اجرای محدودیت های ترافیکی در محورهای موزندر


آفتاب نیوز :

سرهنگ یدالله جهانطوب در خصوص این خبر گفت: به منظور ارتقای امنیت و تسهیل در عبور و مرور خودروها تا ساعت 7 صبح روز شنبه 21 آبان 1402 محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی منطقه اعمال می شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس ناحیه مازندران افزود: از این حیث تردد انواع موتورسیکلت ها به جز موتورسیکلت های پلیس و امدادی تا ساعت 7 صبح در مسیر تردد مجوز تردد می شود. ، انجام ماموریت لازم در روز شنبه 22 آبان 1402 در کلیه محورهای مواصلاتی منطقه ممنوع می باشد.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر، کامیون و کامیون در محور کرج – چالوس اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور مذکور از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه 19 آبان ماه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است و در صورت اعلام مسئولان پلیس راه از ساعت 15 الی 24 از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد یکطرفه می شود. .

وی افزود: در صورت اضافه بار خودروها در محور مذکور از ساعت 12 الی 24 روز جمعه 21 آبان ماه تردد هرگونه خودرو از محور تهران – شمال و تونل کندوان به سمت مرزن آباد ممنوع است. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت تردد و ممنوعیت تردد تمامی تریلرها از محور هراز گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به جز خودروهای حامل کالای سوخت و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه. . 20 آبان و همچنین از ساعت 18 الی 12 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 20 و 21 آبان تردد در این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه منطقه افزود: تردد در این محور روز جمعه 21 آبان از ساعت 14 الی 22 یک طرفه خواهد بود.

وی در خاتمه بیان کرد: محدودیت های مذکور مربوط به افزایش حجم تردد در محورها بوده و در صورت پایدار بودن وضعیت ترافیکی اجرای محدودیت ها هماهنگ تلقی می شود.رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی و هنگام مدیریت سفر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه با پیش شماره 011 تماس بگیرید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
handcarpetirbetmajicمعلمانبازار پوشاک، قیمت پوشاک، ایران، واردات پوشاکشهرهای هوشمند، تحقیقات استراتژیک، انسان گراییسیستم ارزی، موسسه مطالعات استراتژیک، اطلاعات بازاردانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مرکز مشاوره و سلامت، مشاوره دانشجوییبازدید از کارگاه گنبد امام حسین علیه السلام در کرمانبرنامه هفتم جذب گردشگرافزایش دستمزد کارگران