوست را که‌منجر به‌رشد باکتریایی می‌شود، از بین میبرند.

2. همیشه‌اطراف منطقه‌واژن را به‌همان اندازه‌که‌می‌توانید تمیز نگه‌دارید آن را خشک کنید و از خیس شدن آن جلوگیری کنید. برای پاک کردن رطوبت، از یک حوله‌نرم و یا حتی خشک کن مو استفاده‌کنید انجام این کار، باعث از بین رفتن عفونت ناشی از رشد باکتری می‌شود، که‌معمولا هنگامی که‌محیط مرطوب و کثیف است، ایجاد می‌شود.

3. از کمپرس آب گرم برای کاهش درد و لطافت پوست استفاده‌کنید:از یک پارچه‌نرم و تمیز استفاده‌کنید و آن را با آب گرم خیس کنید یا از کمپرس آب گرم استفاده‌کنید.

4. وان حمام را از نمک سولفات، پر کنید :این نوع نمک، اثر تسکین دهنده، تمیز کننده‌و خشک کننده، بر جوش های واژن، را دارد. اجازه‌دهید آب گرم ،حدود دو تا سه‌اینچ در وان حمام پر شود و بعد نمک سولفات را نصف فنجان در آب بپاشید و حداقل 15 تا 20 دقیقه، در وان بنشینید.به‌یاد داشته‌باشید بعد از آن، منطقه‌آسیب دیده‌را ،بشویید و سپس آن را خشک کنید. اگر جوش به‌علت تماس درماتیت باشد، استفاده‌از آنتی هیستامین ها یا داروهای موضعی، می‌تواند بسیار مفید باشد ؛ داروهایی، مانند آنتی بیوتیک موضعی یا خوراکی، می‌تواند برای از بین بردن عفونت استفاده‌شود ،آنتی هیستامین ها، می‌توانند در درمان آلرژی شدید نیز، مفید باشند.

 جوش های واژن

نکاتی برای رفع جوش های واژن

درمان های طبیعی و خانگی برای جوش های واژن با نسخه‌های کاملا گیاهی

1. با استفاده‌از اسانس اسطوخودوس :

روغن اسطوخودوس ،بسیار موثر است ،زیرا دارای خواص ضد عفونی کننده‌ای است که‌در بهبود جوش کمک می‌کند استفاده‌از مخلوط روغن اسطوخودوس و روغن بادام، می‌تواند التهاب را کاهش داده‌و در نتیجه‌به‌تدریج درمان جوش را بهبود می‌بخشد.

جوش های واژن

درمان گیاهی و خانگی جوش های واژن با اسانس اسطوخودوس

نحوه‌استفاده‌:

دو قاشق چایخوری روغن اسطوخودوس و چند قطره‌روغن بادام را در ظرف بریزید. خوب مخلوط کنید حالا از یک توپ پنبه‌یا یک گوش پاکن استفاده‌کنید و آن را در این مخلوط فرو کنید و آن را روی جوش قرار دهید. هنگام استفاده‌از روغن فشار ندهید. همیشه‌به‌یاد داشته‌باشید که‌باید قبل از مصرف هر روغنی آن را رقیق کنید. استفاده‌از کنسانتره‌می‌تواند پوست را بسوزاند، از این رو پیشنهاد می‌شود که‌روغن بادام یا نارگیل رقیق شود. این روش را برای یک هفته‌تکرار کنید و کاهش درد و تورم را مشاهده‌خواهید کرد.

درمان خانگی جوش های واژن با روغن درخت چای

2. با استفاده‌از روغن درخت چای :

اعمال روغن درخت چای به‌منطقه‌آسیب دیده‌،می تواند جوش را پس از دو هفته‌درمان کندخواص ضد باکتری و ضد قارچی آن برای بهبود جوش واژن ضروری است و همچنین از زخم ها جلوگیری می‌کند ، ترکیب روغن چای درخت با روغن زیتون برای رقیق کردن پیشنهاد میشود .

جوش های واژن

درمان گیاهی و خانگی جوش های واژن با روغن درخت چای

نحوه‌استفاده‌:

همانند روش استفاده‌روغن اسطوخودوس ، باید یک پنبه‌یا گوش پاکن را در ظرف این ترکیب فرو کنید ، باید در سراسر منطقه‌از آن استفاده‌شود و جوش باید به‌درستی تمیز شود. این روش باید به‌مدت دو هفته‌تا سه‌بار تکرار شود در پایان درمان، زخم و بافت آسیب دیده‌پوست درمان می‌شود.

سرکه‌سیب بهترین درمان خانگی برای جوش های واژن

3. با استفاده‌از سرکه سیب :

سرکه‌سیب ، دارای مزایای زیادی برای سلامتی است و برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده‌قرار می‌گیرد، نه‌فقط برای جوش های واژن و یا تناسلی ؛ سرکه‌سیب ،در تخریب باکتری هایی که‌باعث جوش می‌شوند موثر است.

جوش های واژن

درمان گیاهی و خانگی جوش های واژن با سرکه‌سیب

نحوه‌استفاده‌:

با استفاده‌از محلول سرکه‌سیب، 2 فنجان سرکه‌سیب را با آب مخلوط کنید، که‌برای تمیز کردن و پاکسازی منطقه‌واژن موثر است.باید واژن خود را با این محلول حداقل سه‌بار در روز شستشو دهید.اسید استیک در کشتن تمام باکتری هایی که‌موجب رشد جوش های واژن میشوند، موثر است و به‌پیشگیری و درمان آنها کمک می‌کند.

4. استفاده‌از گیاه‌چریش :

گیاه‌چریش،دارای خواص دارویی است درست از ریشه‌تا برگ های آن، بخش مهمی از هر درمان خانگی را به‌خود اختصاص میدهد، از جمله‌درمان عفونت باکتری و ویروسی ،برای درمان جوش ،در همه‌جا مورد استفاده‌قرار می‌گیرد با این حال، هنگامی که‌به‌عنوان درمان برای جوش واژن مورد استفاده‌قرار گیرد، می‌توان از روش زیر استفاده‌کرد.

جوش های واژن

درمان گیاهی و خانگی جوش های واژن با گیاه‌چریش

نحوه‌استفاده‌:

می توانید از روغن چریش، برای درمان جوش واژن استفاده‌کنید .روغن چریش، به‌راحتی در بازار موجود است و می‌تواند مورد استفاده‌قرار گیرد باید یک پنبه‌را به‌روغن بمالید و هر شب در منطقه‌آسیب دیده‌اعمال کنید. یک روش دیگر استفاده‌از کپسول های چریش، برای فرایند بهبودی جوش واژن است در حالی که‌از چریش، برای درمان استفاده‌میکنید، باید توجه‌داشته‌باشید که‌باید از تمام مواد غذایی فرآوری شده‌اجتناب کنید. استفاده‌از روغن برای یک یا دو هفته‌باید به‌طور حتمی، جوش واژن را درمان کند همچنین، می‌توانید تعداد انگشت شماری از برگ های چریش را بجوشانید و پس از خنک شدن آن، از یک حمام دارویی برای جوش واژن استفاده‌کنید.همچنین، می‌توانید محل واژن خود را سه‌بار در روز با این روش برای نتایج سریعتر شستشو دهید.

جوش های واژن را با نمک سولفات درمان کنید

5. استفاده‌از نمک سولفات :

نمک سولفات، هنگام مخلوط شدن با آب، بسیار ضد باکتری و ضد قارچی است این در درمان اگزما، بثورات پوستی، آلرژی، جوش و آکنه‌موثر است برای درمان و جلوگیری از جوش های واژینالی، می‌توانید از روش زیر استفاده‌کنید.

 جوش های واژن

درمان گیاهی و خانگی جوش های واژن با نمک سولفات

نحوه‌استفاده‌:

به‌عمق آب 3 اینچ در یک وان، یک فنجان نمک سولفات را اضافه‌کنید هنگامی که‌به‌خوبی مخلوط شد،به‌مدت 20 دقیقه‌در آن بنشینید، که‌در پاکسازی منطقه‌واژن و جوش بسیار موثر است. این درمان ضایعه‌را خشک و آرام می‌کند.

درمان خانگی برای جوش های واژن با نسخه‌های کاملا گیاهی بابا آدم

6. استفاده‌از گیاه‌بابا آدم :

بابا آدم، یک گیاه‌ضروری است که‌می‌تواند برای درمان جوش واژن استفاده‌شود به‌دلیل داشتن آنتی اکسیدان و خواص ضد میکروبی در خشک کردن و درمان جوش واژن موثر است این گیاه، غنی شده‌از ویتامین A و C است، که‌به‌اثربخشی آن افزوده‌است؛ مانند چریش، می‌توان با استفاده‌از آن ، بسیاری از جوش های واژن را درمان کرد، نگاهی بیندازید.

جوش های واژن

درمان گیاهی و خانگی جوش های واژن با گیاه‌بابا آدم

نحوه‌استفاده‌:

تهیه‌ریشه‌گیاه‌باباآدم در درمان جوش ها موثر است ریشه‌هایی که‌در ترکیب با آب ، خمیری شکل میشوند و می‌توانند روی جوش واژن استفاده‌شوند ، این را روش را به‌مدت یک یا دو هفته‌انجام دهید. علاوه‌بر این، یا می‌توانید از کپسول باباآدم یا دمنوش این گیاه‌خانگی برای درمان جوش واژن استفاده‌کنید.

درمان سریع جوش های واژن با استفاده‌از گل همیشه‌بهار

7. استفاده‌از گل همیشه‌بهار:

گل همیشه‌بهار ،به‌دلیل خواص رطوبت، ضد عفونی کننده‌و ضد التهابی آن ،معروف است به‌راحتی در بازار در فرم های روغن، پماد، تنتور و پودر موجود است همه‌این ها ،برای درمان جوش میتوانند، استفاده‌شوند.

جوش های واژن

درمان گیاهی و خانگی جوش های واژن با گل همیشه‌بهار

نحوه‌استفاده‌:

می توان از هر یک از گونه‌های ذکر شده، در منطقه‌آسیب دیده‌استفاده‌کرد و می‌تواند نتایج خوبی داشته‌باشد استفاده‌از آن، برای دو هفته‌پیشنهاد میشود ،تا جوش واژن از درون بهبود یابد و همچنین بافت های مرده‌نیز درمان می‌شوند .اگر بعد از استفاده‌از این روش ها نشانه‌ای از بهبود وجود نداشته‌باشد، باید با پزشک مشورت کرد و علت اصلی را جویا شد ،تا درمان نتیجه‌دهد.

بیشتر بخوانید

راهکارهایی مناسب برای درمان “سندروم تخمدان پلی کیستیک”

راهکارهایی مناسب برای درمان “سندروم تخمدان پلی کیستیک”

خونریزی بعد از رابطه زناشویی وقتی جدی می شود !

خونریزی بعد از رابطه زناشویی وقتی جدی می شود !

خرافه های عجیب و غریب روابط زناشویی

خرافه های عجیب و غریب روابط زناشویی

برای باز شدن پریود این درمان های خانگی عالی است

برای باز شدن پریود این درمان های خانگی عالی است

آیا ازخطرات جدی رابطه جنسی دهانی با خبرید؟

آیا ازخطرات جدی رابطه جنسی دهانی با خبرید؟

آیا “وازکتومی” سلامت مردان را تهدید میکند؟

آیا “وازکتومی” سلامت مردان را تهدید میکند؟

آیا میدانید زگیل تناسلی خطرناک تر از ایدز است؟

آیا میدانید زگیل تناسلی خطرناک تر از ایدز است؟

دختر می خواهید یا پسر؟

دختر می خواهید یا پسر؟

سرد مزاجی زنان درمانی بسیار ساده دارد

سرد مزاجی زنان درمانی بسیار ساده دارد

مضررات ارتباط جنسی در زمان گرسنگی

مضررات ارتباط جنسی در زمان گرسنگی
مشاهده

مطالب بیشتر در سلامت جنسی

ابتلا به سرطان سینه با این نوشیدنی

ابتلا به سرطان سینه با این نوشیدنی

راه  های پیشگیری از سرایت HIV چیست؟

راه های پیشگیری از سرایت HIV چیست؟

آیا کم کاری تیرویید میل جنسی را کاهش می دهد؟

آیا کم کاری تیرویید میل جنسی را کاهش می دهد؟

اضطراب ، لذت جنسی را کاهش می دهد؟

اضطراب ، لذت جنسی را کاهش می دهد؟

ویتامین ها و اختلالات جنسی

ویتامین ها و اختلالات جنسی

رابطه زناشویی در بارداری، در هر ماه کدام حالت بهتر است؟

رابطه زناشویی در بارداری، در هر ماه کدام حالت بهتر است؟

رابطه گریه زن و کاهش تمایلات جنسی مردان

رابطه گریه زن و کاهش تمایلات جنسی مردان

ایجاد رغبت برای رابطه زناشویی

ایجاد رغبت برای رابطه زناشویی

زمان مناسب و روش انجام انواع سونوگرافی زنان

زمان مناسب و روش انجام انواع سونوگرافی زنان

بررسی کامل اعتیاد جنسی در بین افراد متاهل

بررسی کامل اعتیاد جنسی در بین افراد متاهل

مطالب مرتبط

علامت ترشحات خطرناک واژن چیست ؟

علامت ترشحات خطرناک واژن چیست ؟

درمان کورک تناسلی این جوش های چرکی درد دار

درمان کورک تناسلی این جوش های چرکی درد دار

داروهای خانگی برای درمان سریع خارش واژن

داروهای خانگی برای درمان سریع خارش واژن

آیا تغییر رنگ در ترشحات واژن خطرناک است؟! + علت هر رنگ

آیا تغییر رنگ در ترشحات واژن خطرناک است؟! + علت هر رنگ

روش سریع چینی ها برای رفع تیرگی واژن در خانه

روش سریع چینی ها برای رفع تیرگی واژن در خانه

قوی ترین درمان خانگی عفونت واژن و واژینوز باکتریال

قوی ترین درمان خانگی عفونت واژن و واژینوز باکتریال

راهکار طلایی طب سنتی برای درمان خشکی واژن

راهکار طلایی طب سنتی برای درمان خشکی واژن

نکته مهمی که باید در مورد ترشحات ژله ای واژن بدانید

نکته مهمی که باید در مورد ترشحات ژله ای واژن بدانید

این رنگ ترشح خبر از بیماری واژن می دهد

این رنگ ترشح خبر از بیماری واژن می دهد

علل و راه درمان فوری خشکی واژن

علل و راه درمان فوری خشکی واژن

آیا ترشحات واژن نشانه سلامتی است؟

آیا ترشحات واژن نشانه سلامتی است؟

علت و درمان “بوی بد واژن” با چند نسخه خانگی

علت و درمان “بوی بد واژن” با چند نسخه خانگی

نباید های بعد از جوش زدن صورت

نباید های بعد از جوش زدن صورت

درمان خانگی برفک واژن ، طبیعی و بی دردسر

درمان خانگی برفک واژن ، طبیعی و بی دردسر

روش قطعی تنگ کردن واژن با نوعی قرص

روش قطعی تنگ کردن واژن با نوعی قرص

حقایق درمان جای جوش با لیزر

حقایق درمان جای جوش با لیزر

نسخه اورژانسی درمان خارش واژن در خانه

نسخه اورژانسی درمان خارش واژن در خانه

بهترین نسخه برای درمان جای جوش و اسکار

بهترین نسخه برای درمان جای جوش و اسکار

در خانه صابون طبیعی درمان عفونت واژن درست کنید +روش

در خانه صابون طبیعی درمان عفونت واژن درست کنید +روش

چای ریحان بهترین روش از بین بردن جوش صورت

چای ریحان بهترین روش از بین بردن جوش صورت