گزینه پرسپولیس آذرماه تایید می شود و ممکن است استقلالی شود! روز جدید

جواد نکونام پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم “استقلال” روی چند بازیکن دست خاصی داشت که یکی از آنها سعید عزت الله است. این هافبک ملی پوش که تجربه حضور در جام جهانی را دارد و از همان روزهای اول که کارلوس کی روش او را به تیم ملی دعوت کرد، رابطه بسیار خوبی با سرمربی فعلی استقلال داشت. نکونام در تابستان تلاش کرد عزت اللهی را به استقلال برساند اما با وجود پیگیری های فراوان، چون این بازیکن با باشگاهش قرارداد داشت، نتوانست زمینه ای برای حضورش در جمع آبی ها ایجاد کند. با این وجود سرمربی استقلال ناامید نشد و به پیگیری این پرونده ادامه داد چرا که می دانست قرارداد سعید با تیم دانمارکی اش دوام زیادی ندارد و حالا خبر جدید به دست فوتبالیست های استقلال رسیده است. که به آنها امید می دهد.

این قرارداد در ژانویه به پایان می رسد

طبق ردیابی افراد نزدیک به استقلال، قرارداد سعید عزت اللهی با باشگاه “ویلا” دانمارک اواسط دی ماه سال جاری همزمان با آغاز سال جدید به پایان می رسد و او بازیکن آزاد خواهد بود. ، تا استقلال اگر بخواهد این ملی پوش کند جذب شود دیگر مشکل پرداخت مبلغ رضایتنامه ندارد و فقط طرف خود عزت اللهی است. اتفاقی که استقلالی ها را مجبور می کند برای جذب این بازیکن هزینه بسیار کمتری بپردازد. بر اساس شنیده ها از اطراف این تیم، سعید عزت اللهی همچنان در لیست بازیکنانی است که توسط کادر فنی استقلال بررسی شده است و اگر تا قبل از پایان قراردادش با تیم جدید به توافق نرسد و آن را تمدید نکند. خود دانمارکی ها، استقلالی ها این موضوع را با جدیت دنبال خواهند کرد. البته بعید است سعید تا قبل از پایان این رقابت ها فرصت جام ملت ها را از دست بدهد و تیم جدیدی برای خود انتخاب کند.

حریف پرسپولیس نام دارد

تابستان امسال که استقلالی برای جذب سعید عزت اللهی جدی بود با حریف سرسختی روبرو شد. پرسپولیس و یحیی گل محمدی هم پیگیر ماجرای عزت اللهی بودند و خواهان پوشیدن پیراهن قرمز در این تیم ملی بودند. در نهایت اتفاقی که افتاد اما واقعیت این است که اگر سعید عزت اللهی در زمستان امسال بازیکن آزاد اعلام شود، بعید است پرسپولیس بازیکن محبوب استقلال و جواد نکونام را به دست آورد، هرچند مذاکرات رسمی بین این تیم ها همچنان ادامه دارد. بازیکن و هیچ کدام از دو تیم استقلال.و پرسپولیس نیم فصل دوم تمام نشده و همه منتظر آخرین روزهای قرارداد سعید با دانمارکی هستند. این را هم باید به یاد داشته باشیم که استقلال و پرسپولیس برای آوردن نیم فصل سعید عزت اللهی باید به موضوع بودجه نهایی عمل کنند.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما