بیشتر بخوانید

نکاتی برای از بین بردن چربی های پهلو

نکاتی برای از بین بردن چربی های پهلو

فلفل بخورید تا لاغر شوید ؛ البته با این روش

فلفل بخورید تا لاغر شوید ؛ البته با این روش

لاغری با سونا ، مسئله این است

لاغری با سونا ، مسئله این است

خوراکی هایی که اشتها را کاهش میدهند

خوراکی هایی که اشتها را کاهش میدهند

بالا رفتن وزن در زمان پریودی و قاعدگی از چیه ؟

بالا رفتن وزن در زمان پریودی و قاعدگی از چیه ؟

راه و چاه کالری سوزی در 30 دقیقه با پیاده روی

راه و چاه کالری سوزی در 30 دقیقه با پیاده روی

واقعا به جای شام میوه بخوریم لاغر می شویم؟

واقعا به جای شام میوه بخوریم لاغر می شویم؟

راهکاری برای کم اشتهایی افراد

راهکاری برای کم اشتهایی افراد

مانکن شدن با پیلاتس

مانکن شدن با پیلاتس

ماساژی که لاغر میکنه

ماساژی که لاغر میکنه
راه سریع لاغری و تناسب اندام در خانه بدون هیچ ابزاری
اگر می خواهید وزن کم کنید ولی نمی توانید به باشگاه بروید ورزش هایی برای لاغری وجود دارند که می توان آن ها را در خانه بدون هیچ تجهیزاتی انجام داد.

تمرین های ساده‌کاهش وزن در خانه‌برای مردان و زنان

برای انجام حرکات ورزشی همیشه‌نیازی به‌رفتن به‌باشگاه‌نیست بلکه‌در خانه‌با دنبال کردن برنامه‌خاص و پشتکار می‌توان به‌اندامی متناسب و خوش فرم رسید.قبل از انجام ورزش در خانه‌برای کاهش وزن، باید مطمئن شوید که‌میزان کاهش وزن را درک می‌کنید.اغلب افراد با کاهش وزن به‌عنوان هدف شروع می‌کنند. آنچه‌که‌بدن شما به‌منظور کسب نتیجه‌بهتر به‌آن نیاز دارد کمک می‌کند بنابراین زمانی که‌برای کاهش وزن تمرین می‌کنید، باید بدانید که‌وقتی شروع به‌ورزش می‌کنید بدن چطور عمل می‌کند.

وقتی مساله‌کاهش وزن به‌میان باشد، باید یک تغییر سبک زندگی را ایجاد کنید با اینکه‌تمرینات ساده‌ای در خانه‌برای کاهش وزن می‌تواند نتایج متوسطی داشته‌باشد همچنین باید مراقب غذایی که‌می‌خورید هم باشید و این زمانی است که‌شما بیش ترین نتیجه‌را دریافت می‌کنید.

در این بخش از ورزش و تناسب اندام مجله اینترنتی فنجان چند نکته‌وجود دارد که‌به‌شما کمک می‌کند ورزش خانگی تان را برای کاهش وزن موثرتر کنید ؛ با ما همراه‌باشید.

لاغری اسان در خانه

موثرترین ورزش ها برای لاغری در خانه 

نکاتی مهم برای ورزش و تناسب اندام بدون رفتن به‌باشگاه‌در خانه 

-روتین خود را منظم نگاه‌دارید. 

-برای از دست دادن وزن ورزش را برای حداقل 60 دقیقه‌برنامه‌ریزی کنید. 

-از صبحانه‌صرف نظر نکنید. 

-غذاهایی را بخورید که‌کالری و چربی پایینی دارند. 

-الگوی غذایی را نگه‌دارید که‌سازگار باشد. 

-اگر ورزش نمیکنید، به‌سرعت فعالیت کنید. 

-از بیرون غذا خوردن پرهیز کنید. 

-استراحت کافی داشته‌باشید. 

چه‌زمانی کاهش وزن شروع می‌شود؟

اینکه‌چه‌زمانی برای شما طول می‌کشد تا متوجه‌کاهش وزن شوید، از یک فرد به‌فرد دیگر فرق می‌کند.عواملی وجود دارند که‌چرخه‌کاهش وزن شما را مشخص می‌کنند.شما هم چنین روند کاهش وزن را زمانی که‌شروع به‌کار می‌کنید، خواهید دید. 

اگر شما تغییراتی شدید در رژیم غذایی و سطح فعالیت خود ایجاد کرده‌اید، چند هفته‌اول زمانی است که‌بیش ترین نتیجه‌را خواهید دید.مردم هر هفته‌با 1 تا 2 کیلوگرم شروع می‌کنند.در اغلب موارد، این کاهش اولیه‌وزن در واقع افت آب بدن است.

به‌عنوان مثال، اگر شما ورزش هوازی در خانه‌را با رژیم غذایی کم کربوهیدرات داشته‌باشید، گلیکوژن در ماهیچه‌ها به‌تدریج کاسته‌می‌شود.علاوه‌بر این، مقداری آب باقی مانده‌نیز از دست می‌رود.اما این زمانی نیست که‌کاهش چربی شروع می‌شود.به‌عبارت دیگر، ترازو همیشه‌بهترین راهنمای شما نیست.

همانطور که‌در برنامه‌ورزشی خود پیشرفت می‌کنید، توده‌عضلانیتان نیز ممکن است افزایش یابد.نتایج تمرین های تناسب اندام شما در خانه، در این نقطه‌آرام به‌نظر می‌رسد.

بهترین راه‌برای با انگیزه‌ماندن، پی گیری روند پیشرفت با یک نوار اندازه‌گیری است. کمر، بازوها، باسن، ران و سینه‌خود را اندازه‌بگیرید.یک سابقه‌از خود داشته‌باشید و نتایج را در هر چند هفته‌باهم مقایسه‌کنید.

همچنین ارتباط بسیار مهمی بین کاهش وزن و سبک زندگی شما وجود دارد. اگر یک برنامه‌بسیار پر استرس دارید، کاهش وزن انجام نمی شود. 

شما تفاوتی در سایز لباس و همچنین سلامت کلی خود را خواهید دید.به‌رغم این احساس است که‌ورزش بدنی شما در خانه‌منجر به‌نتایج گسترده‌نمی شود.مطمئن شوید که‌یک حس سلامتی با کاهش وزن دارید.

به‌تدریج با یک برنامه‌منظم و رژیم غذایی خوب، بهبودی محسوسی در سلامتی خود خواهید دید و همانطور که‌در بخش ورزش و تناسب اندام مجله اینترنتی فنجان می‌خوانید این شامل کاهش سطح کلسترول و فشار خون نیز می‌شود. بسیار مهم تر از اعداد واقعی است که‌شما در مقیاستان می‌بینید. 

به‌عبارت دیگر، تمرین های تناسب اندامی در خانه‌وجود دارند که‌بسیار موثرتر از بقیه‌هستند.گنجاندن آن ها در برنامه‌ورزشی تان می‌تواند نتایج شدیدی داشته‌باشد. 

شکستن برنامه‌تمرینی! 

دو جز برای تمرین خوب ورزش هوازی و آموزش استقامت وجود دارد.

ورزش هوازی به‌معنی بالا بردن ضربان قلب است. این به‌شما نیاز دارد که‌در هر فعالیتی که‌نیاز به‌مقدار زیادی تلاش دارد، شرکت کنید. شامل دویدن، رقص، پرش با طناب، پروانه‌یا پیاده‌روی تند است.

زمانی که‌به‌دنبال برنامه‌کاهش چربی خوب هستید، تمرین مقاومت و یا آموزش استقامت همراه‌با کاردیو به‌شما کمک خواهد کرد که‌چاق شوید.

تمرین استقامت به‌شما نیاز دارد تا کمی مقاومت را به‌شکل وزنه‌های قوزک پا، نوارهای مقاومت،دمبل اضافه‌کنید. دلیل اینکه‌نیاز به‌تمرین قدرت دارید، این است که‌شما ماهیچه‌های بیشتری با این نوع ورزش خواهید ساخت.

دلیل اینکه‌نیاز به‌تمرین های قدرتی دارید، این است که‌ماهیچه‌های بیشتری با این نوع ورزش خواهید ساخت. هرچه‌ماهیچه‌بیشتری داشته‌باشید، سوخت بدن تان سریع تر خواهد بود.

این یک قانون ساده‌است - اگر می‌خواهید اندازه‌خود را تغییر دهید، به‌ورزش های هوازی نیاز دارید و شکل بدن خود را تغییر می‌دهید و به‌آموزش قدرت نیاز دارید.

رژیم لاغری 20 کیلویی

برنامه‌تمرینی برای لاغری در خانه 

10 تمرین برای کاهش وزن و لاغری که‌می‌توانید در خانه‌انجام دهید: 

هنگامی که‌تصمیم گرفتید بدن سالم داشته‌باشید، می‌توانید این 10 ورزش مطمئن معرفی شده‌در بخش ورزش و تناسب اندام مجله اینترنتی فنجان را در خانه‌برای کاهش وزن اضافه‌کنید: 

1. شنا:

شنا یک تمرین عالی برای کار کردن کل بدن، به‌خصوص سینه‌است.

دست هایتان را روی دو طرف سینه‌خود قرار دهید. در هنگام دراز کشیدن روی دست خود، از وزن بدنتان پشتیبانی کنید. حالا بدن خود را بلند کنید و آن را با خم کردن آرنج به‌موقعیت شروع پایین ببرید.

شما می‌توانید این تمرین را برای کار بر روی عضلات سه‌سر خود با حرکت دادن دست هایتان به‌کمر خود تغییر دهید.اگر در ابتدا سخت بود می‌توانید زانوهایتان را خم کنید. 

2. پل:

این یک ورزش ساده‌است که‌باید در خانه‌انجام دهید.به‌پشت خود دراز بکشید. زانوهایتان را روی زمین خم کنید. سپس باسن خود را بلند کنید و آن را به‌موقعیت اصلی برگردانید. حداقل 15 بار در یک ست این تمرین را تکرار کنید. 

3. اسکیت:

این یک ورزش هوازی خوب و یک ورزش پا ساده‌در خانه‌است. حالت نیمه‌اسکات داشته‌باشید. سپس به‌یک طرف خیز بردارید.پایتان را روی زمین قرار دهید و در طرف دیگر آن را مجددا تکرار کنید. 

4. پلانک کرال:

این ورزش یک ورزش عالی برای عضلات شکم است و یک ورزش کمر خوب در خانه‌است. بدن خود را به‌یک موقعیت چوبی با بدن خود بیاورید که‌توسط انگشتان پا و بازوهای شما حمایت می‌شود. سپس زانوی خود را به‌یک طرف تا آرنج در یک طرف قرار دهید. از طرف دیگر تکرار کنید. این باعث می‌شود که‌وزن از یک طرف به‌طرف دیگر تغییر یابد و استقامت و پایداری زیادی به‌شما بدهد.

لاغری در خانه‌با بهترین تمرینات

5. اسکات:

این یکی از بهترین تمرین های خانگی برای مبتدیان و آموزش های سطح پیشرفته‌است. پاهای خود را در شروع باز کنید. سپس باسن خود را پایین بکشید، طوری که‌انگار روی یک صندلی نشسته‌اید. دقت کنید که‌زانو تا قوزک پا تکان نخورد. به‌نقطه‌شروع برگردید و تکرار کنید. 

6. لانگ راه‌رفتن:

لانگ یک ورزش ماهیچه‌ای بزرگ برای پاها است. همچنین بر روی تنه‌شما هم کار می‌کند. با پاهای خود شروع کنید. یک قدم بزرگ با پای راست خود بردارید. سپس زانوی چپ را به‌پایین خم می‌کند. زانوی خود را به‌موقعیت شروع قرار دهید و در طرف مقابل آن را تکرار کنید.

کاهش وزن در منزل

ورزش هایی ساده‌و موثر برای لاغری در خانه

تمرینات لاغری برای کار در خانه

7. پرش با طناب :

این یکی از آسان ترین تمرین های کاردیو است که‌در خانه‌انجام می‌شود.شما می‌توانید با یک مجموعه‌ساده‌از چرخاندن طناب شروع کنید و سپس به‌سمت الگوهای پیچیده‌بروید. 

8. تمدید بازگشت:

هم چنین به‌عنوان سوپرمن هم شناخته‌می‌شود، این یک تمرین کمری عالی در خانه‌است. روی زمین دراز بکشید. سپس یکی از بازوهایتان را در هوا بلند کنید و تا جایی که‌می‌توانید پاهای خود را در هوا بالا ببرید.

سرتان را صاف نگه‌دارید تا یک ضمیمه‌کامل در پشت خود داشته‌باشید. چند ثانیه‌صبر کنید و به‌موقعیت اولیه‌برگردید. 

9. پلانک جانبی:

این تمرین دیگری است که‌برای بازوها، تنه، کمر و پاها تلاش می‌کند.با دراز کشیدن روی پهلوی خود شروع کنید.آرنج تان را زیر شانه‌قرار دهید. سپس بدن خود را طوری بالا ببرید که‌تمام وزن روی انگشتان پا و آرنج قرار گیرد.

حالا بلند شوید و فقط باسن خود را پایین بیاورید.از طرف دیگر مجددا این تمرین را تکرار کنید. 

برای لاغری چه‌ورزش هایی را می‌توانم در خانه‌انجام دهم؟

10. کرانچ:

این حرکت برای از دست دادن چربی شکم مناسب است.با راهنمای مناسب متخصص، برایتان مفید است. با دراز کشیدن به‌پشت خود شروع کنید.

زانوهایتان را خم کنید و دست هایتان را روی سینه‌و یا پشت سرتان قرار دهید.سپس پشت شکم را عقب بکشید و ماهیچه‌های آن را منقبض کنید تا تیغه‌شانه‌را بلند کنید.

دقت کنید که‌گردن تان صاف باشد و از بازوهایتان استفاده‌نکنید، تا بالاتنه‌تان را بالا بکشید.به‌موقعیت شروع پایین بروید و دوباره‌تکرار کنید. 

چند بار باید این تمرین ها را تکرار کرد؟

بهترین راه‌برای اجرای این تمرینات ورزشی در خانه، آموزش در فواصل زمانی معین است.برای هر تمرین با 30 ثانیه‌شروع کنید.تا جای ممکن چند بار این کار را تکرار کنید.

سپس به‌مدت ده‌ثانیه‌استراحت کنید و به‌سمت قسمت بعدی حرکت کنید.شما می‌توانید این را برای هر ده‌تمرین برای حدود 60 دقیقه‌تکرار کنید.شدت را با گذشت زمان، افزایش دهید. 

زمانی که‌به‌روتین خود عادت کردید، باید آن را با سخت تر کردنش جالب تر کنید. 

برای ورزش های خانگی برای کاهش وزن، می‌توانید کمی مقاومت کنید تا آن را چالش برانگیز تر کنید ؛ همانطور که‌در بخش ورزش و تناسب اندام مجله اینترنتی فنجان گفته‌شده‌است به‌عنوان مثال، می‌توانید از یک کیف وزن دار یا دمبل در هنگام انجام وزنه‌برداری و لانگ استفاده‌کنید. 

وقتی که‌حرکت اسکیت را انجام می‌دهید، وزنه‌هایی را به‌قوزک پایتان اضافه‌کنید. شما حتی می‌توانید مدت زمان هر تغییر را افزایش دهید، تا دوره‌های بیشتری را تکرار کنید. 

شما حتی می‌توانید با اضافه‌کردن یک پرش در یک مسیرهای مشخص، آن را شدیدتر کنید. برای مثال، یک پرش کوتاه‌به‌جای وزنه‌برداری عادی می‌تواند ورزش خانگی عالی برای زنان و مردان باشد. به‌طور مشابه، اضافه‌کردن یک پرش پس از کامل شدن هر دو طرف آن، آن را شبیه‌به‌ورزش با شدت بالا می‌کند.

ورزش های خانگی

روش های لاغری آسان در خانه 

چگونه‌با انگیزه‌باقی بمانیم؟

سخت ترین چیز در رابطه‌با ورزش خانگی برای از دست دادن وزن، سازگار بودن است. دقت کنید که‌هر هفته‌میزان پیشرفت خود را ثبت کنید.سپس می‌توانید کمی موسیقی را به‌زمان ورزش تان اضافه‌کنید.

بهترین کاری که‌می‌توانید انجام دهید یافتن یک شریک است.زمانی که‌کسی را دارید که‌می‌توانید با آن برنامه‌خود را به‌اشتراک بگذارید، به‌احتمال بیشتری به‌آن پایبند خواهید ماند.در نهایت، آن را جالب نگاه‌دارید.

ترتیب ورزش را تغییر دهید. همچنین می‌توانید فعالیت هایی را در نظر بگیرید که‌از قبیل شنا کردن یا هر ورزشی دیگری در طول هفته‌برای خود نگه‌داشتن انگیزه‌تان داشته‌باشید.

 

بیشتر بخوانید

لاغری بی هیچ زحمتی با روش " پرانایاما "

لاغری بی هیچ زحمتی با روش " پرانایاما "

بهترین ساعت روز برای پیاده روی

بهترین ساعت روز برای پیاده روی

فرمولی برای پر و عضلانی شدن لاغر و استخوانی ها

فرمولی برای پر و عضلانی شدن لاغر و استخوانی ها

با خوابیدن هم لاغر شوید!!

با خوابیدن هم لاغر شوید!!

رازهای فیتنس شدن در فصل بهار

رازهای فیتنس شدن در فصل بهار

هیچ چیز مثل این ورزش باعث لاغری شکم نمیشود

هیچ چیز مثل این ورزش باعث لاغری شکم نمیشود

بادی اتک جدیدترین روش تناسب اندام

بادی اتک جدیدترین روش تناسب اندام

صاف کردن شکم و پهلو بدون تمرینات سخت بدنسازی

صاف کردن شکم و پهلو بدون تمرینات سخت بدنسازی

24 خوردنی که برای کوچک کردن شکم عالیست

24 خوردنی که برای کوچک کردن شکم عالیست

راز چشم بادامی ها برای افزایش قد با یوگا

راز چشم بادامی ها برای افزایش قد با یوگا
مشاهده

مطالب بیشتر در تناسب اندام

رژیم مایعات چطور و از چه راهی ؟

رژیم مایعات چطور و از چه راهی ؟

درمان شلی و افتادگی پوست بازو و بدن بدون جراحی

درمان شلی و افتادگی پوست بازو و بدن بدون جراحی

برنامه تناسب اندام و شکمی صاف و سفت در 8 هفته

برنامه تناسب اندام و شکمی صاف و سفت در 8 هفته

اشتباهی که پس از یک وعده پر خوری مرتکب می شوید

اشتباهی که پس از یک وعده پر خوری مرتکب می شوید

بشقاب درمانی برای لاغر شدن

بشقاب درمانی برای لاغر شدن

برای لاغر شدن چه باید کرد؟

برای لاغر شدن چه باید کرد؟

میوه ای که پوستش یک چربی سوز عالی است

میوه ای که پوستش یک چربی سوز عالی است

چند گام تا درمان کامل چاقی دور کمر

چند گام تا درمان کامل چاقی دور کمر

5 کلید طلائی تناسب اندام در خانه

5 کلید طلائی تناسب اندام در خانه

بخندید تا لاغر شوید

بخندید تا لاغر شوید

مطالب مرتبط

باورهای کاملا غلط در مورد ورزش های لاغری

باورهای کاملا غلط در مورد ورزش های لاغری

با دوچرخه ثابت شکم پهلو آب کنید + روش

با دوچرخه ثابت شکم پهلو آب کنید + روش

باورهای غلط درباره تناسب اندام در خانم ها

باورهای غلط درباره تناسب اندام در خانم ها

ترفندهایی ساده برای لاغری سریع تا نوروز

ترفندهایی ساده برای لاغری سریع تا نوروز

روش تمرین تاباتا ؛ لاغری با حرکات 4 دقیقه ای + برنامه

روش تمرین تاباتا ؛ لاغری با حرکات 4 دقیقه ای + برنامه

در رفتگی مکرر شانه شما و راه حل ما + آموزش

در رفتگی مکرر شانه شما و راه حل ما + آموزش

برای آنکه بدون آسیب دیدگی ورزش کنید

برای آنکه بدون آسیب دیدگی ورزش کنید

معرفی کامل رشته کیک بوکسینگ

معرفی کامل رشته کیک بوکسینگ

چربی سوزی بسیار قوی با تمرینات اینتروال

چربی سوزی بسیار قوی با تمرینات اینتروال

بهترین زمان و ساعت روز برای لاغری

بهترین زمان و ساعت روز برای لاغری

بهترین ورزش ها برای مبتلایان به ام اس

بهترین ورزش ها برای مبتلایان به ام اس

برنامه ی ورزشی مخصوص پر مشغله ها

برنامه ی ورزشی مخصوص پر مشغله ها

بهترین ورزش برای خوش اندامی بانوان خانه دار

بهترین ورزش برای خوش اندامی بانوان خانه دار

ورزش بی خطر دوران پریود و قاعدگی

ورزش بی خطر دوران پریود و قاعدگی

ورزشی برای حذف کامل چربی بالاتنه ، پشت و زیربغل

ورزشی برای حذف کامل چربی بالاتنه ، پشت و زیربغل

11 حرکت ورزشی عالی برای لاغر کردن قطعی بازوها +آموزش

11 حرکت ورزشی عالی برای لاغر کردن قطعی بازوها +آموزش

آیا ورزشی مطمئن برای درمان آرتروز زانو وجود دارد ؟

آیا ورزشی مطمئن برای درمان آرتروز زانو وجود دارد ؟

ورزشی که عمرتان را طولانی تر می کند

ورزشی که عمرتان را طولانی تر می کند

پیشنهادی برای آقایون لاغر

پیشنهادی برای آقایون لاغر

تمرینات یک بوکسور حرفه ای برای شکم تخت و بدن قوی

تمرینات یک بوکسور حرفه ای برای شکم تخت و بدن قوی