فیلم عذرخواهی علی ریزو منادی خسته بودم، ناهار نخوردم و احساس ضعف کردم


آفتاب نیوز :

علی ریزو منادی سفیدون، نماینده مردم آذرشهر، اسکو و تبریز و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات شورای اسلامی در ویدئویی که در حساب کاربری خود منتشر کرده است، گفت: «فیلمی از تابستان گذشته در اینترنت پخش شد. ” وی خطاب به بینندگان صفحه خود اظهار داشت: در واقع وظیفه ما به عنوان نماینده ایجاب می کند که حقوق مردم را پیگیری کنیم و شما می دانید که چگونه حقوق پرداخت نشده معلمان را پیگیری کردیم. همچنین چندی پیش تعداد 20 هزار کلاس بدون معلم را دنبال کردیم و گوش مسئولان برای کنار گذاشتن فعل و همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه و حقوق بازنشستگان و کارگران افتخاری در حوزه تغییر بودیم.

او مدعی شد که «هزینه این همه تلاش همین است و به نظر من این فیلم نقد نیست، بلکه انتقام است.» مجلس در آزمون هایی که قبول کردند آموزش و پرورش; تعداد محدودی در سراسر کشور وجود دارند که پیگیری می کنیم تا انشاالله به نحوی به آموزش و پرورش برگردند. من به آنها نزدیک هستم و اکثر آنها را به نام می شناسم. این افراد 3 روز در تبریز بودند و ما میزبان آنها بودیم و من روز پنجشنبه با آنها ملاقات کردم و با اصرار آنها روز جمعه دوباره با آنها ملاقات کردم.

این نماینده مجلس گفت: در آن جمعه مشتری زیادی دیدم و خسته بودم و صبحانه و ناهار نخوردم. [جلسه مذکور] بعدازظهر بود که هوای تبریز گرم بود و بالاخره از گرما و گرسنگی احساس ضعف کردم. وقتی این فیلم را دیدم تحت تاثیر حرکات ناخواسته در آن قرار گرفتم.

منادی سفیدون در پایان گفت: چون شهامت پیگیری حقوق مردم و اعتراض و رسیدگی و استقبال از حقوق مردم را دارم. [را انجام می‌دهم] من هنوز شهامت عذرخواهی و عذرخواهی را دارم. انشاالله همه رسانه ها این مشکل را پیگیری کنند [معلمان] بودن باز هم پیگیر مشکلات این عزیزان هستم.

به گزارش ایسنا، در روزهای گذشته ویدئویی با عنوان رفتار عجیب و زننده یکی از نمایندگان شورای اسلامی در دیدار با مردم در فضای مجازی منتشر شد که با واکنش هایی همراه بود. در این ویدئو تعدادی از معلمان در اتاق علی ریزو منادی سفیدون نماینده مردم اوزارشهر، اسکو و تبریز که رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز می باشد حضور دارند و مکاتبات خود را ارائه می کنند و در جلوی این نماینده، هنگام گوش دادن به سخنان معلمان، اقدامات غیرعادی مانند باد کردن با کاغذ، خاراندن صورت و گردن، غذا خوردن و تکان دادن صندلی. این اقدامات باعث شد بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی به انتقاد از برخی نمایندگان بپردازند و از نماینده مجلس عذرخواهی کنند.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما