معلمان فقط از این دو دانشگاه در روز جدید جذب می شوند

نمایندگان شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس و در جریان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص لایحه هفتم طرح توسعه، بند «ب» ماده 88 لایحه هفتم طرح را تصویب کردند.

بر اساس این تصمیم، سازمان های اداری و استخدامی و سازمان های برنامه ای موظفند در اجرای قانون برنامه تا تصویب و اجرای سند موضوع بند «الف» این ماده، رتبه های استخدامی و اعتبارات لازم برای آموزش و پرورش را تعیین کنند. و ظرفیت جذب دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و ارائه آموزش شهید رجایی به وزارت آموزش و پرورش برای جذب دانشجو و معلم.

جذب و تربیت نیروی لازم در امور آموزشی و پرورشی تنها از طریق دانشگاه های فرهنگ و معارف شهید رجایی با تقویت زیرساخت ها و ظرفیت ها و توسعه کمی و کیفی آنها و همکاری حوزه های علمیه (برای تربیت و توانمندسازی اساتید گروه معارف اسلامی). ، قرآن و تربیت معلم ) و سایر دانشگاه های دولتی و غیر دولتی.

وزارت آموزش و پرورش مجاز است نیروی کار مورد نیاز خود را از دانشجویان و فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی با صلاحیت های عمومی و اختصاصی سایر دانشگاه های دولتی و غیردولتی یا سمینارهای حوزوی با دوره های ارتقای حرفه ای یا دانشجو معلمان دبیرخانه آموزش و پرورش و دانشگاه های آموزشی شهید تامین کند. رجوی ضمن تحصیل در دانشگاه ها یا حوزه های علمیه دولتی و غیردولتی با امکان دریافت کمک هزینه به میزان پنجاه درصد (50%) حداقل دستمزد از زمان تحصیل در دانشگاه های آموزشی و حرفه ای شدن شهید رجوی.

آیین نامه استخدامی این دانش آموزان ظرف مدت شش ماه پس از ابلاغ این قانون به پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش و تصویب شورای عالی آموزش و پرورش تدوین می شود.

دانشجویان دانشگاه فرهنگی و تربیتی شهید رجایی هر ساله در دوران تحصیل مورد ارزیابی قرار می گیرند و در صورت نداشتن صلاحیت، پایان کار آنها خواهد بود.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
handcarpetirbetmajicمعلمانبازار پوشاک، قیمت پوشاک، ایران، واردات پوشاکشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجوییبازدید از کارگاه گنبد امام حسین علیه السلام در کرمانبرنامه هفتم جذب گردشگرافزایش دستمزد کارگران