عکس برد بزرگ پاری سن ژرمن بدون فوق ستاره


آفتاب نیوز :

شاگردان لوئیز انریکه که با روحیه و پیروزی مقابل دورتموند وارد این بازی شده بودند در این بازی مشکلی نداشتند و به راحتی از سد مارسی گذشتند.

در دقیقه 6 یکی از تاثیرگذارترین اتفاقات بازی رقم خورد. چالش لئوناردو باردی روی کیلیان آمیاپه منجر به مصدومیت این بازیکن شد اما به نظر می رسید مشکلی نداشته باشد و به بازی برگشت. اشرف حکیمی توپی را که امباپه به ثمر رساند و پاری سن ژرمن برنده شد به زیبایی برگشت.

پس از آن پاری سن ژرمن به حملات خود ادامه داد اما نتوانست موقعیت جدی ایجاد کند و تلاش های متعدد مارسی برای ایجاد موقعیت پاسخی نداشت و برتری در شاگردان انریکه بود.

در دقیقه 32 امباپه به دلیل همین مصدومیت در دقایق ابتدایی احساس ناراحتی کرد و جای خود را به گونزالو راموس داد.

پس از دقایقی اشرف حکیمی از راه دور توپ را به سمت دروازه “مارسی” فرستاد که توپ به سمت راست برخورد کرد و کولو موانی به راحتی دروازه دوم را باز کرد.

بخش اول این بازی با نتیجه 2 بر صفر به پایان رسید.

در دقیقه 47 ارسال دمبله از سمت راست به راموس و ضربه سر زیبای این بازیکن گل سوم را برای پی اس جی به ارمغان آورد.

تلاش‌های مارسل برای کم کردن فاصله پس از آن کافی نبود و تیم راضی انریکه هم زیاد دعوا نکرد.

ضربه چانسل امببا در دقیقه 72 از کنار موقعیت های مارسی به بیرون رفت و راهی به دروازه نیافت.

مارسی دوباره سعی در حملات داشت، اما دفاع شاگردان انریکه قوی بود و اجازه پیشروی به میهمان را نمی داد و سعی می کردند یک ضدحمله نیز ترتیب دهند. در یکی از آن ضد حملات در دقیقه 89، ارسال مووانی به راموس و ضربه کم این بازیکن به گوشه دروازه، منجر به گل چهارم پی اس جی در یک پیروزی راحت 4-0 شد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
handcarpetirbetmajicمعلمانبازار پوشاک، قیمت پوشاک، ایران، واردات پوشاکشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجوییبازدید از کارگاه گنبد امام حسین علیه السلام در کرمانبرنامه هفتم جذب گردشگرافزایش دستمزد کارگران