این ستاره پرسپولیس در روز جدید سپر یحیی گل محمدی شد

«پرسپولیس» از ابتدای فصل در خط حمله دچار مشکل شده و کمبود بازیکن در این پست به وضوح قابل مشاهده است. جدایی 4 مهاجم اصلی این تیم در تابستان و جذب دو مهاجم که یکی از آنها (نبیل باهویی) شانس چندانی برای بازی نداشت، انتقاد مدیران “پرسپولیس” و حتی یحیی را در پی داشت. گل محمدی افزایش یابد. «پرسپولیس» نتوانست این مهاجم را جذب کند و در این بین یحیی گل محمدی به مهدی عبدی اجازه خروج از بازی را داد تا بازیکنان «پرسپولیس» بیش از گذشته نگران شدند.

موقعیت های سوزان زاهدی از یک سو و گل های عبدی برای تراکتورسازی از سوی دیگر به انتقادات هواداران پرسپولیس از یحیی گل محمدی دامن زده است. حالا بعد از چند هفته شهوب زاهدی شروع به گلزنی کرد و این مهاجم در دو بازی متوالی برای پرسپولیس 4 گل به ثمر رساند. اتفاقی که فشار خود شهاب را بالا برد و انتقادات یحیی گل محمدی را کم کرد. حالا دیگر بازیکنان پرسپولیس با سرمربی خود به توافق رسیده اند و نگران گلزنی عبدی در تیم جدیدش نیستند. شهاب نشان داده مهاجم باکیفیتی است و حالا کاملا مورد حمایت هواداران پرسپولیس است.

بازیکنان «پرسپولیس» دیگر از رفتن مهاجمان خود پشیمان نیستند اما منطق فوتبالی می گوید این تیم همچنان در خط حمله ضعیف است و نیاز به بازیکن جدید به وضوح در این تیم احساس می شود. به خصوص اینکه یاسین سلمانی که در این تیم جا افتاده بود در دیدار با گل گهر مصدوم شد و فصل برای این بازیکن به پایان رسید. اما همانطور که مشخص است «پرسپولیس» تا نیم فصل با همین بازیکنان ادامه خواهد داد و خبری از جذب بازیکنان جدید نیست.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما