عرضه 6 هزار میلیارد تومانی به بازار با هزینه صندوق تثبیت

تیتر 20- «مجیدی عشقی» امروز (شنبه) در حاشیه گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل افزود: بازار سرمایه از نظر نرم افزاری و سخت افزاری بر اساس اطلاعیه های پدافند غیرعامل، سعی کرده شرایطی را ایجاد کند که آسیب پذیری های ناشی از بحران ها ایجاد شود. در سیستم های معاملاتی و پس از تراکنش ایجاد شده باید به حداقل برسد و معاملات در شرایط مختلف روان باشد.

وی ادامه داد: در زمینه سیاست گذاری های اقتصادی نیز با همکاری مراکز تصمیم گیری آسیب پذیری صنایع را به پایین ترین حد رسانده ایم.

رئیس سازمان بورس درباره کاهش امروز شاخص بورس گفت: تغییر در بازار سرمایه دلایل مختلفی دارد و این روزها به دلیل شرایط ریسک های سیستمی، بازار واکنش منفی نشان داده و این مسائل تکرار می شود. . و در زمان های مختلف نظارت می شود.

وی همچنین درباره موضوع تولید دارایی در بورس گفت: در بحث تولید دارایی اعلام آمادگی کرده ایم تا تمامی ابزارهای بازار سرمایه را برای استفاده شما در اختیار هیئت تولید قرار دهیم.

رئیس سازمان بورس در واکنش به سقوط بورس استانبول و اقدامات احتمالی سازمان بورس در زمینه سقوط سهام گفت: این موضوع در شورای عالی بورس مطرح می شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بازار سرمایه شامل بیش از 60 میلیون سهامدار است که در ابزارهای مختلف سرمایه گذاری کرده اند. این افراد شامل حدود 50 میلیون سهامدار هستند، 10 میلیون سهامدار مستقیم در این بازار حضور دارند و حدود 700 شرکت سهام خود را در بورس عرضه کرده اند.

عشقی تصریح کرد: بازار سرمایه به دلیل نقش حیاتی در اقتصاد نیازمند همکاری همه جانبه در بحث سامانه ها و زیرساخت ها است و در این حوزه همکاری خوبی با سازمان مردم نهاد پدافند داشتیم.

رئیس سازمان بورس تصریح کرد: روزانه حدود 200 هزار نفر در این بازار معامله می کنند و حدود 600 هزار نفر در مواقع غیرعادی معامله می کنند.

وی با بیان اینکه معمولا هر هفته در مورد مسائل سایبری بحث می کنیم، ادامه داد: با مشکلاتی مانند حملات سایبری مواجه هستیم که برای جلوگیری از این مشکلات باید زیرساخت های خود را ارتقا دهیم. است./ایرنا

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما