عکس ماشین های پلیس جدید اصفهان


آفتاب نیوز :

سردار محمدرضا هاشمی فر جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اضافه شدن 23 خودروی جدید به پارکینگ مجموعه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در راستای تحقق امنیت پایدار در سطح منطقه با تاکید بر طرح امنیت محلی و با با رویکرد سختگیرانه و جدی امروز 23 خودروی جدید برای برخورد با متخلفان نظم و امنیت عمومی و مبارزه با مجرمان در تمامی سطوح به طور رسمی به ناوگان فرماندهی انتظامی استان اصفهان معرفی شدند. در این مرحله فرماندهی انتظامی 11 شهرستان استان اصفهان با خودروهای مذکور تقویت و تجهیز می شود و در آینده شاهد تقویت فرماندهی انتظامی سایر شهرستان های منطقه خواهیم بود.

هاشمی فر با اشاره به اینکه تجهیزات جدید، هوشمند و به روز تنها بخشی از اقتدار پلیس است، گفت: یکی از مهمترین مولفه های اقتدار فرماندهی انتظامی، حمایت، حمایت و همکاری خوب مردمی است که به خبرنگاران اطلاع رسانی می کنند. پلیس در امور جرایم و همکاری مثبت و سازنده آنها به ما کمک می کند تا امنیت پایدار جامعه را تامین کنیم و امیدواریم با تداوم این همکاری ها شاهد افزایش ضریب امنیت در همه جای استان اصفهان باشیم.

جانشین فرمانده انتظامی منطقه اصفهان با اشاره به فعالیت 7 ماهه فرماندهی انتظامی منطقه اصفهان گفت: با اقدام جهادی و تلاش شبانه روزی همکارانم در یگان ها و بخش های مختلف پلیس این فرماندهی در 7 ماه‌های امسال تاکنون شاهد بوده‌ایم که جرایم سنگین شامل قتل، سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی، سرقت خشن، زورگیری 7 درصد و مجموع سرقت‌ها یک درصد کاهش داشته است.

وی تصریح کرد: همچنین فعالیت فرماندهی انتظامی استان اصفهان در زمینه مبارزه با فروشندگان مواد مخدر، تجمع معتادان، قاچاقچیان مواد مخدر و کالا و مبارزه با اراذل و اوباش نیز نسبت به مدت مشابه سال افزایش چشمگیری داشته است. و این اقدامات ثمره بزرگواران است و این کمال نیروی انتظامی و تلاش بی وقفه آنان برای برقراری امنیت در استان است.

هاشمی فر از انهدام 125 گروه سارق سازماندهی شده توسط بازپرسان پلیس آگاهی منطقه اصفهان در 7 ماهه امسال خبر داد و گفت: 45 درصد از گروه های منهدم شده سارقان در حال حرکت بودند که این خود گواه مهارت، زیرکی و بالا بودن است. اشراف بازرسان پلیس آگاهی منطقه اصفهان.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
handcarpetirbetmajicمعلمانبازار پوشاک، قیمت پوشاک، ایران، واردات پوشاکشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجوییبازدید از کارگاه گنبد امام حسین علیه السلام در کرمانبرنامه هفتم جذب گردشگرافزایش دستمزد کارگران