بیشتر بخوانید

میدانید مردان چگونه ابراز علاقه میکنند؟

میدانید مردان چگونه ابراز علاقه میکنند؟

راه حل کاهش دخالت خانواده ها در زندگی مشترک

راه حل کاهش دخالت خانواده ها در زندگی مشترک

جملاتی که زنان نمیدانند ولی برای مردان آزار دهنده است

جملاتی که زنان نمیدانند ولی برای مردان آزار دهنده است

اشتباهات شایع زنان در زندگی مشترک

اشتباهات شایع زنان در زندگی مشترک

ابراز علاقه در دوران نامزدی چگونه باشد بهتر است؟

ابراز علاقه در دوران نامزدی چگونه باشد بهتر است؟

دلایلی که باعث میشود زن و شوهر بهم خیانت کنند

دلایلی که باعث میشود زن و شوهر بهم خیانت کنند

کارهایی که باعث دلسردی همسرتان می شود

کارهایی که باعث دلسردی همسرتان می شود

مزایا و معایب جدی دوستی در فضای مجازی

مزایا و معایب جدی دوستی در فضای مجازی

رفتار درست با مرد پرخاشگر و شوهری که دست بزن دارد

رفتار درست با مرد پرخاشگر و شوهری که دست بزن دارد

نکات مهم قبل از ازدواج با مرد کوچکتر از خودتان

نکات مهم قبل از ازدواج با مرد کوچکتر از خودتان
فرمولی باورنکردنی برای همیشه شاد بودن در زندگی
داشتن یک زندگی شاد و پرنشاط به خودمان بستگی دارد پس هر فردی باید برای شاد بودن در زندگی خود فرمول شادی را در نظر بگیرد تا از روزهای عمرش لذت ببرد.

فرمولی شگفت انگیز برای شاد بودن در زندگی

خوشبختی یک انتخاب است در هر لحظه‌از روز، شما هستید که‌تصمیم می‌گیرید، چه‌این را می‌دانید و چه‌نمیدانید ؛ این نتیجه‌نگرش شما نسبت به‌زندگی است و هر چه‌باشد مثبت یا منفی, همه‌رویدادها, افراد, روابط و اساساً هر چیزی که‌در زندگی خود با آن روبرو می‌شوید را تحت تاثیر قرار می‌دهد بنابراین اگر شما زندگی با بسیاری از مسائل پیچیده‌دارید و برای خودتان وقت نمی گذارید, تقصیر شما است.

هنر شاد بودن در زندگی را با راهکارهایی ساده‌بیاموزید و در زندگی به‌کار ببندید تا از روزهای عمرتان لذت ببرید . اگر به‌دنبال فرمول شادی هستید، این بخش از مجله اینترنتی فنجان را حتما با دقت خاصی بخوانید.

اگر دقیقاً همان چیزی را که‌می‌خواهید دارید و هر روز به‌خاطرش ممنون هستید, باید خودتان را تحسین کنید ؛ اگر توسط افراد منفی محاصره‌شده‌اید, شغلی دارید که‌از آن نفرت دارید و حتی ممکن است شب ها به‌خاطر افکار بسیاری که‌به‌طور مداوم در ذهنتان ظاهر می‌شوند, سخت بخوابید, هیچ کس دیگری مسئول نیست.

اگر " آنچه‌را که‌دوست دارید انجام می‌دهید, سخت کار می‌کنید, اما هنوز وقتی را برای خود و آن هایی که‌دوست دارید پیدا نکرده‌اید, این به‌خاطر یک انتخاب است که‌در برخی نقاط زندگیتان ساخته‌شده‌است.

اما خبرهای خوبی وجود دارد ؛ موقعیت شما هرچه‌هست, می‌توانید آن را تغییر دهید. خوشبختی در هر زمانی کاملاً امکان پذیر است, به‌سن, ظاهر, شغل و درآمد بستگی ندارد و هر کسی سزاوار آن است و نیازی به‌کشف, ایجاد, یا هر چیز دیگری که‌نیازمند تلاش است, ندارد.

شاد بودن در زندگی

برای شاد بودن در زندگی چه‌باید کرد؟

این فرمول شاد بودن در زندگی است:

رها کردن + پذیرش + سپاسگزاری

اینها واقعاً نیازی به‌تعریف ندارند.اما اینها سه‌مورد از بهترین کارهایی هستند که‌می‌توانید برای زندگی خود انجام دهید. باعث می‌شود شما خوشحال و راضی باشید. آرامش را خواهید یافت, خود را از بار گذشته‌و اضطراب آینده‌آزاد خواهید کرد و در حال حاضر زندگی خود را آغاز خواهید کرد و با تمرکز بر آنچه‌که‌دارید, تمام زیبایی و فراوانی را در زندگی خود خواهید دید.

حال بیایید در مورد هر عنصر فرمول شادی به‌صورت جداگانه‌ای بحث کنیم.

*رها کردن:

این جادو محض است، چون ما را آزاد و راضی می‌کند که‌متوجه‌می‌شویم قبلاً زندگی نکرده‌بودیم.

مشکل این است که‌ما همه‌چیز را نگه‌می‌داریم - تمام روابط گذشته‌مان, خاطرات دردناک, اشیا مادی که‌به‌ما یادآوری می‌کنند, " همچنین وقت زیادی را صرف فکر کردن درباره‌آینده‌می‌کنیم, و نگران آن هستیم که‌با کنترل و برنامه‌ریزی آن را تغییر دهیم و وقتی اوضاع عوض می‌شود," مایوس و ویران " می‌شویم.

همه‌اینها ما را ضعیف, غمگین و ناامید می‌کنند. ما چیزهای اضافی زیادی در سرمان داریم که‌نمی توانیم آنها را نگه‌داریم و در نتیجه‌می‌تواند ما را از لذت زندگی دور کند اما چنانچه‌در مجله اینترنتی فنجان میخوانید اگر آنها را رها کنیم و اجازه‌دهیم که‌اوضاع پیش برود, آزاد, صلح آمیز و قادر خواهیم بود که‌زمان حال را بدون مقایسه‌تجربه‌کنیم, بدون اینکه‌انتظار داشته‌باشیم که‌در مورد آینده‌نگران باشیم.

راه‌های شاد بودن در زندگی

رها کردن افکار منفی برای شاد بودن در زندگی

شاد بودن در زندگی با این فرمول جالب

پذیرش:

پذیرش این است که‌با چیزها, مردم, رویدادها و خودتان خوب باشید. این، به‌این معنی نیست که‌سعی نکنید به‌چیزی که‌می‌خواهید برسید, بلکه‌یعنی به‌جریان طبیعی اعتماد کنید و مداخله‌نکنید. این نشان می‌دهد که‌شما در آرامش هستید و به‌کنترل و تغییر علاقه‌ای ندارید.

به‌شما این امکان را می‌دهد که‌زندگی راحتی داشته‌باشید تا شادی و رضایت را ببینید و حس کنید. شما باید درک کنید که‌هر اتفاقی که‌در حال حاضر رخ می‌دهد، بهترین و مناسب ترین لحظه‌برای آن است.سپس از اضطراب رهایی پیدا می‌کنید, نیاز به‌انجام کاری دارید.

سپاسگزاری:

چیز دیگری که‌می‌تواند شما را خوشحال کند. بر روی چیزهای خوب در زندگی خودتان تمرکز کنید, روی چیزهایی که‌خودتان دارید, مثبت باشید, از چیزهایی که‌دارید ممنون باشید (حتی چیزهای بد) هر روز, از آنها ممنون باشید, نشان دهید که‌مراقب هستید, قدردانی و عشق خود را بیان کنید.

باید تمام وفور زندگی را ببینید. همه‌چیز برای شما زیباتر خواهد شد.  شما افرادی را خواهید دید که‌شما را به‌عنوان هدایای ارزشمندی دوست می‌دارند و احساس خوشبختی خواهند کرد.

آنچه‌ساده‌و آسان است.آن طرف دیگر زندگی را به‌شما نشان می‌دهد. به‌شما اجازه‌می‌دهد که‌زندگی را بدون تغییر چیزی داشته‌باشید.

خوشحالی در زندگی

شاد بودن در زندگی با فرمولی جالب

10 فرمول برای شاد بودن در زندگی:

1. به‌دنبال تئوری "آزادی بیان" باشید:

نظریه‌" زندگی و رها کردن دیگران " گامی شگفت انگیز در جهت دستیابی به‌سعادت در زندگی است. این بدان معناست که‌باید محافظ شخصی خود باشید, زندگی خود را طوری زندگی کنید که‌دوست دارید و در کسب وکار دیگران مداخله‌نکنید.شما باید زندگی خود را بدون مزاحمت عامل بیرونی در آن زندگی کنید.

2. توقع زیادی نداشته‌باشید:

دلیل اصلی ایجاد غم و اندوه‌در زندگی این است که‌انسان انتظار فراوانی از خود, دیگران و موقعیت ها را دارد. باید درسی باشد که‌توسط افراد در سراسر جهان یاد گرفته‌شود، تا هر اتفاقی که‌رخ می‌دهد را به‌خدای متعال واگذار کنید.

هر چه‌انتظار بیشتری داشته‌باشید, قبول واقعیت سخت تر می‌شود, که‌کاملاً متفاوت از چیزی است که‌انتظار داشتیم. پس انتظار کمی داشته‌باشید و بیشتر به‌دست آورید.

رسیدن به‌سعادت و خوشی

شاد بودن و لذت بردن از زندگی

راهکارهای شاد بودن در زندگی

3.راحت باشید، اما نه‌بی احتیاط:

گاهی زندگی انتخاب های ناشیانه‌ای ارائه‌می‌دهد - ما دوست داریم که‌کارها را خیلی جدی یا خیلی کم انجام دهیم. سهل انگاری به‌صورت اتفاقی رخ نمی دهد, اما با انتخاب, اغلب توصیه‌می‌شود که‌به‌جای به‌تعویق انجام کارها, آنها را آهسته‌انجام داد.

این بدین معنی نیست که‌در زندگی خود بیش از حد دوستانه‌شوید و اجازه‌دهید زندگیتان به‌هر سمتی که‌می‌خواهد برود، خودتان را کمی خشن کنید و خیلی دوستانه‌هم نباشید.

4. با کسانی که‌سخاوتمند هستند، بیشتر معاشرت کنید:

زمانی که‌با افرادی هستید که‌به‌شما اهمیت می‌دهند و حس تعلق دارند, می‌توانید همان عشقی که‌به‌آن ها می‌دهید, عشق یکسانی را نیز دریافت کنید. چنین برخوردهایی می‌تواند به‌شما در ایجاد دوستی کمک کند که‌می‌توانند منبع شادی در زندگی شما باشند. شادی از درون می‌آید که‌افراد را با چشمان درخشان و لبخند خوش آمد گویی می‌بینید.

معاشرت با دیگران

ایجاد دوستی برای شاد بودن در زندگی

راز شاد بودن در زندگی چیست؟

5. به‌راه‌فساد و غلط پیش نروید:

برای داشتن یک زندگی سالم و درست, باید مسیر درستی را انتخاب کنید. صداقت بهترین سیاستی است که‌امروزه‌وجود دارد،

6. زندگی ساده:

آیا تا به‌حال شنیده‌اید:" زندگی ساده, تفکر بالا "؟ این گفته، این حقیقت را روشن می‌کند که‌شما باید بدون هیچ تعهد و پشیمانی زندگی کنید. سادگی شما باید در شخصیت شما منعکس شود. سعی نکنید زندگی خود را فصلی از ریاضیات کنید که‌حل آن دشوار است. فقط آن را ساده‌نگاه‌دارید و اجازه‌دهید بدون نیاز و شکایت جریان یابد.

7. برای خانواده, دوستان و خیرخواهانتان کارهای خوبی انجام دهید:

سخاوت نشان دهنده‌شخصیت شما در زمانی است که‌بی وقفه‌برای عزیزان خود کار می‌کنید.شما باید بی گناه‌و منصف باشید.راضی باشید و بیش از اندازه‌خود سوال نکنید. عزیزان شما به‌عنوان سیستم حمایتی می‌ایستند که‌می‌تواند تصویر شما را خراب کند و باعث شود پیوند عاطفی قوی تر از قبل شود.

شاد بودن با دوستان

تاثیر ارتباط با دوستان و خوانواده‌در شاد بودن در زندگی

برای شاد بودن در زندگی چه‌کنیم؟

8. حریص نباشید:

این نیازهای بی وقفه‌انسان ها است که‌انسان را در زندگی حریص می‌کند. انگیزه‌پشت سر زندگی نباید تبدیل شدن به‌یک میلیاردر باشد، بلکه‌برای جلب قلوب مردم و در آغوش گرفتن عشق باشد و چنانچه‌در مجله اینترنتی فنجان می‌خوانید عشق دارویی است که‌درد طمع را درمان می‌کند. خرید نکنید و یا هیچ یک از این جاذبه‌های مجلل، دلیل زندگی تان نباشد، بلکه‌برای لذت بردن زندگی کنید.

9. در سلامت سبز باشید:

راز یک زندگی شاد در حفظ سلامتی شما نهفته‌است، زیرا تا زمانی که‌لوبیای زیادی نخورید، نیروی کافی برای انجام کارها را نخواهید داشت. شما باید قوی و با نشاط باشید تا خوب فکر کنید و هم چنین مسیری را دنبال کنید که‌سرشار از هیجان است. باید مراقب خود باشید زیرا احساسات منفی شما بر حالتتان تاثیر می‌گذارد و اگر حالت روحی خوبی داشته‌باشید، تنها می‌توانید پر از انرژی و برعکس باشید.

10. قلب شاد به‌معنای زندگی شاد است:

زمانی که‌قلب و عواطف شما سر جای خود هستند، می‌توانید زندگی کنید که‌از درام عصبی شدن دور باشید. اجازه‌ندهید قلب شما تکه‌تکه‌شود و از سرگرمی های کمی لذت ببرد.

قلب شاد

شاد بودن در زندگی با داشتن قلبی شاد

کارهایی که‌ممکن است از انجام آن لذت ببرید:

 • رفتن به‌سینما
 • غذا خوردن در رستوران مورد علاقه‌تان (یا رستوران جدیدی که‌همیشه‌می‌خواستید امتحان کنید)
 • شنا کردن
 • بیدار شدن از خواب و خوردن صبحانه‌خوش مزه
 • تبدیل شدن به‌یک توریست در شهر خودتان و یا یک جای دیگر:بازدید از مکان های تاریخی ملی یا پارک ها، نشانه‌های تاریخی، چیزهای جالب)
 • بسکتبال بازی کردن یا هر نوع ورزش کردن:بسکتبال، توپ بسکتبال، کیک بال، هاکی خیابانی، گلف بازان حرفه‌ای، گلف.
 • پیوستن به‌یک گروه‌ورزشی.
 • ثبت نام در درس های ورزشی:تنیس، گلف، کاراته‌یا مجلس عمل متحده
 • انجام کار در فضای باز:پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، کایاک سواری یا دویدن،همچنین می‌توانید برنامه‌ای برای پیک نیک برنامه‌ریزی کنید.
 • بازی های تخته‌ای
 • پخش بازی های ویدیویی
 • تماشای ورزش
 • یاد گرفتن نحوه‌بازی کردن یک وسیله،
 • تجدید حیات کردن با یک عشق گذشته‌به‌یک:گیتار، پیانو، ساکسیفون، بوق، ویولن، صدای شما.
 • پیدا کردن یک سرگرمی جدید یا یک سرگرمی قدیمی را که‌قبلاً از آن لذت می‌بردید را انتخاب کنید:نقاشی، نوشتن، ایجاد چیزها، و یا تقریباً هر چیزی که‌در بالا ذکر شد.

رفتن به‌سینما

رفتن به‌سینما راهی ساده‌برای شاد بودن در زندگی

چیزهایی که‌ممکن است بخواهید در نظر بگیرید:

کارهای غیر ضروری:

لباس شستن، رفتن به‌ساحل، مالیات، درو کردن چمن ها، انجام دادن ظرف ها (بسیاری از اینها و برخی دیگر که‌شما می‌توانید تا بعد از آن رها کنید) و یا می‌توانید به‌شخص دیگری محول کنید.

جلسات غیر ضروری:

هر نوع ملاقاتی که‌شما در مورد آن هیجان زده‌نیستید و یا به‌آن نیاز ندارید به‌مشتریان دردسر ندهید و یا "ارزش این دردسر را ندارد"

شغل روزانه‌تان:

همانطور که‌قبلاً گفتم، فرد ممکن است کمی وقت برای برنامه‌ریزی بگزارد، اما اگر ناراضی هستید باید به‌طور فعال روی یک راه‌کار کنید.

کار و زندگی شاد

راهکارهای شاد بودن در کار و زندگی 

زمان بیشتری را با روحیه‌بالا خرج کنید:

برنامه‌ای را با دوستان خود طرح ریزی کنید:

 • بازی در ظهر یا عصر، برنامه‌ریزی برای دربی اسکیت، یک مکالمه‌معنی دار یا داشتن یک دوست نزدیک برای قهوه یا چای داشته‌باشید.
 • از روابط سمی و به‌درد نخور دور شوید
 • تعطیلات آخر هفته‌را با دوستان نزدیک خود پایه‌ریزی کنید
 • برای سفر یا شام با برخی از اعضای خانواده‌مورد علاقه‌خود برنامه‌ریزی کنید
 • یک بلیط برای یک سمینار یا کارگاه‌بخرید که‌بر روی سرگرمی لذت بخش شما متمرکز است و با دیگران مانند افراد برجسته‌ملاقات کنید.
 • از دیگران برای کوچکترین کارها نیز قدردانی کنید

 

بیشتر بخوانید

راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق

راه درست بازگشت به زندگی بعد طلاق

مهم ترین بخش شناخت خانواده ها قبل ازدواج

مهم ترین بخش شناخت خانواده ها قبل ازدواج

اشتباهی که همه دخترها در انتخاب همسر مرتکب می شوند!

اشتباهی که همه دخترها در انتخاب همسر مرتکب می شوند!

متولدین هرماه سال عشق را چگونه می بینند ؟

متولدین هرماه سال عشق را چگونه می بینند ؟

آیا ازدواج پایان عشق است؟

آیا ازدواج پایان عشق است؟

اصلی ترین تفاوت عشق و دوست داشتن

اصلی ترین تفاوت عشق و دوست داشتن

آسیب های جدی دوستی های خیابانی

آسیب های جدی دوستی های خیابانی

جملات عاشقانه ای که هر زنی دوست دارد از مردش بشنود

جملات عاشقانه ای که هر زنی دوست دارد از مردش بشنود

رفتارهای غلط زن و مرد در روابط زناشویی

رفتارهای غلط زن و مرد در روابط زناشویی

پیامک هایی که نباید به مردان بفرستید

پیامک هایی که نباید به مردان بفرستید
مشاهده

مطالب بیشتر در روابط عاطفی

ازدواج با این مردان عاقبت خوشی ندارد !

ازدواج با این مردان عاقبت خوشی ندارد !

دخترانی که قربانی پیشنهادی دروغین می شوند

دخترانی که قربانی پیشنهادی دروغین می شوند

کلید موفقیت در روابط زناشویی

کلید موفقیت در روابط زناشویی

رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج خوب یا بد؟

رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج خوب یا بد؟

بهترین رفتار با همسر پشیمان از خیانت

بهترین رفتار با همسر پشیمان از خیانت

حقایقی بیشتر از ازدواج

حقایقی بیشتر از ازدواج

همسر افسرده تان دوست دارد بدانید که ...

همسر افسرده تان دوست دارد بدانید که ...

از اولین روز زندگی متاهلی این طور رفتار کنید بهتره

از اولین روز زندگی متاهلی این طور رفتار کنید بهتره

دوست خوب سلامت شما را تضمین می کند

دوست خوب سلامت شما را تضمین می کند

عاقبت دوستی های نافرجام و راه حل مشکل

عاقبت دوستی های نافرجام و راه حل مشکل

مطالب مرتبط

چگونه همیشه شاد زندگی کنیم و شاد بمانیم

چگونه همیشه شاد زندگی کنیم و شاد بمانیم

نکته های کلیدی برای زندگی شاد

نکته های کلیدی برای زندگی شاد

محققان اسرار ازدواج شاد را کشف کردند

محققان اسرار ازدواج شاد را کشف کردند

12 راه خوشحال بودن در زندگی

12 راه خوشحال بودن در زندگی

علت شاد نبودن من تو زندگیم چیه ؟

علت شاد نبودن من تو زندگیم چیه ؟

شاد زندگی کردن را از مستربین بیاموزید

شاد زندگی کردن را از مستربین بیاموزید

قانون لاگوم ؛ راز زندگی شاد و راحت سوئدی ها

قانون لاگوم ؛ راز زندگی شاد و راحت سوئدی ها

تأثیر همسر شاد در زندگی زناشویی

تأثیر همسر شاد در زندگی زناشویی

چگونه یک مادر شاد و خانواده دوست باشیم ؟

چگونه یک مادر شاد و خانواده دوست باشیم ؟

داشتن زندگی سالم و شاد به همین راحتی

داشتن زندگی سالم و شاد به همین راحتی

سوالاتی مهم برای شناخت همسر آینده

سوالاتی مهم برای شناخت همسر آینده

دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید باور کنید

دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید باور کنید

راز ثابت قدم بودن در مسیر کار و زندگی

راز ثابت قدم بودن در مسیر کار و زندگی

روشهایی ساده برای لذت بردن از زندگی

روشهایی ساده برای لذت بردن از زندگی

ترفندهایی برای شاد بودن در تنهایی

ترفندهایی برای شاد بودن در تنهایی

جلب رضایت مرد زندگی تان در دوران نامزدی

جلب رضایت مرد زندگی تان در دوران نامزدی

مشکلات بزرگتر بودن زن از شوهرش

مشکلات بزرگتر بودن زن از شوهرش

چطور با وجود تنهایی شاد و خوشحال باشیم؟

چطور با وجود تنهایی شاد و خوشحال باشیم؟

6 راه برای مثبت اندیشی در زندگی زناشویی

6 راه برای مثبت اندیشی در زندگی زناشویی

راه هایی ساده برای شاد کردن شوهر

راه هایی ساده برای شاد کردن شوهر